Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Daniel Olbrychski udzielał wywiadu reporterce TV Republika. Jego żona nie wytrzymała i wkroczyła: "Najbardziej SZKODLIWA telewizja" (WIDEO)

162
Podziel się:

Dziennikarka TV Republika postanowiła zapytać Daniela Olbrychskiego o odczucia po pierwszych wynikach eurowyborów. Nagle do dyskusji włączyła się żona aktora, Krystyna Demska-Olbrychska. Padło wiele mocnych słów.

Daniel Olbrychski udzielał wywiadu reporterce TV Republika. Jego żona nie wytrzymała i wkroczyła: "Najbardziej SZKODLIWA telewizja" (WIDEO)
Daniel Olbrychski udzielał wywiadu TV Republika. Nagle do dyskusji włączyła się jego żona (Instagram.com, TV Republika)

Wybory do Parlamentu Europejskiego już za nami. Choć wstępne wyniki wskazywały na kilkuprocentową różnicę między Koalicją Obywatelską a Prawem i Sprawiedliwością, to ostateczne wyniki pokazały, że dzielił ich zaledwie niecały procent poparcia. W niedzielę wieczorem nastroje w sztabie zwycięskiej partii były jednak wyjątkowo dobre.

Olbrychski udzielał wywiadu TV Republika. Wkroczyła jego żona

Jedną z kandydatek Koalicji Obywatelskiej w eurowyborach była Krystyna Demska-Olbrychska, prywatnie żona aktora Daniela Olbrychskiego. Gdy w wieczór wyborczy aktor wychodził z budynku, zaczaiła się na niego reporterka Telewizji Republika i zapytała go o wrażenia po sondażowych wynikach. Jak mówił, był "szczęśliwy", ale zaskoczyło go wysokie poparcie dla drugiego z największych graczy na polskiej scenie politycznej.

Ja się spodziewałem. Spodziewałem się wygranej, wyraziście wygranej i tylko mogę powiedzieć, że ciągle się dziwię wysokiej punktacji partii, która tyle złego wyrządziła w Polsce i próbuje wyrządzać dalej. Czasami skutecznie - powiedział Olbrychski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Daniel Olbrychski maszeruje dziarsko z żoną do "Dzień Dobry TVN"

W kolejnych zdaniach reporterka i aktor wdali się w dyskusję na temat bieżących wydarzeń w kraju. Gdy zeszło na temat aresztowania trzech żołnierzy, Olbrychski w toku rozmowy stwierdził, że dziennikarka ma "fałszywe informacje". Wtedy też w dyskusję niespodziewanie włączyła się jego żona. Na chwilę zrobiło się nieprzyjemnie.

Pani jest z Telewizji Republika, więc pani ma zawsze fałszywe informacje. To jest najbardziej szkodliwa telewizja, jaka w ogóle istnieje w Polsce w tej chwili - zaczęła ostro. Ja was nie obrażam. Jesteście spadkobiercami TVPiS, która przez wiele lat...

...cieszyła się szacunkiem. Bo pani wie, że teraz spadki TVP Info wynoszą 80 procent. Teraz TVP nikt nie ogląda, 80 procent spadki wynoszą - wtrąciła dziennikarka, próbując ratować sytuację.

To za chwilę zacznie oglądać, ponieważ to, co zrobił pan Kurski i to, co zrobiła telewizja, tzw. publiczna, jest ogromną szkodą. Nie ma pani pojęcia, o czym pani mówi - rzuciła Demska-Olbrychska i zachęciła męża do zakończenia dyskusji.

Zaskoczyła Was jej reakcja?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(162)
frfrfr
miesiąc temu
lubie jak im żyłka pęka :)
ASD
miesiąc temu
Myśli,że jak zagrał w kilku filmach, to ma prawo do pouczania,ustawiania w szeregu Polaków. Sam ma na koncie romanse,zdrady, więc niech siedzi cicho.
Kaja
miesiąc temu
Celebryci nie powinni publicznie wypowiadać się w kwestiach polityki. Dziękujemy już wszystkim szatanom, ostataszewskim, hollandom i innym tego typu. Milczenie jest złotem
Realista
miesiąc temu
myślą,że grając w kilku filmach mają mandat na pouczanie Polaków i mówienie,którą telewizję mają oglądać.
Nick
miesiąc temu
Najbardziej szkodliwi sa politycy, ktoirzy mowia ze beda kontynuowac kurs, podczas gdy wyborcy im pokazuja zolta kartke
Najnowsze komentarze (162)
alter74
1 tyg. temu
Jaśnie oświeceni państwo celebryci.Tylko i tylko partia pro niemiecka a tak się wkurwil Danielek,że szabelką wymachiwal jak na wystawie pokazywali go w niemieckim mundurze.
Tesa
1 tyg. temu
Co mine obchodzi koto z kim sypial a jesli miał tyle kochanek to znaczy ze był dobry w te klocki.Większość wpisujących zazdrości.W Polsce zawsze krytykujecie tych co nie są za PIS. Gdzie jest dziś PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.??????????
basia
1 tyg. temu
obydwje tak samo urodziwi, jak inteligentni i dobrze wychowani !!!!! Pasuja do siebie
Polak
miesiąc temu
Oglądalność TV info i Teleexpressu spadła ogromnie. Teraz jedynie Republika nie kłamie
Pola
miesiąc temu
Proszę nie psuć swojego wizerunku panie Kmicic, bo wstyd.
Ulda
miesiąc temu
Brawo Republika najlepsza TV w Polsce.
Ryszard
miesiąc temu
Kto im dał prawo do pouczania narodu? Kim jest ta urodziwa pani? Czy wystarczy być piątą żoną pana Daniela aby kandydować na takie stanowisko? Oto elita I zaplecze do europarlamentu Tuska. Więcej pokory proszę pani i pani chciała nas reprezentować w Brukseli??????
Tom
miesiąc temu
Komuszki pchają się do europarlamentu z czym? Z jaką wiedzą? Tylko liczą na kasę i dobrą emeryturę niestety.
Piotr
miesiąc temu
Wstyd panie Kmicic
Ula
miesiąc temu
Roznica w wyborach to błąd statystyczny
Gocha
miesiąc temu
Zielonego pojecia o niczym
Gość
miesiąc temu
Ale się boją innych poglądów i to ci "wykształceni". Dobrze, że można jeszcze słuchać różnych opinii i oglądać rożne programy. To dla nas korzystne.
Kropka
miesiąc temu
Republika to jedyna telewizja mówiąca prawdę.Polecam! Co to za celebrytka?
Rex Vandaloru...
miesiąc temu
POKOmony nie lubią odpowiadać na trudne pytania. Lepiej od razu powiedziać że oni kłamią. Pytając ?
...
Następna strona