Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Danuta Holecka i jej "wędrujące brwi" wypytują Jacka Kurskiego o sukces Sylwestra Marzeń (WIDEO)

166
Podziel się:

W rozmowie z Danutą Holecką Jacek Kurski nie ukrywał swojej dumy z sylwestrowej imprezy stacji w Ostródzie. Odniósł się również do negatywnych komentarzy.

Danuta Holecka i jej "wędrujące brwi" wypytują Jacka Kurskiego o sukces Sylwestra Marzeń (WIDEO)
Danuta Holecka wypytuje Jacka Kurskiego o Sylwestra Marzeń (YouTube - TVP Info, Twitter.com)

W obliczu pandemii koronawirusa losy telewizyjnych sylwestrowych koncertów długo stały pod znakiem zapytania. TVP i Polsat ostatecznie jednak nie zrezygnowały z zabawiania widzów występami gwiazd. Telewizja Polska pożegnała 2020 rok imprezą w Ostródzie, na której zagrali m.in. Zenon Martyniuk, bracia Golec czy Roksana Węgiel.

Sylwester Marzeń był głównym tematem noworocznej rozmowy Danuty HoleckiejJackiem Kurskim w programie Gość Wiadomości. Podczas wywiadu prezes TVP nie ukrywał, że jest szczególnie dumny, iż stacji udało się urządzić sylwestrowy koncert na scenie w plenerze.

Proszę zauważyć, że jedna z konkurencyjnych stacji zorganizowała sylwestra w zamkniętym studiu, bez przewiewu, bez maseczek. Kilkadziesiąt osób tańczących bez maseczek, a myśmy postanowili zrobić to w otwartej przestrzeni, w plenerze, w amfiteatrze, gdzie jest przewiew - podkreślał Kurski.

Podczas rozmowy Holecka nie szczędziła Kurskiemu komplementów. Prezenterka żywo reagowała na wypowiedzi swojego gościa, dopytując go np., dlaczego widzowie tak chętnie wybierają TVP czy o sekret sukcesu Sylwestra Marzeń. Pod koniec rozmowy padło pytanie o nowości w ofercie stacji, w tym seriale rosyjskie. W tym momencie szczególnie dało się zauważyć bogatą mimikę dziennikarki, w tym jej "wędrujące brwi".

Holecka poprosiła też swojego gościa, by odniósł się do "kąśliwych komentarzy" wymierzonych w Sylwester Marzeń.

(...) Miało nie być publiczności, a jednak publiczność była. Jak pan to wyjaśni? - dopytywała.

Nie było publiczności, dlatego, że byli tancerze (...) Na scenie byli zawodowi tancerze (...), natomiast na widowni byli tancerze amatorzy, ale też ćwiczący w szkółkach (...) Tam nie było jednego stojącego człowieka, który się nudził, wszyscy byli w pracy - zapewnił Kurski, dodając, że wszyscy uczestnicy zostali poddani testom na obecność koronawirusa.

Prezes TVP jest przekonany, że internetowe uszczypliwości są przejawem zwykłej złośliwości.

Ten hejt wynika z zawiści (...) różnych ludzi, którzy nie mogą zdzierżyć tego, że Telewizja Polska znów wygrała, że ma najlepszą ofertę, zrobiła najlepszego Sylwestra. Jedna telewizja się w ogóle poddała, druga przegrała wyraźnie (...) - cieszył się Kurski.

Po chwili zapewnił dziennikarkę, że zabawianie Polaków w ostatni dzień roku jest obowiązkiem stacji.

Najlepiej byłoby powiedzieć: "A, jest pandemia, odwijamy jakiegoś zeszłorocznego sylwestra (...), siedzimy, pachniemy i nic nas nie obchodzi". Nie! Naszym obowiązkiem jest pójść do pracy - podkreślał.

Zobaczcie rozmowę Danuty Holeckiej z Jackiem Kurski. Oglądaliście Sylwestra Marzeń?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(166)
Ewelina
rok temu
My ich utrzymujemy, a oni chwalą sami siebie. Smutne widowisko.
12345
rok temu
Bzdury i jeszcze kupione komentarze. Paskuna 'śmietanka' toważyszy pis bawiąca się za piedniądze podatników. Ludzi pozamykali w domach, a sobie huczne imprezy robią. JAJA
1212
rok temu
Sylwester marzeń.... Śmiech
Ghjii
rok temu
Gorzej niż za Gierka
chwała
rok temu
sylwester kiczu ,za pieniądze wyrwane emerytom/abonament/ ciesz się panie prezesie!
Najnowsze komentarze (166)
123
rok temu
pani Holecka przechodzi samą siebie
Pani Chmurka
rok temu
Jak ją widzę na wizji i te pierdoły w wiadomościach o niczym -to mam dość !
PRL
rok temu
Czyżby skutki uboczne po szczepionce cichcem przyjętej???
Polak
rok temu
Jak patrzę na tego prezesa to aż niewierze że takiego człowieka trzymają na takim stanowisku! Wstyd na całą Europę!
Telewidz
rok temu
Najważnejsze i najdłuższe wiadmości w TVP - co ostatnio oglądaliśmy na TVP1 i TVP2. Co trzeba myśleć o ludziach, którym mówi się przez 15 min co oglądali w TV poprzedniego dnia?
Kasia
rok temu
Propagandy cześć dalsza ......
Grantt
rok temu
Wiecie czemu w TVP występuje Zenek, Boys albo Bayer Full? Bo nie ma ryzyka że w programie na żywo będą jakieś polityczne aluzje. Jakby śpiewał Kazik Staszewski, Maleńczuk, Muniek, Panasewicz czy Markowski to zawsze byłoby ryzyko że coś palną.
Hi on
rok temu
Mam propozycję, zlikwidujmy ustawowo wszystkie kanały TV z wyjątkiem jedynki i dwójki. Już tak było w PRL i oglądalność była ogromna. Np. każdy odcinek Klosa oglądało z 20 mln ludzi. Rewelacja
Anet
rok temu
Ale dno.. 💩
ela
rok temu
Wazeliniara z tej pani! Jak się nie wstydzi????
Bsjs
rok temu
Nie znam.jednej osoby która to.ogladała.
gość
rok temu
co za cyrk,wstyd ze taki nikt tak głupio stroi miny ,istny cyrk
CXCX
rok temu
warci siebie nawzajem
Antonina
rok temu
Gratuluję Panie Kurski... Wspaniały program..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie