Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Danuta Martyniuk przeprosiła Ewelinę, bo bała się KONSEKWENCJI PRAWNYCH? "Dostała pismo od prawników"

92
Podziel się:

Jak donosi jeden z tabloidów, tym razem to była żona krnąbrnego patocelebryty kazała Martyniukom "pozamykać te mordy". Zaskoczeni?

Danuta Martyniuk przeprosiła Ewelinę, bo bała się KONSEKWENCJI PRAWNYCH? "Dostała pismo od prawników"
Danuta Martyniuk przeprosiła Ewelinę z obawy przed pozwem? (Pudelek Exclusive, East News)

Rozwód Daniela Martyniuka i Eweliny z Russocic jeszcze kilka tygodni temu rozgrzewał wszystkie media w Polsce. Choć swego czasu naczelny polski patocelebryta zapewniał, że zamierza walczyć o związek z matką swojej córki, to ostatecznie jedynie oczerniał ją na oczach całego kraju. Zwaśnionych byłych małżonków próbował pogodzić nawet jeden z dziennikarzy, ale wyszło dość niezręcznie.

Swoją niechlubną cegiełkę w zaognionym konflikcie Daniela Martyniuka i Eweliny miała też rodzicielka patocelebryty, Danuta. Żona Zenka, która swego czasu kazała krytykom "pozamykać te mordy", wyraźnie uległa emocjom podczas rozmowy z dziennikarzami pod sądem w dniu rozwodu syna. Na tym się jednak nie skończyło, bo oskarżyła ją też o wyciąganie ręki po pieniądze słynnego wodzireja, choć wszyscy i tak doskonale wiemy, że to nie on powinien być zobowiązany je płacić...

Zobacz także: Danuta Martyniuk wbija kolejną szpilę byłej synowej

Ostatecznie Daniel i Danusia zrobili z rozwodu patocelebryty niemałe widowisko, z którego media przez długi czas czerpały pożywkę. W pewnym momencie jednak żona Zenka przestała oczerniać byłą synową, podobnie jak jej krnąbrna latorośl, co dawało nadzieję na zgodę. W końcu Danuta Martyniuk wyciągnęła rękę do Eweliny i przeprosiła ją na łamach Super Expressu, gdzie przyznała, że chyba nieco ją poniosło.

Chciałabym przeprosić Ewelinę i jej rodziców za wszystko, co powiedziałam przed sądem. Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów - posypywała głowę popiołem Danuta w rozmowie z tabloidem.

Teraz okazuje się, że to nie tylko dobra wola skłoniła Danusię do takiej decyzji. Jak donosi ten sam dziennik, mama Daniela postanowiła przeprosić Ewelinę z powodu ewentualnego pozwu, którym zagroziła jej była synowa poprzez swoich prawników. Jak dowiedział się tabloid, Danuta zapomniała bowiem poinformować opinię publiczną, że zarówno ona, jak i jej syn otrzymali pismo od Eweliny, która miała serdecznie dosyć ich natchnionych wywodów na łamach prasy.

Ewelina miała dość tego, co była teściowa i były mąż opowiadali w mediach o niej i jej rodzicach. Bardzo bolały ją słowa, które pojawiały się w internecie i gazetach. Postanowiła zareagować - donosi osoba z otoczenia patocelebryty.

Podobno to właśnie wizja pozwu i wysokiej kary finansowej skłoniła Danutę do zmiany tonu. Ewelina postawiła bowiem warunek, że żona Zenka i ich syn mają przestać udzielać wywiadów na temat jej rodziny.

Prawnicy w jej imieniu wysłali pisma do Martyniuków z informacją, że jeśli nie przestaną udzielać wywiadów i wypowiadać się o jej rodzinie, sprawa trafi do sądu. Ona sama będzie domagała się rekompensaty za wyrządzone krzywdy, a pieniądze z odszkodowania miały trafić na cele dobroczynne - dowiadujemy się.

Dziwicie się, że Ewelina, słowami byłej teściowej, kazała im "pozamykać te mordy"?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(92)
fakt!
rok temu
Znowu ta "Ewelina z Rusocic"!??? - A Goss to SKĄD!? Ewelina Golczyńska! Ewelina Golczyńska!!!
buka
rok temu
Danuta Martyniuk - teściowa jak z horroru. Nie musi się przebierać na Halloveen
Didi
rok temu
Brawo Ewelina. W kulturalny sposob cyrk został zakończony.
ToJa
rok temu
Od poczàtku było oczywiste, że się nie przestali wypowiadać tak sami z siebie, dobrowolnie. Do dzisiaj byśmy czytali kolejne wywody
Gosc
rok temu
Brawl! Jestem pod ogromnym wrazeniem tej mlodej ale Bardzo madrej dziewczyny. Widac ze pochodzi z dobrej rodziny, ma klase dziewczyny, ale to sie wynosi z domu.
Najnowsze komentarze (92)
Koala
rok temu
Widać po niej że jest wredną osobą tylko jej mąż Zenek jest spoko i tyle lat wytrzymuję z taką kobietą do roboty by się wzięła nie ezy i jej się nudzi.
Gościu
rok temu
Ewelina brawo, pokazałaś tym martyniukom ich miejsce w szeregu, życzę powodzenia i dużo spokoju
Ktoś
rok temu
Dziewczyna załatwiła ich z klasą. Brawo!
Mmm
rok temu
Współczuję pani Ewelinie, rozpadło się jej małżeństwo i jeszcze te obelgi. Musi być dzielną kobietą, że przez to przebrnęła z klasą. Brawo! A Martyniuki, no cóż, jak muzyka tacy ludzie...
Olga
rok temu
I tak poszło w eter. Będąc na jej miejscu już dawno poszłabym do sądu. Dziewczyna ma wsparcie w rodzicach. Jest młoda życie przed nią. Ten rozdział życia już zamknęła nie ma nic do stracenia
Mazury 2000
rok temu
Poprostu nic dodać nic ująć .....ale świat potrzebuje plotek i takich fałszywych ludzi żeby mógł dzialac w swoich mechanizmach 😅
Ewi
rok temu
Redachtórzy pudla dwoją się i troją, żeby zmniejszyć liczbę komentarzy. Chyba w wyniku losowania, bo na pewno nie treści, wywalają komentarze. Pewnie dlatego, że ich nie rozumieją. Co zrobić, jak ludzie z łapanki... tak się zachowują i nie informują dlaczego wyrzucają komentarze. Trzeba to gdzieś zgłosić. Żaden portal nie ma prawa usuwać komentarzy, jeśli komentuję nie łamiąc regulaminu.
zxc
rok temu
Przy okazji wyjdzie im to na dobre. Bo każda wypowiedź to strzał do swojej bramki
Gosc
rok temu
Brawl! Jestem pod ogromnym wrazeniem tej mlodej ale Bardzo madrej dziewczyny. Widac ze pochodzi z dobrej rodziny, ma klase dziewczyny, ale to sie wynosi z domu.
Didi
rok temu
Brawo Ewelina. W kulturalny sposob cyrk został zakończony.
Herda
rok temu
Ja bym i tak nie popuścił gdyby nawet na kolanach klenczala.. Sorry słowa się rzekło... Myślała że mąż gwiazdąTVP jest to można wszystko o nie.. Ewelina Pokaż im teraz..
Dnsn
rok temu
Moje komentarze znikły
MIKA
rok temu
ROZWÓD SYNA WYSZEDŁ JEJ " NA DOBRE" , PRZYNAJMNIEJ SCHUDŁA.
Bkkg
rok temu
A miala być taka piękna miłość
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie