Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Danuta Martyniuk przeprosiła Ewelinę, bo bała się KONSEKWENCJI PRAWNYCH? "Dostała pismo od prawników"

92
Podziel się

Jak donosi jeden z tabloidów, tym razem to była żona krnąbrnego patocelebryty kazała Martyniukom "pozamykać te mordy". Zaskoczeni?

Danuta Martyniuk przeprosiła Ewelinę, bo bała się KONSEKWENCJI PRAWNYCH? "Dostała pismo od prawników"
Danuta Martyniuk przeprosiła Ewelinę z obawy przed pozwem? (Pudelek Exclusive, East News)
bDIUbgsB

Rozwód Daniela Martyniuka i Eweliny z Russocic jeszcze kilka tygodni temu rozgrzewał wszystkie media w Polsce. Choć swego czasu naczelny polski patocelebryta zapewniał, że zamierza walczyć o związek z matką swojej córki, to ostatecznie jedynie oczerniał ją na oczach całego kraju. Zwaśnionych byłych małżonków próbował pogodzić nawet jeden z dziennikarzy, ale wyszło dość niezręcznie.

Swoją niechlubną cegiełkę w zaognionym konflikcie Daniela Martyniuka i Eweliny miała też rodzicielka patocelebryty, Danuta. Żona Zenka, która swego czasu kazała krytykom "pozamykać te mordy", wyraźnie uległa emocjom podczas rozmowy z dziennikarzami pod sądem w dniu rozwodu syna. Na tym się jednak nie skończyło, bo oskarżyła ją też o wyciąganie ręki po pieniądze słynnego wodzireja, choć wszyscy i tak doskonale wiemy, że to nie on powinien być zobowiązany je płacić...

bDIUbgsD
Zobacz także: Danuta Martyniuk wbija kolejną szpilę byłej synowej

Ostatecznie Daniel i Danusia zrobili z rozwodu patocelebryty niemałe widowisko, z którego media przez długi czas czerpały pożywkę. W pewnym momencie jednak żona Zenka przestała oczerniać byłą synową, podobnie jak jej krnąbrna latorośl, co dawało nadzieję na zgodę. W końcu Danuta Martyniuk wyciągnęła rękę do Eweliny i przeprosiła ją na łamach Super Expressu, gdzie przyznała, że chyba nieco ją poniosło.

bDIUbgsJ

Chciałabym przeprosić Ewelinę i jej rodziców za wszystko, co powiedziałam przed sądem. Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów - posypywała głowę popiołem Danuta w rozmowie z tabloidem.

Teraz okazuje się, że to nie tylko dobra wola skłoniła Danusię do takiej decyzji. Jak donosi ten sam dziennik, mama Daniela postanowiła przeprosić Ewelinę z powodu ewentualnego pozwu, którym zagroziła jej była synowa poprzez swoich prawników. Jak dowiedział się tabloid, Danuta zapomniała bowiem poinformować opinię publiczną, że zarówno ona, jak i jej syn otrzymali pismo od Eweliny, która miała serdecznie dosyć ich natchnionych wywodów na łamach prasy.

Ewelina miała dość tego, co była teściowa i były mąż opowiadali w mediach o niej i jej rodzicach. Bardzo bolały ją słowa, które pojawiały się w internecie i gazetach. Postanowiła zareagować - donosi osoba z otoczenia patocelebryty.

Podobno to właśnie wizja pozwu i wysokiej kary finansowej skłoniła Danutę do zmiany tonu. Ewelina postawiła bowiem warunek, że żona Zenka i ich syn mają przestać udzielać wywiadów na temat jej rodziny.

bDIUbgsK

Prawnicy w jej imieniu wysłali pisma do Martyniuków z informacją, że jeśli nie przestaną udzielać wywiadów i wypowiadać się o jej rodzinie, sprawa trafi do sądu. Ona sama będzie domagała się rekompensaty za wyrządzone krzywdy, a pieniądze z odszkodowania miały trafić na cele dobroczynne - dowiadujemy się.

Dziwicie się, że Ewelina, słowami byłej teściowej, kazała im "pozamykać te mordy"?

bDIUbgsL
bDIUbgte
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(92)
Koala
4 miesiące temu
Widać po niej że jest wredną osobą tylko jej mąż Zenek jest spoko i tyle lat wytrzymuję z taką kobietą do roboty by się wzięła nie ezy i jej się nudzi.
Gościu
4 miesiące temu
Ewelina brawo, pokazałaś tym martyniukom ich miejsce w szeregu, życzę powodzenia i dużo spokoju
Ktoś
4 miesiące temu
Dziewczyna załatwiła ich z klasą. Brawo!
bDIUbgtf
Mmm
4 miesiące temu
Współczuję pani Ewelinie, rozpadło się jej małżeństwo i jeszcze te obelgi. Musi być dzielną kobietą, że przez to przebrnęła z klasą. Brawo! A Martyniuki, no cóż, jak muzyka tacy ludzie...
Olga
4 miesiące temu
I tak poszło w eter. Będąc na jej miejscu już dawno poszłabym do sądu. Dziewczyna ma wsparcie w rodzicach. Jest młoda życie przed nią. Ten rozdział życia już zamknęła nie ma nic do stracenia
Mazury 2000
4 miesiące temu
Poprostu nic dodać nic ująć .....ale świat potrzebuje plotek i takich fałszywych ludzi żeby mógł dzialac w swoich mechanizmach 😅
Ewi
4 miesiące temu
Redachtórzy pudla dwoją się i troją, żeby zmniejszyć liczbę komentarzy. Chyba w wyniku losowania, bo na pewno nie treści, wywalają komentarze. Pewnie dlatego, że ich nie rozumieją. Co zrobić, jak ludzie z łapanki... tak się zachowują i nie informują dlaczego wyrzucają komentarze. Trzeba to gdzieś zgłosić. Żaden portal nie ma prawa usuwać komentarzy, jeśli komentuję nie łamiąc regulaminu.
zxc
4 miesiące temu
Przy okazji wyjdzie im to na dobre. Bo każda wypowiedź to strzał do swojej bramki
Gosc
4 miesiące temu
Brawl! Jestem pod ogromnym wrazeniem tej mlodej ale Bardzo madrej dziewczyny. Widac ze pochodzi z dobrej rodziny, ma klase dziewczyny, ale to sie wynosi z domu.
Didi
4 miesiące temu
Brawo Ewelina. W kulturalny sposob cyrk został zakończony.
Herda
4 miesiące temu
Ja bym i tak nie popuścił gdyby nawet na kolanach klenczala.. Sorry słowa się rzekło... Myślała że mąż gwiazdąTVP jest to można wszystko o nie.. Ewelina Pokaż im teraz..
Dnsn
4 miesiące temu
Moje komentarze znikły
MIKA
4 miesiące temu
ROZWÓD SYNA WYSZEDŁ JEJ " NA DOBRE" , PRZYNAJMNIEJ SCHUDŁA.
bDIUbgsX
Bkkg
4 miesiące temu
A miala być taka piękna miłość
...
Następna strona
bDIUbgtz