Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk gorzko o ograniczeniu widzeń z wnuczką przez Ewelinę: "Oby tylko tego kiedyś NIE ŻAŁOWAŁA"

256
Podziel się:

Matka krnąbrnego patocelebryty już zapowiada, że będą się odwoływać od wyroku sądu. "Szkoda, że słucha złych doradców i pozwala, by inni sterowali jej życiem" - ubolewa.

Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk gorzko o ograniczeniu widzeń z wnuczką przez Ewelinę: "Oby tylko tego kiedyś NIE ŻAŁOWAŁA"
Danuta Martyniuk może widywać wnuczkę przez 3 godziny w miesiącu (Pudelek Exclusive, Instagram.com)
bEKErSBh

W zeszłym tygodniu Daniel Martyniuk i Ewelina z Russocic oficjalnie przestali być małżeństwem. Choć swego czasu patocelebryta zapewniał, że chce walczyć o związek z matką swojej córki, to po rozwodzie postanowił jeszcze oczernić ją na oczach całej Polski. Sama Ewelina z kolei odesłała wszystkie prezenty jego rodzicom i postanowiła po prostu się od nich odciąć.

W medialny konflikt między byłymi małżonkami włączyła się też nieoczekiwanie Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk, która zaczęła od oskarżenia byłej synowej o wyciąganie ręki po pieniądze od słynnego wodzireja. Zapomniała przy tym najwyraźniej, że Ewelina oczekiwała alimentów od jej 31-letniego syna, a nie od Zenka, ale i tak utytułowała ją "z*sraną g*wniarą" i wielokrotnie krytykowała.

bEKErSBj
Zobacz także: Danura Martyniuk wbija kolejną szpile synowej

Przy tym całym medialnym zgiełku wiele osób zapomina jednak, że w centrum konfliktu jest też półtoraroczna córka Daniela i Eweliny, Laura. Sąd przyznał bowiem Ewelinie opiekę nad dzieckiem, a Martyniukom zezwolił jedynie na 3-godzinne spotkanie raz w miesiącu. Jak nietrudno się domyślić, Danusia jest tym faktem oburzona i ma zamiar walczyć o to, aby gościć w życiu Laury nieco częściej.

bEKErSBp

Będziemy się odwoływać od decyzji sądu. Trzy godziny w miesiącu i to jeszcze w domu u rodziców naszej byłej synowej to za mało i za krótko, tym bardziej że musimy jechać do Russocic ponad 400 kilometrów. A co jak dziecko będzie akurat spało? - duma ze smutkiem żona wodzireja na łamach Super Expressu.

Chwilę później Danuta przyznaje też, że u niej Laura miałaby "idealne warunki do wychowania" i chciała wspomóc Ewelinę, ale ta odtrąciła jej pomocną dłoń.

Chciałabym zabierać Laurę do nas, by wiedziała, że jest kochana, chodzić z nią na spacery, czytać bajki. U nas by miała idealne warunki do wychowania. Jeszcze niedawno proponowałam Ewelinie, że ja będę zajmować się małą, a ona będzie mogła poświęcać czas na studiowanie. I tak teraz uczy się online, więc dziecko byłoby dopilnowane i najedzone, ale wolała słuchać swoich rodziców - stwierdza gorzko.

Żona "króla disco polo" nie odmówiła sobie też kolejny raz oskarżyć Eweliny o dziwne w jej ocenie zachowanie. Twierdzi też, że decyzje podejmują za nią rodzice, o których i tak wypowiada się od pewnego czasu dość chłodno.

bEKErSBq

Przed rozwodem zachowywała się bardzo dziwnie. Odwoływała nasze spotkania z Laurą w Russocicach, w ostatniej chwili nie przyjechała na moje urodziny, zwodziła Daniela, dając mu nadzieję, że może nie dojdzie do rozwodu. Mieli się spotkać przed sprawą na mediacje. Nie próbowała się w ogóle dogadać, tylko przestawiła w sądzie żądania, o których nie mieliśmy zielonego pojęcia, bo kilka dni wcześniej jeszcze normalnie z nami rozmawiała. Szkoda, że słucha złych doradców i pozwala, by inni sterowali jej życiem. Oby tylko tego kiedyś nie żałowała - zakończyła.

Myślicie, że faktycznie Ewelina będzie tego kiedyś żałować, czy wręcz odwrotnie?

bEKErSBr
bEKErSBK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(256)
Erka
rok temu
Ja się zastanawiam z jakim nastawianiem przyjeżdżała Pani Danuta na te spotkania (bo biorąc pod uwagę co mówi publicznie to prywatnie na pewno wysławia się dużo gorzej) i czy Danielek nie był pod wpływem gdy miał się widzieć z córką? Bo to w sumie smutne że człowiek może starać się jak tylko da radę wychować dobrze dziecko a tu przyjeżdża raz na kilka tygodni babcia z prezentami i zaczyna robić wodę z mózgu że mamusia jest niedobra bo nie pobłaża, że babcia kocha bardziej niż mamusia bo kupuje więcej i drożej, że ładnie wygląda bo ma na sobie drogie rzeczy itp. Może dziewczynka ma tylko 1,5 roku ale takie toksyczne wpływy toksycznych babć trzeba tamować jak najszybciej bo dzieci uczą się przez naśladowanie. Ciekawi mnie jeszcze jakie dowody przedstawiła w sądzie Ewelina że dostała rozwód z orzeczeniem o winie i alimentami już na pierwszej rozprawie, i to przy dziecku. To musiał być mocny i niepodważalny materiał dowodowy, nie kilka zeznań świadków bo mówić można wszystko. Teraz ona siedzi cicho, Martyniukowie ciągle to wałkują bo w sądzie nic nie mają szans więc atakują publiczbie a ludzi bawi ten cyrk który na siłę robią. Ewelinie potrzebny jest spokój, Danielowi odwyk i terapeuta a Danusi dobry doradca PRowy i tego wszystkim życzę.
Gosc
rok temu
Daniel jest uzależniony, nie pracuje, obraża była żonę na każdy możliwy sposób, całe noce baluje, matka wybiela go jak moze, obraża synową, żąda zwrotu prezentów, straszy sądem a potem chce opiekować się wnuczką razem z synem. Temida jest ślepa ale nie głupia, nikt im nie da dziecka do opieki, póki nie udowodnią, że nie są bogatą patologią. A jak na razie to ośmiesza się na całą Polskę
...
rok temu
Mieszkać z domu teściowej, zamiast we własnym, bo teściowa się chce realizować jako babcio-matka to jest wyjątkowo egoistyczne postawienie warunków. Dlaczego tam ma gorsze warunki, obstawiam, że mieszka w dużym domu rodziców, z podwórkiem etc. Poza tym jazda 400km w jedną stronę raz w miesiącu to nie jest jakieś wielkie poświęcenie. Moi rodzice także muszą taką drogę pokonać do swoich wnuków bo mój brat akurat tak dostał pracę. Drudzy dziadkowie mają jeszcze dalej. Martyniukowie są strasznymi egocentykami.
bEKErSBL
rozpacz
rok temu
ci ludzie mają zupełnie zaburzone postrzeganie rzeczywistości. Ja, my, kasa, dałam ...Zawoalowane i bezpośrednie groźby i wyzwiska, oczernianie, wykupywanie pozytywnych komentarzy i komentarzy dyskredytujących dziewczynę. Kobietę z małym dzieckiem wysyłają do roboty pomimo tego, że zajmuje się małą i studiuje, a 30letni bobas nigdzie nie pracuje. Koszmar
Słabo
rok temu
Ludzie czy Wam nie daje do myślenia, że wszytsko załatwiono na 1 rozprawie? Przecież gdyby nie było obciążającego materiału na Danielka to nie byłoby ani rozwodu z orzeczeniem o winie ani alimentów ani tak okrojonego kontaktu z ojcem. Takie rzeczy są grane tylko jak jest udokumentowana przemoc nad matka, narkotyki i takie grube rzeczy. Widzicie tylko ułamek. A pewnie dziewczyna miała piekło. Mam nadzieję, że dadzą jej w końcu żyć i będą jak najdalej od tej Małej. DANKA widać, że nie ogarnia swojego jedynaka i kolejne dziecko by chciała zepsuć.
Najnowsze komentarze (256)
trend
rok temu
Jutro skonczy sie weekend i najprawdopodobniej pseudo agencja PR ruszy z pochwalami Daniela "ojca roku" i szkalowaniem matki malego dziecka. Pani Danuto tylu ludzi doradzalo tu zeby wynajac kogos madrego, kto pomoze wydac oswiadczenie, napisac przeprosiny do matki wnuczki i pomoze Pani siedziec cicho...a tymczasem festiwal zenady trwa w najlepsze. Co jedna wypowiedz to gorsza :/
TED
rok temu
a taka mialem nadzieje ich nie ogladac czy to za wielkie marzenia?
😱😱😱😱😱😱�...
rok temu
😭😭😭
bzdyl
rok temu
derflaki byli gorsi oj tak....
Pani Danuto
rok temu
Ewelina nie wspierała męża, który zamiast pracować siedział w areszcie za awantury i narkotyki, a kto wspierał w tym czasie Ją ?! Jednego syna nie potrafiła Pani wychować i chce niszczyć teraz życie wnuczki ? !!!
Pani Danuto
rok temu
Gdyby Pani kochała wnuczkę szanowałaby Pani Jej Matkę, przede wszystkim !!! Czy Pani w ogóle wie co to MIŁOŚĆ I SZACUNEK ??? !!! Niestety wątpię....
sili
rok temu
Milczenie jest złotem
Emeryt
rok temu
Na jakie mediacje i z kim przecież on ciągle obrażał Ewelina i poniżal.bardzo dobrze że się rozwiodla.
bEKErSBD
Babcia Helusi
rok temu
Która kochająca prawdziwie babcia chciałaby odbierać rodzonej matce dziecko? Matce, która wychowuje dziecko od pierwszych chwil źycia. Czy Pani Ewelina jest złą matką, bije i głodzi dziecko? Synowa urodziła wam Martyniuki zdrową, śliczną wnuczkę i zamiast ją za to szanować wy szkalujecie ją i oczerniacie przed całą Polską. Zatrudniliście całą rodzinę do szkalowania jej w internecie. Wszyscy wiedzą, źe te pełne nienawiści wpisy to wasza sprawka. Nie macie wstydu i honoru, to juź wiemy. Ale nie boicie się Boga? Ksiądz z waszej parafii powinien wam przemówić do sumienia. Nie zdziwcie się jak Pani Ewelina nie będzie chciała źebyście widywali wnuczkę. Jesteście chorymi ludźmi, chorymi z nienawiści. Jeźeli nie szanujecie matki swojej wnuczki, to nie kochacie prawdziwie wnuczki. Taka prawda.
A70
rok temu
Pani Danuto niech pani się zajmie z wychowaniem swego synalka a nie pani się bierze za wnuczke... Pani syna nie potrafiła wychować to co dopiero wnuczke
Gość
rok temu
Jesteśmy świadkami medialnego samobójstwa Martyniuków. Dzieci niestety wszystko wynoszą z domu i jak miał zły przykład od rodziców to teraz tak ma, a rodzice widać też patrząc na ich wypowiedzi kontaktu z rzeczywistością nie mają
Do danusi
rok temu
Może zamiast do Faustyny trzeba było synalka do żony z kwiatami zawieść. Może dziewczyna na to czekała a się doczekała.... Rachunku za wozek
Historia
rok temu
Miałam kiedyś koleżankę w pracy, która po jakimś czasie, jak już się lepiej poznałyśmy wspomniała, że jest rozwódką z nastoletnią córką. W pracy mieliśmy tradycję, że raz w miesiącu, całą grupą wychodziliśmy na drinka poplotkować i byle nie rozmawiać o pracy. Ona kiedyś wspomniała, że tuż po ślubie zamieszkała u teściów, bo oszczędzali z mężem na własne mieszkanie. I zdarzało się, że w środku nocy teściowa wchodziła do ich pokoju i okrywała synka kołdrą którą dzielił z młodą żoną, odkrywając przy tym koleżankę. Kiedy ona mu o tym powiedziała facet był zdziwiony dlaczego ona robi z tego problem. To małżeństwo też nie wytrzymało dwóch lat i też byczek zdążył jej spłodzić potomka. Ona sobie poradziła sama, on dalej mieszka u rodziców.
jojo
rok temu
Czy to jest jakiś żart? Czego ona się spodziewała miesza tą dziewczynę z błotem , upokarza i sieje jakieś dziwne awantury a teraz po wszystkim myśli że ona od tak sobie będzie z uśmiechem odwiedzić dzwonić. Kobieto obudź się nie wszystko załatwi się pieniędzmi trzeba mieć godność kręgosłup moralny i obudzić się wreszcie! Chciałaś ścieżki wojennej to ja masz. W tym wypadku lepsze jest ograniczenie kiedy ojciec dziecka ma generalnie w nosie wszystko. Poza tym dziecko obracało by się w wiecznej fali kłótni kąsań i złości. Jeśli myślisz o wnuczkach to myśl i o jego matce proste!! Jeśli ona będzie to przeżywało i będziesz dalej robić sceny dziecko też to przeżyje. Szczęśliwa matka to i szczęśliwe dziecko!!! Obudź się
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKErSCw
bEKErSCx
bEKErSCy
bEKErSCz
bEKErSCA
bEKErSCf