Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

"Waleczna" Danuta Martyniuk chce spotkać się z Eweliną z Russocic w sądzie! "BYŁAM ZA DOBRA"

534
Podziel się:

Choć sąd nie miał wątpliwości, kto jest winien rozpadu małżeństwa rodziców Laury, żona "króla disco polo" nie zamierza składać broni. "Weźmiemy świadków z rodziny. Potwierdzą, jak to wyglądało z naszej strony" - zapowiada mama Daniela.

"Waleczna" Danuta Martyniuk chce spotkać się z Eweliną z Russocic w sądzie! "BYŁAM ZA DOBRA"
Danuta Martyniuk atakuje byłą synową (East News)

W zeszłym tygodniu miała miejsce rozprawa rozwodowa Daniela Martyniuka i Eweliny z Russocic, z którą patocelebryta doczekał się córki. Zdaje się, że sąd nie miał żadnych wątpliwości co do tego, kto jest odpowiedzialny za rozpad małżeństwa, winą obarczając buńczucznego syna "króla disco polo". Dodatkowo zasądził na rzecz kobiety dwa tysiące złotych alimentów, zaś na małą Laurę o osiemset złotych mniej.

Pod gmachem sądu 31-latkowi towarzyszyła mama, która nie omieszkała skomentować rozczarowującego wyroku sądu. Rozwścieczona Danuta nazwała byłą synową "zas*aną gó*niarą" i chętnie pokazywała fotoreporterom prywatną korespondencję z matką swojej wnuczki.

Zobacz także: Danura Martyniuk wbija kolejną szpile synowej

Choć Ewelina zdecydowała się oddać wszystkie otrzymane od Martyniuków prezenty, Danka najwyraźniej nie zamierza odpuścić. W rozmowie z Na żywo ukochana Zenka drążyła temat eksżony syna, zarzucając jej między innymi brak manier:

Za to, jak mnie potraktowała pod sądem, to nic ode mnie nie dostanie - zapewnia stanowcza babcia Laury i kontynuuje:

Nawet mi "dzień dobry" nie powiedziała. A ja przecież jak córkę ją traktowałam. Co miesiąc przelewałam jej pieniądze, żeby miała. Do ręki też jej dawałam. To był mój błąd. Ludzie mówią mi, że byłam za dobra - ubolewa po tym, jak kilkukrotnie oczerniła Ewelinę w rozmowie z dziennikarzami i zapewnia, że nie wyklucza spotkania w sądzie:

My też zamierzamy walczyć o to, by widywać się z Laurą. Weźmiemy świadków z rodziny. Potwierdzą, jak to wyglądało z naszej strony - zapowiada i podkreśla swój wkład w wychowanie wnuczki:

Na Laurę to i 5 tysięcy damy. Pomyśleliśmy nawet, że fundusz małej założymy na przyszłość, żeby miała - mówi w rozmowie z tabloidem i ponownie atakuje ekssynową:

Jak mała będzie miała 18 lat, to jej opowiem, jak jej mama potraktowała tatę. Wcale go nie wspierała. Kiedy był w areszcie, nawet listu do niego nie napisała.

Trzymacie za Danusię kciuki?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(534)
lil
3 lata temu
co Pani powie wnuczce? Że obrażala Pani jej matkę? Że synalek ciężarnej żony do domu nie chciał wpuścić? Czy pokaże Pani smsy Eweliny z ktorych wynika jedynie, że w przeciwienstwie do Pani ona posiada klasę i honor? Idź kobieto na dobrą terapię dla współuzależnionych bo szkoda Cię sluchać i czytać.
B. K.
3 lata temu
Szanowna Pani Danuto, ośmieszyła Pani Ewelinę przed całą Polską, nie przebierała Pani w słowach, wyliczyła Pani absolutnie wszystkie prezenty publicznie ofiarowane wnusi i Jej mamie. Wobec takiego zachowania każda kobieta która posiada poczucie własnej wartości postąpiłaby podobnie do Eweliny. Kochać Pani syna małpią miłością. Nie powinno sie wspierać kogoś takiego jak Daniel, ponieważ wspierając Go utwierdza sie Go w przekonaniu że wszystko Mu wolno i jest absolutnie bezkarny. Prosze wybaczyć wychowaliście Państwo niedojrzałego faceta do roli męża i ojca. To okaleczony człowiek.
Marzena
3 lata temu
Ewelina z małym dzieckiem ma iść do pracy a Danielek nie musi bo jeszcze za mały
Maria
3 lata temu
Po poprzednich wypowiedziach p. Danuty sądziłam, że zostało osiągnięte dno. Jak okazuje się dno może być jeszcze niżej. Ciężko będzie komukolwiek ją przebić
Jaaaa
3 lata temu
Ludzie, on płaci alimenty byłej żonie, bo rozwód był z jego winy, a nie dlatego, że ona jest niezdolna do pracy, tak działa polskie prawo
Najnowsze komentarze (534)
Anonim
3 lata temu
No oczywiście, jeszcze listy miała do niego pisać. Upokarza ja publicznie, nie pomaga w wychowaniu córki, a ona ma go wspierać i pisać listy. Chora sytuacja. On sam jest wszystkiemu winien. A wy dla dobra dziecka przestańcie prowadzić ta szopkę
Danuta=Karen
3 lata temu
Czyżby? Czyby mamy to? Mamy odpowiednik zagramanicznej Karen?! 😲
Matrix
3 lata temu
Danka ty chyba bierzesz to samo co twój syn 🙈😂 nadajesz z nim na tych samych falach 🤪
Mona
3 lata temu
Wspułczuję Martynikom,że jest na nich taki straszny chejt!to nie ich wina że ich synalek ma taki charakter a nie inny!nie było by tej całej wojny gdyby alimenty były tylko na dziecko też bym nie chciała w przyszłości płacić na synową a ktoś by chciał?zawsze wina leży po środku i to jest święta prawda.
Ewka
3 lata temu
pani Danuto, PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO!!
ZnamPolicj
3 lata temu
Nigdy nie uwierzę, że dziewczyna jest winna coś tej rodzinie. Do tej pory myślałam, że żona zenka jest kobietą spokojną i taka dobra matka i żona. Niepotrzebnie pani usta otwierala. Zniszczyła Pani swój i męża wizerunek. A synka nie bez powodu w Białymstoku nie lubią. W tym i policja, która notorycznie go zatrzymuje za przekraczanie prędkości. Przy okazji nie raz coś znaleźli i nasluchali się "że tatuś zaplaci".
Margo
3 lata temu
W celach edukacyjnych prosze sie zapoznac, jakie sa elementy przemocy psychicznej- reszty nie warto nawet komentowac.
?!!
3 lata temu
Ale o co ona chce się sądzić? Że Ewelina nie chce za nią Danielka wychowywać?
Dziobka
3 lata temu
żenada
Olka
3 lata temu
Murem za Eweliną!!!!
Antmen
3 lata temu
Jakie twoje pieniądze? Haha
Gość
3 lata temu
Historie za BUGA!!!!!!!
kama
3 lata temu
wyliczanka ile dali, tylko kasa, kasa, kasa, wszystko się kręci wokół kasy, sama siedzi w domu i żyje z pracy męża
Dico
3 lata temu
pani i synek powinni zamieszkać razem a Ewelinka wypłaci wam alimenty najlepiej dwa razy w miesiącu?
...
Następna strona