Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Dariusz K. zostaje pod opieką kuratora sądowego. "W przypadku unikania kontaktu lub upomnienia może wrócić do więzienia"

120
Podziel się:

"Celebryta" musi także zachować wstrzemięźliwość od alkoholu i innych używek i podjąć się wykonywania pracy zarobkowej. Współczujecie?

Dariusz K. zostaje pod opieką kuratora sądowego. "W przypadku unikania kontaktu lub upomnienia może wrócić do więzienia"
Dariusz K. zostaje pod opieką kuratora (East News)
bEKfZoeZ

Dariusz K. zyskał popularność jako małżonek naczelnej polskiej diwy - Edyty Górniak. Wydawało się, że gwiazda i mało znany muzyk tworzą zgodną parę, gdyż doczekali się syna Allana. Niestety, ich drogi się rozeszły i w 2010 roku piosenkarka wystąpiła o rozwód.

Cztery lata później Dariusz K., będąc pod wpływem kokainy, potrącił śmiertelnie 63-letnią kobietę. Od tego czasu kojarzony jest raczej wyłącznie z kolejnych wizyt w sądzie.

bEKfZofb

Pomimo tego, że wszystko wskazywało na to, że Dariusz świetnie bawi się za kratkami, rozwijając więzienną karierę DJ-a, chyba zatęsknił za smakiem wolności. Z niewątpliwą ulgą musiał więc przyjąć informację o zgodzie sądu na jego przedterminowe zwolnienie.

Okazuje się, że nie była to pierwsza próba Dariusza wydostania się z więzienia. Były mąż Górniak ubiegał się o zwolnienie aż dwukrotnie, lecz oba wcześniejsze wnioski odrzucono.

To nie był pierwszy wniosek w tej sprawie. Już wcześniej do tutejszego sądu wpłynęły dwa podobne: jeden w styczniu 2019 roku, a drugi w sierpniu 2019 roku. Oba złożył sam skazany - mówi w rozmowie z Faktem sędzia Jan Leszczewski.

bEKfZofh

Co zatem sprawiło, że byłemu mężowi Górniak udało się wyjść kilka dni temu?

Decyzja sądu wynikała z dobrej opinii z zakładu karnego, jaką miał skazany podczas 4,5-letniego pobytu w zakładzie karnym. To stwarza warunki do przypuszczenia, że będzie w przyszłości przestrzegał porządku prawnego - tłumaczy sędzia.

Tabloid zadał sobie nawet trud, by dowiedzieć się, czy rodzina kobiety, którą zabił "celebryta", została poinformowania o tym, że jest już na wolności.

Rodzina była zawiadamiana. Ale prawdopodobnie mąż tej pani też nie żyje, w związku z czym zawiadomienie wróciło, bo nie odebrano go w terminie. Inny członek rodziny nie był wskazany w tej sprawie - oznajmił Leszczewski.

bEKfZofi

Okazuje się jednak, że życie Darka po wyjściu z "paki" nie będzie usłane różami... Więzienny DJ musi zachować wstrzemięźliwość od alkoholu i innych używek oraz podjąć się wykonywania pracy zarobkowej, a oprócz tego wyznaczono mu dozór kuratora sądowego.

W przypadku unikania kontaktu z kuratorem, upomnienia przez kuratora, że niewłaściwie się zachowuje w trakcie dwuletniego okresu próby lub w przypadku popełnienia podobnego przestępstwa, Dariusz K. może wrócić do więzienia - poinformował sędzia.

Trzymacie za niego kciuki?

bEKfZofj
bEKfZofC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(120)
bgf
rok temu
Ta z pewnością tam wróci, był kłopot zęby w ogóle tam trafił bo rożne kruczki za pieniążki prawnicy wymyślali. A teraz już nigdy go nie wsadzą
Anioł
rok temu
Żal mi tej rodziny ;( Mąż tej kobiety pewnie dużo przeżywał i szybko dołączył do Żony. Niech Bóg ma ich w opiece 🙏🏻
miki
rok temu
Mozecie zabic kogos autem i wyjsc po 4 latach to jakas kpina !!! facet po narkotykach zabija bezbronna osobe a ona wychodzi na wolnosc !!!! Ziobro co to za porzadek !!!!!
bEKfZofD
Stacho
rok temu
A ja się pytam ... jakiej Diwy ?!?!? Pierwsze słyszę żeby Ona była Diwą !!!
Uop
rok temu
Tyle właśnie siedzą celebryty za zabicie kobiety . Co za kraj . Są równi i równiejsi . Dno
Najnowsze komentarze (120)
emeryt
rok temu
takie mamy sądy, bardzo przychylne celebrytom,
Polo
rok temu
W POLSCE są dwa Kodeksy Karne dla bogatych i dla biednych.
bogdan p.
rok temu
w Stanach dostałby za to ze 30 do 50 lat minimum !
pixi
rok temu
Podobno to był jakiś półotwarty ośrodek. Niech ktoś to sprawdzi.
Mona
rok temu
Skandal.
ALA
rok temu
Jedyny pożytek z tego ,że wyszedł z więzienia to to ,że już podatnicy go nie sponsorują.
ohh
rok temu
Przyczynił się jeszcze do śmierci męża ten Pani...eh.. tO nie był "wypadek"..
Grzes
rok temu
Teraz widać jakie mamy prawo , zabił człowieka i wyszedł po 4 latach!!!
bEKfZofv
monia
rok temu
Za zabicie pod wpływem wódy czy prochów,gość sobie będzie spokojnie/nadal/ żył i niby pracował?..To śmiech ze śmierci,sądu i sprawiedliwości..
Karma wraca
rok temu
To że był pod wpływem narkotyków, było w jego przypadku traktowane jako okoliczność łagodząca!
Pit
rok temu
Szary człowiek spedził by 15 lat minimum!!!! A gościu po 4 latach wychodzi??? SKANDAL!!!!!
ABC
rok temu
Wniosek jest taki.Jak chcesz kogoś zlikwidować to tylko samochodem, możesz być po alkoholu albo na wspomagaczach.Jeśli to zrobisz w inny sposób to masz dożywocie.Samochodem 4-8 lat.Genialne.
Jan
rok temu
Co to za kraj , za zabójstwo 4 lata a za kradzież masła dostaniesz więcej. Powinien zabójca siedzieć do końca życia.
Kejtmos
rok temu
Rozumiem, że zaraz powstanie jakaś Fundacja typu Fundacja Bardzo Pomagającym w Odwiedzaniu św.Piotra Poruszjących się Prawidłowo na Pasach
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKfZogo
bEKfZogp
bEKfZogq
bEKfZogr
bEKfZogs
bEKfZofX