Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych WYCIĄŁ eksmałżonkę z komunijnego zdjęcia córki! (FOTO)

177
Podziel się

Byli członkowie discopolowej trupy z uśmiechem na ustach kontynuują internetowy festiwal żenady. Internauci ponownie okazali się bezlitośni: "Zero klasy, parodię pan robi z pierwszej komunii córki"!

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych WYCIĄŁ eksmałżonkę z komunijnego zdjęcia córki! (FOTO)
Piękni i Młodzi kontynuują wojnę na Instagramie (fot. Instagram, @madzia_pim, @dawidnarożny)
bCIGHlZx

Po kilku miesiącach internetowej absencji były skład discopolowego zespołu o przewrotnej nazwie Piękni i Młodzi ponownie wrócił na języki. Stało się tak za sprawą wyuzdanego biustonosza, którym wokalistka Magdalena Narożna postanowiła pochwalić się z okazji pierwszej komunii świętej swojej córki Gabrysi. Na opublikowanym przez nią na Instagramie zdjęciu zabrakło, rzecz jasna, ojca córki - należącego niegdyś do zespołu Dawida Narożnego. Eksmałżeństwo próbowało kontynuować wcześniej współpracę w ramach działalności koncertowej, jednak jak udowodniło nagranie wideo z pijackiej burdy sylwestrowej, w której brali udział, nie był to najlepszy pomysł.

Aby nie zostać w tyle, Narożny również umieścił zdjęcie z komunii świętej córki w swoich mediach społecznościowych. Nie zdołał jednak wynieść się ponad międzymałżeńskie waśnie i niezdarnie uciął fotografię w miejscu, gdzie stała akurat Magdalena Narożna, w konsekwencji wyrzucając z kadru też niemal połowę sylwetki Bogu ducha winnej Gabrysi.

bCIGHlZz

Z moim serduszkiem podczas pierwszej komunii świętej. To tylko mały przedsmak, na dniach pokażemy Wam piękne zdjęcia z sesji. P.S. Wspólne również są - informacja tak dla tych wścibskich - podpisał zdjęcie sprzed ołtarza.

Fani Pięknych i Młodych w mig odnotowali, że ktoś majstrował przy "rodzinnej" pamiątce.

Właśnie chciałam zapytać, czy ujrzymy zdjęcie z obojgiem rodziców, czy mieli na tyle odwagi, aby piękną pamiątkę miała córka? Bo to nie chodzi o to, która połowa da więcej, tylko czy macie sami dla siebie tyle szacunku i odwagi, aby dobrze wychować dziecko.

bCIGHlZF

Narożny odparł, że z żoną zdjęć pokazywać nie będzie, bo nie chce odwracać uwagi od ważnej dla jego córki chwili.

Proszę się nie martwić o moje wychowanie dziecka. Nie ujrzy pani takiego zdjęcia, gdyż jest to święto mojego dziecka. A nie jej obojga rodziców!

Zapewnienia nie powstrzymały jednak internautów, którzy i tak dali w sekcji komentarzy wyraz swojemu zniesmaczeniu wynikającemu z zaistniałej sytuacji.

bCIGHlZG

Zero klasy, parodię z pierwszej komunii córki pan robi, a powinno być skromnie. Nie licytacja, kto i jak i kto piękny, a kto młody.

Niby dorośli, inteligentni, a takie głupoty robią.

Święto dziecka, które ma oboje rodziców. Przynajmniej w metryce, bo rzeczywistość jest inna i świadczy to o dojrzałości tychże rodziców i wychowaniu. Często tak bywa, że jak ktoś pojedzie do "miasta" i zacznie się ubierać w markowe rzeczy, to potem nie może sobie poradzić z podstawowymi zasadami życia normalnej rodziny.

Znalazło się też miejsce na kilka kąśliwych uwag odnośnie wyczucia "stylu" Magdaleny Narożnej.

bCIGHlZH

Przynajmniej tatuś i ciocie wyglądają pięknie, elegancko, nie to, co mamusia - napisała jedna z internautek.

No masakra. Jak można się tak ubrać?! Chyba Magda nie ma w domu lustra - dodała od siebie kolejna użytkowniczka sieci.

Jak obstawiacie, kiedy ten jarmark się wreszcie skończy?

bCIGHlZI
bCIGHmaa
KOMENTARZE
(177)
Jaro
miesiąc temu
Dawek to nie jest święto tylko Twojego dziecka ale Waszego dziecka, pomijasz matkę dziecka, urodziłeś corke czy urodziła ją Magda bo tylko ja, ja, ja. Dziecko Dawek potrafi wyczytać z kontekstu więcej niż Ci się wydaje. Zachowuj się dojrzałe bo jak coś palniesz, to nie wiadomo... śmiać się czy płakać
Jaaa
miesiąc temu
Biedne dziecko....
ccc
miesiąc temu
kurcze ale się babka postarzała
bCIGHmab
Agnese
miesiąc temu
Skoro już tak się czepiacie - to tu każdy jest nieadekwatnie ubrany. Ojciec dziecka ma ciemna koszule, panie sukienki przed kolano. Partnerka Pana Dawida wystawia stanik na niedawno dodanym zdjęciu. Córcia ma na sobie wszystkie kolory bieli. Pani Magda z córką w zasadzie wygląda najschludniej. Wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji przystąpienia do I Komunii Świętej, Gabrysiu.
Gregor
miesiąc temu
Wszyscy na mamę a ciocie z kolankami na wierzchu w kościółku
Najnowsze komentarze (177)
Ann
miesiąc temu
Wścieklizna go dopadła po tym jak go Madzia wywaliła z zespołu 🤪
Aga
miesiąc temu
To tylko pokazuje jak koleś strasznie cierpi. Aczkolwiek padnie, ale się do tego nie przyzna.
szogun
miesiąc temu
kto to jest? kasa z tytułu artykulików leci... jakaś żenada
ssss
miesiąc temu
disco polo
Dakota
miesiąc temu
Ludzie mogą wyjechać ze wsi, ale wieś nigdy nie wyjdzie z ludzi.....
Dakota
miesiąc temu
Ludzie mogą wyjechać ze wsi, ale wieś nigdy nie wyjdzie z ludzi.....
Rumianek
miesiąc temu
Właśnie o to chodzi w I Komuni Sw.Prezenty, sesje zdjęciowe, kto lepiej wygląda - mamusia czy tatuś. Tylko dziecka szkoda.
dfhjkk
miesiąc temu
ani piekni ani młodzi..
bCIGHlZT
La la land
miesiąc temu
Boże, widzisz i nie grzmisz.. polecam słownik ortograficzny dla tego pana. Czasami lepiej sprawdzić pisownię jak dany wyraz się pisze niż upublicznić taki błąd.
Just
miesiąc temu
Smutne że babrzą w swoje porachunki dziecko.
Prywatny
miesiąc temu
Za dużo kasy i takie efekty cyrk z komuni
VvV
miesiąc temu
Nie wiem co to za ludzie, ale mama wyglada elegancko. Ten czerwony stanik na wierzchu to bardziej pasuje na dyskoteke a krotkie sukienki na plaze lub spacer a nie na komunie. Ale to moja opinia
Promyczek-88
miesiąc temu
Nie wiem czego się czepiacie nic takiego nie widać tylko dekolcik lekki fajnie ubrana to ojciec robi wielki szum matka trzyma kulturę i nie robi szopki z I Komunii Dziecka
Zuza
miesiąc temu
Dwa dzieciaki i tyle
...
Następna strona
bCIGHmav