Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych WYCIĄŁ eksmałżonkę z komunijnego zdjęcia córki! (FOTO)

182
Podziel się:

Byli członkowie discopolowej trupy z uśmiechem na ustach kontynuują internetowy festiwal żenady. Internauci ponownie okazali się bezlitośni: "Zero klasy, parodię pan robi z pierwszej komunii córki"!

Dawid Narożny z Pięknych i Młodych WYCIĄŁ eksmałżonkę z komunijnego zdjęcia córki! (FOTO)
Piękni i Młodzi kontynuują wojnę na Instagramie (fot. Instagram, @madzia_pim, @dawidnarożny)

Po kilku miesiącach internetowej absencji były skład discopolowego zespołu o przewrotnej nazwie Piękni i Młodzi ponownie wrócił na języki. Stało się tak za sprawą wyuzdanego biustonosza, którym wokalistka Magdalena Narożna postanowiła pochwalić się z okazji pierwszej komunii świętej swojej córki Gabrysi. Na opublikowanym przez nią na Instagramie zdjęciu zabrakło, rzecz jasna, ojca córki - należącego niegdyś do zespołu Dawida Narożnego. Eksmałżeństwo próbowało kontynuować wcześniej współpracę w ramach działalności koncertowej, jednak jak udowodniło nagranie wideo z pijackiej burdy sylwestrowej, w której brali udział, nie był to najlepszy pomysł.

Aby nie zostać w tyle, Narożny również umieścił zdjęcie z komunii świętej córki w swoich mediach społecznościowych. Nie zdołał jednak wynieść się ponad międzymałżeńskie waśnie i niezdarnie uciął fotografię w miejscu, gdzie stała akurat Magdalena Narożna, w konsekwencji wyrzucając z kadru też niemal połowę sylwetki Bogu ducha winnej Gabrysi.

Z moim serduszkiem podczas pierwszej komunii świętej. To tylko mały przedsmak, na dniach pokażemy Wam piękne zdjęcia z sesji. P.S. Wspólne również są - informacja tak dla tych wścibskich - podpisał zdjęcie sprzed ołtarza.

Fani Pięknych i Młodych w mig odnotowali, że ktoś majstrował przy "rodzinnej" pamiątce.

Właśnie chciałam zapytać, czy ujrzymy zdjęcie z obojgiem rodziców, czy mieli na tyle odwagi, aby piękną pamiątkę miała córka? Bo to nie chodzi o to, która połowa da więcej, tylko czy macie sami dla siebie tyle szacunku i odwagi, aby dobrze wychować dziecko.

Narożny odparł, że z żoną zdjęć pokazywać nie będzie, bo nie chce odwracać uwagi od ważnej dla jego córki chwili.

Proszę się nie martwić o moje wychowanie dziecka. Nie ujrzy pani takiego zdjęcia, gdyż jest to święto mojego dziecka. A nie jej obojga rodziców!

Zapewnienia nie powstrzymały jednak internautów, którzy i tak dali w sekcji komentarzy wyraz swojemu zniesmaczeniu wynikającemu z zaistniałej sytuacji.

Zero klasy, parodię z pierwszej komunii córki pan robi, a powinno być skromnie. Nie licytacja, kto i jak i kto piękny, a kto młody.

Niby dorośli, inteligentni, a takie głupoty robią.

Święto dziecka, które ma oboje rodziców. Przynajmniej w metryce, bo rzeczywistość jest inna i świadczy to o dojrzałości tychże rodziców i wychowaniu. Często tak bywa, że jak ktoś pojedzie do "miasta" i zacznie się ubierać w markowe rzeczy, to potem nie może sobie poradzić z podstawowymi zasadami życia normalnej rodziny.

Znalazło się też miejsce na kilka kąśliwych uwag odnośnie wyczucia "stylu" Magdaleny Narożnej.

Przynajmniej tatuś i ciocie wyglądają pięknie, elegancko, nie to, co mamusia - napisała jedna z internautek.

No masakra. Jak można się tak ubrać?! Chyba Magda nie ma w domu lustra - dodała od siebie kolejna użytkowniczka sieci.

Jak obstawiacie, kiedy ten jarmark się wreszcie skończy?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(182)
Jaro
4 lata temu
Dawek to nie jest święto tylko Twojego dziecka ale Waszego dziecka, pomijasz matkę dziecka, urodziłeś corke czy urodziła ją Magda bo tylko ja, ja, ja. Dziecko Dawek potrafi wyczytać z kontekstu więcej niż Ci się wydaje. Zachowuj się dojrzałe bo jak coś palniesz, to nie wiadomo... śmiać się czy płakać
Jaaa
4 lata temu
Biedne dziecko....
ccc
4 lata temu
kurcze ale się babka postarzała
Agnese
4 lata temu
Skoro już tak się czepiacie - to tu każdy jest nieadekwatnie ubrany. Ojciec dziecka ma ciemna koszule, panie sukienki przed kolano. Partnerka Pana Dawida wystawia stanik na niedawno dodanym zdjęciu. Córcia ma na sobie wszystkie kolory bieli. Pani Magda z córką w zasadzie wygląda najschludniej. Wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji przystąpienia do I Komunii Świętej, Gabrysiu.
Gregor
4 lata temu
Wszyscy na mamę a ciocie z kolankami na wierzchu w kościółku
Najnowsze komentarze (182)
Magda Narozna
4 lata temu
spac nie moge ludzie bo chce Sandre za s
Magda Narozna
4 lata temu
ja kocham ciebie SAndruniu
Magda Narozna
4 lata temu
ja juz nie kocham Gabrysi nie na widze jej
Magda Narozna
4 lata temu
Sandri bylas u komuni w 2004 roku
wiara.
4 lata temu
A Ja myślę że Dawid kocha Magdę nadal.
Ann
4 lata temu
Wścieklizna go dopadła po tym jak go Madzia wywaliła z zespołu 🤪
Aga
4 lata temu
To tylko pokazuje jak koleś strasznie cierpi. Aczkolwiek padnie, ale się do tego nie przyzna.
szogun
4 lata temu
kto to jest? kasa z tytułu artykulików leci... jakaś żenada
ssss
4 lata temu
disco polo
Dakota
4 lata temu
Ludzie mogą wyjechać ze wsi, ale wieś nigdy nie wyjdzie z ludzi.....
Dakota
4 lata temu
Ludzie mogą wyjechać ze wsi, ale wieś nigdy nie wyjdzie z ludzi.....
Rumianek
4 lata temu
Właśnie o to chodzi w I Komuni Sw.Prezenty, sesje zdjęciowe, kto lepiej wygląda - mamusia czy tatuś. Tylko dziecka szkoda.
dfhjkk
4 lata temu
ani piekni ani młodzi..
La la land
4 lata temu
Boże, widzisz i nie grzmisz.. polecam słownik ortograficzny dla tego pana. Czasami lepiej sprawdzić pisownię jak dany wyraz się pisze niż upublicznić taki błąd.
...
Następna strona