Dawno niewidziana Katie Price "przyłapana" na zakupach po KOLEJNEJ operacji plastycznej. Poznajecie ją jeszcze? (ZDJĘCIA)
Biust Katie Prince był operowany już 16 razy. Jednak na tym celebrytka nie poprzestała. Ostatnio paparazzi przyłapali ją z opatrunkami na twarzy. Wygląda na to, że ponownie zoperowała sobie nos.
Katie Price to chyba jedna z największych miłośniczek operacji plastycznych. Niegdyś była aspirującą modelką, ale z czasem porzuciła branżę modową. Już na początku kariery zaczęła kombinować przy swoim wyglądzie. Wówczas zmieniła rozmiar stanika z 32B do 32DD. Później doszły jeszcze permanentne brwi, nowy nos, licówki oraz "motylkowe" usta.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Polski "Żywy Ken" planuje kolejne operacje plastyczne
Nie da się ukryć, że kobieta dąży do miana posiadaczki największych piersi w historii. Do tej pory jej biust był operowany aż 16 razy. Price na swoje zabiegi wydała ponad 500 tysięcy złotych. Warto zaznaczyć, że celebrytka ma gigantyczne długi. Eksmodelka winna jest bankom ponad trzy miliony funtów. Unika jednak rozpraw sądowych.
Katie Prince znowu zrobiła operację plastyczną
Niedawno fotoreporterzy przyłapali celebrytkę podczas zakupów, gdy z nieco skwaszoną miną przechadzała się po sklepie. Wygląda na to, że Price jest właśnie w trakcie rekonwalescencji po ostatnich zabiegach medycyny estetycznej. Opatrunki na nosie od razu zdradziły, co tym razem sobie zoperowała. Z bandażami na twarzy zdecydowanie nie wyglądała kwitnąco.
Katie została przyłapana w luźnym, wręcz domowym stroju - białym t-shircie z dużym napisem "Angels" oraz w czarnych spodniach dresowych z rozszerzanymi ku dołowi nogawkami. Do zestawu dobrała czarną czapkę z daszkiem, spod której jej włosy luźno opadały na ramiona. Jeżeli chodzi o buty, to eksmodelka postawiła na wygodne i futrzaste klapki w różowym kolorze.
Jesteście ciekawi efektów kolejnego zabiegu?
ZOBACZ: Katie Price i jej biust po 16 operacjach pluskają się w basenie na wakacjach w Tajlandii (ZDJĘCIA)