Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Dawno niewidziana Renata Beger GROZI Jarosławowi Kaczyńskiemu: "Zablokujemy go w domu i ODBIERZEMY KOTA"

126
Podziel się:

Złotousta była posłanka Samoobrony pojawiła się na wtorkowym proteście rolników w Warszawie. Pamiętacie ją?

Dawno niewidziana Renata Beger GROZI Jarosławowi Kaczyńskiemu: "Zablokujemy go w domu i ODBIERZEMY KOTA"
Renata Beger grozi Jarosławowi Kaczyńskiemu i jego kotu (ONS.pl)

Piątka dla zwierząt budzi wśród polityków dość skrajne emocje. Od niedawna coraz głośniej jest o wciąż nieuregulowanej w Polsce kwestii warunków bytowych zwierząt, a proponowany projekt zakłada m.in. ograniczenie uboju rytualnego oraz zakazy hodowli zwierząt futerkowych i trzymania psów na łańcuchach.

Choć projekt spotkał się z przychylnością większości parlamentarzystów, to znaleźli się oczywiście tacy, którzy wyrazili wobec tego pomysłu swoją dezaprobatę. Wśród nich znalazł się Krzysztof Bosak, który twierdził, że ochrona zwierząt jest "sprzeczna z prawem naturalnym i z Konstytucją". Jego podejście skrytykował nawet Marek Jakubiak, który nie szczędził mu gorzkich słów na Twitterze.

Zobacz także: Odszkodowania dla rolników. Beger: "Rodacy musieliby zostać obciążeni dodatkowym podatkiem od mięsa"

Okazuje się jednak, że przeciwników walki o prawa stworzeń, które same nie mają szansy się obronić, jest dużo więcej. We wtorek w Warszawie odbył się protest rolników, który ruszył spod Placu Zawiszy pod Sejm, a potem pod Kancelarię Premiera. Nie mieli jednak szansy na rozmowę z Mateuszem Morawieckim, bo ten wcześniej tego samego dnia ogłosił, że musi odbyć kwarantannę.

Co ciekawe, wśród protestujących znalazła się też Renata Beger, była posłanka Samoobrony, która słynęła niegdyś z dość intrygujących wypowiedzi. Złotousta ekspolityk w napływie inspiracji wskoczyła nawet na scenę i ponownie przemówiła do zgromadzonych jak za starych, dobrych czasów. Oczywiste więc jest, że nie zabrakło kontrowersyjnych stwierdzeń, z których kiedyś była bardzo znana.

Oni myślą, że my jesteśmy głupcami. Minister Puda zamienił się z głupkiem na rozum. Premier więcej wie o rolnictwie niż minister rolnictwa. On myśli, że jak powie, że dostaniemy pieniądze, to my w to uwierzymy. Nie dostaniemy - przemawiała.

To jednak nie wszystko, bo postanowiła też wrócić myślami do czasów świetności Samoobrony i zagroziła, że wraz z protestującymi... zablokuje Jarosławowi Kaczyńskiemu możliwość wyjścia z domu. Na tym się jednak nie skończyło, bo padła też wizja dużo surowszej kary.

Będzie nas ciągle więcej, i więcej. Tak długo, aż w końcu wycofają ustawę i zaczną z nami rozmawiać. A jak nie, to zablokujemy Kaczyńskiego w domu. Kota odbierzemy. Żadna policja nam w tym nie przeszkodzi - grzmiała ze sceny.

Stęskniliście się?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(126)
kotniewinny
2 lata temu
No akurat kitajca zostawcie w spokoju;-) moja kita też mnie kocha nad życie i mimo tego, że swoje za paznokciami mam, gdyby przyszli mnie na taczce wywieźć zagryzłaby wszystkich. Wara od kota p. Kaczyńskiego!
Ewa
2 lata temu
Proszę zostawić kota w spokoju!!!!!!!!!!!!!!!
Olka
2 lata temu
Brakowało mi jej 😂 i sp. Leppera
ech
2 lata temu
Moi dziadkowie byli rolnikami. Krowy miały swoją obórkę i tam spały. Wiosną latem i jesienią chodziły po łące i jadły trawę, koniczynę, kwiatki. Kury, kaczki, indyki, gęsi chodziły po sadzie, skubały trawkę, grzebały w ziemi, wydłubywały robaczki i kamyczki. Konie robiły za kosiarkę do trawy i było jak na polu golfowym. Wszystkie te zwierzątka miały godne zycie, widziały niebo i przyrodę. Babcia i dziadek postawili dom, wykształcili dzieci, pomogli zacząć dorosle życie, nigdy nikt nie chodził głodny. Teraz sie nie da! Mają doplaty, mają maszyny, mają opryski, nikt nie zbiera stonki i nie kosi kosą i nic nie ogarniają. Zwierzetom fundują koszmar i sie tym chwalą. A paszli!
Ola
2 lata temu
Po raz pierwszy stanę po stronie Kaczyńskiego. Ustawa o ochronie zwierząt to nasz krok w kierunku wyjścia ze średniowiecza. Przynajmniej w temacie ochrony zwierząt.
Najnowsze komentarze (126)
Kocham prawdę
2 lata temu
Dla czego, ludzie są daremni
kocury
2 lata temu
Pani Renato Beger- nie jestem pani wielbicielką TO FAKT ALE tego złego człowieka pełnego pogardy dla wszystkiego co inne niż on uważa .... NALEŻY PRZYKŁADNIE UKARAĆ !!! , zabranie mu jedynego przyjaciela jakim jest kotek byłoby NALEŻNĄ KARĄ !@!!! mam nadzieję , że grupa miłośników zwierząt jakimi są niewątpliwie rolnicy a wśród nich pani pełna energii i animuszu sprostają temu by buc nad buce -cięty z metra poczuł jak boli bardzo nie akceptowanie kogokolwiek na świecie....bo przecież on kocha tylko siebie i kota inni dla niego to nic nie warta swołoch- tak kiedyś wymądrzał sie uczeń komunisty.
Sos
2 lata temu
Dlaczego nazywacie ludzi od męczarni zwierząt rolnikami?
gamer
2 lata temu
Jeju, dosyć tej "wieśniaczej: dyktatury. Chyba tylko rolnicy wiecznie mają problem, albo klęski. Urodzaju lub nie urodzaju. Do czego to doszło żeby nasze rodzime produkty były droższe od tych importowanych. Nie dość, że szykanują społeczeństwo, teraz wybrali kolejny raz maliniaka na Prezydenta, to jeszcze im mało. Na wszystko mają dopłaty i nic tylko płaczą. Miastowi źli, Unia zła tyko oni solą tej polskiej ziemi. Przedsiębiorcy jakoś takiego wsparcia nie mają. Ciekawe szanowni rolnicy kto na wasze emerytury płaci????
KoloPatolo
2 lata temu
Zakaz sterylizacji kotow i psow poprosze...patologia sie rozmnaza i jeszcze ma dotacje, a zwierzeta nic zlego nie robia i jeszcze sa okaleczane...
biały kieł
2 lata temu
Ta jurna dama zrobiła juz maturę? Jak została posłanką Samoobrony to jej nie miała...
TRUE
2 lata temu
LEKARZE 2020 🤑C🤡O🙈V🙊I🙉D
Rolnik
2 lata temu
Pani Renato ,Pani nie boi sie Kaczyńskiego i głośno mówi to co myśli.ewelement!!!!!
kkk
2 lata temu
do dzieła zatem!!!!Q!
Prawda
2 lata temu
Najgorsze w tym wszystkim jest to że, wypowiadają się o rolnictwie ci co Guzik się znają na pracy na Wsi. Sami specjaliści !!!! Tak jak z Ekologią, Guzik wiedzą ale jacy Fachowcy od powietrza itd.
Made
2 lata temu
Rolnikom zawsze się nic nie podoba. Tylko liczy się u nich kasa A że zwierzętom dzieję się krzywda to już nie ważne. Myślę że PIS nie da się od rolników. I wreszcie zrobi że zwierzętom było lepiej bo ludzie są okropni.
Ggr
2 lata temu
Wyjazd od Jaroslawa i jego kotów. Nikt z rzadzacych do tej pory nie zrobil tak wiele dla zwierzat co Jaroslaw Kaczyński. Zaostrzyl kary juz wczesniej a ta ustawa jest wspaniala. Czlowiek o wielkim sercu dla zwierzat. Co inni zrobili dla zwierzat? Doniu? Trzasku?
herr
2 lata temu
jakos nie wierzę tej kobiecie
MDM
2 lata temu
Gdybys miała wiedzę......kot odszedł dwa lata temu.Kaczynski przygarnął z ulicy potrąconego przez auto.Kochał.dbał.Kiedy zachorował na nerki trzeba było zwierzę zostawic na dializy w szpitalu codziennie wieczorem przychodził do kotka.Gdyby wszyscy tak kochali zwierzęta jak K. nasi bracia mniejsi mieliby raj na ziemi./ wiem o czym mowię/
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie