Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Do KRRiT wpłynęło ponad 200 SKARG na "Królowe Życia" po aferze z "Megakotem"!

139
Podziel się:

Po nagłośnieniu przez internautów oraz Jana Śpiewaka kontrowersyjnej przeszłości 51-letniego Arkadiusza "Megakota" Zgorzelskiego, który w zeszłym roku dołączył do "Królowych Życia", do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wciąż napływają liczne skargi na stację TTV.

Do KRRiT wpłynęło ponad 200 SKARG na "Królowe Życia" po aferze z "Megakotem"!
Do KRRiT wpływają skargi na "Królowe Życia" (Instagram)

Arkadiusz Zgorzelski, zwany "Megakotem", w polskich mediach zasłynął dzięki flagowemu programowi stacji TTV "Królowe Życia". 51-letni deweloper ze Szczecina dołączył do 11. sezonu fabryki charyzmatycznych gwiazd i szybko stał się rozpoznawalny w sieci. Jak się jednak okazało, celebryta - oprócz niesmacznego zainteresowania młodszymi kobietami - ma na sumieniu o wiele więcej, o czym sam opowiadał bez ogródek, a co szczegółowo opisał Jan Śpiewak.

Zgorzelski próbował przedstawić się w roli ofiary i bronić swojego imienia, oznajmiając, że artykuły na jego temat "to są jakieś straszne fanaberie". Mimo to kanał TTV postanowił usunąć go z "Królowych Życia", o czym osoba z produkcji poinformowała Pudelka.

Zobacz także: Izabela z "Królowych życia": "Musieliśmy wybrać między ślubem, a inwstycją w biznes"

W połowie stycznia portal Wirtualne Media donosił o sześciu skargach, które wpłynęły do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w związku z kryminalną przeszłością uczestników biorących udział w show TTV. Zaledwie tydzień później, gdy informacja o zakończeniu współpracy z "Megakotem" już obiegła media, liczba wniosków do KRRiT wzrosła do ponad 200.

Do 19 stycznia 2022 r., (godz. 12:00) wpłynęło 241 skarg dotyczących audycji "Królowe życia" w programie TTV. Liczba skarg może się zmienić - poinformowała rzeczniczka prasowa, Teresa Brykczyńska.

Z prośbą o kontrolę kontrowersyjnego programu do przewodniczącego KRRiT zgłosiła się także Joanna Lichocka, posłanka Prawa i Sprawiedliwości, która zasiada w Radzie Mediów Narodowych:

Zwracam się do Pana Przewodniczącego o podjęcie czynności sprawdzających z związku z ujawnionymi przez Jana Śpiewaka, aktywistę obywatelskiego, informacjami, iż na antenie telewizji TTV rozpowszechniana jest audycja pt. "Królowe Życia", której prowadzącą jest osoba skazana za stręczycielstwo i handel ludźmi. Do tej pory TVN kształtował gusta i kształtował elity na pokojówki i kucharki, ale od jakiegoś czasu ten koncern przesuwa tę granicę po to, żeby wzbudzać kontrowersje, świadomie wywołać skandal, by w ten sposób przyciągnąć widownię - czytamy w skardze.

Czy "Królowe Życia" mają szansę przetrwać?

Dlaczego stacja TTV stała się wylęgarnią patocelebrytów o kryminalnej przeszłości?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(139)
ewa
10 miesięcy temu
Człowiek, który współpracuje z "kamerzystą" i kruszwilem nie może być dobrym człowiekiem.
Betty
10 miesięcy temu
Dziwię się że ludzie to oglądają, wszystkie te królowe to jakaś masakra.
Choretojest
10 miesięcy temu
Zastanawia mnie co czuja dziewczyny, które były sprzedane do burdeli przez Dagmarę, gdy włączają teraz TTV a tam ich oprawczyni w roli królowej życia! Dziewczyny pewnie już do końca życia będą zarabiały jako panie do towarzystwa, będą żyły z wielka traumą, ich życie zostało zniszczone. A oprawca żyje jak paczek w maśle.
Niki
10 miesięcy temu
Ja tylko patrzę na tego gościa na zdjęciach i się go boję. I jeszcze te pogłoski o zabójstwie byłej. Wolałabym go nie spotkać w ciemnej uliczce...
Marcin
10 miesięcy temu
Nie rozumiem kto promuje tą panią- ex kryminalistka a robia z biej pseudo gwiazdę - wstyd- ona też wstydu nie ma bo z taką przeszłością to powinna w kącie ze wstydu siedzieć a nie pchać się na wizję. Kto promuje te patologiczne jednostki
Najnowsze komentarze (139)
Magda
10 miesięcy temu
Chorym jest to, że wielki pan aktywista Śpiewak, który sam jest już rezydentem polskich sądów teraz przyczepił się do programu, który trwa tyle lat. Nie wspominając już o tym, że Dagmara w nim jest od początku, i nigdy przeszłości nie ukrywała. Poza tym została uniewinniona. Siedzieć to powinni nasze głowy Państwa, które okradają społeczeństwo ze wszystkiego, bo żyjemy w państwie policyjnym. Ale oni maja swoje własne oddzielne prawo.
Magda
10 miesięcy temu
Dlaczego on jest nazywany celebrytą,inni też powinni wylecieć z programu.
Marian
10 miesięcy temu
Słowik też odpokutował niewinnie ale ma honor i nie będzie walczył o odszkodowanie ,tak jak zrobił to tomasz komenda człowiek beż honoru. Andrzeju niech bóg pomoże przejść przez tą dziurawą drogę, głową do góry przyjacielu.
Były kościeln...
10 miesięcy temu
Zwracam się z prośbą do producentów programu królowe życia o wprowadzenie na salony stacji ttv pana "słowika " człowieka o ogromnym sercu, mega autorytet do naśladowania. Kochający tatuś dziadek wspaniały człowiek niech bóg katolicki pomaga ci w pokonywaniu największych przeszkód. Oraz jego osiłka najmana obrońcę twierdzy w Częstochowie osiągnięć brak .
Claudia
10 miesięcy temu
Ta Dagmare zaprosil kiedys dyrektor szkoly podstawowej mojej bratanicy, a ta opowiadala o tolerancji i akceptacji 😅 ta szkola jest na wsi, wiec se wyobrazcie, co tam sie dzialo 😱😅
Rozwaga
10 miesięcy temu
Każdy jest człowiekiem i popełnia błędy jedni za nie zapłacili inni płacą a jeszcze inni będą do końca życia płacić właśnie przez ludzi co tylko potrafią krytykować i kopać dolki. Nikt nikogo nie zmusza do oglądania ale jak tylko jest możliwość by się przyczepić chętnych jest wielu yszalam wolne media no właśnie wolni ludzie wolne słowa programy o więzieniach są emitowane i nikomu nic nie przeszkadza ale taki program owszem pooglądajcie sobie może polityków co mówią jak się zachowują obrzucają błotem nawzajem i wprawdzie ich przeszłość bo naj proś trzeci może być to pokazywanie cudzych błędów a nie swoich
Marek
10 miesięcy temu
Jak wam się nie podoba to k**** tego nie oglądajcie. Wszyscy zachwycali się big Brotherem dla mnie to patologia i tego nie oglądałem. Warsaw Shore taka sama albo większy rynsztok. Królowe życia. Lecą od ponad 5 lat a dopiero teraz się obudziliście. Telewizja promuje też polityków żebyście wiedzieli co wyprawiają to taka Dagmara to przy nich święta jest.
aaa
10 miesięcy temu
masakra... Cieszę się, że jest ktoś taki jak Janek Śpiewak, który to nagłaśnia!
Ada
10 miesięcy temu
Od zawsze się zastanawiam po co w Tv takie programy. Telewizja powinna rozwijać, kształcić człowieka a nie uwsteczniać.
Życie
10 miesięcy temu
Przeczytałam Wasze komentarze...i zróbmy coś razem! Piszmy skargi na Dagmare- została prawomocnie skazana za stręczycielstwo i handel ludźmi! Akceptując jej udział w telewizyjnym programie pokazujemy innym, że mogą gwałcić, porywać i zmuszać do prostytucji!!! Solidarnie możemy coś zdziałać!!!
Kiowk
10 miesięcy temu
To teraz niech wywalą Dagmarę
Ora
10 miesięcy temu
Powinni tego programu nie produkować więcej.Oglupiający program!
Wstyd
10 miesięcy temu
Nie oglądam królowych żyć ani całego tvpis. I tyle. Choć tvpis jest dostępne dla wszystkich też niezła propaganda
DoWAs
10 miesięcy temu
Zainteresowanie młodymi kobietami jest jak najbardziej smaczne, normalne i naturalne. Przeciwieństwem normalności jest brukowy portal plotkarski czyli wy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie