Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Do KRRiT wpłynęło ponad 200 SKARG na "Królowe Życia" po aferze z "Megakotem"!

139
Podziel się:

Po nagłośnieniu przez internautów oraz Jana Śpiewaka kontrowersyjnej przeszłości 51-letniego Arkadiusza "Megakota" Zgorzelskiego, który w zeszłym roku dołączył do "Królowych Życia", do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wciąż napływają liczne skargi na stację TTV.

Do KRRiT wpłynęło ponad 200 SKARG na "Królowe Życia" po aferze z "Megakotem"!
Do KRRiT wpływają skargi na "Królowe Życia" (Instagram)

Arkadiusz Zgorzelski, zwany "Megakotem", w polskich mediach zasłynął dzięki flagowemu programowi stacji TTV "Królowe Życia". 51-letni deweloper ze Szczecina dołączył do 11. sezonu fabryki charyzmatycznych gwiazd i szybko stał się rozpoznawalny w sieci. Jak się jednak okazało, celebryta - oprócz niesmacznego zainteresowania młodszymi kobietami - ma na sumieniu o wiele więcej, o czym sam opowiadał bez ogródek, a co szczegółowo opisał Jan Śpiewak.

Zgorzelski próbował przedstawić się w roli ofiary i bronić swojego imienia, oznajmiając, że artykuły na jego temat "to są jakieś straszne fanaberie". Mimo to kanał TTV postanowił usunąć go z "Królowych Życia", o czym osoba z produkcji poinformowała Pudelka.

Zobacz także: Izabela z "Królowych życia": "Musieliśmy wybrać między ślubem, a inwstycją w biznes"

W połowie stycznia portal Wirtualne Media donosił o sześciu skargach, które wpłynęły do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w związku z kryminalną przeszłością uczestników biorących udział w show TTV. Zaledwie tydzień później, gdy informacja o zakończeniu współpracy z "Megakotem" już obiegła media, liczba wniosków do KRRiT wzrosła do ponad 200.

Do 19 stycznia 2022 r., (godz. 12:00) wpłynęło 241 skarg dotyczących audycji "Królowe życia" w programie TTV. Liczba skarg może się zmienić - poinformowała rzeczniczka prasowa, Teresa Brykczyńska.

Z prośbą o kontrolę kontrowersyjnego programu do przewodniczącego KRRiT zgłosiła się także Joanna Lichocka, posłanka Prawa i Sprawiedliwości, która zasiada w Radzie Mediów Narodowych:

Zwracam się do Pana Przewodniczącego o podjęcie czynności sprawdzających z związku z ujawnionymi przez Jana Śpiewaka, aktywistę obywatelskiego, informacjami, iż na antenie telewizji TTV rozpowszechniana jest audycja pt. "Królowe Życia", której prowadzącą jest osoba skazana za stręczycielstwo i handel ludźmi. Do tej pory TVN kształtował gusta i kształtował elity na pokojówki i kucharki, ale od jakiegoś czasu ten koncern przesuwa tę granicę po to, żeby wzbudzać kontrowersje, świadomie wywołać skandal, by w ten sposób przyciągnąć widownię - czytamy w skardze.

Czy "Królowe Życia" mają szansę przetrwać?

Dlaczego stacja TTV stała się wylęgarnią patocelebrytów o kryminalnej przeszłości?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(139)
ewa
2 lata temu
Człowiek, który współpracuje z "kamerzystą" i kruszwilem nie może być dobrym człowiekiem.
Betty
2 lata temu
Dziwię się że ludzie to oglądają, wszystkie te królowe to jakaś masakra.
Choretojest
2 lata temu
Zastanawia mnie co czuja dziewczyny, które były sprzedane do burdeli przez Dagmarę, gdy włączają teraz TTV a tam ich oprawczyni w roli królowej życia! Dziewczyny pewnie już do końca życia będą zarabiały jako panie do towarzystwa, będą żyły z wielka traumą, ich życie zostało zniszczone. A oprawca żyje jak paczek w maśle.
Niki
2 lata temu
Ja tylko patrzę na tego gościa na zdjęciach i się go boję. I jeszcze te pogłoski o zabójstwie byłej. Wolałabym go nie spotkać w ciemnej uliczce...
Marcin
2 lata temu
Nie rozumiem kto promuje tą panią- ex kryminalistka a robia z biej pseudo gwiazdę - wstyd- ona też wstydu nie ma bo z taką przeszłością to powinna w kącie ze wstydu siedzieć a nie pchać się na wizję. Kto promuje te patologiczne jednostki
Najnowsze komentarze (139)
Magda
2 lata temu
Chorym jest to, że wielki pan aktywista Śpiewak, który sam jest już rezydentem polskich sądów teraz przyczepił się do programu, który trwa tyle lat. Nie wspominając już o tym, że Dagmara w nim jest od początku, i nigdy przeszłości nie ukrywała. Poza tym została uniewinniona. Siedzieć to powinni nasze głowy Państwa, które okradają społeczeństwo ze wszystkiego, bo żyjemy w państwie policyjnym. Ale oni maja swoje własne oddzielne prawo.
Magda
2 lata temu
Dlaczego on jest nazywany celebrytą,inni też powinni wylecieć z programu.
Marian
2 lata temu
Słowik też odpokutował niewinnie ale ma honor i nie będzie walczył o odszkodowanie ,tak jak zrobił to tomasz komenda człowiek beż honoru. Andrzeju niech bóg pomoże przejść przez tą dziurawą drogę, głową do góry przyjacielu.
Były kościeln...
2 lata temu
Zwracam się z prośbą do producentów programu królowe życia o wprowadzenie na salony stacji ttv pana "słowika " człowieka o ogromnym sercu, mega autorytet do naśladowania. Kochający tatuś dziadek wspaniały człowiek niech bóg katolicki pomaga ci w pokonywaniu największych przeszkód. Oraz jego osiłka najmana obrońcę twierdzy w Częstochowie osiągnięć brak .
Claudia
2 lata temu
Ta Dagmare zaprosil kiedys dyrektor szkoly podstawowej mojej bratanicy, a ta opowiadala o tolerancji i akceptacji 😅 ta szkola jest na wsi, wiec se wyobrazcie, co tam sie dzialo 😱😅
Rozwaga
2 lata temu
Każdy jest człowiekiem i popełnia błędy jedni za nie zapłacili inni płacą a jeszcze inni będą do końca życia płacić właśnie przez ludzi co tylko potrafią krytykować i kopać dolki. Nikt nikogo nie zmusza do oglądania ale jak tylko jest możliwość by się przyczepić chętnych jest wielu yszalam wolne media no właśnie wolni ludzie wolne słowa programy o więzieniach są emitowane i nikomu nic nie przeszkadza ale taki program owszem pooglądajcie sobie może polityków co mówią jak się zachowują obrzucają błotem nawzajem i wprawdzie ich przeszłość bo naj proś trzeci może być to pokazywanie cudzych błędów a nie swoich
Marek
2 lata temu
Jak wam się nie podoba to k**** tego nie oglądajcie. Wszyscy zachwycali się big Brotherem dla mnie to patologia i tego nie oglądałem. Warsaw Shore taka sama albo większy rynsztok. Królowe życia. Lecą od ponad 5 lat a dopiero teraz się obudziliście. Telewizja promuje też polityków żebyście wiedzieli co wyprawiają to taka Dagmara to przy nich święta jest.
aaa
2 lata temu
masakra... Cieszę się, że jest ktoś taki jak Janek Śpiewak, który to nagłaśnia!
Ada
2 lata temu
Od zawsze się zastanawiam po co w Tv takie programy. Telewizja powinna rozwijać, kształcić człowieka a nie uwsteczniać.
Życie
2 lata temu
Przeczytałam Wasze komentarze...i zróbmy coś razem! Piszmy skargi na Dagmare- została prawomocnie skazana za stręczycielstwo i handel ludźmi! Akceptując jej udział w telewizyjnym programie pokazujemy innym, że mogą gwałcić, porywać i zmuszać do prostytucji!!! Solidarnie możemy coś zdziałać!!!
Kiowk
2 lata temu
To teraz niech wywalą Dagmarę
Ora
2 lata temu
Powinni tego programu nie produkować więcej.Oglupiający program!
Wstyd
2 lata temu
Nie oglądam królowych żyć ani całego tvpis. I tyle. Choć tvpis jest dostępne dla wszystkich też niezła propaganda
DoWAs
2 lata temu
Zainteresowanie młodymi kobietami jest jak najbardziej smaczne, normalne i naturalne. Przeciwieństwem normalności jest brukowy portal plotkarski czyli wy.
...
Następna strona