Doda ma NOWEGO PARTNERA?! Wygadali się właściciele apartamentu, w którym zatrzymała się w Hiszpanii
Wszystko wskazuje na to, że na hiszpańskie wakacje Doda nie zabrała ze sobą tylko dwojga przyjaciół i czworonogów. Post ze wzmianką o "partnerze" już został usunięty.
Od kilku tygodni Instagram pęka w szwach od relacji z zagranicznych wakacji. Celebryci prześcigają się w tym, kto urlopuje się w bardziej oryginalny sposób. Tyko w tym miesiącu mogliśmy śledzić "ekstremalną" wyprawę na Sri Lankę Anny Lewandowskiej, rodzinne wczasy w wykonaniu Roksany Węgiel czy błogi wypoczynek Julii Kamińskiej u wybrzeży Sardynii.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odnowią przysięgę małżeńską? "TO SIĘ WYDARZY"
Doda na wakacjach w Hiszpanii
Na urlop wybrała się także Doda. Wokalistka tym razem postawiła na Hiszpanię. W ciągu ostatniego tygodnia na jej instagramowym profilu regularnie pojawiały się więc zdjęcia i nagrania w bikini oraz kusych letnich stylizacjach.
Doda wypoczywa na wakacjach z nowym partnerem?
Z udostępnianych przez nią materiałów można było wywnioskować, że ładuje baterie w towarzystwie dwojga przyjaciół i swoich czworonogów. Jednakże, w środę na profilu apartamentu, w którym się zatrzymali, pojawił się post, który rzuca na wakacjujący się skład nieco inne światło. W publikacji, w której właściciele dziękują Dorocie za odwiedziny pojawiła się bowiem wzmianka o... jej "partnerze". Post ten jednak dość szybko zniknął z Instastories, a w jego miejsce pojawił się kolejny, już bez adnotacji o towarzyszącym Rabczewskiej mężczyźnie.
To wielka przyjemność gościć Królową, polską piosenkarkę @dodaqueen wraz z jej partnerem, przyjaciółmi i psami. Jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, mogąc zapewnić im wspaniały, luksusowy i niezapomniany pobyt w naszym miejscu - można było przeczytać w pierwotnej wersji wpisu.
Należy nadmienić, że niekiedy na publikowanych przez Dodę nagraniach rzeczywiście było widać cztery nakrycia stołu. Domyślacie się, kto jeszcze wybrał się z nią do Hiszpanii?