Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Doda sugeruje, że Natalia Siwiec jest "DUBAJÓWKĄ"?! W jej filmie jedna z aktorek łudząco przypomina Miss Euro 2012... (FOTO)

299
Podziel się

Też dostrzegacie to podobieństwo?

Doda sugeruje, że Natalia Siwiec jest "DUBAJÓWKĄ"?! W jej filmie jedna z aktorek łudząco przypomina Miss Euro 2012... (FOTO)
W filmie Dody pojawi się pierwowzór Natalii Siwiec? (ONS)
bEqwjluJ

W ostatnim czasie o Dodzie znacznie głośniej jest za sprawą jej producenckich ambicji, aniżeli w związku z rozwijaniem kariery muzycznej. Artystka bowiem zamiast na wydawaniu kolejnych płyt, najwyraźniej inspirując się Patrykiem Vegą, skupia się na robieniu mających wzbudzać kontrowersje filmów. W efekcie niebawem ukaże się ekranizacja głośnej książki Dziewczyny z Dubaju, którą reżyseruje Maria Sadowska.

Ostatnio o produkcji mówiło się w kontekście zamieszania wywołanego niejasnościami związanymi z rzekomo nagrywanymi w Dubaju scenami. Okazało się, że choć Dorota zapewniała, że część zdjęć zostanie zrealizowana na Bliskim Wschodzie, chwaląc się wideo z tamtejszego lotniska, internauci mieli co do lokalizacji nagrań poważne wątpliwości...

bEqwjluL
Zobacz także: Doda weszła na plan swojego filmu. Pokazała pierwsze ujęcia

W piątek zamieszanie wzbudziły kolejne zdjęcia z planu. Na jednej z fotografii obok Pauliny Gałązki, Olgi Kalickiej i Kasi Sawczuk możemy zauważyć łudząco przypominającą Natalię Siwiec kobietę. Aktorka ma na sobie charakterystyczną koszulę z orłem, w której mama Mii zaprezentowała się podczas Euro 2012.

bEqwjluR

Rabczewska już jakiś czas temu zapowiadała, że wszystkie postaci w jej filmie mają swoje pierwowzory wśród znanych twarzy i oglądając Dziewczyny z Dubaju, bez większych trudności będzie można je rozpoznać.

Postanowiliśmy skontaktować się z mężem Siwiec, by zapytać, czy rozpoznaje w aktorce swoją ukochaną.

Nie widzę związku z Natalią - stwierdził krótko w rozmowie z Pudelkiem Mariusz Raduszewski.

Wy też nie zauważacie podobieństwa?

bEqwjluS
bEqwjluT
bEqwjlvm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(299)
Polo
12 miesięcy temu
to nie jest film Dody, bo jest producentką na spółę z mężem, ona nie zna się na reżyserce, ma reżysera w tym filmie a sama przypisuje sobie tworzenie filmu. Gdyby miała sama coś nakręcić to wyszedłby kicz.
somsiady
12 miesięcy temu
Po zmianie płci i imienia na Gienadodij, Doda cierpi na nietrzymanie stolca, dlatego wstydzi się śpiewać. Nie wyśmiewajcie jej.
Santo subito
12 miesięcy temu
A dode kto zagra??? Może Margot?;) źdźbło w cudzym oku widzi a belki w swoim nie zauważa
bEqwjlvn
Ewa
12 miesięcy temu
Poważna producentka 🤣🤣🤣🤣
Wambo
12 miesięcy temu
Doda to biedny, nieszczęśliwy człowiek. Mnie go zwyczajnie szkoda. Jak bardzo musi siebie samego nie akceptować, żeby tak się oszpecić.
Najnowsze komentarze (299)
rozpacz
miesiąc temu
To obrzydliwe! Jak można gnoić ludzi byle znowu się wylansować. Jechać po kobiecie, szczęśliwej mężatce, mamie i sugerować bardzo wyraźnie że się prostytuowała, bo reklama filmu (gniota jakiegoś) potrzebna? Od początku kręcenia tego badziewia lans był "na Siwiec". Dno!
Sondaż
miesiąc temu
Ponad 290 komentarzy i praktycznie sam hejt na babcię Dodę. Dla kogo Dodzia się tak wysila? Biedna to kobieta po zmianie płci i pieluchy..Jak zobaczyłam ze babcia Doda ma pół tysiąca followersow a Jane Fonda 1.7 to powiem jedno. Niezła beka z tej Dody!
gość
miesiąc temu
Lodożercy, dajcie sie babci Dodzi nacieszyc zyciem jej nie duzo zostało, biednej chorej starowinie, przestancie ją wyśmiewać!
prośba Wandzi
miesiąc temu
czy moglibyśmy prosić Wielce Wielmożnego Pana Krajka o niewyśmiewanie się z Doroty Dodzi? ona biedna cierpi na nietrzymanie stolca, więc wstydzi się prosić sama
kegda
miesiąc temu
Mieszkam w Szczecinie i kojarzę dode ze szczątków kariery. Wbrew temu co pokazuje w mediach była bardzo spokojna, nudnawa, wręcz ,,sztywna” jak manekin na wystawie w Pepco i cierpliwa jakby cierpiała na ból krzyża, zupełne przeciwieństwo majdana, który ją upokarzał oraz zdradzał w wyjątkowo obrzydliwy sposób. Pół miasta się śmiało z Dody, co teraz z perspektywy czasu jest dla mnie chore! Jak można było winić cierpiąca kobietę za to, że jej mąż ją zdradzał(i jeszcze się tym na prawo i lewo chwalił). Chyba, że już wtedy wiedział to co Esmeralda i po prostu czuł obrzydzenie do dody. W takim przypadku jest usprawiedliwiony, bo był piękny i młody.
WIADOMO
miesiąc temu
Gonia jest śliczna, babcia Dodzia brzydka i to tyle na temat żon króla Majdana, bo Sylwia Majdan ma promienny uśmiech i uroku wiele.
hesz
miesiąc temu
Doda wygląda jak babcia od tej pracy , nawet na pudelka jej nie stać, nikt jej nie chce, to jacy arabowie?
Do Dodzi
miesiąc temu
Dodziu, to że cierpisz na akromegalię i związaną z tym depresję mało kogoś obchodzi, wręcz wywołuje to w najlepszym razie niesmak u innych. Zapewniam cię, Dodziu, że wzbudzasz w miażdżącej większości MĘŻCZYZN – młodych i starszych – jedynie zażenowanie, politowanie, pomieszane z pogardą i obrzydzeniem. Również we mnie. O chłopcach poniżej 18-ego roku życia nie wspominam, gdyż dla nich jesteś zaledwie koszmarnym eksponatem z muzeum figur woskowych. Kojarzenie ciebie z symbolem sex appealu, elegancji i wdzięku jest tak samo słuszne jak uznanie dadaistycznego bidasedesu za piękną rzeźbę. Jedyne dobre, co mogłabyś zrobić, to zniknąć z przestrzeni publicznej. W ustępie? Byle nie publicznym, tam już się dostatecznie ośmieszyłaś.
bEqwjlvf
cece
miesiąc temu
Nie da się słuchać seplenienia Dodzi, a do tego maniery mlaskania tymi ustami jak ponton. A jej zapadnieta twarz az straszy.
Apcio
miesiąc temu
Jak można hejtowac chorych ludzi w podeszlym wieku! A jak to bylaby twoja babcia to co? Babcia Doda ma juz swoje lata, a i zdrowie słabe i takim ludziom nalezy sie powściągliwość w reakcjach, ona biedulka walczyla o Polskie w pierwszej wojnie!
Tolo
miesiąc temu
Biedna Doda jak przeczyta te komenty to dostanie zawału, ulitujcie się nad tym biedactwem i nie hejtujcie jej! ojejej
Asa
miesiąc temu
Biedna babcia Doda, która nawet wioskowego imienia Dorota się wstydzi nie może znieść prześmiewczych komentarzy na swój temat i musi sama o sobie pisać, że jest młoda (buhahaha) piękna (buhahaha) i zgrabna (buhahah). Żal mi jej, że nie akceptuje swojego ciała i starości, i żebrze o miłość Radka, który ją zdradzał, zdradza i będzie zdradzał. Co innego śliczna Gosia, która jest o wiele lat młodsza od babci Dody, milion razy ładniejsza, zgrabniejsza, ma liczne sukcesy i ponad 15 milionów realnych fanów, dla beki sama pisze hejty na siebie, żeby wydawało się, że jest kontrowersyjna i budzi cały wachlarz emocji. Na tym zbija olbrzymią kasę z reklam. Brawo Gosiu! Uwielbiam Twój sarkazm i dystans do swojej perfekcyjności i sławy.
do zzzd
miesiąc temu
Kr...owa jest tylko jedna! Doronia. Jeżeli Gosia jest nieperfekcyjną panią domu, to Doronia ma posadę łopaty do przerzucania gnoju w oborze. Tak bardzo emerytów przy Doroni boli fakt, że Radzio Gośkę pokochał naprawdę i jest jej wierny, nie to co Doroni, której jak widać nie kochał, c'nie? Że to Gosia dała mu prawdziwy dom, dziecko i szczęście. Przy Doroni mógł co najwyżej mieć zapewnioną codzienną fotę na okładce każdego szmatławca w Polsce. Jakie to ''smutne'', że Doronia do tej pory nie potrafi ogarnąć rodziny i szczęścia przy drugiej połówce, ciągle udając jakieś miłości, przechodząc z rąk do rąk i z każdym facetem się zaręczając. Czy ten biedny kelner z zagramanicy o aparycji Rafaluli to jej kolejny narzeczony? Jej gołe z nim zdjęcia na necie sprzed kilku miesięcy świadczą, że to małżeństwo z nositorbą to jednak chyba ściema była, ups! Tylko emeryci przy Doroni ślepo wierzą, że to miłość. Każdy rozsądny człowiek wie, że to układ. A kelnerzyna z zagramanicy i wasza kr...owa goła i nie goła kuląca się w jego objęciach są tego dowodem. Chyba, że się Dorobia puszcza. Głosicielka wierności w związkach, gry fair play i w ogóle... A Gosia ciągle z tym Radkiem. Od tyłu lat. Bez zmian. Bez skandali.. No patrz i płacz z zazdrości!
Renia
miesiąc temu
Schorowana babcia Doda nie może przeboleć, że nikogo nie jara, bo piękna Małgonia przydeptała ją jak wypalonego papierosa z oderwanym filtrem, wyplutego przez Radka na bruk.
...
Następna strona
bEqwjlvH