Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Doda sugeruje, że Natalia Siwiec jest "DUBAJÓWKĄ"?! W jej filmie jedna z aktorek łudząco przypomina Miss Euro 2012... (FOTO)

286
Podziel się

Też dostrzegacie to podobieństwo?

Doda sugeruje, że Natalia Siwiec jest "DUBAJÓWKĄ"?! W jej filmie jedna z aktorek łudząco przypomina Miss Euro 2012... (FOTO)
W filmie Dody pojawi się pierwowzór Natalii Siwiec? (ONS)
bCYMavCJ

W ostatnim czasie o Dodzie znacznie głośniej jest za sprawą jej producenckich ambicji, aniżeli w związku z rozwijaniem kariery muzycznej. Artystka bowiem zamiast na wydawaniu kolejnych płyt, najwyraźniej inspirując się Patrykiem Vegą, skupia się na robieniu mających wzbudzać kontrowersje filmów. W efekcie niebawem ukaże się ekranizacja głośnej książki Dziewczyny z Dubaju, którą reżyseruje Maria Sadowska.

Ostatnio o produkcji mówiło się w kontekście zamieszania wywołanego niejasnościami związanymi z rzekomo nagrywanymi w Dubaju scenami. Okazało się, że choć Dorota zapewniała, że część zdjęć zostanie zrealizowana na Bliskim Wschodzie, chwaląc się wideo z tamtejszego lotniska, internauci mieli co do lokalizacji nagrań poważne wątpliwości...

bCYMavCL

Doda weszła na plan swojego filmu. Pokazała pierwsze ujęcia

W piątek zamieszanie wzbudziły kolejne zdjęcia z planu. Na jednej z fotografii obok Pauliny Gałązki, Olgi Kalickiej i Kasi Sawczuk możemy zauważyć łudząco przypominającą Natalię Siwiec kobietę. Aktorka ma na sobie charakterystyczną koszulę z orłem, w której mama Mii zaprezentowała się podczas Euro 2012.

Rabczewska już jakiś czas temu zapowiadała, że wszystkie postaci w jej filmie mają swoje pierwowzory wśród znanych twarzy i oglądając Dziewczyny z Dubaju, bez większych trudności będzie można je rozpoznać.

bCYMavCR

Postanowiliśmy skontaktować się z mężem Siwiec, by zapytać, czy rozpoznaje w aktorce swoją ukochaną.

Nie widzę związku z Natalią - stwierdził krótko w rozmowie z Pudelkiem Mariusz Raduszewski.

Wy też nie zauważacie podobieństwa?

bCYMavCS
bCYMavCT
bCYMavDm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(286)
Polo
2 miesiące temu
to nie jest film Dody, bo jest producentką na spółę z mężem, ona nie zna się na reżyserce, ma reżysera w tym filmie a sama przypisuje sobie tworzenie filmu. Gdyby miała sama coś nakręcić to wyszedłby kicz.
somsiady
miesiąc temu
Po zmianie płci i imienia na Gienadodij, Doda cierpi na nietrzymanie stolca, dlatego wstydzi się śpiewać. Nie wyśmiewajcie jej.
Scoth
2 miesiące temu
"Jako poważna producentka..".. He.. Hehe.... Buahhhhhhaaaaahhhhaaaaaaa... !!!!!!! :)))))))
bCYMavDn
Santo subito
2 miesiące temu
A dode kto zagra??? Może Margot?;) źdźbło w cudzym oku widzi a belki w swoim nie zauważa
Ewa
2 miesiące temu
Poważna producentka 🤣🤣🤣🤣
Najnowsze komentarze (286)
Madzia
5 dni temu
Niby serwis prosi: stop hejt , a wszystkie obraźliwe komentarze w strony Dody puszcza na przód ;)
Onoh
2 tyg. temu
Nie lubię Dody irytujaca jest .
Natti Grey
miesiąc temu
Doda is ugly grandmother.
pieszczęRadka
miesiąc temu
biedna Dosia popłakała się z zazdrości
awa
miesiąc temu
Doda i jej jęki to objaw Rozpaczy. Śmieszności. Poniżenia.
Abc
miesiąc temu
Doda jak już nie potrafi wyć do mikrofonu to udaje ze zajmuje się filmem .... jak dla mnie to zwykle dno ... po za tym DODA jest taka święta 😂😂😂🤔🤔🤔
Wambo
miesiąc temu
Doda to biedny, nieszczęśliwy człowiek. Mnie go zwyczajnie szkoda. Jak bardzo musi siebie samego nie akceptować, żeby tak się oszpecić.
somsiady
miesiąc temu
Po zmianie płci i imienia na Gienadodij, Doda cierpi na nietrzymanie stolca, dlatego wstydzi się śpiewać. Nie wyśmiewajcie jej.
bCYMavDf
Wandzia
miesiąc temu
Iż poniewarz dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które obnażają skromną Dodzię! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego upokarzania jej i szydery z niej dłużej nie można zamiatać pod wycieraczkom , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować na film. A tu pogardliwy śmiech wprost w przerarzonom twarz pokornej Dody, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z musztardową kupą osła w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan wienc płakała po nocach z upokorzenia pod ustempem. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom przeterminowaną Musztardodą po o biedzie z nędzą, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary byzydki piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich i wszędzie.
Kikor
miesiąc temu
Dziewczyna w słynnym t-shirt'cie ( jak to w ogóle zapisać poprawnie??) mówi wszystko i na pewno nie jest w kadrze przez przypadek😁Co najważniejsze; nikt nikomu nic z tego tytułu nie zrobi🤣 Sądy i groźby nie pomogą.
ChaM
miesiąc temu
Temat marginalny do pominiecia.
Uuuuu
miesiąc temu
Nie od dzisiaj wiadomo, ze Doda ma kompleks Natalii Siwiec 😂
kaka
miesiąc temu
ale to wiadomo od dawna i nikt nie musi tego specjalnie ujawniać.
1232
miesiąc temu
Zajmuje się tym do dziś, a mąż robi jako jej manager 😉
...
Następna strona
bCYMavDH