Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Dolph Lundgren lansuje się z młodszą o prawie 40 lat ukochaną na imprezie. Para jak z żurnala?

114
Podziel się:
114
Podziel się:

Dolph Lundgren rozkochał w sobie norweską trenerkę personalną będącą w wieku jego córki. Para pojawiła się w czwartek na hollywoodzkiej imprezie. Uroczy obrazek?

1
 / 7
Dolph Lundgren lansuje się z młodszą o prawie 40 lat ukochaną na imprezie. Para jak z żurnala?
Dolph Lundgren lansuje się z młodszą o prawie 40 lat ukochaną
Dolph Lundgren lansuje się z młodszą o prawie 40 lat ukochaną (FORUM)
0
0

W dzisiejszych czasach znaczne różnice wieku między partnerami chyba na nikim nie robią większego wrażenia. Dla doświadczonych życiowo znanych panów jest to najwidoczniej najlepsza recepta na przedłużenie młodości.

Choć Dolph Lundgren wciąż aktywnie występuje w filmach, w ostatnim czasie o Szwedzie pisze się głównie w kontekście jego związku: gwiazdor od pięciu lat spotyka się z norweską trenerką personalną, Emmą Krokdal. Sporo emocji budzi fakt, że kobieta jest w wieku jego córki Idy.

Gwiazdor kina lat 80. i jego 28-letnia ukochana regularnie widywani są razem. Najczęściej na kalifornijskich ulicach podczas wspólnych wyjść do ekskluzywnych restauracji. Od czasu do czasu bywają też na salonach, tak jak to było w czwartek.

Zakochana para odwiedziła wydarzenie Filming Italy Los Angeles, gdzie nie omieszkała zapozować wspólnie na ściance. 67-latek zadał szyku w szarej marynarce i granatowtch spodniach w kant. Jego luba zdecydowała się na szykowną, czarną sylizację, któą urozmaiciła torebką Louboutin wartą 7 tysięcy złotych.

Pasują do siebie?

2
 / 7
Dolph Lundgren lansuje się z młodszą o prawie 40 lat ukochaną
3
 / 7
Dolph Lundgren lansuje się z młodszą o prawie 40 lat ukochaną
4
 / 7
Dolph Lundgren lansuje się z młodszą o prawie 40 lat ukochaną
5
 / 7
Dolph Lundgren lansuje się z młodszą o prawie 40 lat ukochaną
6
 / 7
Dolph Lundgren lansuje się z młodszą o prawie 40 lat ukochaną
7
 / 7
Dolph Lundgren lansuje się z młodszą o prawie 40 lat ukochaną
KOMENTARZE
(114)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
zuza
rok temu
Kiedys bardzo fajny;=), no teraz wiadomo...kazdy sie starzeje. Kicha, ze poszedl w relacje dziadek-wnuczka...Bo, Lundgren to nie jak wiekszosc...aktor po podstawowce. Skonczyl miedzy innymi inzynierie chemiczna. Czyli nie wazne co w glowie, lans na mloda zawsze sie sprzeda;=)
Agnieszka C.
rok temu
Inteligentny, wykształcony facet, ale mimo wszystko chyba ego wzięło górę.... ponoć pieniądze 💸 i d..a rządzi światem 😉
Sciema
rok temu
Wiadomo ze to milosc, I gdyby byl emerytowanym listonoszem to tez z nim by byla..
undefined
rok temu
był mega przystojny jako Ivan Drago
Elo😵😵😵😵
rok temu
Tym bogaczą nie mylą się im żony między sobą bo twarze i wlosy są niemal identyczne u każdej z nich .
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
ahah
rok temu
smieszni są ci dziadkowie
wvv
rok temu
faceci starzeją się jak zsiadłe mleko
chyba
rok temu
Kącik seniora się tu robi
So sorry
rok temu
No przystojny dziadzia ale ta wnuczka u boku 🤯 skąd te stereotypy czy naprawdę tak trudno dogadać się z rówieśnikami ?’ 40 lat różnicy to już podlega pod perwersje lub chorobę 🤷‍♀️
nastolatka
rok temu
zamozni starcy w zwiazkach z nastolatkami sa bardzo zaborczy. nie daja sobie grac na nosie, ani sprowadzac sie do roli bankomatu. maja duze wymagania i trzymaja swoje trofea na krotkiej smyczy. w domu wszystko kreci sie wokol starca. tak, ze nie ma czego zazdroscic. lepszy na wolnosci kesek byle jaki, nizli w niewoli przysmaki
NAJNOWSZE KOMENTARZE (114)
emeryt
3 miesiące temu
Jak byłem kiedyś w sanatorium i zatańczyłem z młodą dziewczyną to znajomy muzyk ( z poprzedniego mojego pobytu sanatoryjnego ) przez mikrofon powitał mnie słowami - witam dziadka z wnuczką. Głupio mi się zrobiło bo miałem 50 lat a ta dama może 25.
Dzesika
rok temu
Widać że jest szczęśliwa z dziadkiem.
Maro
rok temu
Następny, który nie umie się zestarzeć
Sis
rok temu
Fajny, inteligentny facet, jak na swój wiek dobrze wyglada. Ona jakoś mi do niego nie pasuje
Eli
rok temu
No to dziewczyna osiągnęła sukces swojego życia bo zarwała starca i zrobili im zdjęcia. Gratulacje !!!!!!!!!
Oj,
rok temu
jak mu jeszcze dyga, to OK.
Gość
rok temu
Obrzydza mnie to z obu stron. On wziął sobie wnuczkę a ona dziadka. On wziął sobie młode ciało a ona jego pieniądze 🤮
Pra dziadek
rok temu
Co się nie zrobi dla kasy nawet z prapradziadkiem
Fafa
rok temu
Nie jak z żurnala, ale siara jak nie wiem
Rona
rok temu
Co wspólnie przeżyją to ich, tylko pozazdrościć.
Monia
rok temu
Trzeba uważać. Najważniejsze to, żeby się nie zatruć starymi jajkami, bo można wylądować w szpitalu.
Jaro
rok temu
To pasuje tak jakby ktoś serwował razem mięso z zamarzniętego mamuta z Syberii i tegoroczne nowalijki.
cóż
rok temu
Gość ma podobno nawrót nowotworu płuc co se pożyje to jego nie żałujcie mu.
efo
rok temu
zawsze znajdą się dziewczęta, co lubią ładne, drogie przedmioty, dalekie podróże, luksusowe jachty, wygodne łóżka w wlelkich apartmą bez potrzeby zrywania się o 6.00 do roboty itd. ;)
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gwiazdy na rozdaniu Nagród Waltera: mocno umalowana Olejnik, Dobrosz-Oracz w odważnej sukni, nonszalancka Przetakiewicz (ZDJĘCIA)

Celebryci, dziennikarze oraz osoby ściśle związane z polskimi mediami w piątek 27 lutego tłumnie zameldowały się w w Muzeum POLIN. Odbyła się tam gala podczas której wręczono Nagrody Mariusza Waltera - wyróżnienia dla osób i zespołów, wyznaczających standardy i kreujących środki masowego przekazu. Sprawdź, jakie gwiazdy pojawiły się na ściance.
9.

63-letnia Demi Moore zaskoczyła fanów nową fryzurą i szczuplejszą niż kiedykolwiek sylwetką: "Kolejna ofiara Ozempicu" (ZDJĘCIA)

Demi Moore była jedną z gwiazd Tygodnia Mody w Mediolanie. 63-letnia aktorka pojawiła się na pokazie Gucci i zaskoczyła odmienioną aparycją. Poza nową fryzurą, internauci zwracają uwagę na wyraźnie szczuplejszą sylwetkę gwiazdy.
8.

Sandra Kubicka chwali się NOWYM AUTEM za 600 tysięcy złotych! "Niegrzeczne s*ki pragną niegrzecznego chłopca" (FOTO)

Zdaje się, że rozwód zainspirował Sandrę Kubicką i Barona do życiowych zmian. Muzyk dopiero co chwalił się odświeżoną fryzurą, a celebrytka zafundowała sobie botoks i... luksusową furę. "Moja nowa bestia" - ogłosiła podekscytowana.
7.

52-letnia Kate Moss ŚWIECI STRINGAMI na pokazie Gucci. Petarda? (ZDJĘCIA)

Kate Moss nie zwalnia tempa i wciąż zachwyca na pokazach największych światowych marek. Ostatnio prezentowała na wybiegu jeden z najnowszych projektów Gucci podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Obok kreacji z głębokim wycięciem na plecach trudno przejść obojętnie.
6.

Maffashion w KOZAKACH I BIKINI pręży się nad basenem na Teneryfie (ZDJĘCIA)

Maffashion zostawiła za sobą zmienną, polską pogodę i wybyła na słoneczną Teneryfę. Tym razem to jednak nie są wakacje...
5.

Luka i Andziaks pławią się w luksusie w Dubaju i DRWIĄ z komentarzy, że ich 2-MIESIĘCZNY syn "nie zdążył przyzwyczaić się do domu"

Na profilach Andziaks i Luki powoli zaczynają pojawiać się zdjęcia z wyjazdu do Dubaju, na który wybrali się z córeczką Charli i niespełna dwumiesięcznym synkiem. Obecność najmłodszej pociechy wywołała spore emocje wśród internautów.
4.

Jacek Kopczyński w słoneczną pogodę zaparkował elektrykiem na zakazie, wybierając wygodę (ZDJĘCIA)

Jacek Kopczyński dołączył do niechlubnego grona gwiazd, które wygodę stawiają ponad przepisy drogowe. Gwiazdor "M jak miłość" zaparkował swojego elektryka na zakazie, a następnie ruszył w miasto. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach stołecznych paparazzi.
3.

Paulina Pszech z "Top Model" wszczepiła sobie implanty w pośladki i wymodelowała rysy twarzy. Dziś jest nie do poznania (ZDJĘCIA)

Paulina Pszech, uczestniczka pierwszej edycji "Top Model", przeszła niezwykłą metamorfozę na przestrzeni lat. Choć w programie wzbudzała kontrowersje, jej obecna działalność i zmiany w wyglądzie przyciągają uwagę tysięcy fanów na Instagramie.
2.

Wytworna Penélope Cruz błyszczy na ściance w pierzastym futerku (ZDJĘCIA)

Penélope Cruz pojawiła się na światowej premierze filmu "Panna młoda!", która odbyła się w Londynie. Piękna Hiszpanka oczarowała w połyskującej sukni z dekoltem. Robi wrażenie?
1.

Ukochana Wojtka Goli FRUWA na ściance i wymachuje BARDZO DROGĄ torebką... (ZDJĘCIA)

Z góry uprzedzamy o solidnej dawce słodyczy z rana. Wojciech Gola i jego młodsza o 16 lat wybranka serca pojawili się na uroczystej premierze teledysku Modelek. Nie dla nich było jednak nudne, statyczne pozowanie fotoreporterom. Barczysty celebryta wziął ukochaną na ręce, patrząc jej głęboko w oczy.