Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Domator Zenek Martyniuk zdradza, że nazywa Danusię swoją "żabką" i wyznaje: "RADZĘ SIĘ JEJ, jeśli mam jakiś dylemat"

111
Podziel się

Zenek Martyniuk nieoczekiwanie postanowił opowiedzieć jednemu z tygodników o szczegółach swojego małżeństwa z Danutą. Myślicie, że jego "żabka" doceni ten gest?

Domator Zenek Martyniuk zdradza, że nazywa Danusię swoją "żabką" i wyznaje: "RADZĘ SIĘ JEJ, jeśli mam jakiś dylemat"
Zenek Martyniuk rozprawia o małżeństwie z Danusią w kolorowej prasie (AKPA)
bDzVNQhx

Przez ostatnie miesiące Danuta Martyniuk gościła na łamach portali plotkarskich częściej niż kiedykolwiek. Żona słynnego wodzireja najpierw stanęła w obronie syna i kazała krytykom "pozamykać te mordy", a potem wdała się w dyskusję z dziennikarzami pod sądem, gdzie oskarżyła byłą synową i jej rodzinę o "zdzieranie z Zenka".

Od tego czasu Danuta Martyniuk i Ewelina z Russocic jakoś się dogadały i przekazały sobie "znak pokoju", a sama żona Zenka Martyniuka powróciła triumfalnie na Facebooka, skąd wcześniej czmychnęła w obliczu krytyki po swoich słowach. Szybko okazało się jednak, że ciężko zmienić stare nawyki i życzliwie poinformowała jednego z internautów, "gdzie Zenek miał oczy".

bDzVNQhz
Zobacz także: Danuta Martyniuk pod sądem

Choć po licznych ekscesach Daniela i Danusi sposób postrzegania słynnego rodu w mediach nieco się zmienił, to Zenek zawsze stał po stronie krewkiej małżonki i nigdy nie powiedział publicznie złego słowa na jej temat. Teraz udowodnia to po raz kolejny, a wszystko przy okazji pogawędki z Dobrym Tygodniem. W wywiadzie dla pisma "król disco polo" zdradził m.in., że on i jego żona najchętniej spędzają czas na... ogrodnictwie.

bDzVNQhF

Lubię porządki w obejściu, koszenie trawy, sadzenie kwiatów, podcinanie roślin, drzew. Kiedy wracam z trasy, głównie tym się zajmuję. Razem z żoną chętnie to robimy. Można powiedzieć, że ogrodnictwo to nasza pasja. Mamy na obrzeżach Białegostoku domek i często go odwiedzamy - dowiadujemy się.

Jak przypomina tygodnik, Zenek i Danusia są już razem trzydzieści lat, a w międzyczasie mieli wiele dobrych i złych chwil. Dziś wodzirej zapewnia jednak, że zakochał się w małżonce od pierwszego wejrzenia, a kryzysy i okazjonalne sprzeczki tylko umocniły ich relację. Przy okazji Martyniuk zdradził też, że może liczyć na jej wsparcie.

Zazwyczaj się jej radzę i pytam, jeśli mam jakiś dylemat. Najczęściej decyzje dotyczące domu czy naszego życia podejmujemy wspólnie - stwierdził.

Oprócz tego Zenek przyznał, że cieszy się z poprawy relacji z Eweliną, dzięki czemu ma w końcu kontakt z wnuczką. Aby dopełnić obraz rodzinnej słodyczy, discopolowiec pokusił się też o wyznanie, jak zwraca się do żony.

bDzVNQhG

Różnie. Danusiu, żabko, misiu, kotku, kochanie - wyliczał z zadowoleniem.

Myślicie, że "żabka" się ucieszy?

bDzVNQhH
bDzVNQhI
bDzVNQia
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(111)
Zenuś
1 tyg. temu
Lecz Żabcia Danusia 🐸 kocha tylko synusia 😂
Żaba zielona
1 tyg. temu
Podsumowując ten słodki PR: choćbyście nie wiem jak się starali, to nie zrobicie z tico ferrari
Ja ty😱
1 tyg. temu
Kiedyś może i była żabka, teraz to ropuszka. 😱🙈🤣
bDzVNQib
Magda
1 tyg. temu
Zenek to taki dobry, uczciwy chłop. Co on ma z ta Danka i Danielkiem to głowa mała
Ciasto
1 tyg. temu
I chyba każdy widzi do czego jej "rady" doprowadzają ;D
Najnowsze komentarze (111)
yxxyx
5 dni temu
co on w niej widział, to ja nie wiem. ale dobrych porad to na pewno nie udziela.
Wierzący
6 dni temu
Świetnie zgoda buduje .Państwo Martyniukowie zbudowali na skale świątynie miłości. Tak trzymajcie. Wiatry ustaną Poddani zostaliście próbie, wytrzymajcie.
Amor
6 dni temu
Są ludzie piękni zewnętrznie- ale są ludzie piękni wewnętrznie ja kocham tych drugich. A tym pierwszym przyglądam się.
Nefer
6 dni temu
Sprawdza powiedzenie, że w rodzinie mąż jest głową, a kobieta szyją. W tym wypadku rodzina ta ma wyjątkowo grube karczycho xD
Kardiolog
6 dni temu
I tak, żeby była wyzłocona to straciła w oczach ludzkich przy tej aferze którą robiła z synową... Synuś robi afery do dziś wię widocznie jest tak wychowany przez Danuśke
zabierz !
6 dni temu
................. z tej gazety tą wiochę ! .. psujesz ludziom weekend i nastój .. zrób to
ria
6 dni temu
Ta pani kulturalna ma fanow?
Bozena
6 dni temu
Bardzo dobrze że pan Martyniuk kocha swoją żonę.Nikt nie powinien się żle wypowiadać o jego małżeństwie.Tak niewiele gwiazd potrafi przeżyć tyle lat w małżeństwie.A to, jak zwraca się do swojej żony świadczy tylko o jego miłości do niej.Tak trzymać panie Zenonie.
bDzVNQhT
.............
6 dni temu
Rodzina Adamsow odc. 384 !
Marek
6 dni temu
Bardziej przypomina hipopotama
Lucyfer
6 dni temu
Myślę że ona na jego koncerty przylatuje na miotle !
Xmen
6 dni temu
a już myślałem że Danusia była kiedyś facetem ufuf
taak
6 dni temu
chyba ropyl
ted-
7 dni temu
Danusia wygląda jak salamandra plamista
...
Następna strona
bDzVNQiv