Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Dominic D'Angelica i Dawid Woliński już W LUTYM rozmawiali o "Top Model"?!

310
Podziel się

Dawid Woliński i Dominic D'Angelica jeszcze przed rozpoczęciem castingów do "Top Model" wymieniali na Instagramie komentarze, opatrzone emotikonami polskich flag i złotych gwiazdek, a także... worka pieniędzy.

Dominic D'Angelica i Dawid Woliński już W LUTYM rozmawiali o "Top Model"?!
Dawid Woliński i Dominic D'Angelica już w lutym rozmawiali o udziale modela w "Top Model" (Instagram)
bDzxfeXV

Dominic D'Angelica praktycznie z dnia na dzień stał się bohaterem medialnego skandalu. Dwa dni przed planowanym finałem Top Model świat dowiedział się o kryminalnej przeszłości aspirującego modela, która ostatecznie przekreśliła jego szanse na zgarnięcie tytułu nowej gwiazdy polskich wybiegów. Władze TVN zadecydowały bowiem o usunięciu Dominica z finałowego odcinka show. Kwota zebrana dzięki SMS-owemu głosowaniu na uczestnika ma za to zostać przekazana na cele charytatywne.

Tuż po zakończeniu emisji Top Model na jaw wyszły kolejne fakty z życiorysu Dominica D'Angelica. Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi, na udział w programie miał go bowiem namówić zasiadający w jury Dawid Woliński. Panowie poznali się w lutym podczas wakacji w RPA, które każdy z nich starannie udokumentował w mediach społecznościowych. Przed występem w polskim talent show Dominik robił już karierę jako model - figurował w portfolio jednej z amerykańskich agencji i miał na koncie współpracę z kilkoma markami, w tym m.in. siecią dyskontów, reklamował także środki antykoncepcyjne. Walka o podbój polskiego rynku w jego przypadku wydaje się więc być co najmniej zastanawiająca.

bDzxfeXX

Promując Top Model w magazynie Glamour D'Angelica zdradził, że obecnie mieszka w Europie, a jego ikoną stylu jest Dawid Woliński - co zdaje się potwierdzać, iż panowie znali się już wcześniej. Dowodzą temu również instagramowe komentarze, które w lutym i marcu Woliński regularnie zostawiał pod wpisami Dominica.

Tak jest - napisał pod fotografią opublikowaną przez modela 26 lutego. Do odpowiedzi D'Angelica użył szeregu emotikonek, wśród których znalazła się m.in. ikona przedstawiająca polską flagę oraz kilka złotych gwiazdek.

bDzxfeYd

W kolejnym komentarzu wykorzystał obrazek worka pieniędzy, na co Dominic ponownie odpowiedział polskimi barwami narodowymi. Po chwili projektant zasugerował za to, że model już niedługo będzie miał okazję odwiedzenia kraju nad Wisłą.

Wkrótce lol - czytamy w komentarzu Dawida.

Instagramowa wymiana zdań między projektantem a modele powtarzała się jeszcze przez kilka kolejnych tygodni. Pod opublikowanym przez Dominica 13 marca zdjęciem pojawił się krótki komentarz Wolińskiego - "Ogień", który skłonił modela do odpowiedzi w języku polskim.

Dziękuję Ci 🙌🏽🙌🏽 ⭐️🇵🇱 - napisał, po czym dodał już w języku angielskim: To oznacza dziękuję, tak?

bDzxfeYe

Przygotowujesz się - skomentował Dawid.

To prawda - odparł Dominik ponownie wykorzystując szereg emotikon, w tym polską flagę oraz złote gwiazdy.

Woliński skomplementował także D'Angelica pod jego wpisem z 28 marca.

Hahaha, loczki w modzie - zażartował, dodając hasztag "strzyżenie w kwarantannie".

bDzxfeYf

Chodźmy po to - odpisał Dominik, po raz kolejny wykorzystując polskie barwy narodowe i złote gwiazdy.

Cała wymiana komentarzy z lutego i marca zdaje się wyglądać tak, jakby panowie mieli konkretne plany związane z pobytem Dominica w Polsce. Warto dodać, że castingi do Top Model rozpoczęły się dopiero w kwietniu.

Zwróciliśmy się do TVN z prośbą o komentarz w sprawie rzekomej znajomości Wolińskiego i D'Angelica przed rozpoczęciem 9. edycji Top Model. Do momentu publikacji tekstu nie otrzymaliśmy jednak odpowiedzi.

Myślicie, że Dominic już od lutego planował udział w polskim show?

bDzxfeYg
bDzxfeYy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(310)
Ala
2 miesiące temu
Niestety cały ten program to wyłącznie ustawione show
Zle
2 miesiące temu
Broni go bo nie chce sam być pociągnięty za odpowiedzialność. Gwałt to gwałt ! tak nie może być !
Ddd
2 miesiące temu
Jesna wielka ustaeka
bDzxfeYz
gosc
2 miesiące temu
To już kochanka nie można promować?
tido
2 miesiące temu
Jak widać Pudelek wyznaje zasadę, że dzień bez Dominika to dzień stracony. Tak w ogóle to ciekawe jak dużo osób po wyrokach pracuje w telewizji i to często jako osoby publiczne. Na jego profilu 80 procent osób go broni i są to wszystkie najbardziej zalajkowane komentarze. Ilość obserwujących znacznie mu wzrosła. Ciekawe ile fanów z Polski od niego odeszło po wypłynięciu jego przeszłości.
Najnowsze komentarze (310)
Mia
miesiąc temu
Dawid ❤️ Dominic
gość
2 miesiące temu
Dajcie spokój temu chłopakowi,Wy ideały
Gość
2 miesiące temu
100 tys byłoby do podziału
jaaa
2 miesiące temu
Oglądając program miałam wrażenie, że Sokołowska promuje Weronikę i zna ją skądś, spoza programu , lub są tam jakieś koneksje z kimś znajomym. Dziewczyna ładna, żczycze sukcesu, ale wydaje mi się, że gdzies "miała plecy"
Ona
2 miesiące temu
Ustawka
true
2 miesiące temu
EL DURSI tez znała... wszystkich i co ? Nic, bo wszystko tam jest ustawione ;)
bleeeee
2 miesiące temu
Ktoś jeszcze wierzy, że ten cały show biznes to uczciwy jest? Jak widać tam ustawki i naganianie znajomych to normalka. Po co to oglądać, tym bardziej że to takie tandetne, prostackie i wulgarne się robi.
były Piaska
2 miesiące temu
Piróg ! Piasek za tobą tęskni
bDzxfeYr
były Piaska
2 miesiące temu
Piróg ! Piasek za tobą tęskni
Filioel
2 miesiące temu
A dziś Tysio był u Dawidka w odwiedzinach ⛄
Dominika
2 miesiące temu
Dla mnie po szczegółowych obserwacjach finału, wywiadów przed nim, tego co się dzieje teraz jestem pewna, że coś jest lub było między Wolińskim a Patrycją. Widać, że ona mu się bardzo podoba... faworyzował ją. Jak się okazało, że to ona przechodzi dalej a nie Weronika od razu jako jedyny zaczął bić brawa i był zachwycony...nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę.
Weronika
2 miesiące temu
Ciekawe, czy planowali, że Dominic wygra program, a kasą podzieli się z Wolińskim? Powinni wywalić Wolińskiego z jury, Piróga też, za bronienie gwałciciela.
Nati
2 miesiące temu
Ale wstyd i brak profesjonalizmu, SKANDAL. Co na to zarząd TVN?
PFF!
2 miesiące temu
PRAWDZIWI ARTYŚCI, KOPIĄ GLINĘ TYLKO GARNKÓW NIE LEPIĄ ...
...
Następna strona
bDzxfeYT