Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Dawid Woliński BRONI Dominica z "Top Model": "ZNISZCZYĆ CZŁOWIEKA, jakie to proste!"

195
Podziel się

Okazuje się, że projektant znał modela, jeszcze zanim trafił on do programu...

Dawid Woliński BRONI Dominica z "Top Model": "ZNISZCZYĆ CZŁOWIEKA, jakie to proste!"
Dawid Woliński broni Dominica D'Angelica (Instagram)
bDJewOGJ

Informacje na temat przeszłości Dominica z Top Model wywołały oburzenie fanów programu. D'Angelica został w 2011 roku skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. Dostał za to wyrok 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Naruszył jednak warunki wyroku, gdy wraz ze swoim bratem spowodował znaczne obrażenia ciała osoby trzeciej w wyniku pobicia. Celebryta spędził w areszcie 5 miesięcy.

Gdy w sieci zaczęły krążyć dokumenty sądowe świadczące o przestępstwach popełnionych przez modela, TVN musiał zareagować. Stacja wydała oświadczenie i ogłosiła, że usuwa uczestnika z programu.

bDJewOGL

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło - napisał przedstawiciel TVN.

Zobacz także: Klaudia El Dursi wspomina "Top Model": "Mam ogromną wdzięczność do tego programu"

Choć osoby decyzyjne jasno wyraziły swoje stanowisko w sprawie Dominica, niektóre "gwiazdy" związane z Top Model nadał usiłują go bronić. Naczelny moralizator i ekspert od spraw wszelakich Michał Piróg w osobliwy sposób apelował o powściągliwość.

bDJewOGR

Plotka to radiostacja diabła, więc nie bądź jego DJ-em - głosi grafika, którą zamieścił na InstaStory. Celebryta nie miał jednak oporów, by niedawno ostro potępiać przestępstwa seksualne wśród kleru.

Obrońcą Dominica jest też Dawid Woliński.

Zniszczyć człowieka, jakie to proste! - napisał enigmatycznie poruszony projektant.

bDJewOGS

Woli darzy Domenica dużą sympatią, bo znał się z nim jeszcze przed programem. Dawid komentował na Instagramie zdjęcie Dominica już 39 tygodni temu...

Rozwagą wykazał się z kolei Marcin Tyszka, który, proszony przez fanów o opinię, dyplomatycznie zaprasza internautów do zapoznania się z oficjalnym oświadczeniem, które wydała stacja.

Myślicie, że wstawiennictwo Wolińskiego i Piróga jakoś pomoże Dominicowi?

bDJewOGT
bDJewOGU
bDJewOHm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(195)
Jola
3 miesiące temu
Czy to zgodne z prawem, ze czlonek jury ma wplyw na obsade Top Model a nastepnie na wynik Finalowej czworki. Gdyby nie reakcja wladz TVNu moze i na wygrana.Ale czy to zgodne z regulaminem tego konkursu?
Trefl
3 miesiące temu
Za stary, ale znajomy tego tam jak mu.....
polak
3 miesiące temu
Dominik ...kochamy Cie
bDJewOHn
Polka
3 miesiące temu
Uwazam ,ze to jest polska edycja wiec powinni brac udzial tylko polacy
Jony
3 miesiące temu
Projektant znał modela, a to gratuluję znajomości. Pewnie mu powiedział co ma zrobić z tym palcem ze zdjęcia ;-/
blrh
3 miesiące temu
A te wszystkie celebryty księży tez tak bronią?
XYZ
3 miesiące temu
Dla mnie i tak największym zaskoczeniem jest to, że Weronika (ta od złotego biletu, która teraz jest w finale) jest córką przyjaciółki Klaudii El Dursi. Obie Panie są z Bydgoszczy. Czy do tego programu można trafić nie ‚po znajomości’?
Iwona
3 miesiące temu
Jedynie Tyszka zachowuje się z klasą i nie broni pedofila. Ale co się dziwić. Jedyny kompetentny w tym całym programie.
kasia
3 miesiące temu
Zmusić pijaną nieletnią do seksu...jakie to proste...jak sie ma jeszcze brata za pomocnika a dzieje sie to w domu matki.Na koniec podpis na gołej pupie i...czego wy chcecie od chłopaków???To przecież było dawno...... niby ofiara nie zapomniała???A co to kogo obchodzi,przecież odsiedzieli wyrok i mogą być już sławni.Oj wstyd panie Woliński,wstyd...
Lola
3 miesiące temu
Teraz każdy czarnoskóry w Top model bedzie skanowany. Łatka juz przyklejona.
Meggi
3 miesiące temu
Żałosne! Facet w 2011 popełnił wielką zbrodnię, został skazany, odbył wszelakie kary. I co ?? Do końca swojego życia ma być wykluczany ?! On nie zabił !!! W obecnych czasach bardzo młode, niepełnoletnie dziewczyny /nie wszystkie!/ zachowują się podobnie, zgadzają na seks oralny i na różnych imprezach ma to miejsce tylko o tym się nie mówi !!! Ten facet nie powinien żyć, powinien być dawno ukamienowany ?. Hipokryzja was przenika na wskroś !!!
Ala
3 miesiące temu
Woliński i Piróg z automatu powinni tez wylecieć z TVN. Chyba ,że środowisko HOMo czy LGBT+-654 już gwałt na dziecku traktuje jako jedną z przyjemniejszych form seksu? Boję się, ze tak jest....
Nanana
3 miesiące temu
Nie powinni mówić dlaczego usunęli go z programu moim zdaniem wgl nie powinno się to wydarzyć nie został skazany za gwałt tylko za stosunek z nieletnia to jest duża różnica nie zrobił nic na siłę. Wszyscy mówią że są przeciwko hejtowi a zastanówcie Jan teraz będzie wyglądać życie tego chłopaka, każdy popełnia błędy i zasługuje na drugą szansę. Nie można niszczyć innych ludzi a to właśnie zrobiliście taka decyzja
bDJewOHf
nun Rzeszow
3 miesiące temu
W TAKIM RAZIE Z KROLOWYCH ZYCIA POWINNI USNAC DAGMARE BO TEZ BYŁA SKAZALA ZA HANDEL LUDZMI WIEC DLACZEGO ONA MOZE BYĆ GWIAZDA? I TO W TEJ SAMEJ STACJI
...
Następna strona
bDJewOHH