Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Donald Tusk drwi z rajskich wakacji na jachcie Łukasza Szumowskiego: "Przecież mówił, że jest ŻEGLARZEM"

187
Podziel się:

Kilka tygodni przed odejściem były już minister zdrowia zapewniał, że "w takiej sytuacji jaką mamy, nigdy nie można rozmawiać o opuszczeniu okrętu".

Donald Tusk drwi z rajskich wakacji na jachcie Łukasza Szumowskiego: "Przecież mówił, że jest ŻEGLARZEM"
Donald Tusk żartuje sobie z Łukasza Szumowskiego (ONS, East News)
bESxvfSd

Wciąż nie milkną echa po rezygnacji Łukasza Szumowskiego z pełnienia funkcji ministra zdrowia. W ostatnich miesiącach polityk stał się twarzą krajowej walki z koronawirusem, doczekując się zarówno wielu zwolenników, zachwalających jego podejście do pandemii, jak i przeciwników, którzy nie szczędzili krytycznych uwag pod jego adresem.

Mimo przepełnionych nadzieją słów Mateusza Morawieckiego o "wycofywaniu się koronawirusa" z Polski, sytuacja w kraju wciąż się nie poprawia. Wręcz przeciwnie - rekordy dziennych zakażeń pojawiają się coraz częściej, a rozjuszeni rodacy obarczają całą winą obóz rządzący. Tym bardziej może dziwić fakt, że tuż po swojej dymisji były już minister zdrowia postanowił wybrać się na urlop na hiszpańską wyspę, mimo wcześniejszych apeli do Polaków o spędzenie wakacji w kraju.

bESxvfSf
Zobacz także: Łukasz Szumowski o koronawirusie jesienią. Będzie tysiąc zakażeń dziennie?

Decyzja o zagranicznym wyjeździe zbulwersowała środowiska opozycyjne, w tym Donalda Tuska, który postanowił skomentować sprawę na Twitterze. Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej w charakterystycznym dla siebie stylu zadrwił z Szumowskiego, który spędził kilka upojnych dni na łodzi należącej do biznesmena Bogusława Szemiotha.

bESxvfSl

Nie wiem, skąd pretensje do pana Szumowskiego za zdjęcia na jachcie milionera - ironizował. Przecież dwa tygodnie temu mówił, że jest żeglarzem i nie opuści pokładu w trudnej sytuacji.

Warto podkreślić, że Łukasz Szumowski – tłumacząc się ze swojej dymisji – stwierdził, że kwestia jego rezygnacji ze stanowiska miała być tematem dyskusji z premierem od co najmniej kilku miesięcy. Z kolei kilka tygodni przed odejściem zapewniał w rozmowie z Wirtualną Polską, że "w takiej sytuacji jaką mamy, nigdy nie można rozmawiać o opuszczeniu okrętu".

W takiej sytuacji, jaką mamy, nie można w ogóle rozmawiać o opuszczeniu okrętu. Ja akurat jestem żeglarzem i sternikiem, i wiem, że takich rzeczy się nie robi - stwierdził.

Ma rację?

bESxvfSm
bESxvfSn
bESxvfSG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(187)
Leo
rok temu
A sam opuścił okręt w 2014r
Ppp
rok temu
Nie lubię Tuska jest w nim coś obłudnego
Iwi
rok temu
Donal, nocna zmiana. Pamiętamy
bESxvfSH
opop
rok temu
Tusk uczyl się za nasze pieniądze języka angielskiego co kosztowało grube tysiące
Mmmm
rok temu
A Ty Donaldzie co zrobiłeś dla Polski będąc przewodniczącym?
Najnowsze komentarze (187)
Polus
rok temu
Kiedy odpowie za swoją politykę w Polsce i aż afery mineralna niemiecki
ONO
rok temu
Przyganiał kocioł garnkowi...!
Abi
rok temu
Świetny z niego polityk i strateg. Chciałabym ,żeby znowu wrócił do polityki Tusk.
Kkk
rok temu
Haha i bardzo dobrze to podsumował 🙂
Polak
rok temu
Pani Tuck panu już dziękujemy, ... trzeba było swe mądrości wylewać jak pan rządził. Nie tęsknimy za panem...
PRAWDA
rok temu
Jeśli to prawda co powiedział Tusk - to jest najwyższej klasy bezczelność! Jak śmiał ten, co zadrwił sobie z Polski! A tak zadrwił i doprowadził do ruiny, a potem sam schowałnsię pod skryzdełka Angeli Merkel i wylądował w UE i nic dla Polski nie robiąc zapewnił sobie wspaniała emeryturę. siedź sobie panie Tusk cicho na tych swoich milionach i popłyń gdzieś daleko od Polski.
Janas
rok temu
Brawo Panie Tusk.
anty PiS
rok temu
Zazdrość - niesamowite uczucie! Zazdrościcie Tuskowi wszystkiego, tego że zawsze zachowuje spokój, tego że jest rozpoznawalny na świecie, tego że jest elokwentny. Ech Polacy. Zjedlibyście każdego innego Polaka, który ma więcej od was.
bESxvfSz
polak
rok temu
Polskość to Nienormalność...... Oto wypowiedż Polskiego PREMIERA. Dobrze, że byłego.
zeWSI
rok temu
I to były mądre słowa Tuska? Jesteście żenujący, jak wasz idol. To mówi Donek - nocna zmiana, który mówił, że nie opuści rządu i Polski, by za kilka dni wylądować na ciepłej posadce w Brukseli? Kłamstwa, złośliwość i zdradzieckość to jego cechy.
Jaanka
rok temu
Tusk to niech siedzi cicho, bo sam nie jest kryształowy, sprzedawał Polskę jak ciepłe bułki, a i za ten słynny przekręt gazowy, z Pawlakiem co zrobił, też przecież do dzisiaj bulimy o miliard dolarów rocznie za dużo!!
Prawda w oczy
rok temu
We Wloszech bylo na prawde ciezko! Prawdziwa zaraza i horror. Codziennie umieralo po tysiac osob.Nikt nie opuscil statku....
Anymou
rok temu
Nie pytajcie go co zrobił dla Polski ale co Wy możecie dla niej zrobić poza oddawaniem w podatkach 2/3 swoich pensji...chyba tylko rewolucję!
Hehe
rok temu
Tusk drwi ze wszystkich Polaków .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESxvfTs
bESxvfTt
bESxvfTu
bESxvfTv
bESxvfTw
bESxvfTb