Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Rozjuszona Viola Kołakowska apeluje do ministra zdrowia: "Pan przestanie pić, zadba o swoje zdrowie psychiczne i SIĘ OD NAS ODCZEPI!"

646
Podziel się

"Koronasceptyczna" celebrytka w ostrych słowach skomentowała działania rządzących. Najbardziej oberwało się Łukaszowi Szumowskiemu. Przesadziła?

Rozjuszona Viola Kołakowska apeluje do ministra zdrowia: "Pan przestanie pić, zadba o swoje zdrowie psychiczne i SIĘ OD NAS ODCZEPI!"
(Getty Images)
bCxgivxh

Podczas gdy większość gwiazd i celebrytów wydaje się być przejęta pandemią koronawirusa, nawołując do niebagatelizowania problemu, Viola Kołakowska od początku wykazuje odwrotną postawę. Ukochana Tomasza Karolaka od tygodni na swoim instagramowym profilu otwarcie krytykuje wprowadzane przez rząd obostrzenia i wietrzy spiski, twierdząc, że szalejący na niemal całym globie wirus nie istnieje. Z tygodnia na tydzień rozjuszona 42-latka coraz ostrzej komentuje kolejne działania rządzących, głosząc w sieci "koronasceptyczne" teorie.

bCxgivxj

W środę pokusiła się o serię nagrań, w których daje głównie do zrozumienia, co myśli o polskim ministrze zdrowia:

Panie ministrze, pan przestanie pić. Pan zadba o zdrowie psychiczne i się od nas odczepi - czytamy w opisie pod pierwszym z instagramowych wideo poświęconych Łukaszowi Szumowskiemu.

W kolejnych filmikach celebrytka kontynuuje swój wywód skierowany do ministra:

Jeżeli pan myśli, że my jesteśmy idiotami i pan nas może dalej straszyć jakimiś pierdołami, że jeżeli testy będą nadal wskazywać wzrost, to pan z powrotem wprowadzi jakieś obostrzenia, to pan jest śmieszny - słyszymy.

bCxgivxp

Po pierwsze, wszyscy wiemy, czym są te testy. Po drugie, pan myśli, że my naprawdę pozwolimy na to, że będzie pan jakieś obostrzenia wprowadzał? Czy pan uważa, że my nie mamy rozumu? My doskonale wiemy o tym, że nie ma żadnej pandemii! Pokazują nam to prawdziwe liczby, nie wasze zmanipulowane. Nie chcemy tego, nie chcemy Was, chcemy, żebyście oddali nam nasze życie! Ono należy do nas, nie do was! - grzmi matka dzieci Karolaka i radzi:

Zajmijcie się swoim zdrowiem psychicznym i odwalcie się od nas. Pan sobie może szczyty zachorowań kreować, ale w swoim ogródku, a nie w naszym życiu i naszym państwie - mówi w imieniu rodaków Kołakowska.

Nie chcemy waszej kłamliwej polityki, nie chcemy uczestniczyć w waszej grze. Jesteście śmieszni.

Na koniec podkreśla swoją wyższość nad rządzącymi:

bCxgivxq

Zastanawiam się nad tym, ile jeszcze czasu potrzebujecie, żeby ugrać swoje, pozałatwiać swoje interesiki… Jedno jest pewne, już wam się to nie uda, my jesteśmy silniejsi od was. My jesteśmy w świetle, a wy jesteście w czarnej d*pie!

Myślicie, że Viola doczeka się reakcji ministra?

bCxgivxr
bCxgivxK
KOMENTARZE
(646)
Maria
3 tyg. temu
bardzo współczuję tej Pani i jej najbliższym, nie sądziłam, że można aż tak być oderwanym od rzeczywistości i mieć przy tym aż tle nienawiści, to bardzo niepokojące objawy
konrad
3 tyg. temu
Myślcie LUDZIE i wyłączcie telewizor
lek med
3 tyg. temu
Zapraszam panią na zakaźny (na jedną dobę)
bCxgivxL
gość
3 tyg. temu
Zapraszam panią Violettę i osoby o takich jak ona poglądach do szpitala jednoimiennego w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej. Bez sprzętu ochronnego może pomagać chorym.
ghfjh
3 tyg. temu
Panie ministrze może zna pan dobrego psychiatrę. Trzeba pomóc rodaczce
Najnowsze komentarze (646)
The Truth
2 tyg. temu
Brawo Pani Violu! "W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym." George Orwell
Obywatel
2 tyg. temu
Pani Kołakowska dobrze mówi. Niedługo wszyscy Państwo dowiecie się prawdy o całej akcji i dosłownie i w przenośni maski opadną. :-) Przykro mi, że społeczeństwo w dużej mierze odrzuca prawdę, którą ta pani mówi. Gorąco zachęcam do osobistej analizy sytuacji = wyłączyć TVP + wyłączyć TVN + niezależna telewizja (NTV, wrealu24, tagen). Zobaczcie i dopiero komentujcie. Trolli z obozu rządzącego bardzo proszę o nie mącenie w głowach. Pozdrawiam.
Ffffgggg
2 tyg. temu
Błagam nie rozmnażaj się kobieto! Zrób przysługę sobie i światu i się wysterylizuj u jakiegoś weta
Ffffgggg
2 tyg. temu
Błagam nie rozmnażaj się kobieto! Zrób przysługę sobie i światu i się wysterylizuj u jakiegoś weta
Ffffgggg
2 tyg. temu
Błagam nie rozmnażaj się kobieto! Zrób przysługę sobie i światu i się wysterylizuj u jakiegoś weta
NNW
2 tyg. temu
Rodzina powinna wysłać ją na przymusowe leczenie. (jagodzianka na kościach szkodzi)
mnj
2 tyg. temu
o ona z jakiego jest DPSu
fit
2 tyg. temu
Totalne dno z tej Pani !!!!!!!!!!!!
bCxgivxD
greg
3 tyg. temu
Ona ma racje. Ameryki nie odkryła. Każdy kto ma cokolwiek rozum wie o tym dobrze.
kobieta
3 tyg. temu
No, nie przepadam za tą panią, ale pierwszy raz powiedziała coś mądrego. Nie podejrzewałam jej o taki rozum, szacunek! A kluczowe w tym wszystkim jest "ile jeszcze czasu potrzebujecie, żeby ugrać swoje, pozałatwiać swoje interesiki…"
Wegedanka
3 tyg. temu
A czy ślepa wiara i ślepe posłuszeństwo ministrowi i rządowi jest normalne ? Jeśli tak, to dlaczego walczono z komunizmem ? Też dbano wtedy o obywatela ? Pani Kołakowska w przeciwieństwie do wielu z was, nie jest podszyta tchórzem.
salamati
3 tyg. temu
nareszcie ktos madry odezwal sie w tej sprswie bo malo jest osob ktore o tym mowia Np. Dr Jerzy Jaskowski Jerza Zieba .Wybuchowy wywiad Davida Icke!a London TV. Ludzka raso powstan z kolan! Covid 19 Nie Istnieje.Maria-obudz sie i idz do kosciola a najlepiej do ojca Ryzyka moze cie wybzyka.BRAWO VIOLA.
Beti72
3 tyg. temu
Niepoważna osoba
Gosc
3 tyg. temu
Psychiatra potrzebny id zaraz
...
Następna strona
bCxgivyf