Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Viola Kołakowska skarży się na "pękające skorupy na dłoniach" i nawołuje do OBALENIA RZĄDU: "Mam nadzieję, że premier i minister zdrowia STANĄ PRZED SĄDEM"

257
Podziel się

Mimo setek tysięcy ofiar śmiertelnych na całym świecie sporadyczna partnerka Tomasza Karolaka nadal twierdzi, że pandemia koronawirusa to wymysł mediów.

Viola Kołakowska skarży się na "pękające skorupy na dłoniach" i nawołuje do OBALENIA RZĄDU: "Mam nadzieję, że premier i minister zdrowia STANĄ PRZED SĄDEM"
Viola Kołakowska (fot. ONS, fot. Instagram, @violakolakowska)
bDfObhqZ

Przez ostatnie kilka lat Viola Kołakowska (z domu Kołek) miała niemałe problemy ze znalezieniem sobie miejsca w rodzimym show biznesie. Jej występy przed kamerą ograniczały się niemal wyłącznie do trzecioplanowych ról w komediach romantycznych klasy B. Poprawić sytuacji nie był w stanie nawet udział w Agencie TVN, gdzie matka potomstwa Tomasza Karolaka zabłysnęła jedynie mało eleganckim konfliktem z Kasią Wołejnio.

Wtem, niczym manna z nieba, na Violę spadła pandemia koronawirusa. Celebrytka, będąc szczególnie podatna na alternatywne fakty i teorie spiskowe, prędko wypromowała się na jednego z przodujących "koronasceptyków" w Polsce, nawołując ludzi do ignorowania wprowadzanych przez rząd środków bezpieczeństwa.

bDfObhrb

Viola Kołakowska pozdrawia paparazzi środkowym palcem

W czwartek Kołakowska podzieliła się ze swoimi obserwatorami nowymi przemyśleniami. Tym razem za cel ataku obrała sobie środki antybakteryjne do czyszczenia rąk, których używanie, zdaniem celebrytki, wiąże się z przykrymi konsekwencjami.

Używając środków odkażających do rąk, niszczycie sobie naturalny płaszcz lipidowy skóry i to wam niszczy tkanki stale. (…) Dokładnie to się przydarzyło i mi i mojej córce. Moja córka do dziś używa maści ze sterydami. To jest pękająca skorupa, która tworzy rany. Generalnie naprawdę nie wolno robić takich rzeczy - ostrzega niedzielna ekspertka w dziedzinie chorób zakaźnych i (jak się okazuje) dermatologii.

Córka Violi i Tomka sama prowadzi tymczasem bardzo aktywne życie w sieci. Na opublikowanym zaledwie dwie godziny przed wywodem jej mamy nagraniu dokładnie widzimy, że nastolatka nie ma na dłoniach nawet śladu po "pękających skorupach tworzących rany". Przypuszczamy więc, że albo infekcja skórna rozwinęła się u niej w zatrważającym tempie, albo Viola naciąga nieco swoją relację...

bDfObhrh

Wyedukowana na Google'u Kołakowska nie omieszkała wyrazić także swej autorskiej opinii na temat polityki polskiego rządu w stosunku do światowej pandemii.

Myślę, że ci, co nam to narzucili, powinni stanąć przed sądem. Uważam, że nasz rząd powinien się podać do dymisji natychmiast. Jak już strach wam opadnie i przejrzycie na oczy, to mam nadzieję, że nigdy nie wybierzecie takich ludzi, którzy mają was za nic. Niszczą wasze zdrowie, nie dbają o nie, stosując wszystkie kretyńskie obostrzenia. Mam nadzieję, że pan premier i pan minister zdrowia staną przed sądem i zapłacą za to, co się tutaj odbywa. Włączmy myślenie, mimo tych strachów na lachy, które będą się plątać. Zaufajcie prawdzie - nakłania Kołakowska, mając zapewne na myśli jedynie właściwą, swoją prawdę.

Ciekawie to sobie wymyśliła?

bDfObhri
bDfObhrj
bDfObhrC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(257)
prawda
6 miesięcy temu
jakby nie patrzeć Pani Wiola też jest wymysłem mediów...
Laura
6 miesięcy temu
WHO przyznało że nie rekomendowało wprowadzanych restrykcji. Nie doradzało zamykania krajów. Również wielu lekarzy głośno mówi że maseczki nie są bezpieczne dla tych co je noszą. Poczytajcie troche więcej bo media głównego nurtu nie mówią wszystkiego.
Jasa
6 miesięcy temu
Skoro jej zdaniem koronawirus to wymysl to po co dezynfekuje rece tak silnymi srodkami ktore niszcza az jej skore?!
bDfObhrD
Olo
6 miesięcy temu
Oczywiście,Że wymysł i ściema..!!!! Jeśli ktoś ma chociaż pare szarych we łbie to wie jakie są dane statystyczne z innych lat każdego czasu grypowego.. zaunteresujcie się lepiej 5G albo syficznymi szczepionkami..!!!
Marek
6 miesięcy temu
Czy widzieliście ceremonię otwarcia igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012? Obejrzycie koniecznie i zobaczcie na własne oczy czy Viola odpływa, czy może jednak nie...
Najnowsze komentarze (257)
Iwona
6 miesięcy temu
Stop hejt? Pudelku a co ty robisz? Dlaczego hejtujesz panią Violę?
Kiki
6 miesięcy temu
Ludzie, dlaczego nie potraficie samodzielnie myśleć i wierzycie w tą medialną papkę, żadnej pandemii nie ma, jest to wirus jak kazdy inny, trzeba to przeczekać i nic poza tym. Nieporównywalnie wiecej osob umiera na grypę. Od początku tego całego cyrku nie stosowalam sie do żadnej izolacjii czy zostan w domu. Ja i cała moja rodzina, 3 dzieci, ile to juz czasu minęło? 2 miesiące, 3 miesiące? Ja zylam i żyję całkowicie normalnie, wychodzimy na dwor, na spacery, rowery, hulajnogi, grille na działce, zero koszenia dzieci w domu. Ruch, aktywność, zdrowie, szczęście. Nikt nas nie zniewolił. Powiem więcej, regularnie od początku, spotykam sie z rodzinom i ze znajomymi, w tym z dwiema prababciami w wieku 70 i ponad 80 lat. Od początku nie nosimy maseczek, nigdy, nie uzywamy rękawiczek, zeli antybakteryjnych. Dodatkowo mąż pracuje za granicą, ze względu na stanowisko nie moze byc objęty kwarantanna a wiec przyjezdza i wyjeżdża z Polski bez kwarantanny. Ani my, ani cale nasze otoczenie w Polsce, ani mąż i wszyscy z jego otoczenia oraz pracy za granicą-nikt nie ma koronawirusa. A my jajo rodzina zyjemy szczęśliwie, nie marnujemy czasu ani zycia na zastraszanie, niewole i paranoje jaka opanowała Polaków. Teraz to wirusem są ludzie, bo czlowiek człowiekowi wilkiem. Zazdrosc, zawiść, złożeczenie, donosicielstwo, zajmowanie sie cudzym zyciem i cudzymi sprawami a nie sobą, przwrazająca złośliwość, wredota, paniczny strach przed mandatami, slepe wykonywanie poleceń, brak samodzielnego myślenia, brak wyobraźni, brak własnego zdania i wlasnego ja, służalczość i zwykla naiwność oraz glupota. To wirus, ktory zżera i zabija Polakow- nie korona.
Ohoho!
6 miesięcy temu
Doskonały powód do obalenia rządu: pękająca skorupa na dłoniach!
ela
6 miesięcy temu
brawo za odwagę
Piguła
6 miesięcy temu
Pani Wiolu, niech się Pani przestaje użalać nad sobą !!! Bo to żenujące!!! Jestem pielęgniarką operacyjną od 25 lat - jak Pani myśli, jak wyglądają ręce moje, moich koleżanek i chirurgów??? Szorujemy je chirurgicznie i dezynfekujemy kilka, kilkanaście razy na dobę .... i co ? I nic !!! Ręce trochę przesuszone, ale trzeba je pielęgnować!!! Może kremy do pielęgnacji rok ma Pani za drogie i dlatego nie dają rady???
Anka
6 miesięcy temu
Jeśli nie ma coronawirusa to dlaczego dezynfekcja ręce No po prostu kolek
Ola
6 miesięcy temu
Nie umarło setki tysięcy
Ggg
6 miesięcy temu
Większość tej elity kulturalnej to jednak prości wąsko wyksztalceni ludzie o egoistycznym nastawieniu. Przykre to...
bDfObhrv
Parias
6 miesięcy temu
Viola wzbudza emocje Czy aby napewno pozytywne ?
Maxxx
6 miesięcy temu
Zgadzam się z Nią - przestudiujcie dokładnie definicję pandemii 😉
Parias
6 miesięcy temu
A z ciekawości Czy do Violi poszlibyście z kaszlem o gorączka ?
ela
6 miesięcy temu
A kto to w ogóle jest ta pani bo nie znam?
Kostek
6 miesięcy temu
Poziom głupoty osiągnął kosmos.
Ludzie!!!
6 miesięcy temu
Ciekawe,czy po przeczytaniu(zakładając,że umie czytać)komentarzy na swój temat wyciągnie jakieś wnioski,czy dalej będzie żądała więzienia dla Premiera za swoją nieograniczoną głupotę?
...
Następna strona
bDfObhrX