Trwa ładowanie...
Przejdź na
Neta
|
aktualizacja

Wpadka dziennikarki na konferencji Donalda Tuska: "Jezu, PRZEPRASZAM!". Przerwał wypowiedź i ruszył w jej stronę (WIDEO)

154
Podziel się:

8 grudnia Donald Tusk, jako kandydat na premiera sejmowej opozycji, po raz pierwszy spotkał się z wszystkimi swoimi przyszłymi ministrami. Tuż po rozmowach udał się na konferencję prasową. Zdarzyła się niespodziewana sytuacja, przez którą musiał od razu zareagować.

Wpadka dziennikarki na konferencji Donalda Tuska: "Jezu, PRZEPRASZAM!". Przerwał wypowiedź i ruszył w jej stronę (WIDEO)
Donald Tusk musiał zareagować podczas konferencji (TikTok)

Tegoroczne wybory parlamentarne wywołały sporo emocji. Dzięki mobilizacji obywateli, którzy licznie stawili się przy urnach, Zjednocona Prawica straciła większość w Sejmie. Funkcję premiera na ten moment wciąż pełni Mateusz Morawiecki, jednak to może się zmienić po głosowaniu nad wotum zaufania dla rządu, które odbędzie się już 11 grudnia.

Kandydatem opozycji na premiera jest Donald Tusk, który spodziewa się, że już za kilka dni będzie mógł oficjalnie przedstawić swój rząd. W związku z tym zwołał konferencję prasową. Doszło podczas niej do niespodziewanej sytuacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lara Gessler ostro o sytuacji politycznej w Polsce. Mówi o Chorosińskiej: "Dzieje się smutna degrengolada..."

Donald Tusk pomógł dziennikarce, która zaliczyła wpadkę

My każdego dnia, mówię o tym czasie po wyborach... - zaczął wypowiedź Donald Tusk, chcąc pochwalić swoich najbliższych współpracowników.

Nagle przerwał, zobaczywszy, że dziennikarce "Gazety Wyborczej" upadł pewien przedmiot, który znalazł się przed nim. Jak się okazało chwilę później, był to mikrofon Justyny Dobrosz-Oracz, która natychmiast przeprosiła za zamieszanie.

Jezu, przepraszam! - powiedziała natychmiast reporterka Gazety Wyborczej.pl.

Donald Tusk zapewniał Dobrosz-Oracz, że nic się nie stało i podał jej mikrofon. Następnie wrócił na swoje miejsce i kontynuował wcześniejszą wypowiedź.

Ja pani podam, proszę uprzejmie. To jest kapitalna ilustracja tego, że czekają nas rzeczy nieprzewidywalne. Rząd i premier będą musieli być elastyczni, pochylać się nad każdym problemem. Dziękuję za tą demonstrację pani redaktor - zareagował Donald Tusk.

Wyszło zabawnie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(154)
Gość 88
5 miesięcy temu
Nie jestem fanką ale muszę przyznać że inteligentnie wybrnął :)
Ktosiazktosio...
5 miesięcy temu
Pudelek jest polityczny , i ukierunkowany na konkretną partie ☹️ niby wolne media a zauważyłam.ze od jakiegoś czasu wychwala i pochwała dana partię , a potępia inna ☹️☹️ smutne to , macie swoje wolne media , pudelek manipulator opinii publicznej
Aaaaaaaaaaaaa...
5 miesięcy temu
A gdzie królik się ukrywa???
Aga
5 miesięcy temu
Nie no schylil sie i podal jej mikrofon.No cud.I te slowa Jezu przepraszam jak do krola jakiegos.
Krisuuuuuuu93
5 miesięcy temu
I wymyślicie że TVP juz nie będzie polityczne 😂😂😂
Najnowsze komentarze (154)
Nel
5 miesięcy temu
Ustawka, ocieplenie wizerunku
.......
5 miesięcy temu
Jedyne o co zadba w Brukseli to żeby znamienici politycy mieli dobrze założone marynarki. Dla Polski nic nie zrobi, dla interesów Niemców owszem
Polka
5 miesięcy temu
Tęęę demonstracjęęę, Herr Tusk, w Polsce jesteśmy 🙉, taki szczegół. Nie cieszy mnie, że nie umie Pan mówić poprawnie po polsku. Przykre, że chce nas Pan reprezentować.
Nina
5 miesięcy temu
Teraz zobaczycie jak Tusk dotrzyma obietnic na 100dni. Kłamcą to jego drugie imię.
Jak
5 miesięcy temu
Pudel musiał skasować ze dwa tysiące negatywnych komentarzy, brawo
Lol
5 miesięcy temu
Naprawdę ktoś się na to nabrał??
Gość
5 miesięcy temu
To już go Jezuem tytułują obiektywne media?
Anna
5 miesięcy temu
Jasne jak jakis król.Po prostu ustawka.
Vibora
5 miesięcy temu
Poprostu dzentelmen. Zachowal sie normalnie jak na faceta z klasa przystalo. Szkoda ze teraz postrzegane jest to jako cos niesamowitego , extra. Tak poprostu powinno byc. Do tego pieknie dobral slowa. Uwielbiam takie sytuacje: akcja - reakcja i to inteligentna.
Klk
5 miesięcy temu
Genialne to było! Brawa!
Miś
5 miesięcy temu
Na tym świecie, jak na razie ma niesamowitego farta, ale piekło poczeka
Kaja
5 miesięcy temu
Spotkanie z bożyszczem narodu wybranego
Iga
5 miesięcy temu
Ludzie to jednak lubią być oszukiwani
Toto
5 miesięcy temu
Zgin przepadnij ,premier furiat , tego swiat nie widział
...
Następna strona