aktualizacja

Dorota Szelągowska komentuje "atak paniki" Filipa Chajzera: "TO BYŁO STRASZNIE SŁABE"

208 reakcji
0
0
208
Podziel się

Prezenterka telewizyjna poczuła się urażona, ponieważ sama zmagała się z takimi napadami. "Wiele lat temu ataki paniki zamknęły mnie w domu na kilka miesięcy".

Dorota Szelągowska komentuje "atak paniki" Filipa Chajzera: "TO BYŁO STRASZNIE SŁABE"
(ons, ons)

[ Nie da się ukryć, że Filip Chajzer jest chyba najbardziej kontrowersyjną "twarzą TVN-u". Dziennikarz budzi w widzach skrajne emocje, notorycznie wpędzając się w kłopoty za sprawą "nieprzemyślanych" wypowiedzi. Kolejna wpadka 35-latka, która wywołała powszechną falę oburzenia, miała miejsce w piątek, gdy tuż po rozmowie z psycholożką Marią Rotkiel na temat kruchości zdrowia psychicznego, syn Zygmunta Chajzera w teatralny sposób odegrał na wizji atak panikipaniki.
Internauci oburzeni zachowaniem Filipa Chajzera. Prezenter "odegrał" na wizji atak paniki: "Idź na terapię, ŁAKNĄCY ATENCJI BURAKU"

Celebryta próbował się później nieudolnie tłumaczyć, jednak jego pokrętna argumentacja na niewiele się zdała. Do grona osób, które postanowiły skomentować niestosowne zachowanie prowadzącego "DD TVN", dołączyła właśnie Dorota Szelągowska. W obszernym wpisie opublikowanym na Instagramie prezenterka telewizyjna odniosła się do wybryku Filipa, przyznając, że jako osoba, która sama zmagała się z atakami paniki, poczuła się tym "performancem" urażona.

"Chciałam dodać komentarz na profilu Filipa Chajzera, ale ilość komentarzy jest ograniczona, więc wyszła odezwa. A co tam :) Filip, wierzę w Ciebie. "Filipie drogi, jako osoba, którą wiele lat temu ataki paniki zamknęły w domu na kilka miesięcy, a nawet teraz są zawsze gdzieś w zanadrzu - jako lęk, który czyha (to tak jak ze złamaną nogą, boisz się stanąć mimo, że wszystko się zrosło), po prostu uważam, że to było strasznie słabe. To ogromna odpowiedzialność być osobą publiczną, dziennikarzem, człowiekiem, którego obserwują tysiące ludzi. Mamy mnóstwo przywilejów, na które nijak nie zasługujemy - czy tego chcemy, czy nie, więc warto oddać to w edukacji i wrażliwości."

W dalszej części wpisu Szelągowska przybliżyła Filipowi, na czym dokładnie polegają takie napady i jak poważne skutki mogą mieć dla ludzkiej psychiki.

Wiedz, że gdy dopada cię atak paniki, nie rzucasz się na ziemię w konwulsjach. Szczególnie w miejscach publicznych. Całym sobą starasz się pokazać, że wszystko jest w porządku, mimo że serce wali ci jak oszalałe i wydaje ci się, że umierasz. Chcesz tylko uciec w bliżej nieokreślone bezpieczne miejsce. Masz nogi jak z waty, chwytasz się każdej rozmowy albo doznania, które utrzymuje cię w rzeczywistości. Bo wiesz, że to jest tylko w twojej głowie, ale twój organizm niespecjalnie. Tętno rozbija bank, brakuje ci przestrzeni i powietrza. Naprawdę koszmarne uczucie. A najgorsze jest to, że strasznie trudno to zrozumieć, jeśli nie było się po drugiej stronie.

"Przesadzasz, uspokój się, nic się nie dzieje"- to słyszysz, mimo iż czujesz, że umierasz. Więc z całego serca, proszę Cię, następnym razem jak dotkniesz tak delikatnej sfery, nie żartuj. Robisz wspaniałe rzeczy, masz empatię, zastanów się dwa razy. Ściskam. Do."

208
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(208)
Nick
4 miesiące temu
Dobrze napisane. A on zblaznil się podwójnie mówiąc że nie chciał urazić chorych psychicznie ,chory psychicznie to może on jest bo stany lękowe to zaburzenie
Magda
4 miesiące temu
Zmagam się z atakami paniki od roku.. Przechodzę terapię u psychologa, rozumiem Panią Dorotę..
Kam
4 miesiące temu
Tez mialam ataki paniki, ale na szczedcie trafilam do dobrej terapeutki i mnke wyleczyla. Strasznie izoluja takie atakie paniki, strach sie rozlewa i czlowiek sie boi robic codziennych podstawowych rzeczy, zamyka sie na swiat... Slabe jest nasmiewac sie z tego. Chajzer nie ma taktu za grosz :(
Fanka
4 miesiące temu
Tvn poszukajcie prowadzących pokroju Wellman Prokop czy Kraśko. Prokop też żartuje a jakoś jest to fajne i inteligentne a Chajzer... No cóż chyba sami widzicie. Jak widzę Chajzera to id razu włączam Pytanie Na Śniadanie.
aaa
4 miesiące temu
madrze i rzeczowo odpowiedziala
Najnowsze komentarze (208)
Nikoden
4 miesiące temu
ataki paniki powodują, ze człowiek za życia jest w piekle...oby nikt nigdy przez to nie przechodził
Beata
4 miesiące temu
Nie będę ukrywać, że ta para prowadzących zaniza poziom tej telewizji. Nie umiem wytłumaczyć sobie co przy tak inteligentnych i kulturalnych par jak Rusin-Kraśko, Wellman-Prokop, Kalczyńska-Siłtysik, robią Chajzer I jego partnerka telewizyjna. TVN- błagam zrewidujcie to, bo nie umiem oglądać bez zazenowania. Oczywiście z całym szacunkiem do charytatywnych akcji Pana Filipa, za co z serca mu dziękuję. Ale prowadzenie rozmów.... Odpuść proszę Filipie. Całuję 😘
e2e2e3
4 miesiące temu
Strasznie prostacki facet ,winduje się w TV na plecach swojego ojca
Gosc
4 miesiące temu
Pani Grażyna Torbicka zawsze miała kulturę i klasę i szacunek do gości z którymi rozmawiała Chajzer zapisz się na korepetycje do Pani Grażyny bo żal cię oglądać w tv.
Gosc
4 miesiące temu
Powinni go zdjąć z anteny
Alisza
4 miesiące temu
Czegoś nie rozumiem. Ja jako widz programu, chcę się czuć komfortowo. Niestety coraz częsciej się stresuję i czuję zażenowanie i aż mi głupio przed zapraszanymi do telewizji gośćmi. Taki jest dzisiejszy poziom prowadzących (i to nie tylko tych wymienionych w artykule) Moim zdaniem po pierwsze dobry prezenter powinien mieć ponadprzeciętną kulturę osobistą, wtedy nie będzie głupich wpadek, zażenowania itd
Wer.
4 miesiące temu
Obudziła się kilka dni po emisji tego reporterzu... Przecież przeprosił! Ile razy ma to robić ludzie?! A czy jego ktokolwiek przeprosił za wyśmiewane śmierci syna? Szelagowska jak chciała wyrazić swoje zdanie to mogła napisać do niego wiadomość prywatna... To co ona zrobiła było SŁABE!
Monika
4 miesiące temu
Dla mnie bardzo słaba para Ohme i Chajzer tacy sztuczni, udają ze jakiś temat ich interesuje a chajzer to przegina na maksa jak ich widzę oglądam pytanie na śniadanie.
mimimim
4 miesiące temu
Filipie komentarze po Twoim występie niewątpliwie obrzydliwe, ale może czasami powinieneś się zastanowić nad sobą. Jesteś osobą publiczną i ludzie oczekują od Ciebie po prostu innego zachowania, nie występujesz w talent show.
antyfan
4 miesiące temu
Tata da Filipkowi smoczek i się uspokoi
Ona25
4 miesiące temu
Mam ataki paniki od pół roku, biorę leki, nie mogę normalnie pracować... stres i lęki mnie zabijają... nie potrafię normalnie żyć i nie chce żyć... niestety współczuje temu panu, za taki brak wiedzy i empatii...
tom
4 miesiące temu
Kryształowi, najlepsi, Rusin i Chajzer--- wszyscy telewidzowie, mówia NIE !!!!!! A oni pokazują gest Kozakiewicza i dalej prowadza --- poranny program !!!!! Czy te programy, sa dla widzów, czy dla kierownictwa TVN---nu ?????????????????????????
tom
4 miesiące temu
Czy Chajzer i Rusin------- wbrew wszystkim , którzy ogladaja TVN---musza tam pozostać ???? Bo my widzowie nie oglądamy programów porannych z tymi ludzmi !!! Bo po prostu, sie nie da patrzec !!! Czy oni sa jak Banas --- niezatapialni ????????????
kom
4 miesiące temu
problem z chajzerem jest taki, ze ten człowiek po prostu jest bezmyślny, brak mu wiary w siebie (i słusznie, bo do tv się nie nadaje, on i inni to widza i wiedzą), więc żeby utrzymac się w tv, za wszelką cenę stara sie wykazać, i się popisuje, niestety ze skutkami takimi jak w tym przypadku.
kama
4 miesiące temu
problem z chajzerem jest taki, ze ten człowiek po prostu jest bezmyślny, brak mu wiary w siebie (i słusznie, bo do tv się nie nadaje, on i inni to widza i wiedzą), więc żeby utrzymac się w tv, za wszelką cenę stara sie wykazać, i się popisuje bezmyslnie, niestety ze skutkami takimi jak w tym przypadku.
maria
4 miesiące temu
Ten prymityw przezyl dramat ,smierc dziecka,Kpiny zjadliwosci,urodzisz sobie drugiego,to byla najwyzsza podlosc,Czy ktos stanal w obronie ,Czy nocne leki mina,tak jak choroba Pani Dorotki,
empatyczna
4 miesiące temu
Brawo pani Doroto! Super komentarz trzeba uczyć empatii ludzi ktorzy wydawaloby sie powinni juz dawno dojrzeć....
ewa
4 miesiące temu
TVN z Chajzerem to poziom szamba.
wera
4 miesiące temu
Każdy prezenter pogody z tego programu, nadawałby się lepiej na głównego prowadzącego niż Chajzer. Każdy !
wera
4 miesiące temu
Każdy prezenter pogody z tego programu, nadawałby się lepiej na głównego prowadzącego niż Chajzer, Każdy!
Kasia
4 miesiące temu
wczoraj czytałam wszystkie komentarze bo chciała wiedziec jak nisko upada to społeczeństwo z hejtem i było wiele bardzo negatywnych wpisów dotyczacych autorki wpisu p. Szelągwoskiej - dziś wszystkie zniknęły? Czary, nagonka, rozgrywki - DNO PUDLU i wszyscy komentujący
Regina
4 miesiące temu
Dortko na nastepny raz jak chcesz kogoś pouczac to powiedz mu prosto w oczy - raczej masz na pewno okazję a nie wywalaj publicznie wiadra g..., ktre ludzidziska rozsmaruja bo uwielbiają to robic - troche kultury, myslenia, dystansu i zrozumienia co to zart
Ola
4 miesiące temu
Z Szelągowskie wyszło wszystko co najgorsze - ucisniona chora , molestowana, po rowzwodzie rodziców, meiszkająca w lepiance z biedna matka itp
Kinga
4 miesiące temu
Szelągowska dała znów miała szanse wykazać się kolejnymi neiszcześciami jakie jej się przytrafiaja. jakim trzeba byc burakiem, zeby szukac wszędzie przyczynku do lansu na bidula. Żałośc dorotko, żałość
...
Następna strona