Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Internauci oburzeni zachowaniem Filipa Chajzera. Prezenter "odegrał" na wizji atak paniki: "Idź na terapię, ŁAKNĄCY ATENCJI BURAKU"

311
Podziel się

Znany ze swoich nietrafionych żartów dziennikarz zaczął usuwać z mediów społecznościowych wszystkie nieprzychylne komentarze na swój temat. Czy jego zagorzali fani ponownie mu wybaczą?

Internauci oburzeni zachowaniem Filipa Chajzera. Prezenter "odegrał" na wizji atak paniki: "Idź na terapię, ŁAKNĄCY ATENCJI BURAKU"
(eastnews, eastnews)
bCHLZESt

Mało która postać w polskich mediach jest w stanie wywołać tak skrajne emocje jak Filip Chajzer. Telewizyjny prezenter może się pochwalić całą armią wiernych fanów śmiejących się do rozpuku na widok jego kontrowersyjnych dowcipów, którzy gotowi są wydać każdą złotówkę na promowane przez niego cele charytatywne, co jest swoją drogą bardzo szlachetne. Na przeciwległym biegunie natomiast znajduje się całkiem pokaźna i głośna grupa widzów, którzy nie trawią wszędobylskiego syna Zygmunta pod jakąkolwiek postacią. Przypuszczamy, że po najnowszym wyskoku Filipa będzie musiała się ona przygotować na przyjęcie sporej liczby nowych członków.

bCHLZESv

W ostatni piątek, w ramach pasma śniadaniowego, w którym Filip od niedawna występuje w roli prowadzącego, poruszono niezwykle delikatny temat zdrowia psychicznego. Każdy, kto choć raz miał okazję zaobserwować poczynania prezentera na wizji zdaje sobie, rzecz jasna, sprawę, że "subtelność" to niekoniecznie jego drugie imię. Segment wybrzmiał więc tak fatalnie, jak tylko można by to sobie wyobrazić.

Żegnając się z zaproszoną do programu w roli eksperta psycholożką Marią Rotkiel, Chajzer postanowił, że w ramach postawienia przysłowiowej kropki nad "i" odegra przed setkami tysięcy widzów atak paniki. Prezenter chwycił się za klatkę piersiową, osunął się na fotelu i zaczął wydawać z siebie bliżej nieokreślone odgłosy, które wyraźnie zmieszały jego ekranową partnerkę - Małgorzatę Ohme. Nikogo chyba nie zdziwi informacja, że mały "performance" Chajzera nie spotkał się z uznaniem internautów.

"Ten atak paniki bardzo zabawny. Czy w przypadku programu o samobójcach będzie Pan udawał, że skacze Pan z budynku, czy zrobi to naprawdę"?

bCHLZESB

"Za to symulowanie ataku paniki chętnie naplułabym ci w twarz. Jesteś żałosnym pajacem. Dorosły facet, który zachowuje się jak niedojrzały gówniarz. Idź w końcu na jakąś terapię, łaknący atencji buraku".

"Pamiętajcie kochani. Kiedy jesteście na dnie, Filip Chajzer puka od spodu. Gdzie petycja o zdelegalizowanie Filipa Chajzera? Bo chętnie podpiszę" - to tylko kilka z licznych nieprzychylnych komentarzy, które pojawiły się w sieci po najnowszej wpadce popularnego prezentera.

Niestety, wygląda na to, że obecność owych komentarzy nie zadowoliła adresata, który postanowił zawczasu się ich pozbyć. Internet i Pudelek jednak nie zapominają.

Co więcej, część krytyków już stwierdziła, że fakt, iż na Chajzera wylała się kolejna fala negatywnych ocen jego działalności, wcale nie da mu do myślenia. Ich zdaniem podobnie, jak w poprzednich przypadkach, showman będzie starał się zatuszować aferę kolejną wspaniałomyślną akcją charytatywną, która odwróci uwagę jego fanów.

bCHLZESC

"Spoko. Jutro wrzuci na fejsa jakiś link do akcji charytatywnej i wszyscy zapomną" - skomentował jeden z internautów.

Czy tym razem przyszła kryska na Matyska?

bCHLZESD
bCHLZESW
KOMENTARZE
(311)
Qwak
7 miesięcy temu
Jak ja nie trawię tego typa. Żenujący atencjusz.
zdelegalizo
7 miesięcy temu
temu panu brakuje zarówno empatii, jak i wyczucia, obie cechy niezbędne do pracy dziennikarza, nikt mi nie powie, że grzeje siedzenie w DDTVN ze względu na talent, a nie nazwisko tatusia od proszków
Olga
7 miesięcy temu
Ten Pan już dawno przekroczył poziom zenady. Juz dawno powinien być wywalony z tv i dostać wilczy bilet. Niby facet po przejściach, doświadczony życiem, a jednak zero empatii. Wstyd
bCHLZESX
Mac
7 miesięcy temu
Aż się nie chce tego komentować
dsddssdf
7 miesięcy temu
Jak mawia młodzież, to niezły cringe
Najnowsze komentarze (311)
Ala
7 miesięcy temu
A ja go lubię
Gocha
7 miesięcy temu
Jest spoko, czepiacie się
Ola
7 miesięcy temu
Ale polala sie fala hejtu na Filipa Chajzera.
Ewka
7 miesięcy temu
Nie mam fejsa ale też podpisuje się pod usunięciem tego typa,porażki tvn
Domi
7 miesięcy temu
Jak widzę tego pajaca rano w ddtvn to przełączam na konkurencyjny program.
Lola
7 miesięcy temu
Twarz nieskalana.... to cały on..... Buahahahaha....
Jsjjsjsjw
7 miesięcy temu
Uroda radiowa, zero poczucia humoru, utyły starszy Pan wylansowany na plecach tatusia - prawdziwy zonk
gość
7 miesięcy temu
Powinien być już dawno odsunięty od prowadzenia programów-gdzie się pojawi wszystko psuje
bCHLZESP
Marta
7 miesięcy temu
Moim zdaniem ten człowiek jest chory
Jagoda
7 miesięcy temu
Żałosny jest. Widać że jedynak
nick
7 miesięcy temu
ale nie rozumiecie, że to jest jego taktyka w mediach, dzięki której ciagle o nimsię mówi. robi z siebie głupka świadomie a kasa wplywa.
gość
7 miesięcy temu
chcecie żeby zniknął z mediów a pod artykułem ponad 300 komentarzy, więcej niż przy Lewandowskich
pani asia
7 miesięcy temu
Ilustracja głupoty w czystej,nieskażonej nawet odrobiną intelektu postaci.
mmm
7 miesięcy temu
p.a.j.a.c
...
Następna strona
bCHLZETr