Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

"Dresiarska" Małgorzata Rozenek wdzięczy się do zdjęć z saszetką Gucci. Fani: "Wyglądasz jak Meg Ryan" (FOTO)

535
Podziel się

Pod zdjęciami Małgorzaty Rozenek, na których pozuje w swoim luksusowym salonie, internauci doszukiwali się podobieństwa 42-latki do królowej amerykańskich komedii romantycznych. Też to widzicie?

"Dresiarska" Małgorzata Rozenek wdzięczy się do zdjęć z saszetką Gucci. Fani: "Wyglądasz jak Meg Ryan" (FOTO)
Małgorzata Rozenek jest porównywana do Meg Ryan (Instagram)
bEgKAzdx

Z biegiem lat Małgorzata Rozenek ewidentnie musiała przyzwyczaić się do tego, że każdy jej krok jest uważnie śledzony, a potknięcie - szeroko komentowane. Mimo to Małgosia do perfekcji opanowała zawiłe meandry bycia celebrytką, o czym świadczyć może ilość publikacji w mediach na jej temat, a także liczba obserwatorów na Instagramie - jej profil śledzi już prawie 1,5 miliona osób.

Choć celebrytce bez przerwy zarzuca się promowanie nadmiernego konsumpcjonizmu i ciągłe szpanowanie zawartością swojego portfela, "Lady Rozenek" od czasu do czasu stara się przekonać fanów, że - wbrew pozorom - wcale nie odbiła jej sodówka i wciąż jest "tamtą Małgosią".

bEgKAzdz

Podobnie jak większość Polaków 42-latka minione święta spędziła w rodzinnym gronie, objadając się frykasami i spacerując z dziećmi po okolicy. Nie obyło się też bez obszernej fotorelacji.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Nie mogłabym bez przerwy wypoczywać"

Jako że dzień bez dodawania kontentu w mediach społecznościowych jest dla Rozenek dniem straconym, w środę mama Hania dostarczyła fanom kolejną dawkę fotek. Tym razem znana ze swojej "młodzieżowej" estetyki celebrytka uraczyła fanów zdjęciami w luźnym, czarnym dresie. Na pierwszym planie widać saszetkę Gucci, w odbiciu lustra można zaś dotrzeć luksusowo urządzony salon Małgosi.

bEgKAzdF

Joł joł - napisała "muza" Patryka Vegi.

Nie trzeba było długo czekać, żeby pod postem pojawiła się masa komplementów. Niektórzy fani pokusili się nawet o porównanie gwiazdy do niegdysiejszej królowej amerykańskich komedii romantycznych, Meg Ryan.

O matko! Życzę sobie, żeby tak wyglądać w Twoim wieku, Małgosiu. I to jeszcze po tylu ciążach.

Świetna dresiarka.

bEgKAzdG

Jak Meg Ryan.

Może to dziwne skojarzenie - pewnie najbardziej przez te okulary, ale przypomina mi pani... Meg Ryan.

Też widzicie podobieństwo?

bEgKAzdH
bEgKAzdI
bEgKAzea
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(535)
bebe
2 miesiące temu
Znowu się nabrałyście, Graziny,- to mieszkanie KLITKA 230 m2 Radka służy im tylko jako inscenizacja reklamowanych produktów, Pysiula nawet czapki nie zdejmuje , gdy tam wpadają na chwilę, żeby cyknąć kilka fotek. Mają z was bekę, że tak przeżywacie.
Asia
2 miesiące temu
Małgonia super wygląda
Wilki
2 miesiące temu
Gosia you are simply the best!! Mówcie sobie co chcecie ale ja ją lubię super babeczka! Mogłaby trochę mniej reklamować bo przez to staje się niewiarygodna Ale poza tym to gitara. Radziu to wygrał jackpota jak ja wyrwał!
bEgKAzeb
Londyn
2 miesiące temu
mówcie co chce ale Małgorzata Rozenek to najpiękniejsza kobieta w Polsce, Meg to babcia przy niej
z litościXD
2 miesiące temu
Docha Robaczocha - Radek nigdy cię nie kochał i był z tobą dla wątpliwej popularności i z litości
Najnowsze komentarze (535)
MEDIUM
2 miesiące temu
'Rozenek cudnie chudnie' to całkowity medialny i finansowy SUKCES! W tym konkretnym przypadku reklamodawcy są naprawdę usatysfakcjonowani, tym bardziej, że wiedzieli wcześniej, iż lokowanie pieniędzy w programy z Majdanami to zamienianie tychże pieniędzy w złoto. To zdecydowanie lepiej niż reklama w Gazecie Wyborczej lub w dwutygodniku VIVA, bo chociaż wzięliby oni zapewne relatywnie mniej kasy za reklamę, to odbiorców mają w granicach 60.000 osób! Wspaniały wynik programu z Małgorzatą Rozenek i jej mężem to następny powód do pozostawienia Edwarda Miszczaka na kluczowym stanowisku w stacji TVN, a utalentowanej rodzinki Majdanów wśród medialnej śmietanki towarzyskiej…
Docelowo
2 miesiące temu
Jeżeli chcecie zobaczyć jak bardzo zdegenerowana, zdesperowana i obłąkana jest Dorota Rozstępień – przeczytajcie poniżej „komentarz” sprzed kilku dni, który widnieje pod artykułem o Małgorzacie Rozenek. Tekst jest stylistycznie taki sam, jak dziesiątki innych, podobnych, nieustannie pisanych i wstawianych przez samą Dorotę oraz jej wandożera (oczywiście przy pełnej akceptacji Rozstępieniowej!). Warto przypomnieć, że o „pragnieniu faceta z jak największym penisem'' przez aktualną żonę Radzia , Małgorzatę, pisze tutaj mocno zużyta, starszawa kobieta (?) Dorota, na szczęście już nieobecna w polskich mediach - a ZARAZEM BABCIA DWÓCH NASTOLETNICH ADOPTOWANYCH PSÓW RASY SZARIK - które to szariki, a także ich futrem podszyci towarzysze, towarzyszki i wyłysiali rodzice ze schroniska NA ODCISKACH mogą przecież ten „komentarz” ODSZCZEKAĆ! Oto tekst babci Doroty, a moralną ocenę tego paskudztwa zostawiam wam, ludzkie istoty: „Radziowi Gośka dała na otarcie łez Kotońską i rower Błażeja. Ma teraz świetnego faceta, który jest wyposażony w większy atrybut męskości niż Pysiul, chociaz wydawało się to niemożliwe, a jednak Gosia takiego faceta znalazła bo lubi bogato wyposażonych, jestem pewna ,że sam się zgłosił do tak pięknej i seksownej kobiety, natomiast Radzio zdradził wszystkie małe, wstydliwe sekrety babci Dodzi, po operacji prawie kobiety”… Ciekawe, co na to wszystko Dosi torba?
Ten Pytacki
2 miesiące temu
nie napiszecie, że Dodzia Przestępień przegrała i sąd stwierdził, że nie miała operacji zmiany płci i że kiełbasę ma na wynos? co na to łyżka? lol
Ballet
2 miesiące temu
Małgorzata Rozenek JAK ZWYKLE WYGRYWA! Na internetowej stronie „Lyon Opera Ballet” jest SZCZEGÓŁOWY spis WSZYSTKICH tancerzy/ tancerek, obejmujący 30 nazwisk. ''Dancers: Coralie Bernard, Eneka Bordato, Alexis Bourbeau, Fernando Carrion Caballero, Benoît Caussé, Maïté Cebrian Abad, Bruno Cezario, Louis-Clément Da Costa, Dorothée Delabie, Marie-Laetitia Diederichs, Amandine François, Peggy Grelat Dupont,Yang Jiang, Caelyn Knight, Misha Kostrzewski, Franck Laizet, Sora Lee, Hongjun Li, Laura Marin, Francesca Mattavelli, Yu Otagaki, Jérôme Piatka, Marketa Plzakova, Kevin Quinaou, Caroline Rocher, Jaime Roque De la Cruz, Corey Scott-Gilbert, Julie Tardy-Dupeyron, Denis Terrasse, Pavel Trush.'' Nietrudno wśród nich znaleźć brata Małgorzaty - Mishę Kostrzewskiego, chociaż niektórzy niedowidzący mogą mieć z tym kłopot. Spuśćmy na nich zasłonę milczenia i politowania. ZABLOKUJECIE?
AVA
2 miesiące temu
ta piękna i inteligentna kobieta zawsze sobie poradzi, moja inspiracja, pięknie wygląda jak zawsze zresztą
Lege
2 miesiące temu
Wśród czytających teksty na Pudelku o Małgorzacie Rozenek - Majdan na pewno są jej fani/ fanki, znani jej z Instagrama. Jeżeli Małgorzata odpowiada na wasze wpisy, zapytajcie ją jak to możliwe, że bez żadnej jej reakcji, bez żadnych prawnych konsekwencji pozostają nieustannie wklejane na Pudelku (głównie pod artykułami o Małgorzacie i jej mężu, ale pod innymi artykułami też) agresywne, ordynarne, wulgarne, chamskie, prostackie, obłąkane „komentarze” (sztucznie lajkowane), w których non stop atakowana jest ona sama, jej mąż, jej brat, a także – co jest dowodem największego zdziczenia – dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej rodzice. Małgorzata powinna bez kłopotu wygrać sprawę sądową przeciwko wydawcy Pudelka, a także olbrzymie finansowe odszkodowanie. Przy okazji dowie się, kto płaci za artykuły na jej temat, ,,okraszone'' odpowiednio dobranymi i spreparowanymi zdjęciami, w komentarzach pod którymi to artykułami jest prostacko atakowana ona i jej rodzina. Choć chyba nietrudno się domyslić, kto za tym stoi, a właściwie to leży.
Ciułaczka
2 miesiące temu
Z trudem uciułany milion tzw. followersów na Instagramie, którymi chwali się od paru dni Dorosia Ustępieniek, to jedno wielkie OSZUSTWO! W Internecie pełno jest firm LEGALNIE oferujących PAKIETY followersów. Za 100 lewych „wielbicieli” średnia cena to trochę ponad 8 złotych. Przy pakietach 10.000, 50.000, 100.000 zniżka nawet 50%! Dla nazywającej samą siebie ''artyztkom'' i dragqueenem, to mimo, że Dorosina cienko przędzie, są do przeskoczenia na jej krzywych nogach kwoty, nawet jeżeli kupuje ten ,,aż'' milion lewizny. Można też wyszukać w sieci jeszcze tańsze oferty z Chin albo Indii, ewentualnie Bangladeszu (w przeliczeniu 2-3 złote za 100 „followersów”), co jest tajemnicą poliszynela i ,,polipalta''. Jedyna niedogodność – nikt za ten „towar” nie wystawi faktury. Ponad 95% (około 98%) „followersów” Ustępieńkowej to boty z Azji i Rosji, fałszywe konta, polubienia, komentarze, udostępnienia, fałszywi obserwatorzy. Można to sprawdzić na odpowiednich stronach w sieci. Nawet średnio zdolny informatyk bez kłopotu znajdzie te dane. Ustępieńkowa ma realnie parę tysięcy swoich ,,wielbicieli'' na Instagramie, z czego zaledwie 50 (!) osób regularnie komentuje jej śmiechu warte wynurzenia/ filtrowane groteskowe fotki - w tym co najmniej połowa „lajków” i tekstów jest wstawiana przez Dorosię Ustępieniek (stąd tyle koszmarnych błędów językowych) oraz wandżokera. W kraju, gdzie żyje 38 milionów ludzi!
ORYGINAŁ
2 miesiące temu
Daruj sobie starszawa Dodziu Ustępień „socjologiczny” bełkot, swoje idiotyczne „filozoficzne” majaczenia. Hejt, nienawiść - żalisz się, że to podobno ciebie spotyka... Nie zasługujesz na to, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zapewniam ciebie (świadomie małą literą), że wzbudzasz w miażdżącej większości MĘŻCZYZN – młodych i starszych – jedynie zażenowanie, politowanie, pomieszane z pogardą i obrzydzeniem. Również we mnie. O chłopcach poniżej 18-ego roku życia nie wspominam, gdyż dla nich jesteś zaledwie koszmarnym eksponatem z muzeum figur woskowych. Kojarzenie ciebie z symbolem sex appealu, elegancji i wdzięku jest tak samo słuszne jak uznanie trzonka od łopaty za piękną rzeźbę. Jedyne dobre, co mogłabyś zrobić, to zniknąć wraz ze swoim utrzymankiem i resztą rodzinki z przestrzeni publicznej. NA ZAWSZE!
bEgKAzdT
100doła
2 miesiące temu
Hejterki Małgosi, zrozumiała jest wasza frustracja i wylewny żal, który ugasiłby nawet z pożądania do Radzia płonącą babcię Dosię, niczym fajcząca się stodoła z piosenki Czesława Niemena. A Małgonia nie płonie, reklamuje kolejną apkę za konkretną kaskę i kradnie wasz czas, waszych sapiących do jej zdjęć facetów, wasze złudzenia, że kiedyś doprowadzicie ją do stanu depresji, która z powodu Małgoni jest waszym udziałem. Marzy wam się klinika psychiatryczna dla Małgoni albo rozwód z miłością jej życia i samotne wychowywanie Henryka. O boziu, jakby to było cudnie, schludnie i w białych rękawiczkach... I takie rozmemłane, rozstrojone nerwowo burczeniem w brzuchu, budzicie się z ręką w nocniku Henryka, wpatrzone w zdjęcia pięknej Małgorzaty i w krzyżu was strzyka, bo ciągle brak wam gotówki, a tu niespłacone raty i zamiast wypasionego Majdana jakieś liche graty... a przecież milion jest do wyrwania... co z tego, skoro jesteście tak naiwne, że nigdy nie będziecie miały brania i kolejny rok z rzędu oblewacie łzami szkołę własnego przetrwania. Ubolewania jesteście godne, głodne, bez środków utrzymania, na karku z sapiącym facetem do zdjęć Gosi, nic dziwnego, że zalewa was żal wielki, wciąż pociągacie nosem i coraz częściej z butelki.
CHORE!
2 miesiące temu
Jeżeli Małgorzata Majdanek ma 1,5 miliona wielbicieli w Instagramie i „przypomina Meg Ryan”, to Radosław Majdanek - jej mąż - jest „genialnym piłkarzem”, ma wiele milionów fanów na świecie, 10.000 fan klubów i jest tak urodziwy jak George Clooney albo Gregory Peck. Prawda jest taka, że ponad 95% (prawie 98%) „followersów” starszawej „Gosi” w Instagramie to kupione za bardzo niewielkie pieniądze boty z Azji (Indie, Chiny, Bangladesz) i Rosji, fałszywe konta, polubienia, komentarze, udostępnienia, fałszywi obserwatorzy. Prawie wszystkie pełne zachwytu wpisy w Instagramie (chociażby teraz o „Meg Ryan”) pod postami Majdankowej i jej rodzinką są stworzone albo przez „Małgosię” (łatwo poznać po wielkiej ilości błędów językowych!) albo przez jej managera. Tak wygląda rzeczywistość, to wszystko jest chore…
TIZONA
2 miesiące temu
OTO ORYGINALNY TEKST: Daruj sobie starszawa Małgorzato Majdanek „socjologiczny” bełkot, swoje idiotyczne „filozoficzne” majaczenia. Narzekasz, że spotyka ciebie hejt, nienawiść? Przecież ty nie zasługujesz na to! Zapewniam ciebie (świadomie małą literą), że wzbudzasz w miażdżącej większości MĘŻCZYZN – młodych i starszych – JEDYNIE uczucie zażenowania, politowanie, pomieszane z pogardą i obrzydzeniem. Również we mnie. O chłopcach poniżej 18-ego roku życia nie wspominam, gdyż dla nich jesteś zaledwie koszmarnym eksponatem z muzeum figur woskowych, albo mumią z wykopalisk Sahary. Kojarzenie ciebie z symbolem sex appealu, elegancji i wdzięku jest tak samo słuszne, jak uznanie trzonka od łopaty za piękną rzeźbę. Jedyne dobre, co mogłabyś zrobić, to zniknąć wraz ze swoim utrzymankiem i resztą rodzinki z przestrzeni publicznej. NA ZAWSZE!
do Dodzi
2 miesiące temu
Daruj sobie starszawa Dodziu Ustępień „socjologiczny” bełkot, swoje idiotyczne „filozoficzne” majaczenia. Hejt, nienawiść - żalisz się, że to podobno ciebie spotyka... Nie zasługujesz na to, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zapewniam ciebie (świadomie małą literą), że wzbudzasz w miażdżącej większości MĘŻCZYZN – młodych i starszych – jedynie zażenowanie, politowanie, pomieszane z pogardą i obrzydzeniem. Również we mnie. O chłopcach poniżej 18-ego roku życia nie wspominam, gdyż dla nich jesteś zaledwie koszmarnym eksponatem z muzeum figur woskowych. Kojarzenie ciebie z symbolem sex appealu, elegancji i wdzięku jest tak samo słuszne jak uznanie trzonka od łopaty za piękną rzeźbę. Jedyne dobre, co mogłabyś zrobić, to zniknąć wraz ze swoim utrzymankiem i resztą rodzinki z przestrzeni publicznej. NA ZAWSZE!
kumple braci
2 miesiące temu
Jesteśmy kolegami naszych kumpli Stasia i Tadeusza Rozenków ze szkoły i tutaj musimy wam powiedzieć że my wszyscy chłopacy w naszej szkole kochamy się w Pani Małgorzacie Rozenek Majdan i nasi ojcowie też się w niej kochają i nasz nauczyciel super gościu też ,ale nasze matki pomstują, że jak tak można być jak ona kusicielką wszeteczną . co to znaczy wszeteczną to nie wiemy, ale że ona kusi do zła w seksie to my akurat z tego powodu nie narzekamy. każdego dnia kochamy ją coraz mocniej, bo jest boginią jak tu czytamy i my to potwierdzamy, dajemy świadectwo naszej ogromnej emfazy w głoszeniu uwielbienia do niej, a nasze nocne zmazy to już niestety tylko kłopot dla naszych matek, że muszą prać te nasze dowody ich bezradności w przekonywaniu nas, że Małgonia to zła kobieta jest. My wiemy, że jest ideałem seksualnej bachantki. to słowo ostatnie to aż mamy wzwody jak je wymawiamy szeptem i oblizujemy usta.
Kasia S.
2 miesiące temu
Małgosia urodziła się w 1978 roku. Chodzilyśmy razem do szkoły baletowej w Łodzi. Wystarczy wygooglować listę absolwentów tej szkoły. Wychowawcą naszej klasy był pan profesor W. Sidor. Nie rozumiem w ogóle dlaczego Małgosia nie udaje, że jest młodsza, bo wygląda super jak na 42 lata. Nie wszystkie z nas mają to szczęście i pieniądze.
...
Następna strona
bEgKAzev