Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

"Dresiarska" Małgorzata Rozenek wdzięczy się do zdjęć z saszetką Gucci. Fani: "Wyglądasz jak Meg Ryan" (FOTO)

526
Podziel się

Pod zdjęciami Małgorzaty Rozenek, na których pozuje w swoim luksusowym salonie, internauci doszukiwali się podobieństwa 42-latki do królowej amerykańskich komedii romantycznych. Też to widzicie?

"Dresiarska" Małgorzata Rozenek wdzięczy się do zdjęć z saszetką Gucci. Fani: "Wyglądasz jak Meg Ryan" (FOTO)
Małgorzata Rozenek jest porównywana do Meg Ryan (Instagram)
bDTJJKth

Z biegiem lat Małgorzata Rozenek ewidentnie musiała przyzwyczaić się do tego, że każdy jej krok jest uważnie śledzony, a potknięcie - szeroko komentowane. Mimo to Małgosia do perfekcji opanowała zawiłe meandry bycia celebrytką, o czym świadczyć może ilość publikacji w mediach na jej temat, a także liczba obserwatorów na Instagramie - jej profil śledzi już prawie 1,5 miliona osób.

Choć celebrytce bez przerwy zarzuca się promowanie nadmiernego konsumpcjonizmu i ciągłe szpanowanie zawartością swojego portfela, "Lady Rozenek" od czasu do czasu stara się przekonać fanów, że - wbrew pozorom - wcale nie odbiła jej sodówka i wciąż jest "tamtą Małgosią".

bDTJJKtj

Podobnie jak większość Polaków 42-latka minione święta spędziła w rodzinnym gronie, objadając się frykasami i spacerując z dziećmi po okolicy. Nie obyło się też bez obszernej fotorelacji.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Nie mogłabym bez przerwy wypoczywać"

Jako że dzień bez dodawania kontentu w mediach społecznościowych jest dla Rozenek dniem straconym, w środę mama Hania dostarczyła fanom kolejną dawkę fotek. Tym razem znana ze swojej "młodzieżowej" estetyki celebrytka uraczyła fanów zdjęciami w luźnym, czarnym dresie. Na pierwszym planie widać saszetkę Gucci, w odbiciu lustra można zaś dotrzeć luksusowo urządzony salon Małgosi.

bDTJJKtp

Joł joł - napisała "muza" Patryka Vegi.

Nie trzeba było długo czekać, żeby pod postem pojawiła się masa komplementów. Niektórzy fani pokusili się nawet o porównanie gwiazdy do niegdysiejszej królowej amerykańskich komedii romantycznych, Meg Ryan.

O matko! Życzę sobie, żeby tak wyglądać w Twoim wieku, Małgosiu. I to jeszcze po tylu ciążach.

Świetna dresiarka.

bDTJJKtq

Jak Meg Ryan.

Może to dziwne skojarzenie - pewnie najbardziej przez te okulary, ale przypomina mi pani... Meg Ryan.

Też widzicie podobieństwo?

bDTJJKtr
bDTJJKts
bDTJJKtK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(526)
bebe
1 tyg. temu
Znowu się nabrałyście, Graziny,- to mieszkanie KLITKA 230 m2 Radka służy im tylko jako inscenizacja reklamowanych produktów, Pysiula nawet czapki nie zdejmuje , gdy tam wpadają na chwilę, żeby cyknąć kilka fotek. Mają z was bekę, że tak przeżywacie.
Asia
1 tyg. temu
Małgonia super wygląda
Wilki
1 tyg. temu
Gosia you are simply the best!! Mówcie sobie co chcecie ale ja ją lubię super babeczka! Mogłaby trochę mniej reklamować bo przez to staje się niewiarygodna Ale poza tym to gitara. Radziu to wygrał jackpota jak ja wyrwał!
bDTJJKtL
Londyn
2 tyg. temu
mówcie co chce ale Małgorzata Rozenek to najpiękniejsza kobieta w Polsce, Meg to babcia przy niej
z litościXD
1 tyg. temu
Docha Robaczocha - Radek nigdy cię nie kochał i był z tobą dla wątpliwej popularności i z litości
Najnowsze komentarze (526)
CHORE!
6 dni temu
Jeżeli Małgorzata Majdanek ma 1,5 miliona wielbicieli w Instagramie i „przypomina Meg Ryan”, to Radosław Majdanek - jej mąż - jest „genialnym piłkarzem”, ma wiele milionów fanów na świecie, 10.000 fan klubów i jest tak urodziwy jak George Clooney albo Gregory Peck. Prawda jest taka, że ponad 95% (prawie 98%) „followersów” starszawej „Gosi” w Instagramie to kupione za bardzo niewielkie pieniądze boty z Azji (Indie, Chiny, Bangladesz) i Rosji, fałszywe konta, polubienia, komentarze, udostępnienia, fałszywi obserwatorzy. Prawie wszystkie pełne zachwytu wpisy w Instagramie (chociażby teraz o „Meg Ryan”) pod postami Majdankowej i jej rodzinką są stworzone albo przez „Małgosię” (łatwo poznać po wielkiej ilości błędów językowych!) albo przez jej managera. Tak wygląda rzeczywistość, to wszystko jest chore…
TIZONA
6 dni temu
OTO ORYGINALNY TEKST: Daruj sobie starszawa Małgorzato Majdanek „socjologiczny” bełkot, swoje idiotyczne „filozoficzne” majaczenia. Narzekasz, że spotyka ciebie hejt, nienawiść? Przecież ty nie zasługujesz na to! Zapewniam ciebie (świadomie małą literą), że wzbudzasz w miażdżącej większości MĘŻCZYZN – młodych i starszych – JEDYNIE uczucie zażenowania, politowanie, pomieszane z pogardą i obrzydzeniem. Również we mnie. O chłopcach poniżej 18-ego roku życia nie wspominam, gdyż dla nich jesteś zaledwie koszmarnym eksponatem z muzeum figur woskowych, albo mumią z wykopalisk Sahary. Kojarzenie ciebie z symbolem sex appealu, elegancji i wdzięku jest tak samo słuszne, jak uznanie trzonka od łopaty za piękną rzeźbę. Jedyne dobre, co mogłabyś zrobić, to zniknąć wraz ze swoim utrzymankiem i resztą rodzinki z przestrzeni publicznej. NA ZAWSZE!
do Dodzi
6 dni temu
Daruj sobie starszawa Dodziu Ustępień „socjologiczny” bełkot, swoje idiotyczne „filozoficzne” majaczenia. Hejt, nienawiść - żalisz się, że to podobno ciebie spotyka... Nie zasługujesz na to, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zapewniam ciebie (świadomie małą literą), że wzbudzasz w miażdżącej większości MĘŻCZYZN – młodych i starszych – jedynie zażenowanie, politowanie, pomieszane z pogardą i obrzydzeniem. Również we mnie. O chłopcach poniżej 18-ego roku życia nie wspominam, gdyż dla nich jesteś zaledwie koszmarnym eksponatem z muzeum figur woskowych. Kojarzenie ciebie z symbolem sex appealu, elegancji i wdzięku jest tak samo słuszne jak uznanie trzonka od łopaty za piękną rzeźbę. Jedyne dobre, co mogłabyś zrobić, to zniknąć wraz ze swoim utrzymankiem i resztą rodzinki z przestrzeni publicznej. NA ZAWSZE!
kumple braci
6 dni temu
Jesteśmy kolegami naszych kumpli Stasia i Tadeusza Rozenków ze szkoły i tutaj musimy wam powiedzieć że my wszyscy chłopacy w naszej szkole kochamy się w Pani Małgorzacie Rozenek Majdan i nasi ojcowie też się w niej kochają i nasz nauczyciel super gościu też ,ale nasze matki pomstują, że jak tak można być jak ona kusicielką wszeteczną . co to znaczy wszeteczną to nie wiemy, ale że ona kusi do zła w seksie to my akurat z tego powodu nie narzekamy. każdego dnia kochamy ją coraz mocniej, bo jest boginią jak tu czytamy i my to potwierdzamy, dajemy świadectwo naszej ogromnej emfazy w głoszeniu uwielbienia do niej, a nasze nocne zmazy to już niestety tylko kłopot dla naszych matek, że muszą prać te nasze dowody ich bezradności w przekonywaniu nas, że Małgonia to zła kobieta jest. My wiemy, że jest ideałem seksualnej bachantki. to słowo ostatnie to aż mamy wzwody jak je wymawiamy szeptem i oblizujemy usta.
Kasia S.
6 dni temu
Małgosia urodziła się w 1978 roku. Chodzilyśmy razem do szkoły baletowej w Łodzi. Wystarczy wygooglować listę absolwentów tej szkoły. Wychowawcą naszej klasy był pan profesor W. Sidor. Nie rozumiem w ogóle dlaczego Małgosia nie udaje, że jest młodsza, bo wygląda super jak na 42 lata. Nie wszystkie z nas mają to szczęście i pieniądze.
wanda
6 dni temu
Wszyscy się wyśmiewają z biednej Dody, ludzie trochę taktu, jej jest bardzo przykro, weźcie dajcie trochę lózu, przecierz wierzący jesteście. A to jest bardzo poczciwe i radosne dziecko.
Bytom
6 dni temu
Tak pytam przy okazji... O co chodzi z tym szydzeniem z Dody przez komentujących na portalach? Z bezdusznym wybebeszaniem jej najintymniejszych bolączek? Przecież Doda zawiesiła razem z białą flagą z przeżutej tetrowej pieluchy swoje bytowanie w mediach i nie wnikajcie czy z powodu strachu przed dalszym poniżaniem, braku laku i lajków, wyniszczającej choroby, wydalenia przez anus showbiznesu do sedesu, czy też w wyniku basedodowej szpetoty twarzy i kończystych kłykcin zwieraczy, tudzież z przyczyny wielkiej rozpaczy czarnej jak smoła przesolona jej łzami. Ludzie, opanujcie się! Bądźcie ludźmi, nie zwierzętami!
szaradara
6 dni temu
Głośny krzyk budzi w środku nocy Nositorbę Stępieniek. Obraca się na drugi bok, gdzie śpi z pierdzącymi psami jego żona babcia Dodzia bez peruki wyglądająca jak Fantomas, a ona znowu tęsknie, cała we łzach krzyczy przez sen: RADEK… RADEK… RADEK…BŁAGAM...KOCHAM CIĘ... Nositorba budzi ją, a ona znowu w płacz, patrzy na niego i krzyczy O BOSZE, CO TU ROBI FANTOMAS?!!! Nositorba też w płacz i tulą się do siebie dwa dyniogłowe stwory. Zawsze to we dwoje raźniej, nie licząc bezokich psów, mniej się boją w halołinową noc.
bDTJJKtD
szaradara
6 dni temu
Głośny krzyk budzi w środku nocy Nositorbę Stępieniek. Obraca się na drugi bok, gdzie śpi z pierdzącymi psami jego żona babcia Dodzia bez peruki wyglądająca jak Fantomas, a ona znowu tęsknie, cała we łzach krzyczy przez sen: RADEK… RADEK… RADEK…BŁAGAM...KOCHAM CIĘ... Nositorba budzi ją, a ona znowu w płacz, patrzy na niego i krzyczy O BOSZE, CO TU ROBI FANTOMAS?!!! Nositorba też w płacz i tulą się do siebie dwa dyniogłowe stwory. Zawsze to we dwoje raźniej, nie licząc bezokich psów, mniej się boją w halołinową noc.
kobity pudła
6 dni temu
Mamy taki problem pewien, jakby tu to powiedzieć. Nasi mężowie, konkubenci i synowie kochają się w tej wampirzycy Rozenkowej, mówiom że to wamp jest i mają jej zdjęcia w telefonach i do tych zdjęć się modlą zanim przyjdom do nas do łóżek. My to już tu nie możemy tego doświadczać, i jeszcze po świętach, gdy tyle roboty w domu, a jak mamy ich przekonać, że ona nie jest wampem, nie jest, nie jest! Uwierzcie nam! I ty Radek też uwierz, prosimy w imieniu Doroty, bo ona to już nawet prosić się wstydzi.
megi
6 dni temu
ej, ej, przy patocelebrytach i gwiazdach z Rolnik szuka żony, których Pudel namiętnie lansuje, taka Rozenek to jest prawdziwa diva!!! zobaczycie, jakieś 2-3 lata i będziecie wzdychać, żeby wróciły najprawdziwsze gwiazdy typu Rozenek czy Siwiec:-P
oSZa
6 dni temu
Zawsze jak patrzę na bujne obecnie włosy Radzia to przypomina mi się jak nie chciał łysiejącej plackowato Dodzie dać kasy na przeszczep i kazał jej sobie zrobić tanie cycki na Pamelę Anderson, a potem i tak ją zdradzał codziennie. Sfinansował jej te cycki jak ubogiej krewnej, za jaką ją uważał. a teraz opływa w luksusy przy Małgoni, a jej piersi pełne mleka.
MAD LOVE
6 dni temu
''U3ymanek''! ''U3ymanek''! To najlepszy mąż - kochanek! Taki Goni nie podskoczy, zawsze wiernie patrzy w oczy. Robi to, co Gonia każe, więc 'wynosi na ołtarze'... żeby dostać skromną gażę na potrzeby swe nieduże - w zębach musi przynieść różę! Wzgardzić Dodzią, milcząc wrogo, bo Gonia ukarze srogo i kosztować będzie drogo jego 'cześć!' na odczepnego. A jak przyjdzie co do czego, Gonia Radzia zdegraduje, nie będzie też jej kolegą, wręcz z życia go wykopuje - z bramkarzem się nie całuje! Jeśli jakaś desperatka chce przejąć tego gagatka, musi bardzo się rozkładać, by mógł się do czegoś nadać. Dużo płacić, mało żądać, żeby zechciał ją pożądać. A gdy mimo błagań Dodzi, Radzio twardo trwa przy żonie, to oznacza tylko jedno - woli spać z nią na mamonie, dać Jej berło w zwinne dłonie, niż zawracać sobie głowę jakąś nastoletnią dziunią albo starawą Dodziunią, bo przerobił tego stosy i ma ich serdecznie dosyć! To jedyne 'serdeczności' na które go dla nich stać, Gonia trzyma klucz do sejfu z jego sercem na widelcu. A co z resztą? - psia ich mać! Reszta spłonęła na stosie, odkąd Radzio posiadł Gosię, a Gosia nim zawładnęła. Nie ma o czym mówić? Ależ jest! - koniec nie zwieńczy tego dzieła, nie nastąpi ich miłości kres! Wieloletnia, wciąż wiosenna, a nie letnia, hot love Radzia do Gosi - uwieńczona Heniem, więc góry przenosi, rozprasza obłoki z dala od zatoki, nie skacze na boki, we wzloty bogata, gardzi upadkami, nie żałuje bata, gdy ktoś jej zagrozi... nie straszne jej kraty i gniew z nieba Bozi... Pieczętuje zniewolenie owoc tej miłości - Heniek. Jego radość jest cenniejsza od wyszukanego wiersza.
Ziemek
6 dni temu
Niektórzy piszą, że 30letnia Małgorzata Rozenek (żeby nie było - jak uważam , że ona ma 28 lat i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej!) ma 54 miliardy zł na koncie osobistym, a inni zarzekają się, że ona ma 56 miliardów zł w biżuterii. Sądząc po jej wywyższaniu się i jej wzgardliwych minach kierowanych do ludu oraz oceniając stopień markotności Radzia (a jest on spory, po zatokach widać), to ona ma i to i to na wyłączny swój użytek. Radzio już odfajkowany i nie podejdzie bliżej niż na odległość tych swoich legendarnych 25 cm. Ja tak po ludzku mu współczuję i pragnę pocieszyć, że jutro też będzie koryto w jakiejś Gmatewali czy Banglaszedu, może nawet w Amrenii albo we Karambodży. Tam też jest życie, tam też jest troska o obywatela.
...
Następna strona
bDTJJKuf