Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan celebrują Wielkanoc w rodzinnym gronie: "Chodzimy na spacer, a przez resztę czasu JEMY"

790
Podziel się

Przy okazji Małgorzata Rozenek pochwaliła się tym, jakie wielkanocne zwyczaje panują w jej rodzinnym domu. "Dzieci szukają ukrytych przez króliczka słodyczy (na co dzień ich nie mają, więc wyobraźcie sobie ich motywację)" - żartuje małżonka Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan celebrują Wielkanoc w rodzinnym gronie: "Chodzimy na spacer, a przez resztę czasu JEMY"
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują Wielkanoc z rodziną (Instagram.com)
bDTJwzud

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z pewnością nie należą do osób, które wzbraniają się przed wystawianiem prywatności na widok całej Polski. Para skrupulatnie dokumentuje swoje poczynania w mediach społecznościowych i - ku uciesze jednych i dezaprobacie innych - nigdy nie marnuje okazji do tego, aby pochwalić się tym, co aktualnie porabia.

Doskonałą okazją do tego, aby zyskać nieco medialnej uwagi, są też relacje z obchodów różnorakich świąt. Małgorzata RozenekRadosław Majdan są tego oczywiście świadomi, dlatego zdecydowali się pójść drogą Anny Lewandowskiej i postanowili złożyć oficjalne życzenia milionowemu gronu fanów. Nie obyło się też bez obszernej fotorelacji.

bDTJwzuf
Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Nie mogłabym bez przerwy wypoczywać"

W niedzielę po południu Małgosia opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym w skrócie złożyła fanom wielkanocne życzenia. Była to też dobra okazja do tego, aby zaznajomić obserwujących z obrzędami i tradycjami, które obchodzi się w jej rodzinnym domu. Jak się dowiadujemy, jednym z nich jest "bitwa na jajka".

bDTJwzul

Wielkanoc 2021. Mamy w rodzinie tradycję "bitwy na jajka", w tym roku wygrał Tadeusz. Dzieci szukają ukrytych przez króliczka słodyczy (na co dzień ich nie mają, więc wyobraźcie sobie ich motywację), chodzimy na spacer, a przez resztę czasu jemy. Nie wspominam o istocie tych świąt, bo to jest oczywiste - uchyla rąbka tajemnicy Gonia.

Jak słusznie zauważyła celebrytka, są to już drugie święta, które utrudnia wszystkim panosząca się po kraju pandemia koronawirusa. Nie pozostało jej więc nic innego, jak życzyć komentującym zdrowia i pogody ducha.

To były już drugie "pandemiczne" święta. Życzę nam wszystkim, oby takie ostatnie. ZDROWIA! Wesołego Alleluja - zakończyła odezwę do świata.

A czego Wy jej życzycie?

bDTJwzum

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDTJwzun
bDTJwzuG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(790)
Naród
2 tyg. temu
Rozenek - Majdan Małgorzata to najpiękniejsza kobieta Świata!!!
Rozi
2 tyg. temu
Małgosia niezbyt często pokazuje zdjęcia z dzieciństwa ze starszym o 5 lat bratem Mishą (jak to zrobiła w programie TVN-u, na których wyrażnie widać, że mała wówczas Gosia jest sporo młodsza od Michała), ale być może bawi ją podsycanie wątpliwości co do swojego wieku (42 lata). Jednak rachunek jest prosty - skoro jej ojciec Stanisław Kostrzewski urodził się w 1949r., matka Zofia rok później w 1950 r. i skoro Stanisław Kostrzewski poznał swą przyszłą żonę Zofię w 1965r. w liceum do którego uczęszczał, to gdyby Małgosia urodziła się w 1969r., jej starszy brat Misha musiałby urodzić się w 1964 r., a nie w 1973 r., co jest bzdurą. Małgosia więc nie kłamie w kwestii swojego wieku.
Szminka
2 tyg. temu
Ustępieńkowa, która poleciała własnym mopem za Radziem do Tulum ciągle nieutulona w żalu po jego notorycznych zdradach, siedzi w tanim hoteliku płaskim tyłkiem na nocniku (nie śmiać się, toż to prawie tron!) i całymi godzinami - zaczynając od rana (w Polsce jest 6 godzin później) - kiwa się przy laptopie i smartfonie, w stałej łączności z jokerowym stadkiem wspomagania jej biedy zwanej pieskim szyciem kapcia. Non stop kasuje i blokuje komentarze na piesku, wyśmiewające ją i jej obecnego utrzymanka nosimordę Maksiulę, dodając swoje wypociny i przeróbki oryginalnych wpisów internautów, w których obsesyjnie atakuje aktualną żonę Radzia, budzącą powszechny aplauz dla jej nagich wdzięków - seksowną Małgonię.
bDTJwzuH
babcia Doda
2 tyg. temu
ja nie mogem tego przeżyć że Radzio ma syna z Rozenkową, taka zazdrość mnie wzieła że szok normalnie , ja wiem że to jest trudne dla mnie ale ja bardzo kocham Radzia ,choć wiem że on jest w snach moich księciem na białym koniu a naprawdę na gubałówkę piechotą szlam boso na sam skraj świata ludzkiego gdy on po skoku w bok odjechał i splunoł od niechcenia na mnie tak, a ja w oleju robiłam przysiat i skłon w bok na kolanach, niechconco mnie poniesło by zapomnieć, kocham go całym mym sercę najbardziej we świecie całym mym całym złym
MIŁOŚĆ RADKA
2 tyg. temu
''U3ymanek''! ''U3ymanek''! To najlepszy mąż - kochanek! Taki Goni nie podskoczy, zawsze wiernie patrzy w oczy. Robi to, co Gonia każe, więc 'wynosi na ołtarze'... żeby dostać skromną gażę na potrzeby swe nieduże - w zębach musi przynieść różę! Wzgardzić Dodzią, milcząc wrogo, bo Gonia ukarze srogo i kosztować będzie drogo jego 'cześć!' na odczepnego. A jak przyjdzie co do czego, Gonia Radzia zdegraduje, nie będzie też jej kolegą, wręcz z życia go wykopuje - z bramkarzem się nie całuje! Jeśli jakaś desperatka chce przejąć tego gagatka, musi bardzo się rozkładać, by mógł się do czegoś nadać. Dużo płacić, mało żądać, żeby zechciał ją pożądać. A gdy mimo błagań Dodzi, Radzio twardo trwa przy żonie, to oznacza tylko jedno - woli spać z nią na mamonie, dać Jej berło w zwinne dłonie, niż zawracać sobie głowę jakąś nastoletnią dziunią albo starawą Dodziunią, bo przerobił tego stosy i ma ich serdecznie dosyć! To jedyne 'serdeczności' na które go dla nich stać, Gonia trzyma klucz do sejfu z jego sercem na widelcu. A co z resztą? - psia ich mać! Reszta spłonęła na stosie, odkąd Radzio posiadł Gosię, a Gosia nim zawładnęła. Nie ma o czym mówić? Ależ jest! - koniec nie zwieńczy tego dzieła, nie nastąpi ich miłości kres! Wieloletnia, wciąż wiosenna, a nie letnia, hot love Radzia do Gosi - uwieńczona Heniem, więc góry przenosi, rozprasza obłoki z dala od zatoki, nie skacze na boki, we wzloty bogata, gardzi upadkami, nie żałuje bata, gdy ktoś jej zagrozi... nie straszne jej kraty i gniew z nieba Bozi... Pieczętuje zniewolenie owoc tej miłości - Heniek. Jego radość jest cenniejsza od wyszukanego wiersza.
Najnowsze komentarze (790)
Janka
2 dni temu
Dlaczego Pudlu nie moderujesz komentarzy o Dodzie?
Hadrian
1 tyg. temu
Za te ustawione zdjęcia dostała 500 tys. zł, a hejterzy Gosi w lusterku i to za darmo widzą swoją mizerię.
M & M
2 tyg. temu
Babciu Dodziu, spłonęłaś jak ćma, która nabrała się na światło świeczki w oku demona. W blasku księżyca Pysiulek jest czuły, ujmująco delikatny, gdy przesuwa opuszkami palców po gładkiej skórze brzucha swojej pięknej żony Małgosi, dumnie leżącej w królewskim łożu. Wiesz, jak wygląda jego berło, chociaż nigdy nie pozwolił ci go nawet dotknąć. Małgorzata też to wie. Małgorzata wie jednak o wiele więcej od ciebie, w proszek ćmy zmienionej, bo osiągnęła najwyższy stopień wtajemniczenia dzięki swojemu Mistrzowi i swoim wybitnym umiejętnościom w tej dziedzinie. Wie, że jego berło, które potrafi dać rozkosz o jakiej zwykłej śmiertelniczce nawet się nie śniło, jest jej atrybutem władzy. Władzy nad tobą. Z triumfalnym uśmiechem poleruje je, kiedy tylko ma na to ochotę i z satysfakcją patrzy z góry na okazałe dzieło swych rąk, gdyż rosną jej wymagania, którym tylko Radek umie sprostać, bo jego pyszny nektar w zupełności zaspokaja jej pragnienie ogromnej miłości własnej. A po skończonej uczcie zaczyna się śmiać... Pyszna Małgorzata z biednej, zalęknionej Dorotki bezbronnej w krainie wiecznych ossss.
Atumnek
2 tyg. temu
Niektórzy piszą, że 30letnia Małgorzata Rozenek (żeby nie było - jak uważam , że ona ma 28 lat i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej!) ma 54 miliardy zł na koncie osobistym, a inni zarzekają się, że ona ma 56 miliardów zł w biżuterii. Sądząc po jej wywyższaniu się i jej wzgardliwych minach kierowanych do ludu oraz oceniając stopień markotności Radzia (a jest on spory, po zatokach widać), to ona ma i to i to na wyłączny swój użytek. Radzio już odfajkowany i nie podejdzie bliżej niż na odległość tych swoich legendarnych 25 cm. Ja tak po ludzku mu współczuję i pragnę pocieszyć, że jutro też będzie koryto w jakiejś Gmatewali czy Banglaszedu, może nawet w Amrenii albo we Karambodży. Tam też jest życie, tam też jest troska o obywatela.
Stasza
2 tyg. temu
Henio słodziak cudowny. Dwaj starsi też przystojniaki.
Ambisz
2 tyg. temu
Radziowi Gośka dała na otarcie łez Kotońską i rower Błażeja. Ma teraz świetnego faceta, który jest wyposażony w większy atrybut męskości niż Pysiul, chociaz wydawało się to niemożliwe ,a jednak Gosia takiego faceta znalazła, jestem pewna ,że sam się zgłosił do tak pięknej i seksownej kobiety.
Mary B
2 tyg. temu
Pięknie Małgonieczka wygląda, życie w New Yorku ją rozpieszcza.
ida
2 tyg. temu
Gosia to za młoda na dziadka Radka, jest szaloną dziewczyną i seksualnie niewyżytą dlatego nikt Goni nie dogoni, chociaż wszyscy latają za nią i proszą o łaskę, a ona w śmiech.
bDTJwzuz
Kris
2 tyg. temu
Perfekcyjna lady Małgonia jest tak piękna, że śpiewają o niej ballady gwiazdy światowego formatu
Letycja
2 tyg. temu
wystrzałowa para zgrywusów, miny Gośki skierowane do widzów są bardzo wymowne - mam was w d....., biedne ludki, jestem królową!
marion
2 tyg. temu
Radek mówił, że jak zdradzał biedną chorą Dodzię, to prosił Małgosię o miłość całe dwa dni, był wytrwały i tak namiętny, że Małgosia dała mu szansę na chwilę, która się przedłużyła, bo zaimponował jej rozmiar aligatora Radka i to jak czule pieścił jej rozkoszne piersi i rozkoszny brzuszek.
Levus
2 tyg. temu
widziałem ich penthouse w Nowym Jorku, ale Majdan tam nieco za bardzo gwiazdorzy, Małgonia czuje się w Nowym Jorku jak królowa wszechświata i tak ja ją sytuuję, bo jej charyzma i inteligencja budzą mój podziw szacunek i chęć kochania Małgoni zawsze
mireczek
2 tyg. temu
Ja trzymam kciuki , żeby wybitnie uzdolniona aktorsko Małgosia otrzymała Oskara, bo wreszcie ktoś z Polski zaistnieje w świecie. A jak nie ona to kto? nikogo nie ma na widoku, tylko ona piękna i doskonała pod każdym względem
Piter
2 tyg. temu
Radzio to za bardzo kocha Małgorzatę, cały czas jej potakuje i patrzy jak na boginię, w programie widzę , że z miłości to by jej nie wypuszczał z objęć i cały czas całował jej boskie ciało.
...
Następna strona
bDTJwzvb