Dziadek męża (?) Viki Gabor usuwa nagrania ze ślubu i wspomina o hejcie. "Oni to strasznie przeżywają"

W sobotę Viki Gabor stała się tematem numer jeden w kolorowej prasie. Wszystko za sprawą nagrań z romskiego ślubu wokalistki. Teraz dziadek jej męża (?) poinformował w mediach społecznościowych, że usuwa materiały związane z ceremonią ze względu na reakcję ludzi.

Dziadek męża Viki Gabor usuwa nagrania z ceremonii Dziadek męża Viki Gabor usuwa nagrania z ceremonii
Źródło zdjęć: © Facebook, KAPIF

Viki Gabor jest obecna w show-biznesie od kilku lat i w tym czasie zdążyła przyzwyczaić dziennikarzy, że oszczędnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Tym większym zaskoczeniem okazało się opublikowane w sobotę na Facebooku nagranie, mające pochodzić z romskiego ślubu wokalistki. Materiał zamieścił Bogdan Trojanek, dziadek domniemanego męża 18-latki i założyciel zespołu Terne Roma (Młodzi Cyganie). Wczesnym wieczorem w jego mediach społecznościowych pojawił się kolejny filmik z ceremonii. W opisie mężczyzna poinformował, że jego wnuk Giovani i Viki zostali małżeństwem.

Stało się, co się miało stać. Śmierć i żona od Boga sądzona Viki Gabor i mój wnuk Giovani Trojanek mąż i żona według naszego prawa Romanipen - napisał.

Główna zainteresowana dotychczas nie zabrała głosu w sprawie, a jej manager enigmatycznie odniósł się do doniesień o ślubie.

Viki Gabor nie wytrzymała. Tak zwróciła się do osób komentujących jej wygląd: "NIE MACIE GUSTU!"

Bogdan Trojanek usuwa nagrania ze ślubu

W sobotę o godzinie 22 na facebookowym profilu Bogdana Trojanka pojawił się wpis, w którym założyciel zespołu Terne Roma (Młodzi Cyganie) poinformował, że usuwa nagrania z ceremonii. Podkreślił, że Viki Gabor i jego wnuk są przejęci reakcją ludzi na to wydarzenie i zapowiedział, że niebawem skomentuje sprawę.

Nie spodziewałem się takiego zachowania ludzi. Dla spokoju Viki i mojego wnuka usuwam nagrania. Oni to strasznie przeżywają, odniosę się za parę dni do tego hejtu - przekazał.

Viki Gabor
Viki Gabor © AKPA
Viki Gabor
Viki Gabor © AKPA
Viki Gabor
Viki Gabor © AKPA
Viki Gabor
Viki Gabor © AKPA
Viki Gabor
Viki Gabor © AKPA
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą