Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
|
aktualizacja

Dzieci Harry'ego i Meghan jednak bez książęcych tytułów? Tabloid ujawnia, co planuje król Karol III

143
Podziel się:

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września, a 11 dni później odbył się jej pogrzeb. Odejście monarchini pozmieniało również niektóre tytuły członków rodziny królewskiej. Mimo że teraz "należą się" dzieciom Harry'ego i Meghan, to prasa plotkuje, że być może wcale ich nie otrzymają.

Dzieci Harry'ego i Meghan jednak bez książęcych tytułów? Tabloid ujawnia, co planuje król Karol III
Tytuły dzieci Harry'ego i Meghan stoją pod znakiem zapytania? Źródła bliskie Królowi Karolowi III donoszą: "To zależy, co WYDARZY SIĘ w ciągu najbliższych miesięcy" (East News)

Po śmierci królowej Elżbiety II nowym monarchą w Wielkiej Brytanii został król Karol III. Nowe tytuły otrzymali również William i Kate, którzy od tego czasu są księciem i księżną Walii i Kornwalii. Księciem i księżniczką natomiast mieli być tytułowani Archie i Lilibet - dzieci Harry'ego i Meghan. Zgodnie z rozporządzeniem wydanym przez króla Jerzego V tytuły książąt i księżniczek dostają bowiem dzieci i wnukowie panującego monarchy. Pociechy Sussexów nie miały więc ich, gdy na tronie zasiadała Elżbieta II, po jej śmierci wszystko się jednak zmieniło.

Zasada ta od początku nie dotyczyła potomków Williama i Kate, bowiem w 2012 roku Elżbieta II wydała nowe rozporządzenie, które nadawało tytuły "Ich królewskich Wysokości" wszystkim dzieciom najstarszego syna księcia Walii. Mimo że, jak wcześniej informowały brytyjskie media - Archie i Lilibet będą księciem i księżniczką, to nie zostaną formalnie włączeni w szeregi royalsów i nie zostaną namaszczeni "ich książęcymi wysokościami". Teraz okazuje się, że i tytuły, które im się "należą", nie są takie pewne. Wszystko zależy od szumnie zapowiadanej książki Harry'ego i dokumentu Sussexów na Netfliksie.

Źródło bliskie królowi doniosło "Vanity Fair", że w zależności od tego, co wydarzy się w ciągu najbliższych miesięcy, król zdecyduje, czy dzieci Harry'ego i Meghan zachowają swoje tytuły.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karol III poradzi sobie jako król? "To będzie generowało konflikty"

W dużej mierze zależy to od tego, co wydarzy się w ciągu nadchodzących miesięcy, szczególnie z książką Harry'ego i ich dokumentem - wyjawiło źródło.

Miał to być swoisty kompromis pomiędzy żądaniami Sussexów a stanowiskiem monarchii. Media przekonywały, że "książę i księżniczka brzmią dobrze w USA", ale z racji tego, że dzieci nie będą włączone w szeregi pracujących royalsów, nie powinny być tytułowane "ich książęcymi wysokościami", a co za tym idzie, nie należy im się również państwowa ochrona - nad którą ubolewali Harry i Meghan.

Zagraniczne tabloidy plotkują, że książę Harry opóźnił wydanie swojej książki, która miała ujrzeć światło dzienne w grudniu. Dzieło miało być swoistą opowieścią złożoną ze wspomnień Harry'ego, a rodzina królewska ponoć obawia się, jakie tym razem rewelacje ujrzą światło dzienne. "The Sun" podaje również, że Harry i Meghan mają zaprezentować we współpracy z Netfliksem kolejny dokument, który ma opowiadać o ich historii miłosnej.

W związku z tym król Karol III ma czekać na to, co wydarzy się w ciągu najbliższych miesięcy. "People" z kolei twierdzi, że mimo iż król mógłby zmienić reguły i odebrać wnukom tytuły, to mało prawdopodobne, że faktycznie to uczyni.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(143)
Izzy
3 miesiące temu
Rodząc się w takiej rodzinie to przywilej. Masz nieograniczone możliwości finansowe i rozwoju, najlepszych lekarzy, służbę, apanaże obowiązkiem wiec jest w zamian pracować. Jak nie pracują to automatycznie powinni być pozbawieni wszystkiego, nawet tytułów.
Lol
3 miesiące temu
Tylko jakim prawem mieliby mieć te tytuły? George i Charlotte już teraz są wychowywani na przyszłych następców tronu i za paręnaście lat przyjedzie sobie parka rudych z Ameryki żeby domagać się swojej części. Karol powinien chronić te dzieciaki
🇵🇱🇵🇱🇵🇱�...
3 miesiące temu
Zmieńcie te głupie kolory ukraińskie na polskie pliss
Gość
3 miesiące temu
Te tytuły to tylko koszty dla monarchi a zyski jedynie dla Meghan i jej dzieci
Aga
3 miesiące temu
Najważniejsze, że tytuł "królowej małżonki" przypadł tej, która sypiała z żonatym. To jak policzek dla zdradzanych kobiet.
Najnowsze komentarze (143)
xyz
2 miesiące temu
wszyscy diabła warci i do siebie pasujący, tak prowadzeniem, jak i urodą, brzydcy, nieapetyczni, pierwsza Żona może widząc, jak mąż fruwa - tez zaczęła robić to samo - i słusznie! Czy to miłe, być tylko niekochaną ...jakby "surogatką" ?....Jaka by nie była, nie miała wyglądu suchej wiedżmy, czy pomarszczonego capa... To było oczywiste, że w przyszłości starucha pozwoli na to wszystko, co się póżniej wydarzało. Tylko głupi, bez wyobrażni ludzie mogli się podniecać tym, że tak się nie stanie ! Pobłogosławiona i przez wyższą instancję cały czas uznawana ! (pozorancko "nie"...) miłość.. Super! chwała tej nadobnej parze, tak im dopomógł los, oboje piękni i młodzi, przecież naprawdę do siebie pasują........................
Jags
2 miesiące temu
XXI wiek i takie archaizmy, zejdźcie na ziemię...
Teresa1
2 miesiące temu
Król powinien podjąć decyzję czy dzieci Harrego i Megan mogą nosić tytuł szlachecki.Moim zdaniem nie powinny chociaż dzieci nie ponoszą żadnej winy.. Wypisali się z rodziny królewskiej więc nie mają prawa nosić tytułów książęcych. Harry wziął za żonę toksyczną osobę która lubi mieszać w rodzinie królewskiej, ona również nie powinna mieć żadnego tytułu! Co innego Harry. On się urodził już z tytułem księcia.
gosc
2 miesiące temu
harry juz sam jest jak jego zona amerykanska celebrytka, wszystko dla lansu i kasy zrobi
Huna
2 miesiące temu
Przecież te dzieci nie będą dobrze znać rodziny ani mieć konatku. Widomo że chodzi im tylko o przywileje po mimo tego że wyszli z rodziny i chcą żyć po swojemu.
Nata
2 miesiące temu
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę i pozycje Z rodziny się wyszło ale tytuły to się chce mieć. Dzieci księżniczki Anny też nie mają tytułów (nie chcieli) i żyją.
Średniowiecze...
2 miesiące temu
I poddani.
Grafini
2 miesiące temu
Sami zrezygnowali..."narobili w swoje gniazdo " wywiadem...I jeszcze oczekują tytułów...do pracy
chłop -
2 miesiące temu
zadowolę się tytułem barona
Baśka
2 miesiące temu
dzieci Williama i Kate ciężko pracują na swoje tytuły i przywileje, Megan zrezygnowała z całej królewskiej otoczki, odciągnęła od niej Harrego a teraz na siłę chce by jej dzieci miały przywileje by za free maiły królewską ochronę itd.
Rei
2 miesiące temu
Jak ktoś nie chce być w rodzinie i ucieka do USA, to sam pozbawił swoje dzieci tytułów. Nie da się mieć ciastko i zjeść ciastko.
Takie są fakt...
2 miesiące temu
Elżbieta II już dużo wcześniej zmarła tylko już nie dało się długo tego ukrywać i ogłoszono to 8września!
Ala
2 miesiące temu
Król zwierzył się tabloidowi ze swoich planów? Zaskakujące.
Gigo
2 miesiące temu
Dopóki do tej rodziny nie zaczęli wpuszczać każdego jak leci, to przynajmniej trzymali jakiś poziom. A teraz Camilla jest królową, Kate żoną następcy tronu, a Meghan też księżną. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu żadna z tych osobistości nie miałaby wstępu na dwór. Właśnie z takich mezaliansów biorą się afery. Ciekawe, kto tam wejdzie następny. Może jakaś muzułmanka?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie