Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate oklaskują walczącą z koronawirusem służbę zdrowia: "Dziękujemy!" (WIDEO)

99
Podziel się:

Uroczy gest?

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate oklaskują walczącą z koronawirusem służbę zdrowia: "Dziękujemy!" (WIDEO)
Książę William, Kate Middleton (East News, Instagram)
bEKdZEet

Pandemia koronawirusa w ostatnim czasie całkowicie zdominowała światowe media i całkowicie odmieniła codzienne życie ludzi na całym świecie. Ryzyko zakażenia dotyczy jednak nie tylko "szarych obywateli", lecz także osób znanych z pierwszych stron gazet. Do tej pory obecność wirusa potwierdzono m.in. u Toma Hanksa i Rity Wilson, Olgi Kurylenko, Idrisa Elby czy Harveya Weinsteina.

W środę Pałac Buckingham potwierdził natomiast, że choroba dotknęła także dziedzica brytyjskiego tronu, księcia Karola. U najstarszego syna Elżbiety II odnotowano łagodne objawy zakażenia, które nie utrudniają mu codziennego funkcjonowania. Książę Walii przebywa obecnie w izolacji na terenie szkockiej posiadłości królowej Balmoral. Pozostaje również w stałym kontakcie z matką oraz dwójką swoich synów.

bEKdZEev

Chociaż kraje Europy już od dłuższego czasu walczą z szerzącą się pandemią, władze Wielkiej Brytanii dopiero w ubiegłym tygodniu zaapelowały do swoich obywateli o zachowanie niezbędnych środków ostrożności. Specjalne oświadczenie wystosowała również królowa Elżbieta II.

Wygląda na to, że członkowie rodziny królewskiej zamierzają dołożyć wszelkich starań, aby wesprzeć swoich poddanych w tak trudnym czasie. Książę William i księżna Kate postanowili podnieść nieco na duchu mieszkańców Zjednoczonego Królestwa i przy okazji podziękować osobom walczącym z pandemią koronawirusa. Na oficjalnym instagramowym profilu Pałacu Kensington pojawiło się krótkie nagranie, na którym trójka ich pociech, sześcioletni George, czteroletnia Charlotte oraz prawie dwuletni Louis oklaskują niestrudzone działania brytyjskich służb.

Do wszystkich lekarzy, pielęgniarek, opiekunów, internistów, farmaceutów, wolontariuszy i innych pracowników Narodowej Służby Zdrowia niestrudzenie pracującym, aby pomóc ludziom dotkniętym przez COVID-19: dziękujemy - czytamy pod wideo.

bEKdZEeB

Zobaczcie nagranie opublikowane przez Williama i Kate. Uroczy gest?

bEKdZEeC
bEKdZEeW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
Hym
2 lata temu
Urocza trójka! Szkoda że mała Elka druga do tronu.. Czuję że mogłaby namieszać, widać że ma to coś. Chociaż pewnie etykieta by ją zniszczyła..
fgn
2 lata temu
Dzisiaj o godzinie ósmej wszyscy w UK klaskali w podziękowaniu za trud i poświęcenie. Ludzie w oknach przed domami. Trzeba było to słyszeć.
ToJa
2 lata temu
Fajne dzieciaki
bEKdZEeX
Gosc
2 lata temu
Slodziaki😍
Edd
2 lata temu
Brawo!
Najnowsze komentarze (99)
super
2 lata temu
super; Charlotte'a cały tatuś
Kornelia
2 lata temu
George już teraz pasuje na króla :) Cudowny jest. Moim zdaniem podobny do mamy choc ma w sobie coś od strony Windsorów :)
KLARA
2 lata temu
George przypomina mi Kate ❤️ Przesłodki 💞
Ania
2 lata temu
💖💞💕💗💝💓🌞😚
Ania
2 lata temu
Piękna para kat Megan dźeci to nowe pokolenie wspaniała rodzina
Kosik
2 lata temu
Jedni klaszczą, inni śpiewają na balkonach, są i tacy, którzy liżą deski sedesowe. Ludzie są śmieszni w obliczu małego wirusa sprytnie wyprodukowanego przez Chiny.
Mulatom nie
2 lata temu
Cudne te dzieci. Wszystkie. Ale biedny- ten rudy - najmłodszy. Wiadomo że z probówki. Chciwa durna Amerykanka znalazła durnego "po prostu Harrego" i urodziła białe i rude dziecko. Wiadomo, że czarne wywłoki nie rodzą BiaALYCh
Aghii
2 lata temu
Ten najmniejszy co jest cała babcia Diana?
bEKdZEeP
Ania
2 lata temu
Lubię ich, ale to akurat jest głupie.
Ela
2 lata temu
Mądrze je wychowują, nie chronią przed światem i jego problemami a tłumaczą i uczą empatii
Halina
2 lata temu
Chłopcy są ładniejsi , ale Mała ma w sobie „ coś”- po Prababci, berła jej życzę.
Lol
2 lata temu
Rzeczywiście zaszczyt. Czym się tu zachwycać
Hhhbb
2 lata temu
Ich choroba nie dotknie, Karol ściemnia ze ma wirusa. A ich taka rola by wspierać ludzi, poddanych. Nie ważne ze depopulacji trwa w najlepsze. Ich rod przetrwa. A tunpozostana tylko niewolnicy w sile wieku akurat by nieeolniczompracowac dla bangsterow na spłatę swoich kredytow
Jaśka
2 lata temu
Te dzieci są cudowne, mają charakter!👍
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKdZEfI
bEKdZEfJ
bEKdZEfK
bEKdZEfL
bEKdZEfM
bEKdZEfr