Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate oklaskują walczącą z koronawirusem służbę zdrowia: "Dziękujemy!" (WIDEO)

99
Podziel się

Uroczy gest?

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate oklaskują walczącą z koronawirusem służbę zdrowia: "Dziękujemy!" (WIDEO)
Książę William, Kate Middleton (East News, Instagram)
bCOxauLF

Pandemia koronawirusa w ostatnim czasie całkowicie zdominowała światowe media i całkowicie odmieniła codzienne życie ludzi na całym świecie. Ryzyko zakażenia dotyczy jednak nie tylko "szarych obywateli", lecz także osób znanych z pierwszych stron gazet. Do tej pory obecność wirusa potwierdzono m.in. u Toma Hanksa i Rity Wilson, Olgi Kurylenko, Idrisa Elby czy Harveya Weinsteina.

W środę Pałac Buckingham potwierdził natomiast, że choroba dotknęła także dziedzica brytyjskiego tronu, księcia Karola. U najstarszego syna Elżbiety II odnotowano łagodne objawy zakażenia, które nie utrudniają mu codziennego funkcjonowania. Książę Walii przebywa obecnie w izolacji na terenie szkockiej posiadłości królowej Balmoral. Pozostaje również w stałym kontakcie z matką oraz dwójką swoich synów.

bCOxauLH

Chociaż kraje Europy już od dłuższego czasu walczą z szerzącą się pandemią, władze Wielkiej Brytanii dopiero w ubiegłym tygodniu zaapelowały do swoich obywateli o zachowanie niezbędnych środków ostrożności. Specjalne oświadczenie wystosowała również królowa Elżbieta II.

Wygląda na to, że członkowie rodziny królewskiej zamierzają dołożyć wszelkich starań, aby wesprzeć swoich poddanych w tak trudnym czasie. Książę William i księżna Kate postanowili podnieść nieco na duchu mieszkańców Zjednoczonego Królestwa i przy okazji podziękować osobom walczącym z pandemią koronawirusa. Na oficjalnym instagramowym profilu Pałacu Kensington pojawiło się krótkie nagranie, na którym trójka ich pociech, sześcioletni George, czteroletnia Charlotte oraz prawie dwuletni Louis oklaskują niestrudzone działania brytyjskich służb.

Do wszystkich lekarzy, pielęgniarek, opiekunów, internistów, farmaceutów, wolontariuszy i innych pracowników Narodowej Służby Zdrowia niestrudzenie pracującym, aby pomóc ludziom dotkniętym przez COVID-19: dziękujemy - czytamy pod wideo.

bCOxauLN

Zobaczcie nagranie opublikowane przez Williama i Kate. Uroczy gest?

bCOxauLO
bCOxauMi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
Hym
5 miesięcy temu
Urocza trójka! Szkoda że mała Elka druga do tronu.. Czuję że mogłaby namieszać, widać że ma to coś. Chociaż pewnie etykieta by ją zniszczyła..
fgn
5 miesięcy temu
Dzisiaj o godzinie ósmej wszyscy w UK klaskali w podziękowaniu za trud i poświęcenie. Ludzie w oknach przed domami. Trzeba było to słyszeć.
ToJa
5 miesięcy temu
Fajne dzieciaki
bCOxauMj
Gosc
5 miesięcy temu
Slodziaki😍
Edd
5 miesięcy temu
Brawo!
Najnowsze komentarze (99)
super
4 miesiące temu
super; Charlotte'a cały tatuś
Kornelia
4 miesiące temu
George już teraz pasuje na króla :) Cudowny jest. Moim zdaniem podobny do mamy choc ma w sobie coś od strony Windsorów :)
KLARA
4 miesiące temu
George przypomina mi Kate ❤️ Przesłodki 💞
Ania
4 miesiące temu
💖💞💕💗💝💓🌞😚
Ania
4 miesiące temu
Piękna para kat Megan dźeci to nowe pokolenie wspaniała rodzina
Kosik
5 miesięcy temu
Jedni klaszczą, inni śpiewają na balkonach, są i tacy, którzy liżą deski sedesowe. Ludzie są śmieszni w obliczu małego wirusa sprytnie wyprodukowanego przez Chiny.
Mulatom nie
5 miesięcy temu
Cudne te dzieci. Wszystkie. Ale biedny- ten rudy - najmłodszy. Wiadomo że z probówki. Chciwa durna Amerykanka znalazła durnego "po prostu Harrego" i urodziła białe i rude dziecko. Wiadomo, że czarne wywłoki nie rodzą BiaALYCh
Aghii
5 miesięcy temu
Ten najmniejszy co jest cała babcia Diana?
bCOxauMb
Ania
5 miesięcy temu
Lubię ich, ale to akurat jest głupie.
Ela
5 miesięcy temu
Mądrze je wychowują, nie chronią przed światem i jego problemami a tłumaczą i uczą empatii
Halina
5 miesięcy temu
Chłopcy są ładniejsi , ale Mała ma w sobie „ coś”- po Prababci, berła jej życzę.
Lol
5 miesięcy temu
Rzeczywiście zaszczyt. Czym się tu zachwycać
Hhhbb
5 miesięcy temu
Ich choroba nie dotknie, Karol ściemnia ze ma wirusa. A ich taka rola by wspierać ludzi, poddanych. Nie ważne ze depopulacji trwa w najlepsze. Ich rod przetrwa. A tunpozostana tylko niewolnicy w sile wieku akurat by nieeolniczompracowac dla bangsterow na spłatę swoich kredytow
Jaśka
5 miesięcy temu
Te dzieci są cudowne, mają charakter!👍
...
Następna strona
bCOxauMD