Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Meghan Markle ZABRONIŁA Harry'emu wracać do Londynu. "Pod żadnym pozorem nie wolno mu teraz podróżować"

57
Podziel się:

"Oboje są sfrustrowani. Są ludźmi czynu i chcieliby zrobić o wiele więcej, by tylko pomóc Karolowi" - donoszą brytyjskie media.

Meghan Markle ZABRONIŁA Harry'emu wracać do Londynu. "Pod żadnym pozorem nie wolno mu teraz podróżować"
Książę Karol, Meghan Markle, Harry (East News)
bEKexeol

Pandemia koronawirusa w ostatnim czasie całkowicie zdominowała światowe media. Nic dziwnego, liczba zakażonych rośnie z dnia na dzień. Obecność wirusa potwierdzono także u wielu osób znanych z pierwszych stron gazet, w tym m.in. Toma Hanksa, Idrisa Elby czy Harveya Weinsteina.

W Wielkiej Brytanii z pewnością najgłośniej mówi się jednak o chorobie księcia Karola. W środę rzecznicy rodziny królewskiej potwierdzili, że wynik testu na koronawirusa najstarszego syna Elżbiety II okazał się pozytywny. U księcia Walii odnotowano łagodne objawy, które nie utrudniają mu codziennego funkcjonowania. 71-latek obecnie przebywa w izolacji na terenie szkockiej posiadłości królowej Balmoral. Jego żona Camilla nie uległa zakażeniu.

bEKexeon

Karol miał już okazję rozmawiać o zarażeniu ze swoją matką Elżbietą II. Królowa i jego syn po raz ostatni spotkali się 12 marca, jednak lekarze księcia nie sądzą, aby był on wówczas w stanie zainfekować 93-letnią monarchinię. Książę poinformował także o swoim stanie zdrowia dwóch synów - chroniącego się w Norfolk Williama oraz przebywającego już w Kanadzie Harry'ego.

bEKexeot

Okazuje się, że młodszemu z synów Karola i Diany Spencer musi na ten moment wystarczyć telefoniczny kontakt z ojcem. Jego żona Meghan stwierdziła, że "pod żadnym pozorem nie wolno mu obecnie gdziekolwiek podróżować" - tak więc ewentualna wizyta u zakażonego ojca czy też innych krewnych nie wchodzi w grę. Jak donosi Daily Mail, oboje są niezwykle przejęci stanem księcia Walii i żałują, że nie mogą bardziej pomóc w obecnej sytuacji.

Meghan powiedziała, że Harry jest w stałym kontakcie z ojcem. Oczywiście jest sfrustrowany. Oboje są sfrustrowani, są ludźmi czynu i chcieliby zrobić o wiele więcej, by pomóc - twierdzi informator portalu.

Sussexowie wraz z 10-miesięcznym synkiem Archiem przebywają obecnie w swojej rezydencji w kanadyjskim Vancouver, gdzie w obawie przed koronawirusem zastosowali już dodatkowe środki ostrożności. Ich pracownicy muszą więc przestrzegać wymaganych zasad higieny oraz nosić lateksowe rękawiczki.

Ponoć Meghan zdradziła swoim przyjaciołom, że pandemia koronawirusa znacznie wzmocniła relacje Sussexów z członkami rodziny królewskiej.

bEKexeou

Światowy kryzys tak naprawdę zbliżył ich do siebie, zwłaszcza Harry'ego i jego brata (...) Są bardzo wdzięczni, że mogli spędzić trochę czasu z rodziną, zanim rozpoczęło się to szaleństwo - twierdzi przyjaciel Markle.

Harry jasno oznajmił, że zrobi co w jego mocy, aby pomóc bliskim na odległość. Meghan natomiast planuje wesprzeć lokalne schroniska i adoptować kolejnego czworonożnego pupila.

Godne podziwu?

bEKexeov
bEKexeow
bEKexeoO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(57)
Xyz
2 lata temu
Skąd daily mail wszystko wie? Znowu "informator" wie co mówią i myślą, a ludzie w to bezkrytycznie wierzą.
ann
2 lata temu
Chyba normalne, nie ma co oceniać
gość
2 lata temu
A w jaki sposób chcieliby mu pomóc? Niech siedzą w domu i myślą nad szczepionką xd
bEKexeoP
Ada
2 lata temu
Staremu nic nie będzie, wyliżę się
ToYa
2 lata temu
chyba ludźmi bezczynności
Najnowsze komentarze (57)
Gosc
2 lata temu
Dość namieszali i wyjechali.........
Hola
2 lata temu
Przecież to nie Meghan, a Książę Karol sam powiedział, żeby Harry nie przyjeżdżał.
gosc
2 lata temu
ZROBIŁA JUŻ WSZYSTKO,SKŁÓCIŁA swoją rodzinę ,jego rodzinę
,,,,
2 lata temu
Gdzie podziały się mega popularne komentarze w stylu ludzie czynu hahaha ? Czyżby nawet żółte pole nie chroniło komentarzy przez skasowaniem?
Kate
2 lata temu
A na pogrzeb go puści?
cbk
2 lata temu
Najbardziej sfrustrowany jest Archi, a stan Karola ulegnie znacznej poprawie po adopcji pieska. Nowa jednostka głupoty: 1 Megan
Gienia
2 lata temu
Ludzie czynu pomagaja bez wzgledu na okolicznosci, biorac pod uwage ryzyko i zachowujac ostroznosc. Megan to niech tam siedzi w tej swojej krysztalowej wiezy i dalej udaje wielka dzialaczke tylko blagam nie piszcie ze to ludzie czynu bo sie chyba zerzygam
444
2 lata temu
Jak zwykle wyssane z palca newsy. To, że nie pojechał do ojca jest chyba normalne, bo ojciec jest objęty kwarantanna, wiec i tak by się nie spotkali.
bEKexeoH
Mrt
2 lata temu
Książę Harol? A to jest taki? (podpis pod dwoma zdjęciami) Postarajcie się trochę...
Jan
2 lata temu
Biedny Harry nawet nie moze w swoim imieniu nic wyglosic ma rzecznika w osobie swojej zony trafil pod duzy pantofel.
Leonarda
2 lata temu
Ludzie dajcie spokoj
Ala
2 lata temu
Jak zawsze chca cos znaczyc,a najlepiej przejac tron. Pozory jak wyjsc z twarza to wszystko klamstwo
żałosne
2 lata temu
To teraz co 2 dni "przyjaciele" Meghan, czyli ona sama, będą wysyłać info o niej do prasy by się celebrytka obkręciła w nowym światku?
gosc
2 lata temu
i slusznie ze zabronila. nawet jesli to bolesne dla wszystkich
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKexepA
bEKexepB
bEKexepC
bEKexepD
bEKexepE
bEKexepj