Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Meghan Markle ZABRONIŁA Harry'emu wracać do Londynu. "Pod żadnym pozorem nie wolno mu teraz podróżować"

58
Podziel się

"Oboje są sfrustrowani. Są ludźmi czynu i chcieliby zrobić o wiele więcej, by tylko pomóc Karolowi" - donoszą brytyjskie media.

Meghan Markle ZABRONIŁA Harry'emu wracać do Londynu. "Pod żadnym pozorem nie wolno mu teraz podróżować"
Książę Karol, Meghan Markle, Harry (East News)
bCZaERgB

Pandemia koronawirusa w ostatnim czasie całkowicie zdominowała światowe media. Nic dziwnego, liczba zakażonych rośnie z dnia na dzień. Obecność wirusa potwierdzono także u wielu osób znanych z pierwszych stron gazet, w tym m.in. Toma Hanksa, Idrisa Elby czy Harveya Weinsteina.

W Wielkiej Brytanii z pewnością najgłośniej mówi się jednak o chorobie księcia Karola. W środę rzecznicy rodziny królewskiej potwierdzili, że wynik testu na koronawirusa najstarszego syna Elżbiety II okazał się pozytywny. U księcia Walii odnotowano łagodne objawy, które nie utrudniają mu codziennego funkcjonowania. 71-latek obecnie przebywa w izolacji na terenie szkockiej posiadłości królowej Balmoral. Jego żona Camilla nie uległa zakażeniu.

bCZaERgD

Karol miał już okazję rozmawiać o zarażeniu ze swoją matką Elżbietą II. Królowa i jego syn po raz ostatni spotkali się 12 marca, jednak lekarze księcia nie sądzą, aby był on wówczas w stanie zainfekować 93-letnią monarchinię. Książę poinformował także o swoim stanie zdrowia dwóch synów - chroniącego się w Norfolk Williama oraz przebywającego już w Kanadzie Harry'ego.

bCZaERgJ

Okazuje się, że młodszemu z synów Karola i Diany Spencer musi na ten moment wystarczyć telefoniczny kontakt z ojcem. Jego żona Meghan stwierdziła, że "pod żadnym pozorem nie wolno mu obecnie gdziekolwiek podróżować" - tak więc ewentualna wizyta u zakażonego ojca czy też innych krewnych nie wchodzi w grę. Jak donosi Daily Mail, oboje są niezwykle przejęci stanem księcia Walii i żałują, że nie mogą bardziej pomóc w obecnej sytuacji.

Meghan powiedziała, że Harry jest w stałym kontakcie z ojcem. Oczywiście jest sfrustrowany. Oboje są sfrustrowani, są ludźmi czynu i chcieliby zrobić o wiele więcej, by pomóc - twierdzi informator portalu.

Sussexowie wraz z 10-miesięcznym synkiem Archiem przebywają obecnie w swojej rezydencji w kanadyjskim Vancouver, gdzie w obawie przed koronawirusem zastosowali już dodatkowe środki ostrożności. Ich pracownicy muszą więc przestrzegać wymaganych zasad higieny oraz nosić lateksowe rękawiczki.

Ponoć Meghan zdradziła swoim przyjaciołom, że pandemia koronawirusa znacznie wzmocniła relacje Sussexów z członkami rodziny królewskiej.

bCZaERgK

Światowy kryzys tak naprawdę zbliżył ich do siebie, zwłaszcza Harry'ego i jego brata (...) Są bardzo wdzięczni, że mogli spędzić trochę czasu z rodziną, zanim rozpoczęło się to szaleństwo - twierdzi przyjaciel Markle.

Harry jasno oznajmił, że zrobi co w jego mocy, aby pomóc bliskim na odległość. Meghan natomiast planuje wesprzeć lokalne schroniska i adoptować kolejnego czworonożnego pupila.

Godne podziwu?

bCZaERgL
bCZaERgM
bCZaERhe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(58)
Xyz
6 miesięcy temu
Skąd daily mail wszystko wie? Znowu "informator" wie co mówią i myślą, a ludzie w to bezkrytycznie wierzą.
ann
6 miesięcy temu
Chyba normalne, nie ma co oceniać
Adp
6 miesięcy temu
A co oni robią, że są ludźmi czynu? Oprócz podróżowania i wydawania pieniędzy podatników?
bCZaERhf
gość
6 miesięcy temu
A w jaki sposób chcieliby mu pomóc? Niech siedzą w domu i myślą nad szczepionką xd
Ada
6 miesięcy temu
Staremu nic nie będzie, wyliżę się
Najnowsze komentarze (58)
Gosc
6 miesięcy temu
Dość namieszali i wyjechali.........
Hola
6 miesięcy temu
Przecież to nie Meghan, a Książę Karol sam powiedział, żeby Harry nie przyjeżdżał.
gosc
6 miesięcy temu
ZROBIŁA JUŻ WSZYSTKO,SKŁÓCIŁA swoją rodzinę ,jego rodzinę
,,,,
6 miesięcy temu
Gdzie podziały się mega popularne komentarze w stylu ludzie czynu hahaha ? Czyżby nawet żółte pole nie chroniło komentarzy przez skasowaniem?
Kate
6 miesięcy temu
A na pogrzeb go puści?
cbk
6 miesięcy temu
Najbardziej sfrustrowany jest Archi, a stan Karola ulegnie znacznej poprawie po adopcji pieska. Nowa jednostka głupoty: 1 Megan
Gienia
6 miesięcy temu
Ludzie czynu pomagaja bez wzgledu na okolicznosci, biorac pod uwage ryzyko i zachowujac ostroznosc. Megan to niech tam siedzi w tej swojej krysztalowej wiezy i dalej udaje wielka dzialaczke tylko blagam nie piszcie ze to ludzie czynu bo sie chyba zerzygam
444
6 miesięcy temu
Jak zwykle wyssane z palca newsy. To, że nie pojechał do ojca jest chyba normalne, bo ojciec jest objęty kwarantanna, wiec i tak by się nie spotkali.
bCZaERgX
Mrt
6 miesięcy temu
Książę Harol? A to jest taki? (podpis pod dwoma zdjęciami) Postarajcie się trochę...
Jan
6 miesięcy temu
Biedny Harry nawet nie moze w swoim imieniu nic wyglosic ma rzecznika w osobie swojej zony trafil pod duzy pantofel.
Leonarda
6 miesięcy temu
Ludzie dajcie spokoj
Ala
6 miesięcy temu
Jak zawsze chca cos znaczyc,a najlepiej przejac tron. Pozory jak wyjsc z twarza to wszystko klamstwo
żałosne
6 miesięcy temu
To teraz co 2 dni "przyjaciele" Meghan, czyli ona sama, będą wysyłać info o niej do prasy by się celebrytka obkręciła w nowym światku?
gosc
6 miesięcy temu
i slusznie ze zabronila. nawet jesli to bolesne dla wszystkich
...
Następna strona
bCZaERhz