Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Dzieci Michała Wiśniewskiego protestują z transparentem: "Szkoda, że nie mogę ABORTOWAĆ TEGO RZĄDU"

116
Podziel się:

W poniedziałek czerwonowłosy gwiazdor i jego pociechy z małżeństwa z Mandaryną wzięli udział w "proteście środowisk artystycznych".

Dzieci Michała Wiśniewskiego protestują z transparentem: "Szkoda, że nie mogę ABORTOWAĆ TEGO RZĄDU"
Michał Wiśniewski z dziećmi na proteście artystów (East News, Instagram)

Trwające od niemal dwóch tygodni protesty początkowo dotyczyły wyłącznie praw kobiet. Z czasem jednak ewoluowały w gigantyczny ruch społeczny przeciwko rządowi Prawa i Sprawiedliwości.

W czasie, gdy frustracja Polaków sięga zenitu, oliwy do ognia dolali jeszcze Jarosław Kaczyński (Przypomnijmy: Jarosław Kaczyński zabiera głos w sprawie strajków kobiet: "To atak, który ma ZNISZCZYĆ POLSKĘ") oraz premier Mateusz Morawiecki, który zamknął cmentarze tuż przed dniem Wszystkich Świętych. Kolejna grupa ludzi została tym samym pozbawiona dochodów.

Ograniczenia wprowadzone przez rząd uderzyły już właściwie we wszystkie branże. Na najgorszą sytuację skarżą się pracownicy gastronomii i sektora turystycznego oraz artyści, którzy z powodu zakazu zgromadzeń nie mogą występować.

Zobacz także: Strajk kobiet w Warszawie. Reporter WP relacjonuje akcję z "zadymiarzami"

W poniedziałek w Warszawie odbył się protest środowiska artystycznego, w którym wzięli udział między innymi aktorzy i muzycy. Wśród nich znalazł się Michał Wiśniewski, który ostatnio dosadnie wyraził, co sądzi o obecnej władzy...

Na protest Michał poszedł ze swoimi dziećmi z małżeństwa z Mandaryną: Xavierem i Fabienne.

Daj żyć kulturze! Maszerujemy dzisiaj spod Kolumny Zygmunta. Są ze mną moja córka i mój syn. Kto ma ochotę, może pomaszerować z nami. Wspieramy się - powiedział Wiśniewski w filmiku opublikowanym na Instagramie.

Dzieci Michała zabrały ze sobą transparent z napisem: "Żałuję, ze nie mogę abortować tego rządu", którym pochwaliły się na InstaStories.

"Wiśnia" może być dumny z pociech?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(116)
123
2 lata temu
Ten pan z kulturą to ma akurat mało wspólnego.
ludziesąpodli
2 lata temu
Bardzo proszę, przelejmy ile możemy na otwarte klatki, by pomóc zwierzętom. Zachęcam was do tego kochani! Ponad to: sterylizujmy bezpańskie zwierzęta, nie chodźmy do cyrków, nie kupujmy skórzanych butów, futer, dbajmy o nasze psy, żeby miały dobre warunki, kupujmy ekologiczne jajka i ograniczmy mięso i nabiał (sama od lat jestem na diecie wegańskiej), walczmy o dobrostan zwierząt hodowlanych o zmniejszenie ich cierpienia. Bądźmy miłosierni.
Gość
2 lata temu
Ludzie cała Europa się zamyka wszędzie wprowadzaja powoli locdaun, a artyści mają pretensje do rządu że nie mogą grać koncertów. Wszystkim jest ciężko, a najbardziej zwykłemu Kowalskiemu który zarabia najniższa krajową i nie wie czy jutro będzie pracował. Tylko zwykły człowiek nie lata po pseudo strajkach, tylko łapie się jakiego kolwiek zajęcia by dorobić. A przecież przez lata nie zarabiał tyle co artyści. Mam koleżankę która pracuje w galerii, pracują na zmiany, z 6 została tylko 3pracownice, nie ma utargów bo ludzie nie kupują każdy oszczędza a nie kupuję ubrania, zamroziła w kwietniu kredyt na pół roku, a tu nic lepiej się nie zanosi_ i to są ludzkie dramaty!!!!!! A nie nawoływanie do nienawiści do rządu , korona jest na całym Świecie i myślimy razem w jedności sobie z tym poradzić, nie nawołując i nie podrzegajac do obłudy i życzenia śmierci innym!!!!
Andrew
2 lata temu
Mandaryna, czekamy na singla. Michał nie chce go wypuścić? Co jest grane? Ileż można czekać?!
Tim
2 lata temu
Czerwonemu ciągle się wydaje,że ktoś jeszcze traktuje go poważnie.....
Najnowsze komentarze (116)
Gość
2 lata temu
Trochę to śmieszne, że za aborcją opowiada się człowiek, który ma kupę dzieci z różnymi kobietami, a od rządu, który tak bardzo chce j***ć, pobiera świadczenia typu 500+. Hipokryzja aż boli.
gość
2 lata temu
Gdybym miała takiego ojca dziecioroba, to sama byłabym za aborcją. Kto wie, ile nieoficjalnych pozamałżeńskich dzieci jeszcze narobił i z kim.
Saori
2 lata temu
Kobiety na ulice wyprowadził Kaczyński tyle w temacie
Ania
2 lata temu
Umorzyli mu 30 baniek , ja pytam się dlaczego , całe życie tylko dziecioróbstwo było i wymieniał zony
Grazyna
2 lata temu
W koncu cod madrego powiedzial, a pudel podjudza ....
///
2 lata temu
WIŚNIEWSKI WSTYDŹ SIĘ ! TYLE DZIECI NAROBIŁEŚ I TO KAŻDE Z INNĄ KOBIETĄ, A TERAZ DOMAGASZ SIĘ ABORCJI, A BY ZROBIĆ WOKÓŁ SIEBIE SZUM. NIC CI TO NIE DA.
!!!
2 lata temu
UPADŁA ROZGWIAZDA. BOI SIĘ SPŁODZIĆ KOLEJNE DZIECKO ? KAŻDE JEGO DZIECKO MA INNĄ MATKĘ. SZANUJ SIĘ CZŁOWIEKU I SZANUJ KOBIETY, KTÓRE ZOSTAWIASZ !!! ILEŻ MOŻNA.
C4plus
2 lata temu
Jeszcze po chińsku transparent zróbcie i po mongolsku
Jaaaaa
2 lata temu
Też jestem wkurzona, bo zamiast celebryci, artyści apelować do ludzi, żeby zachowywali ostrożność i przestrzegali przed faktycznie niebezpiecznym wirusem, nawołują ludzi do chodzenia na protesty, a sami się dodatkowo na nich lansują!!!!!’
Jimi
2 lata temu
Biedne te dzieci.
Iwona
2 lata temu
Jestem za życiem 💗
Iwona
2 lata temu
Stop strajk!!! Nie ma naszej zgody na ataki na kościoły!!! Życie jest wartością najwyższą 💗
Wstyd!
2 lata temu
Świat się kończy, autorytet moralny się znalazł. Po co tracić czas na to coś!
gość
2 lata temu
Wiśniewski zrobi wszystko by zaistnieć.Jakoś matka go nie abortowała, tylko oddała do bidula.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie