Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Dzieli ich 17 lat różnicy, ale łączą poglądy. Kim jest żona Wojciecha Cejrowskiego? Są małżeństwem od ponad dekady (FOTO)

258
Podziel się:

O tym, że Wojciech Cejrowski był związany z Beatą Pawlikowską, wie już chyba każdy. Niektórzy mogą natomiast nie kojarzyć, kim jest jego druga żona. Są razem już od lat, ale niechętnie dzielą się prywatnością z mediami.

Dzieli ich 17 lat różnicy, ale łączą poglądy. Kim jest żona Wojciecha Cejrowskiego? Są małżeństwem od ponad dekady (FOTO)
Wojciech Cejrowski ma sporo młodszą żonę. Kim jest jego życiowa partnerka? (AKPA)

Wojciech Cejrowski zapisał się w pamięci wielu rodaków jako bezkompromisowy podróżnik o dość kontrowersyjnych poglądach. Nic zatem dziwnego, że jego życie prywatne cieszy się sporym zainteresowaniem, jednak ten konsekwentnie nie rozmawia z mediami na tematy dotyczące jego sfery osobistej. Wielu nawet nie wie, z kim jest obecnie związany.

Kim jest żona Wojciecha Cejrowskiego? Dzieli ich aż 17 lat różnicy

O tym, że Cejrowski był w przeszłości związany z Beatą Pawlikowską, nie trzeba chyba nikomu przypominać. W 1994 roku wzięli ślub kościelny, ale nie rejestrowali małżeństwa w urzędzie stanu cywilnego. Dwa lata później Wojciech deklarował już, że jest kawalerem, a w 2004 roku Beata przyznała, że ich ślub kościelny został unieważniony. Po latach sama wspominała w rozmowie z "Faktem", że jest mu wdzięczna za rozstanie, bo dzięki temu "mogła poznać i zrozumieć siebie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wojciech Cejrowski znów kontrowersyjny!

Niektórzy mogą natomiast nie kojarzyć, że prywatnie Cejrowski od lat jest związany z Joanną Najfeld, 17 lat młodszą od niego publicystką i działaczką katolicką. Medium "Polska The Times" donosiło, że zawarli związek małżeński pod koniec kwietnia 2010 roku w Pelplinie. Według publicznie dostępnego rejestru ślubów amerykańskiego stanu Teksas para powiedziała sobie "tak" również 23 września 2011 roku w Dallas.

W 2007 roku para pokazała się razem na gali Grand Press, jednak w kolejnych latach nie przychodzili już wspólnie na eventy. Co wiemy o samej Joannie? Za czasów medialnej aktywności mocno stawała w obronie katolickiej moralności i pojawiała się nawet w telewizji przy okazji dyskusji na tematy światopoglądowe. Wystąpiła między innymi w jednym z odcinków programu "Teraz my".

Najfeld reprezentowała konserwatywny ruch pro-life i także słynęła z bezkompromisowych wypowiedzi, między innymi na temat aborcji czy praw osób LGBT. Przed laty procesowała się nawet z posłanką Nowej Lewicy Wandą Nowicką, a także była współorganizatorką warszawskiego Marszu dla Życia i Rodziny oraz wydała książkę razem z Tomaszem Terlikowskim. Wydaje się więc, że poglądy jej i Cejrowskiego mogą mieć wiele punktów wspólnych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(258)
Deserek
6 dni temu
Przypomnimy, że pan był mężem pani Pawlikowski, i byli po ślubie kościelnym...a historia dalej jak u Kurskiego ..czyli wszystko po katolicku 😬
Telewidz
6 dni temu
Nikt nie wiedział o tym, nawet ja, bo on niby taki święty i bosy a Tu rozwód w kościele
Anton
6 dni temu
Moze ktos powinien mu wlezc w zycie tak jak on wchodzi innym?
Gosc
6 dni temu
Katolicka moralność?? A co to takiego?
Aga
6 dni temu
No i co x tego.Ja jestem starsza od mojego chłopa o 10 lat i jesteśmy razem 2 lata.Mamy podobne wartości charaktery i nas różnica wieku nie interesuje
Najnowsze komentarze (258)
ollo
14 godz. temu
buuuu buuuuuu
aga
15 godz. temu
ruch pro-life i marsze dla rodziny - osoba ktora nie ma dzieci i jest w zwiazku z osoba po rozwodzie
ato wszystko
16 godz. temu
za piniedze ksiądz sie modli,za piniedze lud sie POdli!!!
Nóżka
2 dni temu
Pamiętam jak na jakimś pikniku łaził z wielkim różańcem i krzyczał „autograf za Ojcze nasz”, taki to człowiek🥹
🐭Mysza
2 dni temu
Ale czy pan Cejrowski , wie że jest żonaty ...............! ???
🐱‍👤Ninja
2 dni temu
A co za różnica , czy jest żonaty ?? czy nie jest żonaty ?? , wiadomo bezdzietny bezkrytyczny wobec kościoła , katolik . Jak nie masz dzieci , to jesteś nikim . ! Umrzesz , znikasz i nie ma ciebie nie ma przedłużenia twojej osobowości i tak na prawdę nie wiadomo po co istniałeś ... !
Kaja
3 dni temu
Pasują do siebie i pamiętam jej głupie wypowiedzi które mówiła.Oboje bardzo nawiedzeni są.
rozeta
3 dni temu
Zastanawiające jest to, że zwykle rozwód kościelny trochę trwa, a tutaj od ręki. Coś poważnego musiało być na rzeczy. zdjęcia pani drugiej małżonki stare są. Nowych nie macie pewnie. I rodzi się pytanie, czy oni się ogóle widują ?
3232
3 dni temu
ale tu hipokrytów....sami na kocią łape, ale innych bedą rozliczać ze ślubów...w Biblii napisano: można dać żonie list rozwodowy. Stulić pysk, jak ktoś nie jest w małżenstwie. to nie jest bułka z masłem.
USUNIĘTE 3x
4 dni temu
Dobrze znałem Stanisława Cejrowskiego, ojca Wojciecha Cejrowskiego. Był jednym z najważniejszych powojennych animatorów i działaczy jazzowych, z olbrzymim dorobkieZ ciekawostek mogę dodać, że to on ujawnił w świecie polskich jazzmanów, iż Teresa Trzaskowska (z domu Arens), żona bardzo znanego jazzmana Andrzeja Tzaskowskiego, matka Rafała Trzaskowskiego – obecnego prezydenta Warszawy – była wieloletnim, tajnym i dobrowolnym kapusiem komunistycznej bezpieki - Służby Bezpieczeństwa (SB). Jej pseudonim donosiciela to „Justyna”.
....
4 dni temu
Nie wytrzymałym z tym typkiem przy jednej flaszce, a co dopiero ileś lat w małżeństwie :)
Ullla
5 dni temu
Ludzie nie ma rozwodów kościelnych tylko unieważnienie małżeństwa. A do tego podobno muszą być spełnione warunki tylko ciekawe jakie skoro nawet jak małżeństwo ma dzieci (przykład Kurski) to też otrzyma unieważnienie. Coś pokręcone te sprawy kościelne
chyba_ty
5 dni temu
to przepraszam gdzie dzieci z tego związku? fajnie sobie organizować marsze dla życia i rodziny, ale jak si juz mówi A, t warto powiedzieć B i rodzić co rok to prorok. no przecież w koncu o to "walczą" ?
Koalicja
5 dni temu
Brawo Panie Wojciechu.
...
Następna strona