Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

"Dzień dobry TVN" ma nowe studio. Widzowie podzieleni. "Przytulnie i domowo" vs. "PONURO I SZARO" (ZDJĘCIA)

229
Podziel się:

W poniedziałek, 28 sierpnia prowadzący Dzień Dobry TVN przywitali widzów po wakacyjnej przerwie. Po wielu tygodniach przygotowań zaprezentowano też nowe studio. Odświeżona przestrzeń nie wszystkim przypadła do gustu...

"Dzień dobry TVN" ma nowe studio. Widzowie podzieleni. "Przytulnie i domowo" vs. "PONURO I SZARO" (ZDJĘCIA)
"Dzień dobry TVN" ma nowe studio (Instagram)

Dwa miesiące temu wielbiciele "Dzień Dobry TVN" przeżyli niemały szok, gdy okazało się, że z programem pożegnało się sporo prowadzących. Decyzja Lidii Kazen o roszadach w składzie śniadaniówki nie spotkała się ze szczególnym entuzjazmem fanów (może z wyjątkiem Małgorzaty Rozenek, która w mniemaniu większości średnio odnalazła się w roli gospodyni). Dyrektor programowa stacji wciąż jednak liczy na to, że nowy nabytek, który lada chwila zasili redakcję "DDTVN", podoła wyzwaniu i utrzyma wysoką oglądalność oraz przyciągnie przed telewizory nowych widzów.

Zreformowany zespół gospodarzy to nie koniec zmian w programie. Po wakacyjnej przerwie "Dzień Dobry TVN" startuje w odświeżonej formule i scenografii. Jak się właśnie okazało, w studiu przez pięć tygodni trwał remont. Zmieniony został układ, wymienione meble i dodatki. Zmienił się też cały układ w pomieszczeniu, a kuchnia znajduje się w miejscu sceny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o nowym programie w TVN-ie: "Będzie o mężczyznach"

Zmniejszyliśmy liczbę prowadzących, również po to by nadać "DD TVN" bardziej autorski charakter – mówi Lidia Kazen w wywiadzie. "Dzień dobry TVN" wraca od września z trzema parami. Nie ukrywam, że myślę o wzmocnieniu programu czwartą parą, ale nie nastąpi to w najbliższym czasie. Najpierw nauczymy się nowego studia i ułożymy na nowo ten program – dodaje.

"Dzień dobry TVN" ma nowe studio. Nie wszyscy są zachwyceni rezultatami remontu

W poniedziałek na Marszałkowskiej stawił się cały skład śniadaniówki, by wspólnie zaprezentować widzom efekty remontu. Na oficjalnym profilu śniadaniówki zagościło nagranie, w którym podekscytowana Paulina Krupińska przecina czerwoną wstęgę, po czym rzuca się w objęcia Marcina Prokopa. Obok nich obsypują się całusami Dorota Wellman, Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński oraz Damian Michałowski.

Otwieramy nasze odmienione studio. Dzisiejszy program prowadzą wszyscy nasi prowadzący. Jesteście z nami? - brzmiał opis pod filmikiem.

Nie trzeba było długo czekać, żeby internauci podzielili się swoimi opiniami na temat metamorfozy, której poddano przestrzeń. Jak to zwykle bywa, zdania co do wielkiej transformacji były podzielone. Zdecydowanie przeważały jednak negatywne głosy.

Ale szaruga. Mało przytulnie; Studio bardzo ładne, ale jakieś takie mało przytulne, surowe, służbowe; Brzydki wystrój. Przykro mi, ale tak ponuro - pisali.

Byli i tacy, którym nowy anturaż kwatery "DDTVN" przypadł do gustu.

Piękne studio! I te okna' Studio surowe w wyglądzie, ale okna robią atmosfera przytulności; Przytulnie i domowo! Owocnego sezonu - zachwycali się.

Zobaczcie, jak obecnie wygląda studio "Dzień Dobry TVN". Udana metamorfoza?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(229)
PRAWDA
miesiąc temu
Miało być wielkie Wow, a jak widać jest tragedia. Oprócz kratownicy w oknach nie zmieniło się nic. Poprzedni wystrój studia był o niebo lepszy. Obecnie studio wygląda jak niedokończone, puste i taka trochę betonoza. Jakoś tak bez pomysłu ktoś to urządził.
Kama
miesiąc temu
To nie studio tworzy program, tylko ludzie. Twarzami tego programu byli Ania Kalczyńska, Agnieszka Wozniak Starak, Gosia Ohme, Andrzej Sołtysik. Ogromna strata dla programu.
kkk
miesiąc temu
Tyle szumu o nic! Jeden wielki klops, pani Dyrektor LIdio. Nawet Prokop i Welman już tego nie uratują.... Wszystko sztuczne i na siłę.
wstyd ddtvn
miesiąc temu
Halo zobaczcie dzisiejszy live na Instagramie Anny Kalczyńskiej. Tam jest cała prawda o ddtvn.
bida
miesiąc temu
Moim zdaniem wygląda to po prostu biednie.
Najnowsze komentarze (229)
Ania
miesiąc temu
Już bym wolała Sołtysika i Kaczyńską niż radiowca z tą Bułecką
TAKA PRAWDA
miesiąc temu
HALO zwolnieni dziennikarze po prostu, nie macie takich "wtyczek", jak Rozenek-Majdan, która dostała NOWY program w nagrodę za zaoranie DDTVN. 😏 Takich układów towarzyskich, nie byliście na Bali (...), nie macie ojca w pisowskich instytucjach. Jesteście za to darzeni szacunkiem za wiedzę, erudycję, piękną polszczyznę. My też nie rozumiemy tego, co się dzieje w stacji "wolne media". Wolne, bo wolno im kpić z widzów i traktować ich jak ćwierćinteligentów. Wolno im obrażać widzów brakiem kompetencji prowadzącej, a prowadzącą nagradzać za ogromne braki w wykształceniu ogólnym. Tyle i aż tyle.🤨
TAKA PRAWDA
miesiąc temu
Zwolnieni dziennikarze po prostu, nie macie takich "wtyczek", jak Rozenek-Majdan. 😏 Takich układów towarzyskich, nie była pani na Bali (...), nie ma pani ojca w pisowskich instytucjach. Jest pani za to darzona szacunkiem za wiedzę, erudycję, piękną polszczyznę. My też nie rozumiemy tego, co się dzieje w stacji "wolne media". Wolne, bo wolno im kpić z widzów i traktować ich jak ćwierćinteligentów. Wolno im obrażać widzów brakiem kompetencji prowadzącej, a prowadzącą nagradzać za ogromne braki w wykształceniu ogólnym. Tyle i aż tyle.🤨
Załamana
miesiąc temu
Zrobili z DDTVN pytanie na śniadanie. Jakaś orkiestra grała, przecinanie wstęgi jak na piwowskim pikniku, wystrój studia podobny do tvp. Oglądałam DDTVN, bo był poziom , ciekawe tematy z kultury, sztuki, filmu, poradnikowe. Teraz to jak na disco polo.🤦‍♀️
Fff
miesiąc temu
Cóż bardzo lubiłam ten program, ale odkąd zwolnili Anię Kalczyńską, Agę W-S, zrobiło się po prostu nudno i pusto. Dzisiaj stwierdziłam, że to był mój ostatni poranek z tą śniadaniówką. Pracuję z domu, zawsze miło było pracować sobie przy fajnym programie, ale teraz jest po prostu smutno, nudno, pusto, jakoś tak szaro w studiu. I te kratki w oknach, od czapy zupełnie w nowoczesnym studiu. Słabe, bardzo słabe zmiany. 😏
Mari
miesiąc temu
Studio bardzo ładne, nie przeładowane, co jest atutem bo przecież głównym tematem są goście i prowadzący. A aktualny zestaw prowadzących to perły tego programu! Brawo!
Wolne media
miesiąc temu
Wszystkie dzisiejsze komentarze zostały usunięte zostały tylko te jak pięknie ubrana jest Pani Krupiński, a te dt jej wiedzy... znikły
Porażka
miesiąc temu
Na profilach DDTVN kasują nagminnie krytyczne komentarze, albo komentarze widzów wspominające zwolnionych prowadzących. W tych WOLNYCH MADIACH 😏nie mamy prawa napisać własnej opinii, bo od razu jest skasowana. Nigdy nie pomyślałam, że w mojej ulubionej stacji nie będę mógł wyrazić własnego zdania.🙍‍♂️
Gość
miesiąc temu
Ten program zszedł na psy. Typowa stacja PISuarska. Taka kadra młodych,fajnych ludzi było. P.Dorota i Marcin na ich miejscu złożyłbym rezygnację.Tylko dla nich jeszcze oglądam program. Reszta to.... Aranżacja jak w Pytaniu na śniadanie kolory wystrój mocherowy.. Myślę,że Agnieszka nie żałuję odejścia. Taka P Drzyzga no proszę przecież nadaje się do programu wybacz mi.
Monia
miesiąc temu
Minimalizm 👍🏻
Real
miesiąc temu
Zagranica mniej sponsoruje
ROMUALDA
miesiąc temu
TO JEST 3 GODZINNY BLOK REKALAMOWY!! TEGO PROGRAMU NIE DA SIE OGLĄDAĆ !!!
loli
miesiąc temu
A dziś rano Damian Michałowski dziękował widzom za ciepłe przyjęcie:))) Chyba Pudelka nie czytał...A Krupińska-Karpiel śmieje sie do rozpuku, robiąc po wczorajszej krytyce, dobrą minę do złej gry.
Jaaaa
miesiąc temu
Studio teraz lepsze. Poprzednie było pstrokate jak Ewa Drzyzga. Więc łudziłam się że ja też wymienią ....
...
Następna strona