Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Edward Miszczak wbija szpilę TVP na prezentacji ramówki TVN: "Stacje telewizyjne prężą muskuły, co tam przygotowały NA MIARĘ SWOICH DWÓCH MILIARDÓW"

125
Podziel się

Myślicie, że Jacek Kurski poczuł delikatne ukłucie?

Edward Miszczak wbija szpilę TVP na prezentacji ramówki TVN: "Stacje telewizyjne prężą muskuły, co tam przygotowały NA MIARĘ SWOICH DWÓCH MILIARDÓW"
(East News)
bCyywJWt

Jak co roku w okolicach marca stacje telewizyjne prezentują wiosenne ramówki. Jako pierwszy swoją nową ofertę programową przedstawił TVN.

Na wtorkowej konferencji pojawiło się wiele "flagowych" gwiazd stacji, między innymi: Magda Gessler, Kuba Wojewódzki, ciężarna Małgorzata Rozenek i... częściowo łysy Hubert Urbański. Zabrakło natomiast Marcina Prokopa i Kingi Rusin, za to pojawili się Paulina Krupińska i Damian Michałowski w roli nowych prowadzących Dzień Dobry TVN. Natychmiast pojawiły się spekulacje, że to zapowiedź poważnych zmian w obsadzie śniadaniówki.

Jak zwykle na prezentacji ramówki gwiazdy pochwaliły się od dawna szykowanymi kreacjami, wymieniały uśmiechy i uściski rąk oraz pozowały na ściance.

bCyywJWv

Były też okazje do śmiechu. Duet konferansjerów w osobach Magdy Mołek i Piotra Kraśko pozwolił sobie na żarciki z nieobecnej Kingi Rusin i Rafała Zawieruchy.

Nie zabrakło również przemówienia najważniejszej osoby w stacji, czyli szefa - Edwarda Miszczaka. Dyrektor programowy TVN także pozwolił sobie na drobną uszczypliwość, w dodatku w stronę konkurencji.

bCyywJWB

Stacje telewizyjne prężą muskuły, co tam przygotowały na miarę swoich dwóch miliardów. (...) My, jako najbardziej demokratyczna grupa telewizyjna, dajemy widzowi wybór - powiedział, wywołując aplauz na sali.

To oczywiste nawiązanie do dwóch miliardów złotych, które rząd przeznaczył ostatnio na media publiczne, zamiast dofinansować onkologię, jak proponowała opozycja.

Myślicie, że Jacek Kurski poczuł delikatne ukłucie?

bCyywJWC
bCyywJWW
KOMENTARZE
(125)
Ania
3 miesiące temu
To jak nie lubię tvn to jestem z PiSu? 🙈 Nie interesuje mnie polityka, szkoda mi na to nerwów, ale poziom wyborców i ich iloczyn myślenia, tak iloczyn jest żenujący. To już nie mogę obejrzeć Vabank na TVP zamiast Hotel jakiś tam bo od razu jestem pisowcem 😂
gosc
3 miesiące temu
przygarniał kocioł garnkowi ,TVN to największe dno promujące dewiantów ,robiące z ludzi idiotów !!!
gość
3 miesiące temu
I to mówi ktoś, pracujący dla stacji zbudowanej przez agentów WSI i komuchów okrągłostołowych z pieniędzy ukradzionych Polsce w aferze fozz, hipokryta.
bCyywJWX
Jasia
3 miesiące temu
Panie Miszczak tak dobrze było w kraju gdy nie było PiSu ze musiała powstać WOŚP
Szt
3 miesiące temu
Szczerze nie znoszę Jacka "brawo ja" Kurskiego, który swoją działalnością prywatnofolwarczną i topornością zniechęca do mediów publicznych (tym samym zresztą, to tak na marginesie, zdecydowanie bardziej szkodzi partii rządzącej niż jej pomaga). Jednakże stawianie TVN jako przykładu cnót i wzoru telewizji należy skwitować ironicznym parsknięciem. Zaś te teksty w stylu "2 mld zł na media publiczne zamiast na onkologię" czy "jest to wyrok śmierci dla tysięcy ludzi"(!!) są tak demagogiczne, że zęby bolą. Aż ciężko mi w to uwierzyć. Cóż, teksty w iście tvnowskim stylu!
Najnowsze komentarze (125)
Jsjdjd
3 miesiące temu
Jeden i drugi są tacy sami z tym że Miszczak ma sympatyczną twarz.
lili
3 miesiące temu
DWA NILIARDY TO SKANDAL ZA PROWADZENIE PROPAGANDY
tw bolek
3 miesiące temu
tvn oprucz promowania lewackich POglądów promuje adolfa i jego urodziny czyli lewackiego polityka
Weekend
3 miesiące temu
A oglądam tylko piękne panie w tvn24 i filmy w necie, co się denerwować jakimś zenkowatym kurskim olać go i tvp
rbtnn
3 miesiące temu
TV śniadaniowe kto to ogląda? chyba jakieś emerytki spod znaku kodu, żony domowe przed pójściem na paznokcie czy kto?
Fic
3 miesiące temu
Powiedzioł co wiedzioł- czyli niewiele !!!!
Bolo
3 miesiące temu
Mały nie podskakuje!
Gość
3 miesiące temu
Tvp to ma chociaż dziennikarzy a nie wałkoni bez szkoły dziennikarskiej zatrudnionych po znajomosciach , a tvn to telewizja w rękach zachodu który polakow nienawidzi,.wybieram tvp
bCyywJWP
Mojaaaaa
3 miesiące temu
Jejuu nie pamiętam kiedy coś oglądałam na stacji Pana E. Może jakieś pojedyncze filmy bo przeglądając program zawsze coś ciekawego jest na 1 lub 2 i sloneczkoStacja Pana E. kiedyś miała lepsze programy. Stanowczo. Mnie nie interesują programu typu hotel paradise czy iron. Coś bardziej z polotem i żeby człowieka wzbogaciło umysłowo a nie tylko wizualnie. Dziękuję
Iwa
3 miesiące temu
Stacja TVN schodzi na psy.Brakuje świeżości i polotu.Pan Miszczak otoczył się tymi samymi od lat,zgranymi twarzami.To już równia pochyła.Właśnie TVP i Polsat przebiły TVN w każdym aspekcie.Oglądalność świadczy o tym najlepiej.Co Pan zrobił[albo nie zrobił] tej stacji Panie Dyrektorze?Za czasów p.Mariusza Waltera nie do pomyślenia!Panie Mariuszu-wracaj!
Olo
3 miesiące temu
TVN nie jest Polską telewizją!!! Tylko TVP i Polsat!!!!
Brylant
3 miesiące temu
Edward Kiszczak????
gosc
3 miesiące temu
MiszczaK nie śmiej sie z TV.Bardzo daleko tobie i twojej szyderczej stacji do Tv
picollo
3 miesiące temu
Miszczak coraz gorszy daje program ,chala straszliwa,zero dydaktyki chocby dla maluchow ,mlodziezy wciskaja kit poprzez celebrytow zmanierowanych burakow
...
Następna strona
bCyywJXr