Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Edyta Górniak GROZI: "Jak szczepienia będą obowiązkowe, to WYJADĘ Z POLSKI"

755
Podziel się:

Wybitna wirusolożka bez matury twierdzi, że osiądzie wtedy w kraju, który nie będzie jej zmuszał do ochrony przed koronawirusem. Będziecie tęsknić?

Edyta Górniak GROZI: "Jak szczepienia będą obowiązkowe, to WYJADĘ Z POLSKI"
Edyta Górniak będzie uciekać przed szczepionką na COVID-19 (ONS.pl, East News)
bECYkdyt

Pandemia koronawirusa niewątpliwie na zawsze odmieniła nasze życia. Wielu ekspertów zauważa, że złośliwy patogen ujawnił nie tylko kiepską kondycję ochrony zdrowia i gospodarki wielu krajów, lecz także obnażył rażące braki w logicznym rozumowaniu niektórych celebrytów i "zwykłych śmiertelników". Do tego grona należy m.in. lansująca się od tygodni na swoim koronasceptycyzmie Edyta Górniak.

Co prawda jako fani teorii spiskowych ujawnili się w mijającym czasie m.in. sporadyczna partnerka Tomasza Karolaka Viola Kołakowska, "odarty z Delfina" Ivan Komarenko czy broniący kościołów przed wyimaginowanym wrogiem Marcin Najman, jednak to właśnie Edyta Górniak oberwała od mediów najmocniej. Nadal nie milkną bowiem echa jej niedawnych mądrości, wśród których znalazły się aluzje do królestwa mrówek i wzmacnianie odporności przy pomocy oregano.

bECYkdyv
Zobacz także: Edyta Górniak odpływa w teoriach spiskowych

Faktem jest jednak, że wiele osób czeka na skuteczną szczepionkę na koronawirusa, aby móc po pewnym czasie wrócić do względnej normalności. Ostatnia z wymienionych, tu bez zaskoczeń, do tego grona nie należy i zapowiada w wypowiedzi dla Super Expressu, że wyjedzie z Polski, jeśli ktoś spróbuje ją zmusić do zaszczepienia się. Zapowiada również, że zakładnikiem jej koronasceptycyzmu zostanie także Allanek.

bECYkdyB

Nie planuję się zaszczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna. Jeśli to będzie oznaczało, że muszę się przenieść do innego kraju, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, to tak zrobię - grzmi diwa w rozmowie z tabloidem.

Co więcej, Edyta konsekwentnie zapowiada, że jeżeli będą na nią naciski, aby nie narażać reszty społeczeństwa, przestać wierzyć w teorie spiskowe i przyjąć szczepionkę, to może nawet opuścić kraj na stałe.

A jeśli byłyby jakiekolwiek przymusy, to niestety będziemy musieli się pożegnać. Dobrowolnie na pewno nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii - skwitowała.

Myślicie, że rząd się teraz przestraszy i jeszcze przemyśli sprawę?

bECYkdyC
bECYkdyD
bECYkdyW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(755)
Lil
10 miesięcy temu
Co jak co ale na obowiązkowe szczepienia tez sie nie zgadzam
cbgb
10 miesięcy temu
Matura nie śpiewa i nie tańczy. Są wokaliśći nawet ze studiami i nikt o nich nie pamięta, nie dostają atencji. Wypominanie komuś wykształcenia jest bardzo nieeleganckie.
Tak
10 miesięcy temu
Ma racje, jak mozna sie szczepic czyms niesprawdzonym... a jak cos sie stanie, to zostaniesz z tym sam, nikt Ci nie udowodni, co bylo przyczyna, bo nikt nawet nie bedzie znam skladu szczepionki
bECYkdyX
Kasia Kasia
10 miesięcy temu
I tu ma rację, noech się szczepia ci co chcą Ja tez nie chce i nie pozwolę zaszczepić siebie i dzieci
Orso
10 miesięcy temu
Wiadomo że szczepienie na COVID nie będzie obowiązkowe, ale chodzi o to że ŻADNE szczepienia, czyli również te dla dzieci nie powinny być obowiązkowe i w większości krajów europejskich nie są. Na przykład w Holandii. Natomiast w tych krajach gdzie są, to jest ich o wiele mniej w niż w Polsce. Polska to chory ewenement pod względu ilości szczepień. Policzcie ile jest szczepień obowiązkowych w ciągu pierwszych 5 lat życia dziecka. To chore i ludzie nie powinni się na to zgadzać.
Najnowsze komentarze (755)
sdgs
7 miesięcy temu
posłuchajcie dr zbigniewa hałata który był głównym inspektorem sanitarnym i wiceministrem zdrowia.... to mówi tak samo jak edyta...
Edytagörtz
7 miesięcy temu
Hey,moi kochani przestancie sobie na wzajem dogryzac covid ,Impfung ,troche czasu i cierpliwosci, a zobaczymy. Pozdrawiam was Cieplutko Edyta
Tatko27
9 miesięcy temu
To jest rząd??? Chyba Kur** nierząd.... P. S Wstyd mi za naszych "pasterzy", biedne owieczki."dziękuję" "RP" za możliwość, zycia bez troski i za ogromne (40%)pieniędzy które dostajemy za uczciwa pracę.
Anonim
9 miesięcy temu
Moim zdaniem informacja o tym że nie ma matury nie ma nic wspólnego z artykułem bardzo nie na miejscu oprócz tego to jej decyzja w sprawie szczepionki każdy ma prawo mieć wątpliwości !!
Tomek
9 miesięcy temu
Ty mciwy pudelkowy dzienikarzyno. Kiedy w tym upadłym kraju przestanie się wypominac ludziom brak matury, czy ludzie bez matury są gorsi. Mnóstwo ludzi którzy mają maturę nie dorównują im do pięt. Takie osoby z maturą które gardzą tymi bez matury to są słabi, zakompleksieni i bezwartościowi ludzie. Człowiek i człowiek to jest ważne a nie z matura i bez. Znalam Pana z doktoratem i wszystkimi tytułami który nie wstydził się zaprosić na obronę swoich tytułów ubogich i nie wykształconych teściów jego mądrość nie ograniczała się tylko do tytułów ale przede wszystkim do bycia człowiekiem. A tak do wiadomości papierek z matury mam.
ela
9 miesięcy temu
nie wierze ze sami wredni ludzie piszz\a komentarze reszta pozytywnych usunieta to zniewolenie
ela
9 miesięcy temu
edyta jest wspaniala.rzad sie nie wystraszy bo brnie dalej w to bagno
gosc
9 miesięcy temu
szerokiej drogi
bECYkdyP
gosc
9 miesięcy temu
Ludzie poczytajcie o szczepionce i porozmawiajcie z ludzmi którzy się znają , nie piszcie głupot bo to wstyd żyć w kraju ciemnoty
buraq1
9 miesięcy temu
Wystarczy ze jest ladna ladnie spiewa i tanczy.a Gadane ma lepsze od niejednego maturzysty
JaMauża
9 miesięcy temu
Edziu kochana, problem w tym, że wszędzie nas chcą szczepić. Ja mieszkam w Anglii i tu też widzę zmierza wszystko do jednego. To jest plan światowy Edziu. Gdzie Ty chcesz uciec, by się uchronić?
Basia
9 miesięcy temu
Nie można ją już słuchać ani oglądać niech wyjeżdża i nie wraca allanka niech zabierze
ZORZYK
9 miesięcy temu
Niech jedzie I nie wraca
Natasza
9 miesięcy temu
I po co ten durny wpis wirusolożka,bez matury. Wszyscy w Polsce jesteście tak dobrze wykształceni? Obrażanie innych przychodzi Polakom nadzwyczaj łatwo!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECYkdzI
bECYkdzJ
bECYkdzK
bECYkdzL
bECYkdzM
bECYkdzr