Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Marcin Najman broni Edyty Górniak: "Mogłaby uczyć polonistyki pomimo, iż jej nie kończyła!"

267
Podziel się

"Mogłaby zostać lektorką angielskiego, choć również nie kończyła takiego kierunku. Żadne małe glizdy nic tu nie wskórają" – przekonuje Marcin. Mocne argumenty?

Marcin Najman broni Edyty Górniak: "Mogłaby uczyć polonistyki pomimo, iż jej nie kończyła!"
Marcin Najman "broni" koronasceptycznej Edyty Górniak (ONS, East News)
bDJqAWmt

Trwająca od marca pandemia koronawirusa obnażyła nie tylko kiepski stan systemu ochrony zdrowia, nieudolność rządu i kruchość gospodarki, ale i rażące braki w logicznym rozumowaniu u pewnej części osób. Mowa o tzw. koronasceptykach, którzy sieją niebezpieczne tezy, jakoby epidemia nie istniała lub była zaplanowanym działaniem światowych koncernów i organizacji.

Tego typu teorie rodem z filmików na YouTube chętnie szerzą niektórzy celebryci. W tym gronie znaleźli się m.in. Viola (Kołek) Kołakowska, Ivan Komarenko (bez Delfina) oraz Edyta Górniak, której formalna edukacja skończyła się w trzeciej klasie Technikum Ogrodniczo-Pszczelarskiego w Kluczborku.

W ostatnim czasie Edzia coraz śmielej odpływa w krainę teorii spiskowych. Jej zdaniem Bill Gates chce szczepić ludzi, by przeprowadzić selekcję ludzkości, a w polskich szpitalach leżą statyści.

bDJqAWmv
Zobacz także: Czy są jeszcze wolne respiratory? O problemach z dostępnością sprzętu mówi Marcin Jędrychowski (WIDEO)

Wywody Edyty budzą politowanie ekspertów, jednak są tacy, którzy traktują je poważnie. Do grona popleczników piosenkarki dołączył właśnie Marcin "El Testosteron" Najman, zawodnik MMA i niedoszły celebryta, który występował m.in. w Big BrotherzeTańcu z Gwiazdami.

bDJqAWmB

Na Facebooku 41-latek rozpływa się w zachwytach nad Edzią i staje w jej "obronie".

Nie pozostanę głuchy na to, co dzieje się w przestrzeni medialnej w związku z próbą masowego, bezpardonowego ataku na jedną z najwybitniejszych artystek Polski wszech czasów, Edytę Górniak. (...) dążące do sensacji i covidowej retoryki media, wyjęły sobie trzy słowa z trzygodzinnej rozmowy Edyty z fanami. Większość nawet nie pokusiła się o szerszą analizę tych słów, tylko powtarza te swoje brednie jak stado osłów - stwierdza bokser.

Najman uważa, że Edyta niesłusznie jest krytykowana za swoje wypowiedzi. Marcin uważa, że Edyta jest tak mądra, że mogłaby uczyć polskiego. W takim razie mogłaby nauczyć Marcina choćby interpunkcji, to z tą u niego na bakier.

To bardzo silna i mądra kobieta. Mogłaby uczyć polonistyki pomimo, iż jej nie kończyła. Mogłaby zostać lektorką angielskiego, choć również nie kończyła takiego kierunku. Siła złego na jednego tu nic nie da, bo macie do czynienia z nadzwyczaj mądrą i szalenie silną kobietą. Żadne małe glizdy nic tu nie wskórają - ogłasza "El Testosteron".

bDJqAWmC

Też uważacie, że koronasceptyczne wywody Edzi krytykują "małe glizdy", które nie poznały się na jej intelekcie?

bDJqAWmD
bDJqAWmE
bDJqAWmW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(267)
Werniks
4 miesiące temu
Oboje po tych samych plackach
Werniks
4 miesiące temu
Edi Pedi i Nejman Slejman
Filolog
4 miesiące temu
Polonistyka? A co to za przedmiot? Jakie wykształcenie, takie słownictwo. Jak również idiotyczne sformułowanie na temat bycia lektorem języka angielskiego, bowiem to, że ktoś jako tako umie angielski wcale nie oznacza, że może udzielać się jako lektor
bDJqAWmX
Remix
4 miesiące temu
Mentalnie stanowią ten sam poziom wiec rozuekzieja sie bez słów.
Ami
4 miesiące temu
Mądrego aż miło posłuchać 🤣🤣🤣
Lili
4 miesiące temu
Uczyć polonistyki...hihihihihihi... Tragedia
Gość
4 miesiące temu
Ona kazdego obraża a on oklepuje 🤫😷
Gość
4 miesiące temu
Najman i Edzia para jak z gara 😁🙄 Swój do swego ciągnie 🤭
Gość
4 miesiące temu
Mądrego aż miło posłuchać 🤭
Myśl sobie
4 miesiące temu
Ludzie dajcie jej spokój ta corona wszystkich dobija psychicznie. Kobieta ma swój sposob na to i żyje ze swoimi przekonaniami jak każdy. Podzieliła sie swoimi odczuciami w mediach bo jest osoba medialną.
Ja
4 miesiące temu
Polonista powinien by wręcz bezbłędny ortograficznie i interpunkcyjnie, więc odpada.. A anglista nie może popełniać błędów gramatycznych.. Nie wiem czym się wszyscy zachwycają.
Kasia
4 miesiące temu
Generalnie mnie tam nie obchodzi co kto uważa, ale kpienie z ludzkiej choroby zaliczam do przewinień prawie niewybaczalnych, więc ona ze swoimi statystami, tam gdzie ludzie dramaty przeżywają i to wcale niekoniecznie ci co byli beztroscy, tego trudno mi będzie tej pani zapomnieć for ever. Jej pogadanki o miłości są pustosłowiem w tym kontekście.
MML
4 miesiące temu
To miło z jego strony. Naprawdę. Ale ją docenił fachowiec. Dobre to.
bDJqAWmP
Jan
4 miesiące temu
Pojechała pod kościół? Pewnie jest umówiona z księdzem bo chce wreszcie posłać syna do komunii świętej. W innym przypadku to powinni poszczuc ją psami. A przecież to buddystka no to jednak pojechała poswirowac.
...
Następna strona
bDJqAWnr