Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|
aktualizacja

Marcin Najman broni Edyty Górniak: "Mogłaby uczyć polonistyki pomimo, iż jej nie kończyła!"

267
Podziel się:

"Mogłaby zostać lektorką angielskiego, choć również nie kończyła takiego kierunku. Żadne małe glizdy nic tu nie wskórają" – przekonuje Marcin. Mocne argumenty?

Marcin Najman broni Edyty Górniak: "Mogłaby uczyć polonistyki pomimo, iż jej nie kończyła!"
Marcin Najman "broni" koronasceptycznej Edyty Górniak (ONS, East News)

Trwająca od marca pandemia koronawirusa obnażyła nie tylko kiepski stan systemu ochrony zdrowia, nieudolność rządu i kruchość gospodarki, ale i rażące braki w logicznym rozumowaniu u pewnej części osób. Mowa o tzw. koronasceptykach, którzy sieją niebezpieczne tezy, jakoby epidemia nie istniała lub była zaplanowanym działaniem światowych koncernów i organizacji.

Tego typu teorie rodem z filmików na YouTube chętnie szerzą niektórzy celebryci. W tym gronie znaleźli się m.in. Viola (Kołek) Kołakowska, Ivan Komarenko (bez Delfina) oraz Edyta Górniak, której formalna edukacja skończyła się w trzeciej klasie Technikum Ogrodniczo-Pszczelarskiego w Kluczborku.

W ostatnim czasie Edzia coraz śmielej odpływa w krainę teorii spiskowych. Jej zdaniem Bill Gates chce szczepić ludzi, by przeprowadzić selekcję ludzkości, a w polskich szpitalach leżą statyści.

Zobacz także: Czy są jeszcze wolne respiratory? O problemach z dostępnością sprzętu mówi Marcin Jędrychowski (WIDEO)

Wywody Edyty budzą politowanie ekspertów, jednak są tacy, którzy traktują je poważnie. Do grona popleczników piosenkarki dołączył właśnie Marcin "El Testosteron" Najman, zawodnik MMA i niedoszły celebryta, który występował m.in. w Big BrotherzeTańcu z Gwiazdami.

Na Facebooku 41-latek rozpływa się w zachwytach nad Edzią i staje w jej "obronie".

Nie pozostanę głuchy na to, co dzieje się w przestrzeni medialnej w związku z próbą masowego, bezpardonowego ataku na jedną z najwybitniejszych artystek Polski wszech czasów, Edytę Górniak. (...) dążące do sensacji i covidowej retoryki media, wyjęły sobie trzy słowa z trzygodzinnej rozmowy Edyty z fanami. Większość nawet nie pokusiła się o szerszą analizę tych słów, tylko powtarza te swoje brednie jak stado osłów - stwierdza bokser.

Najman uważa, że Edyta niesłusznie jest krytykowana za swoje wypowiedzi. Marcin uważa, że Edyta jest tak mądra, że mogłaby uczyć polskiego. W takim razie mogłaby nauczyć Marcina choćby interpunkcji, to z tą u niego na bakier.

To bardzo silna i mądra kobieta. Mogłaby uczyć polonistyki pomimo, iż jej nie kończyła. Mogłaby zostać lektorką angielskiego, choć również nie kończyła takiego kierunku. Siła złego na jednego tu nic nie da, bo macie do czynienia z nadzwyczaj mądrą i szalenie silną kobietą. Żadne małe glizdy nic tu nie wskórają - ogłasza "El Testosteron".

Też uważacie, że koronasceptyczne wywody Edzi krytykują "małe glizdy", które nie poznały się na jej intelekcie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(267)
Whoi
4 lata temu
Uczyć „polonistyki”... Boże widzisz i nie grzmisz...🙈
jajajaja
4 lata temu
Ja tam ja widze jako katechetke. Takie samo podejscie do nauki...
Kinia
4 lata temu
Niestety, z medycyna jest troche inaczej....
Meeee
4 lata temu
Żeby się załapać na studia polonistyczne, trzeba najpierw zdać maturę 😁😁😁
zima
4 lata temu
tia, a Marcinek powinien wykładać fizykę kwantową na Massachusetts Institute of Technology
Najnowsze komentarze (267)
Werniks
4 lata temu
Oboje po tych samych plackach
Werniks
4 lata temu
Edi Pedi i Nejman Slejman
Filolog
4 lata temu
Polonistyka? A co to za przedmiot? Jakie wykształcenie, takie słownictwo. Jak również idiotyczne sformułowanie na temat bycia lektorem języka angielskiego, bowiem to, że ktoś jako tako umie angielski wcale nie oznacza, że może udzielać się jako lektor
Remix
4 lata temu
Mentalnie stanowią ten sam poziom wiec rozuekzieja sie bez słów.
Ami
4 lata temu
Mądrego aż miło posłuchać 🤣🤣🤣
Lili
4 lata temu
Uczyć polonistyki...hihihihihihi... Tragedia
Gość
4 lata temu
Ona kazdego obraża a on oklepuje 🤫😷
Gość
4 lata temu
Najman i Edzia para jak z gara 😁🙄 Swój do swego ciągnie 🤭
Gość
4 lata temu
Mądrego aż miło posłuchać 🤭
Myśl sobie
4 lata temu
Ludzie dajcie jej spokój ta corona wszystkich dobija psychicznie. Kobieta ma swój sposob na to i żyje ze swoimi przekonaniami jak każdy. Podzieliła sie swoimi odczuciami w mediach bo jest osoba medialną.
Ja
4 lata temu
Polonista powinien by wręcz bezbłędny ortograficznie i interpunkcyjnie, więc odpada.. A anglista nie może popełniać błędów gramatycznych.. Nie wiem czym się wszyscy zachwycają.
Kasia
4 lata temu
Generalnie mnie tam nie obchodzi co kto uważa, ale kpienie z ludzkiej choroby zaliczam do przewinień prawie niewybaczalnych, więc ona ze swoimi statystami, tam gdzie ludzie dramaty przeżywają i to wcale niekoniecznie ci co byli beztroscy, tego trudno mi będzie tej pani zapomnieć for ever. Jej pogadanki o miłości są pustosłowiem w tym kontekście.
MML
4 lata temu
To miło z jego strony. Naprawdę. Ale ją docenił fachowiec. Dobre to.
Jan
4 lata temu
Pojechała pod kościół? Pewnie jest umówiona z księdzem bo chce wreszcie posłać syna do komunii świętej. W innym przypadku to powinni poszczuc ją psami. A przecież to buddystka no to jednak pojechała poswirowac.
...
Następna strona