Szykuje się kolejny romans?
Edyta Górniak ma na koncie tyle związków i przelotnych romansów, że mało kto jest w stanie się w nich połapać. Przed laty spotykała się m.in. z Piotrem Kraśko, Piotrem Gembarowskim i Dariuszem Kordkiem. Potem wyszła za mąż za Dariusza Krupę, jednak ten okazał się bardziej lubić kokainę niż życie rodzinne. Lekarstwem na złamane serce gwiazdy na kilka lat okazał się stateczny prawnik Piotr Schramm, jednak i z nim Edycie nie udało się zbudować trwałego związku.
Potem Górniak przeprowadziła się do Stanów i tam romansowała z młodym aktorem o imieniu William. Po powrocie do Polski spotykała się z kolei z Mateuszem - kierowcą rajdowym z Łodzi. Plotkowano też o jej romansie z byłym piłkarzem Arki Gdynia, Tomaszem Mazurkiwiczem, jednak i ta znajomość nie przerodziła się w nic poważnego.
Pomimo tylu miłosnych porażek, Edyta wciąż nie zamyka się na nowe relacje z mężczyznami. Gdy kilka miesięcy temu zaczęła kurs na prawo jazdy z przystojnym instruktorem, Dawidem Zawadzkim, od razu pojawiły się domysły, że między nimi może zaiskrzyć. Okazuje się, że coś jest na rzeczy.
W miniony weekend Edyta bawiła się z instruktorem w jednym z warszawskich klubów. Sądząc po zdjęciach, noc była naprawdę gorąca. Dawid adorował Edytę przez cały wieczór i wymieniał z nią czułości. Na parkiecie szaleli do trzeciej nad ranem. Po wszystkim odjechali jednym samochodem.
Myślicie, że szykuje się kolejny romans?