Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

Edyta Górniak BURZY SIĘ na słowa Magdy Gessler o restrykcjach dla niezaszczepionych: "Niczego nas nie nauczyły tragedie naszych przodków!"

272
Podziel się:

Kilka dni temu Magda Gessler ogłosiła, że w obliczu nowej fali epidemii klienci restauracji, którzy nie chcieli się zaszczepić, powinni okazywać wyniki testów na COVID-19 albo zostać w domu. Edyta Górniak nie czekała długo z reakcją.

Edyta Górniak BURZY SIĘ na słowa Magdy Gessler o restrykcjach dla niezaszczepionych: "Niczego nas nie nauczyły tragedie naszych przodków!"
Edyta Górniak nie zje już u Magdy Gessler (AKPA)
bEEmUaqd

Pod koniec sierpnia Magda Gessler opowiedziała się za restrykcjami dla osób, które nie przyjęły szczepionki przeciwko COVID-19 (albo, patrząc z drugiej strony - za przywilejami dla tych, którzy już to zrobili). Restauratorka powiedziała wtedy, że jej zdaniem w dobie epidemii klienci lokali gastronomicznych, jeśli nie chcieli się zaszczepić, muszą mieć przynajmniej negatywny wynik testu.

Ale będą wchodzić do restauracji ludzie zaszczepieni, wymazani, jak nie, to nie wejdą, tak jak to jest w Austrii, w Szwajcarii - ogłosiła.

bEEmUaqf

Jak można było się domyślić, słowa Magdy Gessler poruszyły antyszczepionkowców. W ich imieniu (?) wypowiedziała się Edyta Górniak, piosenkarka hobbystycznie zajmująca się też medycyną alternatywną. W rozmowie z "Super Expressem" skrytykowała restauratorkę:

Zobacz także: Lara Gessler zachwyca się matką: "Jest DRUGĄ EWĄ DRZYZGĄ!"

Jak można powiedzieć o kimkolwiek, cytuję: "Wejdą tylko wymazani"? Co to jest za określenie? Czy tak może powiedzieć człowiek o człowieku? Nawołuję do nas wszystkich, ponad wszelkie rozumienie: nie traćmy moralności.

bEEmUaql

Chwilę później popisała się retoryczną akrobacją, porównującą poniekąd restrykcje dla osób niezaszczepionych do... zbrodni rasizmu i faszyzmu.

Wszyscy czujemy przecież podprogowo, że po utworzonych sztucznie różnicach religijnych, poglądowych, politycznych, a także na tle tzw. rasowym, mógłby nastąpić przełom w historii ludzkości i dowieść wreszcie rozwoju cywilizacji. Jeśli znów ludzie staną przeciwko sobie, to znaczy, że zupełnie niczego nie nauczyły nas tragedie naszych przodków.

Na koniec nie odmówiła sobie drobnej złośliwości i oskarżyła Magdę Gessler o dodawanie "ulepszaczy i aromatów smakowych":

Jestem smakoszem, a poza tym mój organizm preferuje jedzenie lekkie i naturalne, bez dodawania ulepszaczy i aromatów smakowych. (...) Mam swoje ukochane restauracje i kawiarenki w całym kraju i myślę, że ich szefowie cenią sobie dopieszczenie każdego klienta w równym stopniu.

bEEmUaqm

Myślicie, że Magda odpowie?

bEEmUaqn
bEEmUaqG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(272)
Aga
3 tyg. temu
Niby wolny wybór do szczepień, a już zaczynają się zakazy dla tych co wybrali nie zaszczepienie się .
Meg
3 tyg. temu
U mnie w pracy wszyscy zaszczepieni na chorobowym bo chorzy a niezaszczepieni wszyscy zdrowi także wysyłajcie niezaszczepionych na urlopy ciekawe kto na was będzie pracował pracodawcy !
świadomy
3 tyg. temu
Na szczęście jest taka partia, która zawsze stała i będzie stać w obronie wolności wyboru każdego Polaka. Partia, która broniła i będzie bronić tradycji i wartości, głęboko zakorzenionych w polskiej historii, kulturze i tożsamości. Partia, która obroni polskość przed narzucanymi trendami i pseudowartościami gnijącej i chylącej się ku upadkowi pseudocywilizacji zachodu. Taka partia, która działa i będzie działać w interesie Polski i Polaków, broniąc i zakorzeniając w Polakach pojęcie wierności własnemu krajowi, miłości, poczucia wspólnoty i patriotyzmu, a nie działać w interesie naszych wrogów, zdrajców i fałszywych przyjaciół. Pamiętajmy o tym, kim jesteśmy i bądźmy z tego dumni, zamiast porównywać się z kimkolwiek innym. I pamiętajmy, że wolność, porządek społeczny, pokój, stabilność i dobrobyt nie są nam dane raz na zawsze. Tych wartości musimy nieustannie chronić i dbać o nie. Nie możemy dopuścić, aby nasze wspólne dobro, jakim jest Polska, zostało kiedyś sprzedane za worek orzeszków czy kilka wygodnych krzesełek z dala od Warszawy....... Dobrego dnia dla wszystkich i pozdro dla kumatych.
bEEmUaqH
Adam
3 tyg. temu
Absolwentka podstawówki z pewnością rozbudowaną biologią szerzy pseudo wiedzę z immunologii i dyskutuje z absolwentami studiów medycznych, tych samych na które w życiu by się nie dostała.Przez takich ludzi cierpimy nie tylko zdrowotnie ale i gospodarczo
wnioski
3 tyg. temu
Nie interesuje mnie ten covid, ale pora skończyć ze szczepieniem noworodków po urodzeniu i z tym niepotrzebnym szczepieniem na gruźlicę. Żadna mądra kobieta nie wyrazi zgody na zaszczepienie swojego dziecka bezpośrednio po urodzeniu. W UE nikt więcej tego nie robi, nie ma szczepień na gruźlicę, a w większości krajów wszystkie szczepienia są dobrowolne. Natomiast w tych wyjątkowych krajach z obowiązkowymi szczepieniami to jest ich o wiele mniej niż w Polsce.
Najnowsze komentarze (272)
Och Edzia
2 tyg. temu
Bosz! Załatwicie jej psychiatrę! Jej teorie szkodzą wszystkim!!
oma
2 tyg. temu
wszyscy tacy mądrzy,mnie osobiście dotkneła śmierć bliskiej osoby z powodu Covid jak sie wydawało zdrowej,młodej ,bez chorób towarzyszących ,a po 2 tyg choroby 85% płuc nie pracowało,wiec chcesz szczep sie ,nie chcesz to przynajmniej zakładaj maseczkę i zachowaj odległość
ines
2 tyg. temu
niedzielski placze coraz mniej jeleni chce brac szczepiony
ines
2 tyg. temu
szczepy znowu wyja swoje chore teksty
Kobieta
2 tyg. temu
Pudel zaszczepiony :D usuwa komentarze myślących :DDDDDD
ines
2 tyg. temu
na trybunach meczowych wirusa nie ma a przyjemniej niz u geslerowej
KOLO
2 tyg. temu
Pytanie dla wszystkich! Bo lekarz jakoś nie wie albo nie chce mi odpowiedzieć :) Dlaczego wirus grypy na jesień i zimę przestał wszystkich tak dotykać, jak wcześniej? Większość osób mówi mi, że to przecież dzięki obostrzeniom.. to znaczy no wiecie, siedzenie na du*ie w domu bo jest lockdown, nie wyjdziesz w sumie nigdzie ani na impreze, ani do kina, ani nawet na siłkę, w sumie to jak dla mnie zrozumiałe wirus nie ma jak za bardzo się rozprzestrzeniać. Ale czekajcie.. ten cały lockdown został wprowadzony w tym okresie po to żeby zwalczyć wirus grypy czy covid? A no tak covid... to czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego na wirus grypy działają maseczki, dystans, obostrzenia itd a COVID PODOBNO szaleje w najlepsze i zbiera żniwa? On jest tak przebiegły, że przeciska się przez te dziurki w masce? Czy o co chodzi? To po co wszyscy w TV i internecie mówią że pomagają jak widocznie nie pomagają! PO CO TE OBOSTRZENIA, PO CO WAM TE PSEUDO SZCZEPIONKI !! Wirus i tak się mutuje żadna szczepionka przy leczeniu koronawirusów nie pomoże ! DLA WASZEJ INFORMACJI, koronawirusy żyją z nami nie od dziś i wywołują wiele groźnych chorób przykładowo ZAPALENIE PŁUC !!!!!!!!!!!! TACY Z WAS ZNAWCY BIOLOGI a tak naprawdę nie macie zielonego pojęcia o niczym bo to co uczyliście się w szkole to nic w porównaniu czego człowiek sam może nauczyć się czytając książki specjalistów. Specjalistów a nie pseudospecjalistów rządowych którzy są manipulowani pieniędzmi. PROSZĘ WSZYSTKICH TYCH LUDZI MĄDRYCH PO STUDIACH KTÓRZY TAK ELOKWENTNIE WYPOWIADAJĄ SIĘ NA KAŻDY TEMAT, i podważają inteligencję choćby w artykule wspomnianej Pani Edyty bo nie ma dyplomu. PS WASZA GESSLER Z DYPLOMEM POLECA ROZŁOŻYĆ CEBULĘ W MIESZKANIU ! Czekam na wasze mądre odpowiedzi.
ewita
2 tyg. temu
Pani Górniak nawołuje o nie tracenie moralności.Ona i moralność."Ponad wszelki rozumienie"jest tu tłumacz?
bEEmUaqz
fvkopdcv
2 tyg. temu
ja nawet nie mam ochoty wejsc do Gesslerowej restauracji Raz bylam i dziekuje tak ochydnego jedzenia jak tam to jeszcze nigdzie nie jadlam
ines
2 tyg. temu
szczepiony powinny byc platne tak z 1000 najmniej wtedy sie okaze ilu chetnych na ten cud bedzie
prawda
2 tyg. temu
Kilka miesięcy było spokoju. Covidek jakoś nie atakował na zatłoczonych plażach, czy klubach. Aż przyszedł wrzesień i znowu zaczęła się propaganda w mediach, a bilbordy na ulicach ogłaszają nadejście "nowej fali".
Małgorzata
3 tyg. temu
Niestety wychodzi tu edukacja pani Edyty....każdy w miarę inteligentny człowiek w 7 klasie szkoły podstawowej miał na lekcjach Biologii temat szczepień, immunologii, wirusów itp. Widocznie albo wagary albo brak uwagi.... Dlaczego na co dzień gdy chorujemy lub doznajemy urazu to idziemy do lekarza i stosujemy się do jego zaleceń ? a jak w grę wchodzi normalność , brak ograniczeń to od razu krzyk.....że nakaz , że nie zgodne z konstytucją , że przymus. Ludzie czy nie widzicie że konstytucje podeptał i opluł rząd. nigdy ludzie nie byli tak podzieleni, tacy wredni, i zawistni . Od lat szczepienia ratują ludzkość przed zagładą , wirus nie umiera a zabija !!! wirus mutuje !!! kolejne ludzkie tragedie z powodu obostrzeń to wina osób niezaszczepionych i głoszących teorie jak Pani Edyta .... Zamiast propagować ułomność polecam książkę do Biologii . Pozdrawiam
Lili
3 tyg. temu
Jak zwykle gada bzdury.
Wolny człowie...
3 tyg. temu
Kucharka do kuchni. Segregować to można ale śmieci.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEmUars
bEEmUart
bEEmUaru
bEEmUarv
bEEmUarw
bEEmUarb