Trwa ładowanie...
Przejdź na
KAS
|

Magda Gessler NIE WPUŚCI do swoich restauracji osób niezaszczepionych? "Tak jest w Austrii, Szwajcarii"

595
Podziel się:

Magda Gessler twierdzi, że wstęp do restauracji powinny mieć wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko Covid-19. Odważna deklaracja?

Magda Gessler NIE WPUŚCI do swoich restauracji osób niezaszczepionych? "Tak jest w Austrii, Szwajcarii"
Magda Gessler o zaszczepionych (AKPA, )
bEKzMIXp

Magda Gessler dzięki swojej nieposkromionej fantazji może uważać się za pełnoprawną influncerkę. Ludzie z branży liczą się z jej opinią, a restauracje, które odmieniła na wizji, cały czas przyciągają tłumy gości. Ostatnim wywiadem "kreatorka smaku i stylu" może się jednak narazić tej części społeczeństwa, która "włączyła myślenie".

Ostatnio Gessler wywołała sporą burzę, wypowiadając się na temat kwestii dotyczących pandemii. W rozmowie z Plejadą wyznała, że jest za tym, by do restauracji miały wstęp tylko osoby zaszczepione.

bEKzMIXr
Zobacz także: Co Magda Gessler ukryła w walizce dla Edwarda Miszczaka?

Ale będą wchodzić do restauracji ludzie zaszczepieni, wymazani, jak nie, to nie wejdą, tak jak to jest w Austrii, w Szwajcarii - postawiła sprawę jasno, dodając, że absolutnie popiera restrykcje dla niezaszczepionych osób.

Magda Gessler swoje doświadczenie opiera na bywaniu w świecie, nawet w pandemii. Myślicie, że antyszczepionkowcy wpadną na pomysł bojkotu jej lokali...

bEKzMIXx
bEKzMIXy
bEKzMIXS
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(595)
Głupota
2 miesiące temu
I bardzo dobrze! Rynek i popyt zweryfikuje wszystko, ale później niech nie beczy że pieniążków mało i restauracje zamykać musi. Nie wybieram się do niej.
Karol
2 miesiące temu
Mieszkam w Szwajcarii tu nikt nic nie sprawdza i nie ma obowiązku szczepień i testów , jedynie maseczki są wymagane
Kasia
2 miesiące temu
Powariowali z tą segregacją sanitarną. Austria akurat ma doświadczenie w masowym szaleństwie i bezkrytycznym patrzeniu na przepisy prawa, ale że my w Polsce to akceptujemy? Pierwszy raz w życiu liczę na polską dezynwolturę i że zatrzymamy tę głupotę segregacyjną. Piszę to jako osoba zaszczepiona, ale rozumiem i daję wybór tym co się nie szczepią. Już pominę fakt, że ja jako zaszczepiona też mogę przenosić wirusa - więc te segregacje poza napiętnowaniem niezaszczepionych nie mają żadnego sensu. Posłuchajcie sobie przemówienia Turskiego - Auschwitz nie spada z nieba - te segregacje to jest ta droga.
bEKzMIXT
Gość
2 miesiące temu
Ona już całkiem zwariowała.Segregacji ludzi mówimy:NIE !!!
Poeta
2 miesiące temu
A ja jestem zaszczepiony i nie pójdę aby obalić kucharki Gesslerowej bujdę!
Najnowsze komentarze (595)
Coco
1 tyg. temu
Nie wybieram się do niej
epokaklamstw
1 tyg. temu
nie chronisz ani starszych ani chorych ani dzieci, sam sie szczepiac. twoje zaszczepienie nie zabija wirusa. nie zatrzymuje jego mkutacji. nie przycyznia sie do mniejszej ilosci wirusa. wirusy dalej sa i beda. nikt w polsce nie prowadzi rzetelnych naukowo statystyk, wiec tak naparwde nie wiaodmo kto i jak ciezko choruje, ani nie wiadomo czy i jak szczepionki sa pomocne czy szkodliwe. zakaz testowania na covid zaszczepionych rowniez zaklamuje prawde.
Bigmac
2 miesiące temu
Nie jestem antyszczepionkowcem !nie wiem kto taką nazwę wymyślił dla osób które nie chcą zaszczepić się ty eksperymentem?jestem kimś kto nie pozwoli sobie wstrzyknąć czegoś co zostało wprowadzone do obrotu warunkowo na rok. Geslerowa dostała w łapę i się wymądrza.Za kogo ona się ma???
Restaurator
2 miesiące temu
Mam nadzieję że wszyscy jej pracownicy łącznie z nią również okażą dowód zaszczepienia.
Jest wiele in...
2 miesiące temu
No cóż każdy ma prawo wyboru,szkoda bo lubiłam oglądać jej program kuchenne rewolucje. Od teraz już ta pani dla mnie nie istnieje.
ALIK
2 miesiące temu
STRACH NA WROBLE
Peter
2 miesiące temu
działa mi ona na nerwy. W kuchennych rewolucjach jej zachowanie jest skandaliczne, wielka gwiazda -hahaha żałosne. a jak nie chce wpuszczać niezaszczepionych do knajpy to nie, bez łaski, niech sama zje co ugotowała.
mira
2 miesiące temu
W Berlinie otwierają instytucję, w której będą mieli skatalogowanych wszystkich ludzi zaszczepionych. Instytucja ta będzie ściśle współpracować z naukową instytucją Kocha. Strach się bać kiedy człowiek pomyśli po co im te dane.
bEKzMIXL
ada
2 miesiące temu
Ciągle zastanawia mnie fakt, że zaszczepieni boją się niezaszczepionych. Przecież deltę roznoszą i jedni i drudzy. Jest to udowodnione przez naukowców a skoro szczepionkowcy przechodzą ją lżej, to w czym problem. Maseczki w miejscach publicznych muszą nosić zarówno jedni jak i drudzy. Może by tak przestać stwarzać pozory i przeprowadzać nagonkę na ludzi, którzy nie chcą się zaszczepić? Przecież te teorie kupy się nie trzymają.
symetrist
2 miesiące temu
Życzę sobie, żeby do pełnego wglądu na moje żądanie, były dokumenty potwierdzające kompletne zaszczepienie całego personelu restauracji.
................
2 miesiące temu
A czy to zwierzątko pokaże świadectwo szczepienia przeciw wściekliźnie?
Dzaba
2 miesiące temu
No Gesler, niedługo datki zaczniesz zbierać na ulicy. Co do pandemii, to ją dzisiaj widziałem na meczu. Kibić przy kibicu bez maseczek.
ses
2 miesiące temu
Meksyk nie wziął kolejnej partii zabójczego preparatu na kowidka w ilości półtora miliona, znosi restrykcje wszelkie na to oszustwo, a nam nadal tępogłowi chcę wciskać kit, że to g..o dalej szaleje. Norwegia uznaje tę chorobę za coś normalnego jak każda wirusówka, tak samo Teksas, tak samo Floryda - ta zabójcza broń miała zabić dużo ludzi, ale się nie udało, więc chcą nas dobić preparatami. NIE ma pandemii
Aga
2 miesiące temu
Szwajcaria to prawdziwie wolny i demokratyczny kraj.Europo lewoskretna wez przykład!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKzMIYE
bEKzMIYF
bEKzMIYG
bEKzMIYH
bEKzMIYI
bEKzMIYn