Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Edyta Górniak zaskakuje: "WIRUS JEST. Ludzie chorują, masowo umierają"

560
Podziel się

Właśnie wydarzył się cud?

Edyta Górniak zaskakuje: "WIRUS JEST. Ludzie chorują, masowo umierają"
Edyta Górniak o koronawirusie (Instagram, ONS)
bDArPbVN

Po pamiętnym "lajwie" na Edytę Górniak spadła fala krytyki. Nawet najbardziej oddani fani nie mogli uwierzyć w jej słowa, o autorytetach medycznych nie wspominając.

Choć diwa początkowo uparcie forsowała swoje spiskowe teorie, być może ostatnio doszła do wniosku, że ostracyzm środowiska artystycznego, medycznego czy opinie zwykłych internautów mogą ją zbyt wiele kosztować. W związku z tym wydała oświadczenie na swoim Facebooku, w którym zapewniła, że jej słowa zostały zmanipulowane. Nadal broniła jednak tezy, że koronawirusa nie ma.

bDArPbVP

We wtorek w Edycie chyba coś pękło, gdyż pierwszy raz od początku pandemii wyznała, że... w nią wierzy. W emocjonalnym nagraniu do fanów jeszcze raz wykreowała się na ofiarę "brutalnej manipulacji".

Zobacz także: Edyta Górniak: "Nigdy nie twierdziłam, że ludzie nie chorują"

Cześć kochani moi, niespodzianka! Chciałam was ucałować i życzyć pięknego dnia. Powiedzieć, że tęsknię, dostaję dużo przepięknych słów miłości, zrozumienia i wsparcia - zaczęła, po czym przeszła do konkretów:

bDArPbVV

Jak już się wszyscy wypowiedzieli, to ja też chciałam coś powiedzieć. Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa. Zwróćcie uwagę na to, żeby nie ulegać takiej masowej manipulacji, bo wygląda na to, że wszystko ludziom można wmówić. Moje słowa zostały zmanipulowane w dość brutalny sposób i opinie, które się na nich opierają, są po prostu nieuzasadnione.

Nie powiedziałam, że ludzie nie chorują, że nie ma zakażeń, szpitale są puste. Powiedziałam coś zupełnie innego. Oczywiście, że wirus jest, mamy na to mnóstwo dowodów na całym świecie, oczywiście, że ludzie chorują i, niestety, masowo umierają.Ta brutalna manipulacja i wkładanie w moje usta słów, których nie powiedziałam lub nadawanie im innego znaczenia jest po prostu świadomą manipulacją - podkreśliła na koniec.

Myślicie, że doznała objawienia?

bDArPbVW
bDArPbVX
bDArPbWq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(560)
Jka
2 miesiące temu
A co ze statystami, nic nie powiedziała o statystach w szpitalach 🤔 to są tam czy nie ma 😭😭 🤦‍♀️
Martini
2 miesiące temu
Co ona gada za głupoty xD na YT jest całe nagranie 2 godzinne jak gada głupoty ciągiem xD
wkurzona
2 miesiące temu
Czy ktoś coś w końcu zrobi z tą głupią modą na nagrywanie filmików w czasie jazdy?? Ludzie jeżeli prowadzicie samochód to bądźcie skoncentrowani na tym, a nie co chwila wielkie gwiazdy muszą patrzeć w telefon odrywając wzrok od drogi, tylko po to żeby nagrać filmik. Albo jedno albo drugie. Wystarczy chwila nieuwagi i wypadek gotowy a później będzie płacz i lament. Tak jak rozmowy przez telefon tak samo nagrywanie filmików podczas prowadzenia samochodu powinno być karane!
bDArPbWr
Kawu
2 miesiące temu
Edzia nie wyrzekaj się słów które powiedziałaś. Jesteś na kontrakcie z TVP i dostałaś opie... od Kurskiego za gadanie głupot. Teraz zeslasz winę na inne media i zachowujesz się jak Holecka.
Wiki
2 miesiące temu
Mleko się rozlało i ipopiół na głowę to za mało.....
Najnowsze komentarze (560)
Irys
miesiąc temu
Edzia proszę skorzystaj z porady dobrego lekarza.
Krig
miesiąc temu
Ile bym musiał zapłacić żeby Pani zaśpiewała mieszkam w Bieszczadach
ttttt
2 miesiące temu
Czyżby tez dała się przekupić!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dina
2 miesiące temu
Oj p.Edytko proszę niech może pani już nic nie mówi tylko śpiewa . O wiele lepiej to Pani wychodzi
Covid
2 miesiące temu
Edzia jesteś w porzo ale namieszałaś- można? można!
Covid
2 miesiące temu
Edzia jesteś w porzo ale namieszałaś- można? można!
Monia
2 miesiące temu
Ja dalej będę się upierać przy swoim: ta Pani lepiej niech już nic nie mówi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
statysta
2 miesiące temu
Pozdrowienia od statystów!
bDArPbWj
Gosc
2 miesiące temu
Jakby głupota miała twarz to właśnie bylaby to twarz EdytyG.
magdachod
2 miesiące temu
Powinno się ten film na policję zgłosić. Rozumiem że Pani Górniak prowadzi samochód i gapi się w telefon, nagrywając film. Jak głupim trzeba być?
Ktoś
2 miesiące temu
Pewnie zmieniła zdanie bo rząd ją zaczął zastraszać. Na przykład w Szwecji ludzie którzy publicznie mówią że wirusa nie ma coraz częściej znikają w tajemniczych okolicznościach. Jeśli chodzi o moje zdanie to uważam że Covid 19 to światowe oszustwo. Stworzone po to by wszystkich podporządkować. Mam znajomego w Bośni i Hercegowinie, zapytałam więc go jak u nich ma sie ten cały "kowid" i on powiedział że pierwszy raz słyszy o czymś takim jak Koronawirus. Nie dajcie sie robić w konia drodzy rodacy. I uważajcie co wam wstrzykują. Miłego dnia
leszek
2 miesiące temu
To źle świadczy o ludzkiej inteligencji, że sugerujemy się tylko tym, co napiszą plotkarskie portale i gazety, bez odruchu sprawdzenia informacji wydając osąd i plując jadem. Ilu z komentujących wysłuchało tego live'a? Ja nie lubię EG. Ale tekst o statystach byl tak nieprawdopodobny, że aż musiałem sam sprawdzić. Ona powiedziała tylko, że w sieci można znaleźć inscenizowane filmiki ze szpitali, ze statystami zamiast prawdziwych pacjentów i że to nie jest dobre, bo mami ludzi i powoduje, że się boją jeszcze bardziej. Nigdzie nie powiedziała, że epidemii nie ma, wirus jest niegroźny czy że to jakaś mistyfikacja. Bardziej miałem wrażenie, że chciała dodać otuchy ludziom, żeby się aż tak nie bali, że to wszystko się jakoś ułoży i że powinni dbać o siebie na codzień, by mieć dobre zdrowie.Manipulacja pismaków i bezmyślność ludzka nie zna granic i jest smutna. Zrobili z niej wariatkę, a ona nawet nic takiego nie powiedziala.
Meduza
2 miesiące temu
To co robi Edyta to jest dopiero manipulacja
OreganoFan
2 miesiące temu
A przeprosiła za rasizm? Powinna go dołączyć do tych emocji, o których mówiła: złość, smutek, gniew, rasizm. Nie rozumiem dlaczego takie wielkie halo jest wokół tego, co powiedziała o pandemii, a nikt nie pisze o obrzydliwym rasizmie w jej poprzedniej "wypowiedzi".
...
Następna strona
bDArPbWL