Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|
aktualizacja

Edyta Górniak dotrzymuje obietnicy i... rezygnuje z internetu! "Szatan MA UCZTĘ. Zostaną same CYBORGI"

183
Podziel się:

Piosenkarka zorganizowała dla fanów ostatni live. Podała fanom swój numer telefonu...

Edyta Górniak dotrzymuje obietnicy i... rezygnuje z internetu! "Szatan MA UCZTĘ. Zostaną same CYBORGI"
Edyta Górniak - ostatni live na Instagramie (ONS, Instagram)

Końcówka roku będzie dla Edyty Górniak bardzo emocjonalna. Piosenkarka, która przeżyła w życiu bardzo dużo zwrotów, tym razem chce sama pokierować nim tak, by odciąć się od negatywnych ludzi i emocji. W tym celu Edi kupiła dom w górach (tym razem polskich), gdzie zamierza się wyciszyć. Chodzi jej głównie o kontakt z naturą.

Przeprowadzka ma wiązać się jednocześnie z radykalną zmianą trybu życia. Gwiazda, która jeszcze niedawno uciekła do Los Angeles przed mężem-kokainistą osadzonym w zakładzie karnym, zapewnia, że teraz potrzebuje wyciszenia i spokojnej stabilizacji. Niebagatelną rolę w tej przemianie odgrywają dla Edyty media społecznościowe, których ma już zwyczajnie dosyć. Górniak zapowiedziała więc, że rezygnuje z portali społecznościowych i... przerzuca się na korespondencję drogą pocztową.

Zobacz także: Edyta Górniak odpływa w teoriach spiskowych

Okazuje się, że piosenkarka nie rzucała słów na (kolorowy) wiatr. W niedzielę zorganizowała dla fanów ostatni live na Instagramie. Trwał blisko trzy godziny (!) i przeżywał istne oblężenie. Nic dziwnego, bo Edyta była na nim naprawdę odważna. Oprócz filozofowania o życiu w pandemii, podtrzymała wcześniejszą deklarację: rezygnuje z internetu, a fani mogą się z nią kontaktować jedynie za pośrednictwem specjalnie założonej (i zamkniętej!) grupy. Zostały jeszcze tradycyjne listy, które Edyta chce wysyłać wielbicielom na ich prywatne adresy. W tym celu można zostawić jej dane na mailu loveletters@edytagorniak.com.

Przewidując różne zmiany na świecie, ja gdzieś przeczuwam, że ten internet może być mocno ograniczony, tak jak w innych krajach. Żebyście się nie zlękli, że tracimy siebie, to będę miała skrzynkę, gdzie będę miała wasze adresy korespondencyjne. (...) Nie wiem, kiedy się zobaczymy tak jak teraz, ale cały czas jesteście w moim sercu - powiedziała.

Fani byli przerażeni perspektywą utraty kontaktu z gwiazdą, więc zaczęli szturmować jej transmisję. Jakby tego było mało, Edyta podała podczaś live'a swój numer komórkowy (668 333 333) i zachęciła do wykonywania telefonów. Sama odebrała tylko trzy, bo nie była w stanie porozmawiać ze wszystkimi. Wszystkich fanów Edyty uspokajamy: owszem, ogranicza internet, ale wciąż będzie aktywna na Instagramie, a może nawet i w telewizji.

Mój kanał jest zamknięty i pozostanie zamknięty. Już nikt więcej nie dołączy. To jest ta określona grupa, która się określiła. Więcej osób nie dochodzi. Ja tego Instagrama nie kasuję. Nadal będziecie mieli do niego dostęp, będziecie mogli korzystać z różnych rzeczy. Możecie wracać do czegoś, rozpoznawać od nowa. (...) Będę za wami tęsknić bardzo, ale ja się z wami nie rozstaję, bo ja mam was w sercu. Wszystko robię od rana do wieczora dla was. Teraz potrzebuję czasu dla siebie. Instagram będzie w rękach mojej asystentki - zadeklarowała. Przyszły zapytania o spotkania świąteczne, a nawet sylwestrowe. Nie wyobrażam sobie, jakby to miało wyglądać, ale nadal rozważam różne zaproszenia. Nadal będę aktywna zawodowo. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to do końca roku jeszcze kilka razy będę mogła się do was uśmiechnąć z ekranów telewizji.

Edyta przypomniała także fanom, by zwracali uwagę na stronę duchową. Jej zdaniem świat jest obecnie w przełomowym momencie, w którym musimy zwrócić się w stronę Boga, nie zaś szatana. Inaczej - "zostaną same cyborgi".

Teraz szatan ma ucztę. Jeżeli człowiek nie przypomni sobie teraz, kim jest Bóg, to człowiek przestanie istnieć. Zostaną same cyborgi. Więc proszę was o to. Nie rozglądajcie się na to, co się dzieje dookoła. Bo w głowie i w sercu jest niezwykły, przepiękny świat. Pan Bóg świadomie dozwolił tego, co się dzieje, bo tak mocno ludzie odwrócili się od duchowości, tak się jej wstydzą, nie rozpoznają, wyrzekli się jej. To, że szatan doszedł do głosu tak mocno na świecie, to jeśli ludzie teraz nie zwrócą się do Boga, to być może nie będą już mieli takiej szansy. Nie wiem... Bóg jest miłością - mówiła.

Będziecie tęsknić za transmisjami Edyty na Instagramie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(183)
czczzc
4 lata temu
Gdyby wszyscy z tego zrezygnowali byłby w końcu święty spokój. Ma rację trzeba sie opamietać. To przecież wojna ekonomiczno psychologiczna.
nn
4 lata temu
No dobrze ale coś się faktycznie z ludzmi dzieje .Sąsiad niegdyś normalny specjalnie rozjechał psa i tym się chwali , koleżanka ukradła w sklepie jakieś drobiazgi chociaż stać ją kupić i też się tym obnosi .Ludzie których znam od zawsze nigdy nie karani ,zwyczajni robią rzeczy ..odwala im po prostu ..
Rox
4 lata temu
I ma racje! Teraz jest czas na refleksje i zmiany
Dido
4 lata temu
Mam nadzieję, że pewnego dnia obudzę się, zajrzę na pudelka i ujrzę komentarze pełne szacunku i miłości do innych ludzi. Takie, które budują, a nie niszczą i ranią ludzi. Niektórym z Was, naprawdę blisko do cyborgów, skoro nie potraficie spojrzeć na bliźniego z miłością. Proponuję zorganizować, choćby 1 dzień pozytywnych komentarzy na pudelku. Przytulam Cię do mojego serca Edi....
Kate
4 lata temu
Po prostu Jezus nadchodzi i ona to wyczuwa. Dużo ludzi czuje ze coś się będzie działo. Nawet moje niewierzące koleżanki coś czuja. Nie wiedza ze Bóg pieczętuje swoich a szatan swoich. Nawracające się, idźcie do Spowiedzi i Komunii Św nawet gdybyście nie byli kilkadziesiąt lat. Jezus na was czeka. To są ostatnie chwile Jego miłosierdzia, zaraz będzie czas sprawiedliwości. Nie patrzcie na złych kapłanów, oni odbiorą swoją zapłatę. Wy róbcie to czego nauczał Jezus.
Najnowsze komentarze (183)
Mamaibabcia
4 lata temu
To nie strach przed szczepionką, to za dużo tabletek pani Edyto. Czy naprawdę musimy słuchać tych wszystkich głupot z ust ludzi którym sława poprzestawiała coś w mózgu, że się pokolenie na to nabiera
ja3
4 lata temu
No tak ...Odchodzi ostatni "Człowiek"
gosc
4 lata temu
dziwne bo wszyscy którzy wierzą w te spiski oraz rychłe nadejście szatana mówią że te wszystkie gwiazdy na świeczniku to właśnie pakt z diabłem podpisały...Edzia jest wyjątkiem? czy stara sie odwrócić od tego uwagę? jest tu jakiś oświecony? :D
Chantal
4 lata temu
Edyta ma calkowita racje. Ludzie sa tak zmanipulowani, i opetani mamona, ze nie wiedza co robia. Tylko materia i otchlan. A gdzie duchowosc i Bog! Brawo Edyta!!! To juz nie ludzie a zaimplantowane roboty.
xxx
4 lata temu
Ma rację
ela
4 lata temu
Pojechało z P Edytą!!!Powinna znaleść sobie dobrego psychiatrę i tyle w temacie! Dziwię się że ma tylu przyjaciół i nikt nie stara się jej pomóc!!!
Sceptyk
4 lata temu
Jak by kto Wam powiedział w styczniu, że ,,zamkną" lasy i nakażą nosić maseczki, to byście uwierzyli? Czy nowemu pokoleniu mieści się w głowie wojna, gdzie wrzucali żywcem do pieca? Niektórzy dalej nie wierzą. Na co jeszcze ludzi stać, to się w głowie nie mieści. Kto wie, czy Górniak nie ma racji? Może to cała reszta jest w błędzie. Ten się śmiej, co się śmieje ostatni
Mapek_
4 lata temu
"Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny." Św. Antoni Pustelnik
wow
4 lata temu
hipokryzja i odlot na całego
Gość
4 lata temu
Ale cyborg 😁
Iza
4 lata temu
Nic to jej nie pomoże. Tylko dobry psychiatra moze cos zdziałać. Jezeli nie skorzysta to zle skonczy, jak wielu przed nią.
Patrycja
4 lata temu
i co cierpisz teraz? hahahahahaahhahah i dobrze wiesz
Patrycja
4 lata temu
trzeba bylo kochac Sandre a nie uganiać sie za Weronika
Anna
4 lata temu
powtarzam to jeszcze raz Sandra tak bardzo pragnela tej milosci od ciebie ze teraz juz jej dla ciebie nie ma
...
Następna strona