Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Edyta Herbuś zdradza kulisy remontu: "Z jednej strony wielka radość, z drugiej też wyzwanie"

36
Podziel się:

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki remontują swój dom. Tancerka zdradziła dziennikarce Pudelka, że są obecnie na etapie oczyszczania przestrzeni. Czeka ich jeszcze urządzanie wnętrz. Partner tancerki zadbał o to, aby ukochana miała ogromną garderobę.

Edyta Herbuś zdradza kulisy remontu: "Z jednej strony wielka radość, z drugiej też wyzwanie"
Edyta Herbuś zdradza kulisy remontu (AKPA)

Edyta Herbuś udzieliła ostatnio wywiadu dziennikarce Pudelka, w którym to opowiedziała o postępującym remoncie. Jest to pierwszy dom tancerki i pierwsza ich wspólna nieruchomość. Para zajmuje się obecnie oczyszczaniem przestrzeni, którą poźniej będą urządzać.

[remont] Idzie nam bardzo dobrze. Teraz jest pierwszy etap oczyszczania przestrzeni, którą będziemy kreować, gdzie będziemy już po swojemu tą kreację uskuteczniać. [...] Zaraz będziemy kreować, więc już jest bardzo dużo planów. Bardzo dużo kreatywności i fantazji w tym wszystkim. To jest mój pierwszy dom, który ja tworzę, a i też pierwszy nasz wspólny, który tworzymy - powiedziała Herbuś.

Partnerka Piotra Bukowieckiego ekscytuje się na myśl o remoncie, ale jest też świadoma, że będzie to spore wyzwanie. Zdradziła również w jakiej stylistyce urządzą swój dom.

Z jednej strony wielka radość z drugiej też wyzwanie, bo trzeba podejmować wspólne decyzje. Na pewno będzie radośnie i kolorowo. To na sto procent - dodała.

Remont domu Herbuś i Bukowieckiego przebiega w przyjacielskiej atmosferze

Herbuś wyznała, że do tej pory mieli z Piotrkiem tylko dwie sytuacje, w których ich wizje całkowicie się różniły.

Być może mamy to [sprzeczki] jeszcze przed sobą. Na razie były tylko dwie sytuacje, gdy rzeczywiście mieliśmy skrajnie inne potrzeby i pomysły. Poza tym, całkiem dobrze się dogadujemy i mamy podobne spojrzenie na wiele spraw - tłumaczy gwiazda.

Zakochani są bardzo zgodni w kwestii remontu. Tancerka zawdzięcza to ich przyjacielskim relacjom. Oboje starają się sobie wzajemnie dogodzić i sprawia im to przyjemność.

Jesteśmy już razem 6 lat i to jest taki czas, kiedy zdążyliśmy się poznać i mocno zaprzyjaźnić. Przy podejmowaniu takich decyzji wiadomo, że nie chodzi o to, żeby sobie udowadniać kto ma rację. Tylko chodzi o to, żeby uwzględnić potrzeby jednej i drugiej strony. Dużą przyjemność sprawia mi to, kiedy Piotr stwarza coś, co jemu w duszy gra i widzę jaką mu to przynosi radość. Wcale nie muszę być przekonana, że to jest coś, czego ja potrzebuję w domu, ale widzę, że to jest dla niego ważne. Wtedy wiem, że to będzie strefa, w której on będzie spędzał czas i z radością będzie tam przebywał - wyjaśnia.

Piotr Bukowiecki sprezentował Edycie Herbuś ogromną Garderobę

Bukowiecki stara się, aby jego ukochana miała w domu wszystko czego potrzebuje. Z tego powodu zadbał o to, aby Edyta mogła cieszyć się duża garderobę.

To właśnie Piotr był osobą, która najbardziej zabiegała o to, żebym miała jak największą garderobę. Wie, że ja potrzebuję mieć przestrzeń na wszystko. Myśmy na siebie naprawdę w końcu trafili i idealnie się dobraliśmy w wielu aspektach - podsumowała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(36)
nnn
6 miesięcy temu
Piotr Bukowiecki ma dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa. Z kolei owocem poprzedniego związku z Dorotą Gratias jest 9-letnia córka Hania. Obecna partnerka producenta ma z nimi świetne relacje. „Tata to jest tata, ja jestem od rozpieszczania.26 lut 2023 nie żle 3 dzieci chłop ma i alimenty
Bądź mily
6 miesięcy temu
Dziękujemy sobie na drodze za wpuszczenie do ruchu czy na inny pas. Dlaczego o tym zapominamy i to olewamy???
😃😃😃
6 miesięcy temu
Widać tematy: podróże i remonty/ budowy są dobrze płatne na insta, bo tylko tym się chwali większość celebrytów.
Kela
6 miesięcy temu
Ten Bukowiecki to jakis dziwny gosc, to ona finansuje ten remont? Bo tam to chyba tylko ona zarabia…
Dziś i jutro
6 miesięcy temu
Dziś mówmy przepraszam, dziękuje i prosze wszyscy bo zapominamy o tych słowach
Najnowsze komentarze (36)
Adam
6 miesięcy temu
Ta to orznela się w życiu.
Stefa
6 miesięcy temu
Nie mam garderoby, ani dużej ani małej. Mam 3 szafy i tego samego męża od 15 lat. Chyba ze mną coś nie tak.
Maria
6 miesięcy temu
Jestem fanka Pani Edyty, przemila osoba
iaz
6 miesięcy temu
W która stronę nie spojrzy to ukochany . Pogubi się dziewczyna .
Elka
6 miesięcy temu
Jak się czujesz jako macocha 3dzieci uciekaj poki czas
Ada
6 miesięcy temu
Ładna para Edyta - tylko nie majstruj przy twarzy Jesteś piękna naturalnie
qawsed
6 miesięcy temu
Remont ? A co Edytka niby remontuje ? Ona wie np jak fugi robić, parkiet kłaść, drzwi zakotwic? Pewnie nawet od wystroju ma projektantkę. Śmieszą mnie te celebrytki i ich remonty xD
Matka
6 miesięcy temu
Po co się wiązać z chłopem z trójką dzieci ? Kim on jest ? Zarobi na alimenty na dzieci ? Pani Edytko, to nie jest partia dla Pani.
Fajny gosc
6 miesięcy temu
Pani Edyto - chyba stac pania na wolnego mezczyzne a nie z tzw odzysku- byly zonaty - 2 dzieci partner Gardias i trzecie dziecko- Utrzymanek pani - musi placic alimenty na 3 dzieci . To nie jest wymarzony partner a nie daj jeszcze maz cale pani zasoby zostana przekazane cudzym dzieciom - to moj komentarz - a Pani wybor
Aga
6 miesięcy temu
ilu ona miała tych ukochanych już ,a ilu jeszcze przed nią
Lidka
6 miesięcy temu
Chciałabym zajść w ciążę, szukam nowych rozwiązań, kontroluję cykle na cyclotesterze, ostatnio spotykam się często z niepłodnością par. Uważam, że ten temat powinien być omawiany w mediach i wspierany przez polityków
Mega
6 miesięcy temu
Ja nie będę kreować łazienki, tylko ją po prostu wyremontuję.
Awanka
6 miesięcy temu
Jest znana z tego że śpi z tym albo z tamtym . Sama nic sobą nie reprezentuje oprócz podeszłego wieku.
Asd
6 miesięcy temu
Obu w tym domu żyli długo i szczęśliwie razem. Tego życzę Edycie.