Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Edyta Pazura WYPISAŁA córkę z polskiej szkoły! "PODZIĘKOWAŁAM za ten system nauczania"

719
Podziel się:

Edyta Pazura po raz kolejny wypowiedziała się na temat polskiego systemu edukacji. Odpowiadając na pytania fanów, celebrytka zdradziła, że jej córka uczęszcza obecnie do szkoły europejskiej.

Edyta Pazura WYPISAŁA córkę z polskiej szkoły! "PODZIĘKOWAŁAM za ten system nauczania"
Edyta Pazura przeniosła córkę do szkoły europejskiej (Instagram)

Edyta Pazura od dawna spełnia się jako influencerka. Żona Cezarego Pazury na bieżąco relacjonuje obserwatorom codzienne poczynania, chwaląc się rodzinnym zdjęciami, ujęciami domowych wnętrz czy relacjami z kolejnych zagranicznych wakacji. Celebrytka nierzadko wykorzystuje też swój profil, by dzielić się ze światem przemyśleniami na rozmaite tematy. Ostatnio, odpowiadając na pytania fanów, po raz kolejny wypowiedziała się na temat polskiego systemu edukacji.

Edyta Pazura "podziękowała" polskiemu systemowi nauczania

Nie jest tajemnicą, że Edyta Pazura nie ma najlepszego zdania o rodzimym systemie nauczania. W ubiegłym roku celebrytka wprost przyznała się fanom, że rozważa wypisanie pociech ze szkoły i rozpoczęcie domowego nauczania, by miały więcej czasu na realizowanie pasji. Kilka miesięcy temu żona Cezarego Pazury publicznie ubolewała nad liczbą sprawdzianów, które czekają jej najstarszą córkę. Niedługo później podzieliła się natomiast kolejnymi gorzkimi refleksjami na temat polskiego systemu edukacji, otwarcie nazywając go "pomieszaniem z poplątaniem, za które najwyższą cenę płacą dzieciaki".

W niedzielę Pazura zorganizowała na swoim profilu Q&A. Celebrytka odpowiedziała na pytania dotyczące m.in. przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia czy codziennych obowiązków, w których, jak zdradziła Edyta, od kilku lat pomaga jej "cudowna Gosia". Podczas niedzielnego Q&A pojawił się także wątek związany z edukacją pociech Pazurów.

W odpowiedzi na jedno z pytań Edyta zdradziła, że jej najstarsza córka Amelia uczęszcza obecnie do ósmej klasy. Gdy niedługo później jeden z internautów pożalił się celebrytce na ogrom szkolnych obowiązków, z którym zmaga się jego dziecko, ta zdradziła, że jej 13-letnia pociecha nie ma już styczności z polskim systemem nauczania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowa fala WAGs i Sylwester bez Rodowicz

Moja córka też w ósmej klasie i już nie wyrabia z nauką. Jak jest u Was? - brzmiało jedno z pytań.

Edyta Pazura przeniosła córkę do szkoły europejskiej

W odpowiedzi Pazura wyznała, że zdecydowała się na przeniesienie najstarszej córki do szkoły europejskiej. Przy okazji po raz kolejny negatywnie wypowiedziała się na temat rodzimego systemu edukacji, twierdząc, że nie ma w nim miejsca dla dzieci uzdolnionych artystycznie, w tym jej córki.

Ja podziękowałam za polski system nauczania i przeniosłam Amelię do szkoły europejskiej. Amelia chce się rozwijać artystycznie, a polski system nie przewiduje miejsca dla takich dzieci - oceniła.

Edyta Pazura o edukacji swoich dzieci

Fakt, że najstarsza córka Pazurów nie uczęszcza do zwyczajnej szkoły, nie powinien raczej nikogo dziwić. Edyta w ubiegłym roku podczas instagramowego Q&A zdradziła, że jej starsze dzieci od kilku lat są uczniami szkoły fundacyjnej. Kilka miesięcy temu celebrytka wyraziła natomiast nadzieję, iż w przyszłości będzie ją stać na to, by posłać najmłodszą z pociech do szkoły angielskiej lub amerykańskiej. Pod koniec sierpnia Pazura po raz kolejny wypowiedziała się na temat edukacji swoich dzieci. Celebrytka przyznała wówczas, że jej syn niedawno po raz trzeci zmienił szkołę. Przy okazji wyjaśniła, jakie czynniki są dla niej najistotniejsze przy wyborze placówek edukacyjnych dla pociech.

Dla mnie priorytetem była znajomość języków obcych i atmosfera, która nie doprowadza dziecka do bólu brzucha i braku apetytu codziennie rano, kiedy trzeba iść do szkoły - napisała wówczas

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(719)
Fakt taki ze
2 lata temu
Gdyby nie spotkała Pazury w pociągu nikt by o tej pani nie usłyszał może da dziś jeździła by pociągiem
Wszak
2 lata temu
Przerost formy nad treścią. Zauważyłam że dziewczyna tragicznie się wypowiada. Wszystkie jej wypowiedzi są takie ciężkie u tak trudno jej to przychodzi a udaje taką mądrą. Polecam zobaczyć na Instagramie
Megan
2 lata temu
Zawód żona?
Co mnie to
2 lata temu
A niech się nie uczy
Edek
2 lata temu
A to prawda że Grażyna jak jest po %% to wydzwania do Opozdy i zaprasza ją do Willi w kudowie Zdroju?
Najnowsze komentarze (719)
Polina
2 lata temu
Pewno jej Corka Ma oslabione geny ze nie Mode sie uczyc
Umma
2 lata temu
Szkoły prywatne to opcja dla bogatych rodziców dzieci nienadążających programem . Kończą marnie , rozleniwione, rozkapryszone i pełne własnego rozdmuchanemu ego. W kocówce i tak wylądują wśród ich podobnych tworząc nowa elitę influensow .
Umma
2 lata temu
Najmądrzejsza z całej wsi…
joj
2 lata temu
Kto ma olej w głowie, w każdej szkole sobie poradzi
Mirą
2 lata temu
Dlaczego nikt nie napisze, że w szkołach prywatnych jest dokładnie ten sam program nauczania co w państwowych tylko więcej nauki bo dochodzi rozszerzony program angielskiego oraz dodatkowe języki i zajęcia europejskie? W takich szkołach dzieci wychodzą o najwcześniej 17 do domu i mają więcej godzin lekcyjnych, wiem, bo mieszkam obok europejskiej szkoły Primus na Ursynowie i nie posłałabym tam dziecka, nawet, gdyby mnie było na to stać. Po takich szkołach te europejskie dzieci są kompletnie nieprzygotowane do życia i mają problemy na studiach.
Ojciec
2 lata temu
Rekomendował szczepienia , to i wypada chodzić do szkoły europejskiej ....a może lepiej światowej !!?
Kobieta
2 lata temu
Znam takich rodziców z Warszawki. Syn chodzi do prywatnego liceum, takiego "super, świetnego, gdzie mają inne podejście do ucznia". Prawda jest jednak taka, że się do publicznej szkoły nie dostał bo miał za mało punktów.
Kobieta
2 lata temu
Znam takich rodziców z Warszawki. Syn chodzi do prywatnego liceum, takiego "super, świetnego, gdzie mają inne podejście do ucznia". Prawda jest jednak taka, że się do publicznej szkoły nie dostał bo miał za mało punktów.
12345
2 lata temu
stac ich na oplacanie szkoly niech chodzi tylko po co obwieszczac to swiatu
kobieta
2 lata temu
Wszyscy nauczyciele powinni odejść z pracy i niech oddadzą te b---chory pod opiekę i nauczanie tym wybitnie mądrym rodzicom.
jaga
2 lata temu
taka pani z pociąGU
Nina
2 lata temu
Wie co mówi sama została została "wykształcona" w polskiej szkole i nie najlepiej to wyszło.
Mikołaj
2 lata temu
Brawo dziadek Czarek jesteś najlepszy i żona fajna
ona
2 lata temu
Przelkne" i p.Tuska,bo tego tutaj nie zdzierze…..wydaje mi sie ze to sen,bardzo zly sen i zly czarnoksieznik…
...
Następna strona