Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Ekologiczna Małgorzata Trzaskowska śmiga po Warszawie na elektrycznej hulajnodze (ZDJĘCIA)

534
Podziel się

Niedoszła pierwsza dama uznała troskę za środowisko za jeden z najważniejszych postulatów w czasie walki swojego męża o prezydenturę. Cieszycie się, że nie jest gołosłowna?

Ekologiczna Małgorzata Trzaskowska śmiga po Warszawie na elektrycznej hulajnodze (ZDJĘCIA)
Małgorzata Trzaskowska dba o ekologię (East News)
bCYYyBGt

Choć Małgorzata Trzaskowska od 20 lat jest żoną jednego z najpopularniejszych polskich polityków, do niedawna mogła cieszyć się relatywną anonimowością. Dopiero kiedy Rafał Trzaskowski ogłosił, że wystartuje w wyborach prezydenckich, jego małżonką zainteresowała się cała Polska.

Trzaskowska od początku wspierała męża w kampanii wyborczej, czym zaskarbiła sobie sympatię ogromnej liczby Polaków. Jasno wyrażająca swoje poglądy kandydatka na pierwszą damę była też oceniana jako kompletne przeciwieństwo "milczącej" Agaty Dudy.

bCYYyBGv

Nic więc dziwnego, że gdy po wieczorze wyborczym Ilona Łepkowska skrytykowała jej fryzurę, w obronie Trzaskowskiej natychmiast stanęło mnóstwo osób.

Joanna Przetakiewicz liczy na Małgorzatę Trzaskowską: "Mam nadzieję, że zajmie się kobietami"

Małgorzata Trzaskowska w czasie walki męża o prezydenturę skupiała się na trzech głównych postulatach: edukacji, wsparciu kobiet zajmujących się wychowywaniem dzieci i ekologii. Wygląda na to, że żona prezydenta Warszawy nie była w tym gołosłowna i nie zapomina o tych sprawach nawet po zakończeniu kampanii wyborczej.

bCYYyBGB

Kilka dni temu paparazzi przyłapali żonę Rafała Trzaskowskiego w centrum Warszawy. W trosce o ekologię, była urzędniczka stołecznego ratusza nie zdecydowała się na podróż autem, leczy wybrała zdecydowanie korzystniejsze dla środowiska rozwiązanie i po ulicach miasta poruszała się na eleganckiej elektrycznej hulajnodze.

Zobaczcie, jak Małgorzata Trzaskowska wygląda na co dzień. Chcielibyście spotkać ją "na mieście"?

bCYYyBGC
bCYYyBGD
bCYYyBGW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(534)
Polka
2 miesiące temu
Pewnie jedzie wspierać kobiety, już niedługo pewnie dowiemy się o jej wszystkich projektach wspierających płeć piękna bo jak narazie to tylko zdjęcia na insta widziałam podczas kampani i czekam teraz co się zmieni od jej zaangażowania 😊
za pieknie
2 miesiące temu
Akurat tak sobie na nia wpadli
Gosc
2 miesiące temu
Po co te ustawki... Posłowie PO zbojkotowali zaprzysiezenie prezydenta. Chyba jeszcze do nich nie dotarlo, ze kampania jest juz rozstrzygnieta, wybory sie odbyly, a oni 10? raz z rzedu je przerzneli.
bCYYyBGX
Ejjjj
2 miesiące temu
To prawda że ona po ekonomi jakimś cudem dostała pracę w ratuszu na promowanie miasta? To plota czy prawda??????!!!!
lolo
2 miesiące temu
ustawka
Najnowsze komentarze (534)
Mateusz
miesiąc temu
Ta pani nie ma za grosz samokrytycyzmu. Pcha się na afisz, nie mając pojęcia albo minimalne o sprawach za które chce się zabrać. Ona nawet z mówieniem ma problemy. Ciężko przychodzą jej wypowiedzi.
Mhytuij
miesiąc temu
W dziwnych czasach żyjemy. Promuje się przeciętniactwo i nijakość.
Jasiek
miesiąc temu
Nie podoba mi się jej zachowanie!! Pani Prezydent Duda ma klasę, ta Pani NIE!
Slawek
miesiąc temu
Zdjęcia bardzo podretuszowane. Kobieta jest na żywo bardzo nieatrakcyjna. Dodatkowo ustawka.
Zallandoy
miesiąc temu
Kuź..a. Jak można pisać o kimś, że jest " ciepła", " miła", " normalna", kiedy się nie zna tych ludzi, a fakty są przeciw? To nie są ludzie godni zaufania. Oni są przekupni.
xavierr
miesiąc temu
Nie mam nic do ludzi, ani do tej osoby. Jednak ostrożności nigdy za wiele. Ja bym się bała gadać przez telefon na przejściu dla pieszych, jeszcze prowadząc pojazd. Bałabym się, że nie zdążę zareagować. Pani Trzaskowska jest nieodpowiedzialna, jest nierozsądną osobą.
Ewella
miesiąc temu
Ja to już chyba bardzo jestem "nieekologiczna" i bardzo nie europejska, bo nigdy nie gadałabym na przejściu dla pieszych przez telefon.
Ostrożnożny
miesiąc temu
Jeśli są takie przepisy, że można z hulajnogą lub rowerem przechodzić po pasach z telefonem przy uchu, to należy to zmienić. Głupie to jest. Na przejściu dla pieszych należy zachować ostrożność tak, jak w całym ruchu drogowym. Ta Pani jest bardzo niefrasobliwa i nieostrożna. Ja bym się bała rozmawiać przez telefon w ruchu drogowym, nawet gdy tylko prowadzę rower. Trzeba się zatrzymać w bezpiecznym miejscu i wtedy gadać przez telefon.
bCYYyBGP
Belinnda
miesiąc temu
Wygląda, jakby była w ciąży.
Warszwianka
miesiąc temu
Czy ona jest w ciąży?????
Lusy
miesiąc temu
serio ??... Przypominam tylko: prąd który służy do naładowania tejże hulajnogi jest wytwarzany głównie przez elektrownie węglowe....! :P :P :P Gdyby dbała o ekologię, to jeździłaby rowerem ! Nooo pogratulować Eko ! Brak wiedzy chyba ! :P
xdd
miesiąc temu
nie ufam tej pani
gość
miesiąc temu
no brawo, na przejściu dla pieszych na hulajnodze i z telefonem w reku, ona mądra jest ???
bubu
miesiąc temu
nie cierpie tej kobiety...tupet, bezczelnosc i lansowanie sie na wszystkich mozliwych argumentach..
...
Następna strona
bCYYyBHr