Trwa ładowanie...
Ivy
Ivy
|
aktualizacja

Elegancka Joanna Krupa idzie z córeczką i mężem na lunch do "restauracji celebrytów" (ZDJĘCIA)

224
Podziel się:
224
Podziel się:
1
 / 14
Elegancka Joanna Krupa z córeczką i mężem idzie na lunch do "restauracji celebrytów"
Elegancka Joanna Krupa z córeczką i mężem idzie na lunch do "restauracji celebrytów"
(Pudelek Exclusive)
0
0

Mała Asha-Leigh miała zabawną fryzurkę. Urocza?

Joanna Krupa długo odkładała macierzyństwo, gdyż wolała się skupić na karierze. Na wszelki wypadek zamroziła jednak jajeczka, aby zwiększyć szansę na zajście w ciążę w przyszłości.

Gdy poznała swojego obecnego męża, Douglasa Nunesa, niemal od razu poczuła, że to właśnie z nim chciałaby mieć dziecko. Wkrótce na świat przyszła córeczka pary,Asha-Leigh. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swojej mamy. Krupa chętnie chwali się nią na Instagramie i nie ukrywa jej twarzy, dzięki czemu wiemy, że mała ma bardzo bogatą mimikę.

Ostatnio Asia wybrała się z mężem i córeczką na lunch do jednej z najmodniejszych warszawskich restauracji. Na miejscu spotkali się z Dawidem Wolińskim. "Dżoana" ubrana była w elegancką, beżową sukienkę, a mała Asha-Leigh miała na sobie sukieneczkę w groszki ozdobioną kokardą. Po wejściu do lokalu Joanna i Douglas obowiązkowo założyli maseczki ochronne.

Zobaczcie zdjęcia:

2
 / 14
Gwiazda na mieście

Paparazzi przyłapali Joannę z mężem i córeczką w pobliżu jednej z najmodniejszych warszawskich restauracji.

3
 / 14
Troskliwa mama

Gwiazda trzymała małą Ashę-Leigh na rękach. Dziewczynka ubrana była w uroczą sukienkę w groszki.

4
 / 14
Uroczy brzdąc

Córeczka Joanny i Douglasa rozglądała się z zaciekawieniem. Uroku dodawała jej zabawna fryzurka.

5
 / 14
Drogi wózek

Gwiazda wiozła córkę w efektownym wózku dopasowanym kolorystycznie do swojej stylizacji.

6
 / 14
Ochrona przed wirusem

Krupa nie zapomniała o maseczce. Po wejściu do lokalu natychmiast ją założyła.

7
 / 14
Stylowa mama

Joanna jak zwykle zachwycała wyglądem. Włosy zaczesała do tyłu w koczek, a oczy skryła za okularami przeciwsłonecznymi.

8
 / 14
Przemyślana stylizacja

Dżoana miała na sobie beżową sukienkę, torbę na łańcuszku i sandałki pod kolor. Ładny zestaw?

9
 / 14
Joanna Krupa na lunchu z rodziną
10
 / 14
Joanna Krupa na lunchu z rodziną
11
 / 14
Joanna Krupa na lunchu z rodziną
12
 / 14
Joanna Krupa na lunchu z rodziną
13
 / 14
Joanna Krupa na lunchu z rodziną
14
 / 14
Joanna Krupa na lunchu z rodziną
KOMENTARZE
(224)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Asia
5 lata temu
Wygląd pięknie.
Gosc .
5 lata temu
Przynajmniej zajmuje się corka wszędzie z nią jest nie to co Rozenek. Tylko foty strzela nie widać takiej milosci jak u Asi. Gratulacje Pani Asiu. A panu Rozenek nie chcemy
Gość
5 lata temu
Małgorzata może się wkurzac, ale Asia dużo młodziej wygląda u to bez przeróbek
Maria
5 lata temu
Mama ładna, córeczka przeurocza , dużo zdrówka
haha
5 lata temu
Paluchy wystające z butów to akurat mało eleganckie Pudelku, ale rozumiem ustaweczka wiec zachwalacie
NAJNOWSZE KOMENTARZE (224)
Asia
5 lata temu
Klasa w czystej postaci. Pani Małgorzata Rozenek może jej buty czyścić.
mirella
5 lata temu
Dobry wybór wózka chociaż mi się akurat te kwieciste nie podobają, sama kupiłam x-landera w ciemniejszym kolorze i też jest super :)
gość
5 lata temu
Włosy sczesane z całej głowki ale kuce są! Super
Oooo
5 lata temu
Piekna jest,super Rodzina
Yolobis
5 lata temu
to jedno z najsłodszych dzieci na świecie.
Pani
5 lata temu
Piękne fotki ukazujące milosc rodziny.Córcia-oczy po tatusiu.Fajnie,ze są w Polsce.Niech cieszą się sobą i korzystają z uroków kraju ☺
Ciekawe jak
5 lata temu
Brakuje tylko zdjecia jak jedza z maseczkami na twarzy
Gość
5 lata temu
Wózek kinderkraft
gosc
5 lata temu
Ustawka celebrytki
gosc
5 lata temu
ona to chyba tylko w polsce jest celebrytka dlatego tu siedzi, bo w usa nikomu nieznana,moze znana z rozbieranych jakis fot, dobrego ma lekarza dobrze zrobiona jest cala
Wiola
5 lata temu
Lol, niesamowite wydarzenie!!!
antonia
5 lata temu
Asha jest prześliczna:))
Todo
5 lata temu
Zegarki też takie sobie , on Cartier na baterie, a on przecietny Panerai !
Olo
5 lata temu
A kogo to obchodzi kim ona jest i co robi? Nie zajmijcie się pilotami!!!! To obrzydliwe!!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak Kim Kardashian świętowała 45. urodziny: biust ściśnięty gorsetem i zabawa w klubie ze striptizem

Najsłynniejsza celebrytka świata spędziła urodziny w pracy, a później udała się na szaloną imprezę. Kim Kardashian świętowała 45. urodziny w Paryżu i postanowiła zabalować w słynnym klubie ze striptizem. Znane koleżanki zafundowały jej też bardzo oryginalny tort.
9.

Karol Nawrocki i Marta Nawrocka zjawili się na gali wręczenia nagród konkursu chopinowskiego

Prezydent RP Karol Nawrocki z żoną Martą pojawił się na uroczystej gali wręczenia nagród i koncercie laureatów XIX Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Para prezydencka postawiła tego wieczoru na eleganckie, czarne stylizacje.
8.

36-letnia Agnieszka Radwańska pochwaliła się kadrami z hiszpańskich wakacji. Emerytura jej służy?

Agnieszka Radwańska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem 36-letnia tenisistka-emerytka pochwaliła się serią zdjęć z wczasów w Hiszpanii. Internauci nie szczędzili jej komplementów.
7.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
6.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
5.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
4.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
3.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
2.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
1.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.