Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Elżbieta Kruk wywołała SKANDAL, zapewniając podczas wywiadu, że "POTRAFI COŚ TAM, COŚ TAM". Co dziś u niej słychać? (ZDJĘCIA)

38
Podziel się:

Elżbieta Kruk zapisała się w pamięci Polaków jako przewodnicząca Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz bliska współpracowniczka braci Kaczyńskich. Dziś dużo bardziej kojarzy się z działalnością w europarlamencie niż z krajową polityką. Bardzo się zmieniła?

Elżbieta Kruk wywołała SKANDAL, zapewniając podczas wywiadu, że "POTRAFI COŚ TAM, COŚ TAM". Co dziś u niej słychać? (ZDJĘCIA)
Elżbieta Kruk niemal zniknęła z krajowej polityki. Co dziś u niej słychać? (Twitter.com, FORUM)

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że w polityce nic nie trwa wiecznie. Piastowane funkcje, przywileje czy nawet poselski mandaty są dziś dla wielu działaczy wyłącznie wspomnieniem, jednak nie zawsze oznacza to całkowite usunięcie się w cień. Widać to wyraźnie wśród obecnych europarlamentarzystów, w których gronie są dziś np. Beata Szydło czy Robert Biedroń.

Elżbieta Kruk robi dziś karierę w europarlamencie. Kiedyś przewodniczyła KRRiT

Jeszcze kilka lat temu parlamentarzystką, która była mocno eksponowana w mediach, była również Elżbieta Kruk. W latach 2006-2007 pełniła funkcję przewodniczącej Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, ściśle współpracowała nie tylko z Prawem i Sprawiedliwością, którego struktury budowała na Lubelszczyźnie, lecz przede wszystkim z samymi braćmi Kaczyńskimi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Mówię serio". Polityk PiS o zbieraniu większości w Sejmie

W 2008 roku Elżbieta Kruk stała się bohaterką skandalu. Do sieci trafił bowiem sejmowy wywiad, podczas którego zapewniała, że "potrafi coś tam, coś tam". Musiała się wówczas zmierzyć z oskarżeniami, że przyszła do pracy w stanie nietrzeźwości.

Proszę mnie zbadać alkomatem. Będzie miała pani odpowiedź - mówiła do dziennikarzy, broniąc swojej osoby.

Ostatecznie stanęło na tym, że świętowała dzień wcześniej urodziny, a w jednym z wywiadów przepraszała urażonych, mówiąc, że popełniła błąd.

I przypominamy o tym fakcie nie bez powodu, bo nagranie, na którym uwieczniono nietypowe zachowanie posłanki, zostało zarejestrowane za tak zwanymi kuluarami sejmowymi, które w ostatnich kilkunastu latach przestały być dostępne dla mediów. Być może niebawem się to zmieni, bowiem Szymon Hołownia zapowiedział, że dziennikarze będą mogli swobodnie poruszać się po Sejmie i rozmawiać z politykami tam, gdzie ci najczęściej lubią się przed nimi "ukrywać".

Elżbieta Kruk - kariera po wyborach do europarlamentu w 2019 roku

Choć w ostatnich latach Elżbieta Kruk coraz rzadziej była kojarzona z krajową polityką, to do 2022 roku zasiadała w Radzie Mediów Narodowych i widywano ją sporadycznie w towarzystwie Jarosława Kaczyńskiego. Trzy lata wcześniej otrzymała mandat do Parlamentu Europejskiego, który sprawuje do dziś i to na tym się teraz skupia.

Dzięki nowym zdjęciom wiemy z kolei, jak dziś wygląda bliska współpracowniczka Lecha i Jarosława Kaczyńskich. Nie sposób nie zauważyć, że Kruk od lat pozostaje wierna nie tylko swoim ideałom, lecz także charakterystycznej fryzurze, która dziś jedynie nieco zmieniła kolor.

Tęsknicie za nią?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(38)
Hmm
4 tyg. temu
Panna Wanna i Pan Paczkomat placza nad hejtem, ale jednoczesnie Pudel wylacza komentarze pod artykulami o nich, samemu nakrecajac ludzi. Oczywiscie dziecka szkoda, bo nie jest niczemu winne.
Marta
4 tyg. temu
W każdej normalniej pracy jakby pracownik przyszedł pijany to wyleciałby dyscyplinarnie i w upokorzeniu. W państwie pisu mogli wszystko a potem przepraszam urażonych... Posłowie są od służenia nam czyli osobom które im dają na chleb!!!
Lady Ironia
4 tyg. temu
I dlatego zamknęli kuluary. Ale znów będą otwarte😁
we ca
4 tyg. temu
Dla mnie rasowa alkoholiczka .Podejzewam,że wzięła się za siebie i po przyjęciu dawki uderzeniowej nie pokazuje się...
jasiępytam
4 tyg. temu
no i po co te polityczne wstawki? To jest portal o show biznesie czy o polityce?
Najnowsze komentarze (38)
wyrwa
3 tyg. temu
Nie jestem za Pisem, ale po co przypominać, może był to jednorazowy incydent, to było bardzo dawno.
max
3 tyg. temu
w Polsce to ujdzie bo my pijaki każdy w świecie to wie
Kinia
3 tyg. temu
Czasami człowiek musi, inaczej się udusi ... więcej zrozumienia mili.
Pamiętamy
3 tyg. temu
Jak stolzman magister reprezentował nasz kraj w Charkowie i na cmentarzu był dzielny, bo nawet sie nie przewrócił.
szymek
3 tyg. temu
Ma kobita zdrowie. Ja gdybym wypił tyle co ona to bym się już dawno przekręcił.
Gość
3 tyg. temu
Jak inni zdrowia nie ma idealnych spoko babka i niech tak zostanie ja ja coco jumbo ja ja je powodzenia ha ha i to tyle
kiro
3 tyg. temu
Alkohol niszczy życie widać to u wielu celebrytów : Stuhr , Szyc , Lis, Hajzer , Gessler M. , Durczok oraz inni . Wszyscy udają jak mogą ale ...... podkrążone oczy , mętne oczy , nabrzmiała twarz albo pitolenie od rzeczy mówią wszystko .
obserwator
3 tyg. temu
Potem PiS się dziwi , że nie ma sukcesów w europarlamencie, kiedy tak siedzą osoby, którym już nic się nie chce (Fotyga, Król). Albo takich, którzy potraktowali pobyt w EP jak wakacje. Kto słyszał cokolwiek o wielu z nich?
Amigo65
3 tyg. temu
po co poświęcacie czas na kogoś , ktoś tam , ktoś tam
Kret
3 tyg. temu
POTRAFI COŚ TAM, COŚ TAM i tak wszyscy PiSowcy coś tam potrafią z naciskiem COŚ
bbbbbbtttt
3 tyg. temu
pamiętam ją, okropna była
Ewa
3 tyg. temu
Bełkot po .pijanemu to normalne ale jak ktoś na trzeźwo straszy kogoś sznurem i gałęzią ze gotów by to zrobić niby cytuje ,,albo straszy prezesa Banku że to siłą go wyprowadzi to ma być kandydat na premiera gdzie jego kulturą, poziom tych spod budki z piwem to jest skandal
Ej
3 tyg. temu
To dobre na odpowiedź na pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej: potrafię.... coś tam, coś tam
hajs
3 tyg. temu
Oni wszyscy jak dzicz lecą do Europarlamentu się nachapać.Stawki 5krotnie większe jak u nas.