Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Elżbietę II spotkał zaszczyt - uścisnęła rękę Aleksandrze Kwaśniewskiej. "Właśnie się zorientowałam, że przed nią nie zemdlałam"

170
Podziel się:

Z okazji 25-lecia spotkania z brytyjską monarchinią Ola Kwaśniewska podzieliła się pamiątkową fotografią, jak również poinformowała, w jakiej czynności przeszkodziła jej Elżbieta II. To dopiero życie na światowym poziomie?

Elżbietę II spotkał zaszczyt - uścisnęła rękę Aleksandrze Kwaśniewskiej. "Właśnie się zorientowałam, że przed nią nie zemdlałam"
Aleksandra Kwaśniewska wspomina spotkanie z królową Elżbietą II (fot. Instagram, fot. Getty, @aleksandraleksandrowna)

Już od dobrych paru lat Oli Kwaśniewskiej skutecznie udaje się utrzymywać delikatną równowagę pomiędzy względnie niepublicznym stylem życia, a czerpaniem korzyści z bycia celebrytką. Raz na jakiś czas córka byłej pary prezydenckiej nadal lubi jednak przypomnieć o swoim istnieniu szerszej publiczności, zupełnie jakby tęskniła za czasami, gdy kolorowa prasa rozpisywała się na temat jej pląsów w Tańcu z Gwiazdami.

Świetna okazja do powrotu na języki nadarzyła się przed paroma dniami. Dopiero jednak z pewnym poślizgiem Aleksandra Kwaśniewska zorientowała się, że właśnie minęła kolejna rocznica jej spotkania z samą monarchinią Wysp Brytyjskichkrólową Elżbietą II. Jak dowiadujemy się z towarzyszącego pamiątkowej fotografii opisu, królowa przerwała Oli wykonywanie pewnej szalenie ważnej czynności.

Zobacz także: Jolanta Kwaśniewska ma powikłania po COVID-19. Ekspert skomentował jej stan

Właśnie się zorientowała, że parę dni temu minęło równo 25 lat, odkąd wywołana z odrabiania lekcji nie zemdlałam przed królową brytyjską - czytamy na oficjalnym profilu Kwaśniewskiej.

Myślicie, że królowa była świadoma, jak wielkiego zaszczytu wtedy dostąpiła?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(170)
Kikia
2 lata temu
Ale od Oli to wy się odczepcie. Ona bez szpanu i zadęcia jest sobą
Zosia
2 lata temu
Czy redakcja mogłaby pisać w tonie bardziej przyjaznym a nie złośliwym i nienawistnym
Koko
2 lata temu
Ale widzę, że kobieta bez dzieci to chociaż ma piękna buzie wyspana, bez zmarszczek a mam dokładnie tyle lat co ona. Taka również cenę płacimy za bycie mamami, brak czasu dla siebie, na sen, na swoje pasje. To nie jest hejt, tylko po prostu spostrzeżenie. Bardzo lubię Olę i szanuje jej wybór bądź taki los.
ma.
2 lata temu
ja mysle, ze Ola to swietna dziewczyna! dystansu do siebie tez nie mozna jej odmowic
Zupa
2 lata temu
To „stop hejt!”, brzmi jak kpina... Dziewczyna umieściła pamiątkowe zdjęcie na swoim instagramie a P00del wylewa wiadro jadu na nią, ironizując co słowo. Dlaczego? Po co? Na co?
Najnowsze komentarze (170)
graaf
2 lata temu
super dziewczyna
Ons
2 lata temu
Ja ebie Mozna Ola nie chce mieć bombelka Co Wy wszyscy byście tak jej życie ukladali
zzz
2 lata temu
Chyba pora zalać formę, nim ciasto się zwarzy.
Adela
2 lata temu
Pozytywna dziewczyna... ale już chyba na dzieciołki pora, hmm? Nie warto zanadto odwlekać, bo w pewnym wieku może już być za późno!
Obserwator
2 lata temu
Ola ma wiadro bez dna mąż leje i nie może napełnić
Popo ważnie
2 lata temu
Ola macicy nie masz
Jas
2 lata temu
Ola jeszcze nie w ciazy....?!
marta
2 lata temu
pytanie: po co wszyscy, prawie wszyscy celebryci pozują z wywalonym ozorem? Moda jakaś? To coś oznacza? a jeśli tak to co ?
TeamElżunia
2 lata temu
LOL ja bym odcięła jej rękę i przyszyła swoją żeby móc uścisnąć dłoń Elżbiecie. A tak na serio, miłe wspomnienie nie trzeba się śmiać. Wiadomo jaką funkcję pełniła wówczas p. Aleksanda więc to nic dziwnego.
Popo ważnie
2 lata temu
Budka przytulal 🐞 biedronia, Hołownia płakał
Gbb
2 lata temu
Fajna pamiątka i piękne chwile wspomnień!
Gość
2 lata temu
Pani Ola miała takie możliwości- układy, pieniądze- mogła wyjechać na studia na prestiżowe uczelnia, zdobyć fajny zwód, super pracę, a ona wolała wystąpić w TzG i potem pokazywać zdjęcia na insta...
Ewa
2 lata temu
W Anglii wydają bankiet z tej okazji i będzie uroczysta kwaśna defilada
Gosc
2 lata temu
Ludzie, wiecej luzu, to zart. Pani Olu w punkt
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie