Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Eurowizja 2020: Nikkie Tutorials została prowadzącą tegorocznego konkursu

39
Podziel się:

Dobry wybór?

Eurowizja 2020: Nikkie Tutorials została prowadzącą tegorocznego konkursu
Nikkie Tutorials (Instagram)
bEDlDPTp

Już na początku maja w Rotterdamie odbędzie się 65. edycja Eurowizji. Chociaż lata największej świetności konkurs ma już dawno za sobą, wciąż może się pochwalić wiernym gronem fanów. Jako że polskiej reprezentacji od lat nie udało się odnieść sukcesu w wokalnych zmaganiach, w tym roku zmieniono formułę wyboru naszego kandydata. Zostanie on wyłoniony podczas eliminacji w specjalnych odcinkach Szansy na sukces, które już zdążyły wzbudzić wśród widzów niemałe poruszenie.

Tegoroczna edycja konkursu zbliża się wielkimi krokami. Dlatego też jej organizatorzy postanowili ogłosić, kto tym razem będzie pełnił obowiązki jednego z prowadzących. Okazuje się, że za tę rolę w sieci odpowiedzialna będzie znana holenderska youtuberka Nikkie Tutorials.

bEDlDPTr

Nikkie de Jager od dawna znana jest jako jedna z najbardziej liczących się influencerek w branży beauty. 25-latkę i jej makijażowe zdolności na platformie YouTube śledzi ponad 13 mln subskrybentów. W ostatnim czasie o Nikkie głośno było jednak za sprawą jej wyjątkowo osobistego wyznania. Zaledwie kilka tygodni temu Holenderka ogłosiła bowiem, że przyszła na świat jako chłopiec. Youtuberka przyznała, że od dzieciństwa czuła, się dziewczynką. Dlatego też już jako nastolatka rozpoczęła terapię hormonalną, natomiast w wieku 19 lat miała już za sobą pełną korektę płci.

bEDlDPTx

W ramach tegorocznej Eurowizji Nikkie nie tylko będzie miała okazję zabłysnąć jako jedna z prowadzących, lecz również przygotuje specjalną serię filmów na YouTubie z udziałem uczestników konkursu.

Od chwili, gdy Duncan Laurence wygrał w Tel Awiwie, miałam tylko jedno życzenie: być zaangażowaną w holenderską edycję Konkursu Piosenki Eurowizji. Kiedy zostałam o to poproszona pod koniec ubiegłego roku, byłam niezwykle zaszczycona. Naprawdę nie mogę się doczekać, aby całkowicie zagłębić się w tym niezwykłym festiwalu na dwa tygodnie - skomentowała youtuberka na oficjalnym instagramowym profilu Eurowizji.

Nikkie nie zapomniała również poinformować fanów o nowym angażu za pośrednictwem swojego Instagrama.

Jestem niezwykle zaszczycona i podekscytowana, ogłaszając, że będę internetową prowadzącą Eurowizji. Pojawię się podczas wszystkich trzech etapów na żywo oraz poprowadzę specjalną serię filmów na YouTube z tegorocznymi uczestniczącymi artystami - ogłosiła na swoim profilu influencerka.

bEDlDPTy

Myślicie, że Nikkie Tutorials sprawdzi się w roli prowadzącej tegorocznej Eurowizji?

bEDlDPTz
bEDlDPTA
bEDlDPTS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(39)
Just
2 lata temu
Ona nie będzie prowadzącą! Sprawdzanie lepiej informacje. Ona będzie konferansjerką online, czyli będzie wstawiać filmiki zza kulis na stronę eurowizji. Na scenie natomiast będzie zupełnie 3 inne osoby. Proszę nie rozsiewać złych informacji!
lala
2 lata temu
Co za chała... Jestem gejem i szanuje wszystkich ludzi, ale wiadomo, że ona angażu za umiejętności konferensyjne nie dostała! Ma to tylko dla tego, że zmieniła płeć. Świat oszalał z tym epatowaniem i tolerancją. Za niedługo nie będzie można nawet mówić o takich osobach, kobietach itd. bo będzie to już uważane za atak i obrazę
123
2 lata temu
Ale skąd zaraz taki hejt? Zobaczcie filmy Nikkie, jej coming out. Wydaje się być miłą, wrażliwą osobą, która zapracowała na swój sukces.
bEDlDPTT
Renia
2 lata temu
Dobrze pracuje można się od niej wiele nauczyć !
Mag
2 lata temu
Powariowali z tymi wydłużonymi brodami! Jak to wygląda?!
Najnowsze komentarze (39)
Chris
2 lata temu
Kolejny powód żeby nie oglądać tej chały
kkk
2 lata temu
Znowu promocja...
.......
2 lata temu
Idziesz na randkę z dziewczyną,a ona mówi ci, że była facetem,widok twojej miny bezcenny.
carinka
2 lata temu
Czy tylko mi przypomina KAROLINĘ GILON?
Piopiio
2 lata temu
Do czego ten świat zmierza ,to jest dosłownie nie do ogarnięcia.
roro12jakimum
2 lata temu
A ja kupiłem sobie nowego roweru.
Jadwigabaran
2 lata temu
Ona jest super, gdy ma zaproszonych gości do filmików to świetnie na nich wpływa i super się rozmowa kręci. Często rasowi dziennikarze nie prowadzą tak rozmów jak ona
viv
2 lata temu
Wygląda jak z plastiku.
bEDlDPTL
Patolog
2 lata temu
Promowanie patologii
Mag
2 lata temu
Powariowali z tymi wydłużonymi brodami! Jak to wygląda?!
Natalia
2 lata temu
A nie - prowadzącą tegoroczny konkurs?
Gosc
2 lata temu
Myslalam ze to gilon
123
2 lata temu
Ale skąd zaraz taki hejt? Zobaczcie filmy Nikkie, jej coming out. Wydaje się być miłą, wrażliwą osobą, która zapracowała na swój sukces.
gosc
2 lata temu
SUPER! <3 Madra decyzja - ma miliony fanow, ktorzy pewnie nie sa zainteresowani Eurowizja... ale wlacza program tylko dla niej!
Oferty dla Ciebie
bEDlDPUE
bEDlDPUF
bEDlDPUG
bEDlDPUH
bEDlDPUI
bEDlDPUn