Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Eurowizja 2021. Koronawirus w polskiej delegacji! Rafał Brzozowski NIE WYSTĄPI na eurowizyjnej scenie?!

311
Podziel się

W związku z tym, że członek ekipy Rafała Brzozowskiego otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, występ reprezentanta Polski stanął pod znakiem zapytania. Głos zabrali organizatorzy tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji.

Eurowizja 2021. Koronawirus w polskiej delegacji! Rafał Brzozowski NIE WYSTĄPI na eurowizyjnej scenie?!
Rafał Brzozowski nie wystąpi na Eurowizji?! (East News)
bEhnNhVN

Już w przyszłym tygodniu Rafał Brzozowski w końcu będzie miał okazję zaprezentować swój autorski utwór na eurowizyjnej scenie. Choć "The Ride" od początku budzi mieszane uczucia wśród słuchaczy, a bukmacherzy nie wróżą reprezentantowi Polski sukcesu, sam "Brzoza" zdaje się nie tracić nadziei.

Zobacz także: Sukcesy Polski na Eurowizji
bEhnNhVP

Rafał nie poddaje się w walce o podbój Europy i od kilku dni ćwiczy na scenie w Rotterdamie. Niestety, jak się okazuje pojawiły pewne komplikacje - jeden z członków polskiej delegacji ma koronawirusa. O nieciekawej sytuacji w ekipie Brzozowskiego poinformował organizator tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji w specjalnym oświadczeniu.

Podczas rutynowych testów covidowych przed wejściem na arenę 15 maja 2021 roku jeden z członków polskiej delegacji otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa. Ów członek naszej delegacji został poddany kwarantannie. Zgodnie z przepisami, które zostały przyjęte przy organizacji Eurowizji, cała polska delegacja została odizolowana i czeka na wyniki testu PCR - czytamy.

Z Let’s Talk About ESC dowiadujemy się zaś, że osobą zakażoną nie jest żaden z artystów. Wokaliście towarzyszą między innymi chórzysta Paweł Skiba i czterech tancerzy Agustina Egurroli.

bEhnNhVV

Mimo to pewne jest, że Rafał nie pojawi się na oficjalnym otwarciu konkursu, które będzie miało miejsce w niedzielę 16 maja. Jeśli chodzi o jego dalszy udział w Eurowizji, wszystko zależy od negatywnego testu.

Trzymacie kciuki, by Rafał ostateczne mógł uraczyć Europę "The Ride"?

bEhnNhVW
bEhnNhWq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(311)
Aneta
miesiąc temu
Ludzie, ŻADEN kraj tak nie hejtuje swojego reprezentanta jak nasz!!! Ogarnijcie się!!! Piosenka jest rytmiczna, wpada w ucho i poza tym są gorsze utwory w tym roku. Nieważna jest tutaj polityka, kariera telewizyjna itd. rodacy powinni kibicować, a nie wylewać pomyje. Kończcie z tym hejtem Waść, wstydu już oszczędźcie.
Eweluś
miesiąc temu
Oby wszyscy zdrowi byli. Wam też zdrowia życzę, a czy wygrają czy nie to nie istotne. Zdrowia ludzie zdrowia
Anja93
miesiąc temu
Sprostowanie - "The Ride" to NIE JEST autorski utwór Rafała. Odpowiedzialni są za niego kompozytorzy ze Szwecji. Zanim coś napiszecie to najpierw sprawdźcie fakty ;)
bEhnNhWr
Lidka
miesiąc temu
Mi się jego piosenka podoba. Zresztą te wszystkie piosenki na eurowizji sa jakieś dziwne nie da się ich słuchać
asd
miesiąc temu
Wreszcie mamy fajny, rytmiczny utwór. Trzymam kciuki za naszego reprezentanta.
Najnowsze komentarze (311)
ozzi
miesiąc temu
Sorry ale Brzozowski u bukmacherów obstawiających od lat Eurowizję, można to sprawdzić, ma 1% na zdobycie tytułu jego faktyczne miejsce plasuje się 24-40 no to lepszy koronowirus
mati
miesiąc temu
maski to nosic nie potrafi, wstyd
Mary
miesiąc temu
To wszystko tak miało być. Chwalenie się jaki tej super utwór jak to inni chwalą. Gdy na miejscu okazuje się, że ma szanse zająć ostatnie miejscu. Zamiast z dumą to przyjąć to zwalają na korona wirusa by się nie ośmieszyć. hahaha
Bobo
miesiąc temu
A co nie był zaszczepiony? Czy szczepionka nie pomogła?
Ttt
miesiąc temu
Sanah niech jedzie
Hkp
miesiąc temu
Brzozowski! Dobrze Ci tak! Po co przyjmowałeś te zenujàcà propozycje?
Xsba
miesiąc temu
Szkoda że Krawczyk nie jechał w Polsce nie ma dobrych głosów
ana
miesiąc temu
oby srovida mieli heterzy
bEhnNhWj
ana
miesiąc temu
oby Rafal wystapil i wygral
Fisc
miesiąc temu
Jak to wszystkim oszczedzi zawodu
sss
miesiąc temu
złapał Brzozowski od edzi
lala
miesiąc temu
Co roku niektórzy Polacy hejtują polskich reprezentantów. Ale w tym roku to już przesada. Chcecie mi wmówić, że ten numer jest gorszy od Wiśniewskiego KEINE GRENZEN. Przecież to to była dopiero żenująca i tandetna piosenka. Specjalnie zaśpiewana po niemiecku, żeby propsy zebrać u Niemców. Wiśniewski zawsze wiedział komu włazić bez wazeliny. Merkel go posłuchała i teraz mamy pieprznik w Europie.
HURRA HIP HIP
miesiąc temu
Super. Nie będzie blamażu i kompromitacji.
hejt lol
miesiąc temu
To dzieci internetowe tak komentują, plują na innego jadem, a w gruncie rzeczy nic nie wiedzą o życiu, ale wyrażają swoje opinie i trollują sobie, a to jest potężna fala hejtu
...
Następna strona
bEhnNhWL