Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Eurowizja 2021. Agustin Egurrola optymistycznie o szansach Rafała Brzozowskiego: "Jest na DOBRYM POZIOMIE"

130
Podziel się

Agustin Egurrola nie ukrywał, że jego doświadczenie z pracą nad choreografią do Eurowizji z pewnością wzbogaci występ Rafała Brzozowskiego. "Mam nadzieję, że taniec i choreografia pomogą mu przejść do kolejnego etapu".

Eurowizja 2021. Agustin Egurrola optymistycznie o szansach Rafała Brzozowskiego: "Jest na DOBRYM POZIOMIE"
"Eurowizja 2021". Agustin Egurrola ocenia szanse Rafała Brzozowskiego (AKPA, YouTube - Eurovsion Song Contest)
bEhPtPmJ

Już w przyszłym tygodniu Rafała Brzozowski stanie do walki o finał tegorocznej edycji Eurowizji. Wokalista ma już za sobą dwie próby na eurowizyjnej scenie i póki co nawet wyjątkowo bogata pirotechnika nie zdołała zjednać mu względów bukmacherów. Nie jest tajemnicą, że piosenka "The Ride" została raczej chłodno przyjęta przez Polaków. Choć Brzozowski zapewniał, iż jego utwór ma wielu miłośników wśród "społeczności europejskiej", eurowizyjni bukmacherzy nie daje mu większych szans w konkursie.

Mimo niepochlebnych opinii Rafał Brzozowski nie zamierza zaprzestać walki o podbój Europy. Ostatnio wokalista wypuścił odświeżoną wersję "The Ride" i to właśnie przerobiony utwór zaprezentuje na eurowizyjnej scenie. Podczas pierwszych prób ekipa Brzozowskiego udoskonaliła także konkursową choreografię, nad którą czuwa Agustin Egurrola. "Wizjoner tańca" o odczuciach przed zbliżającym się wielkimi krokami półfinałem opowiedział Plejadzie.

bEhPtPmL

(...) Nanieśliśmy zmiany i poprawiliśmy kilka rzeczy, żeby dostosować choreografię do nowych warunków scenicznych. Po to jest ta próba, żeby skorygować cały układ przed finalnym występem na Eurowizji. (...) Każda z ekip ma tylko 30 minut na pierwszą próbę. Musieliśmy szybko wejść na scenę i rozplanować choreografię, przetańczyć trzy razy - relacjonował.

Egurrola przyznał, że prace nad występem Brzozowskiego są bardzo intensywne i eurowizyjna ekipa jest coraz osiągnięcia wymarzonych efektów.

Dopracowujemy na scenie każdy szczegół, nie tylko ruchowo, ale też realizacyjnie, więc te próby są bardzo ważne. (...) To bardzo ekscytująca praca, a każda próba przybliża nas do tego, aby show było naprawdę dobre - zapewnił.

bEhPtPmR

Agustin pozwolił sobie także ocenić szanse Brzozowskiego w konkursie. Zdaniem jurora "Dance Dance Dance" Rafał i "The Ride" wcale nie odstają od występów reprezentantów pozostałych uczestniczących państw.

Poziom jest bardzo wysoki i widzę, że większość państw postawiła na choreografię jako istotny element prezentacji. Polska prezentacja i choreografia jest na dobrym poziomie. Staraliśmy się wycisnąć z tego utworu, z czasu, który mamy, sto procent. Jestem ogromnie ciekawy, jak ten występ zostanie odebrany - wyznał choreograf.

Wiem, że na ocenę wpływa wiele czynników i mam nadzieję, że taniec i choreografia pomogą Rafałowi przejść do kolejnego etapu i zająć dobre miejsce. Na razie koncentrujemy się na tym, żeby znaleźć się w finale, a później będziemy myśleć, co dalej - dodał optymistycznie.

bEhPtPmS

Egurrola podkreślił, że miał już okazję pracować nad choreografią do Eurowizji oraz Eurowizji Junior. "Wizjoner tańca" nie ukrywał, że jego doświadczenie z pewnością wzbogaci występ skrytego za ciemnymi okularami Rafała.

(...) Znam ten konkurs, wiem, na czym on polega i mam nadzieję, że swoim doświadczeniem pomogę Rafałowi i ekipie, żeby mogli cieszyć się tym występem w pełni - zapewnił.

Choreograf zdradził również, jak wyglądają przygotowania do Eurowizji w obliczu pandemii. Agustin przyznał, że całość odbywa się z zachowaniem wszelkich wymaganych restrykcji.

Wszystkie standardy bezpieczeństwa są zachowane. (...) Codziennie robione są testy, jesteśmy w dużej części zamknięci w hotelach i dowożeni na próby. Jest to uciążliwe, ale wszyscy uczestnicy Eurowizji zdają sobie sprawę, jak poważna jest sytuacja i każdy chce, aby ten konkurs się odbył i wszyscy się do tego stosują. Organizowane są też dla nas specjalne wycieczki, w bezpiecznej formie - tłumaczył

bEhPtPmT

Podzielacie optymizm Agustin Egurroli w kwestii eurowizyjnego występu Rafała Brzozowskiego?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEhPtPmU
bEhPtPnm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(130)
........
miesiąc temu
Ten Egurrola jest strasznie irytujący
...
miesiąc temu
Obydwaj strasznie zadufani w sobie i przekonani o swojej wyjątkowości.
gosc
miesiąc temu
no choreografia jest właśnie słaba, nie pomoże na pewno. A trzeba było zatrudnić Tomasza Barańskiego.
bEhPtPnn
leya
miesiąc temu
Poziom dna to też jakiś poziom
Ktoś
miesiąc temu
Diana wie że Agustin ma romans z Ola N ?
Najnowsze komentarze (130)
TTV
miesiąc temu
choreografia DNO DNO
EEEWWAA
miesiąc temu
Rafał trzymam kciuki....A Egurrola jest naprawdę dobry.....Sylwester dzięki niemu był super...
He he
miesiąc temu
To już jest A kuku rola!
He he he
miesiąc temu
Jezus, co to się dzieje? A Holeckiej nie wysłali ?!
Gość
miesiąc temu
Masz rację Agustin może chociaż to, bo na pewno nie jego śpiew 🤣🤣🤣
Aga
miesiąc temu
jaka krytyka dla naszego kraju polska - poland.
:))
miesiąc temu
Aaa.to machanie lampkami,to jego uklad "choreograficzny" :)))+ ta piosenka,no powodzenia zycze.
Eurofan
miesiąc temu
Ktoś z polskiej delegacji dostał pozytywny wynik testu i nie wezmą udziału w jutrzejszej paradzie. Czemu o tym nie piszecie, tylko jakieś durne wynurzenia Egurroli?
bEhPtPnf
gość
miesiąc temu
Egurrola od kiedy jest znawca piosenki, Elżbieta Zapendowska wydała swoją opinię, że jest beznadziejna disco polo żenada.
Aldona
miesiąc temu
...na dobrym jeśli chodzi o cyrk bo jeśli o muzyke czy sztuke to już mamy poziom ZERO.
hahah
miesiąc temu
A pamiętacie jakie dno zaprezentował Piasek????
hejterzy
miesiąc temu
Polityka w rozrywce to dno
qqqq
miesiąc temu
Gdyby obaj byli z TVN to byliby wspaniali????Oceniacie nie umiejętności, ale to z jakiej opcji są.
rgfrg
miesiąc temu
Fajerwerki zasłaniają śpiewającego. Tancerze czasem za blisko, bo też zasłaniają.
...
Następna strona
bEhPtPnH