Ewa Kasprzyk ODCHODZI z "Tańca z Gwiazdami"!
Ewa Kasprzyk odchodzi z programu "Taniec z Gwiazdami". Stacja poinformowała o decyzji jurorki za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Ewa Kasprzyk w 2024 roku zasiadła za jurorskim stołem "Tańca z Gwiazdami". Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja popularnego programu Polsatu. Na kilka tygodni przed startem pojawiła się jednak informacja, że zabraknie w nim wspomnianej aktorki.
Ewa Kasprzyk odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"!
Aktorka zdecydowała się zakończyć swoją przygodę z tanecznym programem. Decyzja ma być podyktowana jej innymi zawodowymi zobowiązaniami.
Ewa Kasprzyk podjęła decyzję o odejściu z "Tańca z Gwiazdami" ze względu na dużą liczbę innych zobowiązań zawodowych. Aktorka zasiadała w jury najpopularniejszego show w Polsce od jesieni 2024 roku - przekazała produkcja za pomocą mediów społecznościowych.
ZOBACZ TAKŻE: TYLKO NA PUDELKU: Magda Tarnowska WYLECI z "Tańca z Gwiazdami" przez konflikt Polsatu z Bagim?!
TYLKO U NAS! Ewa Kasprzyk publicznie zachwalała alkohol. Bagi, który od dwóch lat nie pije, odpowiedział jurorce
Edward Miszczak komentuje decyzję Ewy Kasprzyk
Głos w sprawie zdecydował się również zabrać Edward Miszczak. Dyrektor programowy słonecznej stacji podziękował aktorce za wspólne pięć edycji. Nie szczędził jej ciepłych słów.
Dziękuję Ewie za te pięć edycji "Tańca z Gwiazdami", podczas których z pasją i ogromnym zaangażowaniem pełniła rolę jurorki. Znajomość kunsztu aktorskiego pozwoliła jej oceniać nie tylko taneczne umiejętności naszych gwiazd, ale też ogólny wyraz artystyczny ich występów. Jako jurorka zasłynęła z błyskotliwego poczucia humoru, a swoimi komentarzami potrafiła rozładować każdą stresującą sytuację - przekazał.
Będziecie tęsknić za Ewą?