Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Ewa Krawczyk chce ZASTRZEC IMIĘ I NAZWISKO zmarłego męża! Krzysztof Krawczyk junior złożył odwołanie...

264
Podziel się:

Ewa Krawczyk i jej prawnicy trzy miesiące temu złożyli wniosek o zastrzeżenie imienia i nazwiska Krzysztofa Krawczyka jako znaku towarowego, czemu sprzeciwia się jedyny syn artysty. Junior nie chce się na to zgodzić i już próbuje zablokować jej plany.

Ewa Krawczyk chce ZASTRZEC IMIĘ I NAZWISKO zmarłego męża! Krzysztof Krawczyk junior złożył odwołanie...
Ewa Krawczyk chce zastrzec personalia męża jako znak towarowy. Junior jest przeciw (FORUM, AKPA)
bELlBNDp

W kwietniu media poinformowały o śmierci Krzysztofa Krawczyka, a kondolencje dla jego rodziny płynęły z całego kraju. Niestety odejście artysty nie stało się dla bliskich spoiwem, lecz okazją do walki na oczach wszystkich. Po jednej stronie barykady stanęli Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala, po drugiej jego syn i Andrzej Lichtman.

Ewa KrawczykKrzysztof Krawczyk junior wymieniają ciosy już od kilku miesięcy. Syn piosenkarza wciąż walczy o to, co jego zdaniem należy mu się ze spadku po ojcu, a czego najwyraźniej odmawia mu żona zmarłego artysty. Po serii przykrości i wzajemnych oskarżeń sytuacja jednak nieco ucichła, a bliscy Krawczyka na jakiś czas zniknęli z czołówek portali plotkarskich.

bELlBNDr

Wygląda jednak na to, że nie na długo. Teraz rodzinny konflikt ma kolejną odsłonę, a poszło o ruch Ewy Krawczyk i jej prawników, którzy złożyli do Urzędu Patentowego wniosek o zastrzeżenie imienia i nazwiska zmarłego piosenkarza jako znaku towarowego. Pismo miało wpłynąć już trzy miesiące temu, ale kilka dni temu jego bieg zahamował kontrwniosek Krawczyka juniora, który apeluje o jego odwołanie.

Zobacz także: Marian Lichtman komentuje konflikt z żoną Krzysztofa Krawczyka: "Nie wierzę, że Ewa mnie nie lubi"

Jak donosi "Fakt", powodem protestu juniora przeciw zastrzeżeniu personaliów ojca przez jego żonę jest fakt, że nosi przecież te same imię i nazwisko. Jak stwierdzono, może to naruszać jego prawa osobiste, a także majątkowe. Teraz urząd będzie miał miesiąc na odniesienie się do wniosku juniora, a Ewa, wbrew swoim planom, na razie musi obejść się smakiem.

bELlBNDx

Jeszcze inną kwestią jest to, jak wygląda wniosek wdowy po artyście i na jakich polach ma funkcjonować. Tabloid donosi, że dotyczy on m.in. wydawania płyt, książek czy artykułów odzieżowych, ale też organizacji i obsługi koncertów. Nie można wykluczyć, że ma to więc związek z debiutem juniora na Festiwalu Przebojów Weselnych w Mrągowie, gdzie zapewne zaśpiewa przeboje zmarłego ojca.

Dziennik informuje jednak, że syn Krawczyka nie musi się obawiać, bo wniosek Ewy Krawczyk nie powinien wpłynąć na to, czy junior będzie mógł wykonywać piosenki ojca na koncertach. Tak przynajmniej twierdzi ekspert, którego cytuje tabloid. Jeżeli więc Ewa chciała go powstrzymać przed zarabianiem na pamięci o ojcu, to może się rozczarować.

Ewentualna rejestracja znaku towarowego nie ma wpływu na możliwość wykonywania piosenek na koncertach. Warto też podkreślić, że prawo do znaku towarowego nie może służyć zakazaniu posługiwania się przez kogokolwiek jego imieniem i nazwiskiem - zapewnia w "Fakcie" Marcin Barański, prawnik z portalu Musicodex.

Jak ujawniono, były menadżer Krzysztofa seniora Andrzej Kosmala oraz jego prawnicy zostali poproszeni o komentarz, jednak nie udzielili żadnych dodatkowych informacji. Sama Ewa natomiast po prostu odmówiła.

bELlBNDy

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bELlBNDz
bELlBNDS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(264)
Luna
3 miesiące temu
Zachłanność nie zna granic.
Ewa
3 miesiące temu
Masakra,kobieta po 60-siatce,zamiast zachować klasę po śmierci męża, usunąć się w cień, gdzie zawsze była i z godnością dożyć spokojnie starości to toczy teraz wojny o pieniądze
gkgkg
3 miesiące temu
Nie tylko jej mąż nazywał się Krzysztof Krawczyk. Znam osobiście Pana, który nie ma nic wspólnego z rodziną zmarłego, a nosi również to samo imię i nazwisko, a na dodatek ma żonę również Ewę. Znajomy prowadzi potężny biznes i teraz co miałby zmieniać nazwisko bo ona zastrzegła, czy o co jej chodzi?
bELlBNDT
Piotr
3 miesiące temu
Wniosek powinien być odrzucony.
Olala
3 miesiące temu
Ale co ona może sobie zastrzec , junior nazywa się tak samo , ma prawa do własnego nazwiska , więc o co chodzi komedia jakaś , co za „pozytywna” kobieta 😂
Najnowsze komentarze (264)
Prawda
2 miesiące temu
Oby sie dlugo nie nacieszyla spadkiem......
1244
2 miesiące temu
Ona zycie poswiecila zeby krawczyka miec tylko dla siebie...modliszka.
Lila
2 miesiące temu
I bardzo dobrze, niech Pani zastrzeże, nie będzie nikt partaczył wykonań mistrza, ani podskakujący, ani wymachujący, ani fałszujący. Dużo zdrowia i wytrwałości.
Prawda
2 miesiące temu
Opisz prawde modliszko jak bylo z testamentem z 2020roku.
Vat
2 miesiące temu
Studio integracji cwynara do likwidacji, nigdy, ale to nigdy nie widziałam tak parszywych wpisów. Jest to sekta działająca na lekach. Nie życzę sobie utrzymywania tego typu organizacji za pieniądze moje i podatników. Już się tym niepełnosprawnym w d.... poprzewracało.
Hania
2 miesiące temu
Niestety zachowanie tej kobiety doprowadzi do tego ze nikt nie kupi plyty krawczyka oraz ksiazki...moze pojedyncze jednostki ktorych interesuje dorobek artystyczny krawczyka.tak powinno w sumir byc ale ja osobiscie czujr niesmak od pogrzebu krawczyka i przestalam sluchac jego piosenek a zdanie moje jest negatywne o tym panu nie wspominajac o wdowie ktorej zaloba juz minela i okropnym menagerze... ..
Terminator
2 miesiące temu
Zabronić jescze wąsy.. chyba wizerunek Polaka za granicą by się lekko wybudował😁. Nie wiem czym jeszcze ona zaskoczy
Bella
2 miesiące temu
Ta kobieta już nie wie w jakiej rzeczywistości żyje. Pazerność przesłoniła jej oczy. Tak było od początku małżeństwa z K.K. uzależniła go od siebie. Sam nie mógł podjąć żadnej decyzji. Odsunęła go od kolegów z zespołu , syna. Jeszcze jej mało
bELlBNDL
facet
2 miesiące temu
Ewo, los jest nierychliwy ale sprawiedliwy, radze o tym nie zapominać
Adl
2 miesiące temu
Chce się wzbogacać na nieżyjącym? To tak jakby brała emeryture po zmarłym, ZUS by się nie zgodził haha
Sabina
2 miesiące temu
Ten kto wysyla juniora do pracy niech wysle najpierw siostrzenice ewunu do roboty...niech wysle siostre ewuni do roboty niech wysle mezow siostrzenic do roboty .niech wysle kosmale do roboty Niech wysle ewunie do roboty..nie wyliczylam wszystkich ale bylo ich ponad 20osob na utrzymaniu krawczyka z tego co sam.mowil a ma ktos czelnosc wysylac do pracy choregp czlowieka syna krawczyka? Tatus spowodowal wypadek i nigdy nie poniusl odpowiedzialnosci..krowa spala na tylnym siedzeniu i oboje nie zadbali oto zeby powiedziec dziciakowi..zapnij pasy....syn powinien dostac to co mu sie nalezy po tatusiu a te zdrowe towarzystwo wzajemnej adoracji z kosmala na czele do pracy wreszcie niech ida .ale oni dalej chca zarabiac na tym co zostalo po krawczyku i tu junior im koscia stoi w gardle....
prawda
2 miesiące temu
CAŁY MAJĄTEK TATUSIA BĘDZIE IGORA.
Mieszkanka
2 miesiące temu
Brak slow na zachowanie tej kobiety....mieszkancy grotnik juz dawno poznali sie na tej pani...ale teraz to juz zakrawa o pomste do nieba....
Hania37
2 miesiące temu
Pani Ewa ma racje też bym zastrzegła imię i nazwisko żeby nikt nie zarabiał na zmarłym. A junior niech do pracy idzie wtedy będzie miał pieniądze.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELlBNEE
bELlBNEF
bELlBNEG
bELlBNEH
bELlBNEI
bELlBNEn